• w temacie Historia w/g PIS cz 2

  W: Polityka
  No i tradycyjnie mnie oplules swym Elbląskim jadem wyrocznio Celtycka.A teraz na poważne, nie interesuje mnie kto był za a nawet przeciw ale pokazanie na filmiku osób które były zaangażowane uważam za stosowne.Blaszczak i Duda wtedy do szkoły chodzili.
 • w temacie Historia w/g PIS cz 2

  W: Polityka
  kamyczka2 Sorry, ale już Ci odp...a stałeś się zwykłym politycznym fanatykiem.
  A mniej wulgarnie to możesz napisać o co ci chodzi? Filmik obejrzałem i trochę głupio że pomija się prawdziwych autorów wejścia Polski do NATO.
 • w temacie Opinie na temat pralni PierzDywan.pl

  W: Hydepark
  ~gosc kolego madox, a mnie zastanawia czemu piszesz pierdoły i próbujesz siać zamęt? od kiedy na forum można samemu usuwać posty? Taka władzę mają tylko i wyłącznie admini i oni mogą usunąć obelżywy, durny lub reklamujący post, teraz sie odniosę do tematu i powiem krótko. korzystałem kilkakrotnie i za każdym razem było w porządku. można do nich dywany odnosić.
  Admini? Raczej Modki a ty racji nie masz,jestem dosyć długo na forum i wiem że istnieją programy usuwające niepochlebne opinie.A poza tym to dla czego ta firma za odpowiednią kas,e nie wykupi reklamy w mediach a dziaduje korzystając z botów reklamowych.Przecież większość piszących te peany nawet na oczy nie widziała tej firmy.
 • w temacie Prezydent Duda w obronie honoru Polski

  W: Polityka
  He, he, nie wiedziałem że jesteśmy mocarstwem aby USA mówić co mają robić.
  A przecież pisiorki tak pialy z radosci że Tramp został Prezydentem.I co teraz jest passe?
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Witam wszystkich, wprawdzie jest pochmurno ale za to ciepło, szkoda tylko że to tylko chwilowe ocieplenie.Aha witam userke Babka w tym temacie.Pozdrowionka:))
 • w temacie Polak Polakowi William

  W: Hydepark
  Ja nie robię zakupów w niedzielę i mi to rybka ale chodzi mi o to że PIS tworzy społeczeństwo a raczej jego Wolska część która będzie kapusiami i donosicielami.Przecież za lomuny takich nie brakowało.
 • w temacie Polak Polakowi William

  W: Hydepark
  Przepraszam w tytule mialo byc" Polak Polakowi wilkiem" piszalem na smartfonie gdzie nie można poprawic.
 • w temacie Pani Sobecka rządzi w MON-ie

  W: Polityka
  Faktem jest że Toruń to piękne miasto ale mi chodziło o co innego, Sobecka powiedziała cyt."A dla czego nie Toruń?"....I nikt nie śmiał kłapnac ozorem.Czyli co? Kiedyś Misiu rządził a teraz Ojdyrektor?To Torunski Papież swoja prywatną armię będzie miał?