• w temacie hej, kolęda kolęda...

W: Uczucia
    Sarna wejdź sobie na You Tube i wpisz ;Piersi "ZCHN zbliża się" Bardzo fajna kolęda.
  • w temacie Przeszkadza Ci krzyż w Sejmie?

W: Hydepark
    ~lilka hahaha, niech każdy mieszkaniec kraju wiesza w sejmie, szkole itp. instytucjach swoje symbole wiary a miejsca na ścianach zabraknie....... owszem tylko katolicy wieszają krzyze a potem zachowują się tak jak by z katolikiem nie mieli nic wspólnego hamstwo i obłuda.....
    Dokładnie kolego,jakieś 2 godź,temu policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę który przywalił w latarnie,co ciekawe miał różaniec na lusterku a na tylnej klapie widniała ryba,chyba wziął przykład z tego purpurata z Warszawy.No ale chłopina sie wyspowiada,pleban go rozgrzeszy i będzie wszystko OK,całe szczęście że to była latarnia a nie np,dziecko,tak wygląda obłuda części katoli ,pozdrawiam myślących.
  • w temacie Zajęcia z tolerancji dla przedszkolaków, czyli jak nauczyciele promują GENDER

W: Polityka
    gość
    madox66
    gość Teraz gender, jutro pedofile, pojutrze zoofile, potem nekrofile. Stop zboczeńcom.
    Jakie jutro pedofile,człowieku zboczeńcy w sutannach gwałcą dzieci co najmniej od 50 lat,w świecie wyszło to na jaw 20 lat temu ale dzięki"błogosławionemu" JP-2 w Polsce ten temat jest na tapecie dopiero od 5 lat!!!!!! Nie boję sie GENDERU boję się kleru i to co od przedszkola wciska dzieciom!
    Gdyby głupota umiała fruwać, bujałbyś wysoko w przestworzach.
    Wolę bujać w przestworzach aniżeli moje dzieci miałby macać zboczony klecha,właśnie dzisiaj posadzili jednego takiego sk...na na 8 lat ale parafianie powiedzieli że to był dobry kapłan,no ale oni mają lat 60+
  • w temacie Zajęcia z tolerancji dla przedszkolaków, czyli jak nauczyciele promują GENDER

gość Teraz gender, jutro pedofile, pojutrze zoofile, potem nekrofile. Stop zboczeńcom.
    Jakie jutro pedofile,człowieku zboczeńcy w sutannach gwałcą dzieci co najmniej od 50 lat,w świecie wyszło to na jaw 20 lat temu ale dzięki"błogosławionemu" JP-2 w Polsce ten temat jest na tapecie dopiero od 5 lat!!!!!! Nie boję sie GENDERU boję się kleru i to co od przedszkola wciska dzieciom!
  • w temacie Kościół traci wiernych przez skandale pedofilskie?

storiastoria Kościoły pękają w szwach. Nie wszyscy chcą czytać Wybiórczą. Unia ma w swych założeniach zniszczenie KK od środka i zrobiła to już prawie w całej Europie. Masoni przeniknęli juz dawno mury Watykanu,o tym świadczy wybór najnowszego biskupa Rzymu.Jeżeli u nas ludzie nie dają jeszcze sobą manipulować poprzez media, które atakuja ze wszystkich stron,to znaczy,że nasza wiara jest wciąż mocna.Powiem nawet-gdy ktoś usiłuje mnie zmanipulowac, próbuje mi narzucać zwątpienie w kogos lub coś, rodzi się we mnie bunt i chęć wytrwania. Wielu moich bliskich właśnie teraz zaczęło chodzić do Kościoła, modlic się dużo więcej...Gdy zaczęliśmy sprawdzać dlaczego świat tak się stacza, dotarlismy do wielce ciekawych rzeczy.Poczytajcie o masonerii,iluminatach... Bóg tylko wie dlaczego przyzwala na takie dla nas ciężkie próby. Kto wytrwa w wierze bedzie nagrodzony. Boże Chroń Polskę Pęka to jak widzę twoja głowa od przyciasnego moherowego beretu,dawno nie czytałem takiego bełkotu i rację mają piszące tutaj osoby że ludzie odchodzą od Koscioła tylko z powodu rozpasania kleru ich buty,pychy i afer pedofilsko-seksualnych,jak to ktoś ładnie ujął"Boże chroń Polskę przed klerem"A na marginesie,mieszkam w centrum Polski i w mojej parafii do kościoła chodzi jakieś 20% parafian.
  • w temacie UWAGA: Poczta ściągnie z Ciebie abonament RTV!

Dopuki nie spłacisz wszystkich należności nie masz szans wyrejestrować RTV,jak już mówiłem trzeba mieć czyste konto a najlepiej miesiąc do przodu z płaceniem.Nie płacenie nic nie daje poprostu pogrążasz sie dalej i robisz tylko odsetki.TV sprzeda twoje długi jakiejś firmie windykacyjnej i wtedy zaczną się PRAWDZIWE problemy,pozdrawiam i życzę jak najlepiej
  • w temacie Kościół traci wiernych przez skandale pedofilskie?

Kościół katolicki traci wiernych od początku lat 90 kiedy to ludzie przekonali sie do czego są zdolni i jacy są naprawdę Polscy kapłani a już strzałem w kolano było wprowadzenie religii do szkół oraz Konkordat.Afery pedofilskie skrzętnie do tej pory ukrywane wypływają na światło dzienne dlatego że wierni przestali sie bać kleru i coraz głośniej dopominają sie ukarania winnych.Reasumując niech kler się modli aby stare babki żyły wiecznie bo za kilka,kilkanaście lat wyginą jak dinozaury bo młodzi nie mają zamiaru płacić za fanabelie pasibrzuchów
  • w temacie UWAGA: Poczta ściągnie z Ciebie abonament RTV!

gość Jak skutecznie i bezpiecznie wyrejestrować odbiornik??
    Jeśli ktoś łaskaw, poproszę, o odpowiedź, na mail:

wenus42@o2.pl

.... a jeśli nie na mail, to tu!! :)

Pozdrawiam!!! :D Już ci mówię jak ja zrobiłem,poszedłem do URZĘDU POCZTOWEGO(Nie ważne gdzie) razem ze swoją książeczką RTV i poprosiłem panią w okienku aby mi wyrejestrowała odbiornik RTV z powodu wyjazdu za granicę,pani zrobiła głupią minę ale spełniła moją prośbę,jest tylko jedno ALE,musisz mieć opłacone bieżące raty,najlepiej jedną do przodu.U mnie minęło od tego czasu 2 lata i mam spokój,pozdrowionka
  • w temacie ile zarabia polski ksiądz ?

Za raz po Nowym Roku zacznie się w Katolandzie strzyżenie baranów czyli Kolenda,całe szczęście że coraz mniej ludzi(szczególnie w miastach) wpuszcza do mieszkania czarnego szamana