• w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Witam i miłego wtorku życzę, przynajmniej pogoda sie poprawia.Pozdrowienia:))
 • w temacie W Watykanie został wprowadzony zakaz sprzedaży papierosów.

  W: Hydepark
  Oj Sarenko, nie ma mułu to ludziska z biedy na węgiel brunatny sie przezucili, przyjedź do KWB Bełchatów to zobaczysz kolejki po ten syf( kaloryczność o połowę mniejsza od najgorszego miału i 30% siarki)
  Poza tym biedota pali tym co im w rece wpadnie.Niestety nie jesteśmy w tej kwestii krajem który podnosi sie z " ruiny" pozdrawiam z wiejskiego smogu.
 • w temacie Polscy naziole na Marszu Niepodległości

  W: Polityka
  Hi,hi teraz rozumiem do czego dąży PIS u Putina jest prawosławie i to do niego tak ciągną.Faktycznie tam nie ma arabskich emigrantów, pedałów i jechowych.Czysta biała Rosja...
 • w temacie Dlaczego Niemcy nas tak wściekle atakują ?

  W: Polityka
  Best chwalisz się na innych tematach że jesteś prawnikiem.Po przeczytaniu kilku twoich postów jestem pewny że nie jesteś lepszy od żula spod budki z piwem, ten sam belkotliwy styl rozmowy no i te wulgaryzmy..A wracając do tematu pokaż mi jakieś państwo które w/g ciebie nie chce nas zniszczyć ?
 • w temacie Wałęsa i Kaczyński w sądzie?

  W: Polityka
  Wałęsa też nie jest z mojej bajki bo pamietam jego kumanie się z komuchami oraz słynne 100 milionów.Ale manipulowanie przy historii aby na piedestał wystawić Lecha IPN- owi PISowskiemu nie daruję.A co do samej rozprawy to bedzie ciekawie jeśli Wałęsa ma dostęp do taśm z ostatniej rozmowy braci.Oj będzie ciekawe.