• w temacie Gdzie serwisować samochód?

  W: Hydepark
  O czym ty bredzisz spamerze,w ASO tanio? To ci dam przykład, przegląd ( wymiana oleju, filtrow,itp.) VW.Polo cena 560zł.Dokladnie taki sam przeglad i użyte materiały u " zwyklego" mechanika 287 zl, czyli o połowę taniej.Tak więc skończcie te głodne gadki boty.
 • w temacie Alimenty? Potrzebna pomoc.

  W: Hydepark
  I z tej radości że stare dziadki ci płacą aż dwa posty napisałaś spamerko?Dziadki ci dziecko zrobili?
 • w temacie W Watykanie został wprowadzony zakaz sprzedaży papierosów.

  W: Hydepark
  O widzisz, w centrum Polski biedy takiej o której myślimy też nie ma ale ludziska niejednokrotnie drogimi samochodami przyjeżdżają z przyczepkami po syf warty kilkadziesiat złoty( tona wegla brunatnego kosztuje w kopalni 140zł)
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Witam i miłego wtorku życzę, przynajmniej pogoda sie poprawia.Pozdrowienia:))
 • w temacie W Watykanie został wprowadzony zakaz sprzedaży papierosów.

  W: Hydepark
  Oj Sarenko, nie ma mułu to ludziska z biedy na węgiel brunatny sie przezucili, przyjedź do KWB Bełchatów to zobaczysz kolejki po ten syf( kaloryczność o połowę mniejsza od najgorszego miału i 30% siarki)
  Poza tym biedota pali tym co im w rece wpadnie.Niestety nie jesteśmy w tej kwestii krajem który podnosi sie z " ruiny" pozdrawiam z wiejskiego smogu.
 • w temacie Polscy naziole na Marszu Niepodległości

  W: Polityka
  Hi,hi teraz rozumiem do czego dąży PIS u Putina jest prawosławie i to do niego tak ciągną.Faktycznie tam nie ma arabskich emigrantów, pedałów i jechowych.Czysta biała Rosja...