• w temacie KAWA czy HERBATA...?

W: Hydepark
    wiosna2
    madox66
    misza55
    madox66
    wiosna2
    ewalwica
    misza55
    ewalwica

Dopiero Misiek co mnie przywitales u Adusi i znowu mnie tak milo witasz:)))))
    Oj dziewczyny chyba beda zazdrosne, zwlaszcza Wiosenka, co na mnie od rana przestala reagowac. Widzisz jak to szybko miedzy kobietkami idzie:D:D:D
    Ja wzielam sie za obiad. Moze pozniej tu jeszcze zagladne, bo wieczorkiem juz nie da rady:
    Myślę że nie będą zazdrosne :))
    Wiosenka stale jest zapędzona to dla tego nie zauważyła, pewnie już gdzieś gna przed siebie :)))
    Kuchenne,słoneczna Wiosenko,kuchenne,jakim cudem je poskładałem to sam nie wiem ale udało sie,jutro tylko zostało poustawiać,ale to już pikuś,:)))
    Niedlugo jednak moge uwierzyc w slowa Adusi - "wypieli sie" xD...
    Mysle, ze od jutra ja zajme sie tylko Adusi temacikiem, bo i Wiosenka tutaj nie zagladnie:))))))?
    Ty sobie widze poradzisz na kawie i herbatce.

Witam wszystkich kawoszy i herbaciarzy gorąco....bo u mnie za oknem 10 stC
    Chyba juz tak sie przyjelo na forum Miszka, ze jak brakuje autorki to temacik zaczyna kulec, az do calkowitej ciszy? Wroca dziewczyny, na nowo sie rozkreci.....:P
    Wiosna gdzie tak sie rozhulalas, szybko mi tutaj Ewunie przywitac prosze:D:D:D:D:D
    Milego dnia Kawosze i do....Lusi powrotu:)))
    >>Jeżdem jezdem EWunia .eitam cie!!!!! troszem zajęta:))))
    Witaj Madox :)))
    Tak się rozpędziłeś że nic nawet nie skrobnąłeś od siebie :)))
    Sprawdza się to powiedzenie przy jakiej czynności jest wskazany pośpiech :)))
    Witaj Miszka,faktycznie dałem plamę ale przez prawie 3 godziny skręcalem meble z Ikei,razem z żoną oczywiście...:)))
    >>A to się chwal jakie meble madoxsie zakupiłeś?:)
  • w temacie Bierzmowanie to sakrament pożegnania młodych ludzi z kościołem katolickim.??

W: Religia
    ~gość Najbardziej śmieszy mnie takie rozumowanie : zerwę z KK i zrobię im na złość. Nic bardziej komicznego, KK przetrwał ponad 2000 lat i dalej będzie trwał , to ty marna istoto zamiast Pana Jezusa wybierasz szatana i jesteś z tego dumna/mny. Teraz Pana Boga zastępuje mamona i seks , komuś na tym zależy żeby takich bożków miała ludzkość ale katolik nigdy się nie podda i nie ulegnie fałszywej propagandzie a sakramenty tylko go w tym umacniają .. a reszta niech wyznaje zasadę "róbta co chceta"...Proboszczu pomyliłeś fora...to nie Fronda.
  • w temacie CZY KTOŚ TU JEST?

skorpion1320 misza55 BOSCH73

Misiaczku :-) swieto mam kazdego dnia.... :-)

Zawsze jestem slodka ;-)

Jak tam u Ciebie???Ja również nie mam powodów do narzekania :)))
    Wszystko jest pod kontrolą i w granicach normy :))Witam wszystkich baaardzo goraco!!!!! Wrocilam do mojej rzeczywistosci i jest mi smutno z tego powodu.Ale pocieszam sie ze juz za2.5 znowu pojade!!!Pozdrawiam!!!

No ja również dołączam do powitań:)))

wiosna2 madox66 wiosna2 ewalwica misza55 ewalwica

Oj dziewczyny chyba beda zazdrosne, zwlaszcza Wiosenka, co na mnie od rana przestala reagowac. Widzisz jak to szybko miedzy kobietkami idzie:D:D:D
    Ja wzielam sie za obiad. Moze pozniej tu jeszcze zagladne, bo wieczorkiem juz nie da rady:Myślę że nie będą zazdrosne :))
    Wiosenka stale jest zapędzona to dla tego nie zauważyła, pewnie już gdzieś gna przed siebie :)))Niedlugo jednak moge uwierzyc w slowa Adusi - "wypieli sie" xD...
    Mysle, ze od jutra ja zajme sie tylko Adusi temacikiem, bo i Wiosenka tutaj nie zagladnie:))))))?

Chyba juz tak sie przyjelo na forum Miszka, ze jak brakuje autorki to temacik zaczyna kulec, az do calkowitej ciszy? Wroca dziewczyny, na nowo sie rozkreci.....:P
    Wiosna gdzie tak sie rozhulalas, szybko mi tutaj Ewunie przywitac prosze:D:D:D:D:D
    Milego dnia Kawosze i do....Lusi powrotu:)))>>Jeżdem jezdem EWunia .eitam cie!!!!! troszem zajęta:))))>>Życzenia madox to święty mikołak podobno spełnia.....:)OOOOOTylko grzeczny musisz być:)Wiosenko nie jestem taki grzeczny,jak już kiedyś pisałem jestem wredny kocur z centralnej Polski....ale bardzo lubię być głaskany....:)))

misza55 madox66 wiosna2 ewalwica misza55 ewalwica

Ja wzielam sie za obiad. Moze pozniej tu jeszcze zagladne, bo wieczorkiem juz nie da rady:Myślę że nie będą zazdrosne :))
    Wiosenka stale jest zapędzona to dla tego nie zauważyła, pewnie już gdzieś gna przed siebie :)))Niedlugo jednak moge uwierzyc w slowa Adusi - "wypieli sie" xD...

Milego dnia Kawosze i do....Lusi powrotu:)))>>Jeżdem jezdem EWunia .eitam cie!!!!! troszem zajęta:))))Witaj Madox :)))
    Tak się rozpędziłeś że nic nawet nie skrobnąłeś od siebie :)))
    Sprawdza się to powiedzenie przy jakiej czynności jest wskazany pośpiech :)))Witaj Miszka,faktycznie dałem plamę ale przez prawie 3 godziny skręcalem meble z Ikei,razem z żoną oczywiście...:)))
  • w temacie Poddana Ewa Kopacz u Papieża

W: Polityka
    Antonnia zbigniewsob Boldusia40 Autorko tematu.
    Mnie nie jest przykro z powodu
    wizyty Premier Kopacz w Watykanie
    Jest osobą wierzącą a że uklękła
    to przez szacunek dla Papieża
    Watykan nie jest wrogim małym
    państewkiem a Papież spotyka się
    z wieloma przywódcami państwMnie tam nie jest przykro..! Serdecznie mam to w Dupie kogo Ewa całuje..!! Byle nie mnie..!!A cóż to za dupa ,że pisana aż wielką literą ??? :)))))))))))Widocznie bardzo wielka ta dupa albo cenna. A na marginesie Prowincjusz masz całkowitą rację 100/100

wiosna2 ewalwica misza55 ewalwica

Milego dnia Kawosze i do....Lusi powrotu:)))>>Jeżdem jezdem EWunia .eitam cie!!!!! troszem zajęta:))))
  • w temacie CZY KTOŚ TU JEST?

BOSCH73 Witam:-)A witamy ,witamy i o zdrowie pytamy:))))
  • w temacie 65 tysiecy pielgrzymow w Lednicy

W: Polityka
    ada7 Jeszcze tak a propo kąpieli błotnych na Przystanku W.
    Jak to jest, że 10 x więcej młodzieży woli "owsiakowe" błoto........... niż nauki panów w sutannach???
    Mamy tak głupią młodzież??...........ależ NIE!!!!
    Młodsze pokolenie doskonale "wyczuło" kieckowych......którzy głoszą jedno (dla baranków) a swoimi czynami i postawą reprezentują zupełnie coś innego. Zero wartości..tylko pisane na wodzie głodne kawałki :/
    Dokładnie,dla młodzieży pożegnanie z kościołem następuje po bierzmowaniu,przykładem jest tu moja córka,teraz jest studentką i nie chce mieć nic do czynienia z kk.

[cytat kogo=misza55]Witam wszystkich wieczorową porą :))

Hej Miszka tutaj też ich nie ma....dziewczyny już pewnie śpią.