• w temacie KAWA czy HERBATA...?

W: Hydepark
    misza55
    adeu

Witajcie chłopaki z Nowym Rokiem:)))
    Myślę,że Lusia wobec polityki nie miałaby nic przeciwko,ale wobec kpin i wyśmiewania się wzajemnie..... owszem.
    Szkoda,że tak się przyjęło nazywać opluwanie siebie "polityką"
    Witaj Aduś :)))
    Miłego wieczoru życzę :)))
    Powitanko dla wszystkich kawoszy i oczywiście herbaciarzy,Wiosenko a gdzie się podziewałaś?
  • w temacie Co palimy w piecach?

Kamyczka
    mortis niby neutralny heh
    a pod koniec zaczepny granacik
    myśl to nie boli
    nikt już nie chce czytać tych przepychanek

ja wiem że kretynizm powinien być tępiony ale...
    toż to hydra
    jeden łeb zetniesz trzy wyrosną ;)
    I to mi się podoba.

To jest racjonalne myślenie.
    Ty madoxie już tak nie umiesz.
    Kamuś a co tobie słoneczko Centrala nakazała?

Robcio85
    Daani
    Robcio85 moglibyście chociaż w temacie Lusi wyluzować
    tego by sobie nie życzyła, nieprawdaż chłopaki???
    Moglibyśmy, ale po co? Udzieliłem dobrej rady ale ja zlekceważył, no to bawimy się i tutaj.

A z życzeniami to wiesz jak jest :))
    wiem znakomicie, gó.... sie spełniają
    myśle że każdy z nas chciałby tu jeszcze Lusi zobaczyć:)
    dobra, kończe w tym temacie:)

Witaj Robuś, zwyczajem jest że w temacie Lusi nie politykujemy,niestety co niektórzy wszedzie wchodzą ze swoimi brudnymi 19 łapami,myślę że Lusia jak sie pojawi to mu wysadzi takiego kopppaaaa......
  • w temacie Co palimy w piecach?

mortis niby neutralny heh
    a pod koniec zaczepny granacik
    myśl to nie boli
    nikt już nie chce czytać tych przepychanek

ja wiem że kretynizm powinien być tępiony ale...
    toż to hydra
    jeden łeb zetniesz trzy wyrosną ;)Witaj kolego po prostu nie chcę aby z tematu zrobili.....stos na czarownice
  • w temacie A jak dzisiaj było w pracy?

InterWojtek222 Jak to w pracy-za 4 zł./h jedyna i słuszna cena przeznaczona przez polskojęzycznych pełowców dla POLAKÓW !!! Ale idzie ku dobremu-skończą się przywileje pełowskich pracodawców !!!!! POwiedziałem.Słuchaj nieudaczniku biorę 4 tysiaki na rączke a co twoja emeryturka nie starcza? To idż do Prezesa może ci da jakąś fuchę bo teraz miernoty prezesami zostają
  • w temacie Cieszmy się internetem puki go mamy:))

InterWojtek222 Kamyczka artur3 ma być pókipisał na szybko i w POekstazie , trzeba mu wybaczyć. Wybacz mu Kamyczka-taką kartkę dostał do przepisania........POwiedziałem.Dziadek przecież ty i Kamcia cały czas lecicie z tego samego blaybecku jak wam centrala przykazała
  • w temacie Forumowi pisowcy wykazali się "taktem" i "kulturą"

prowincjusz2 InterWojtek222 inka111 Daani inka111
    I tu mogłabyś się kuro zdziwić!
    Gdybyś czytała jego posty dowiedziałabyś się ,że to właśnie Prowincjusz ... To człowiek , który umie dzielić się z potrzebującymi i ta wzmianka o opowieści wigilijnej do niego - jest nietrafiona !
    Jeżeli składał tu życzenia - nie pisał żadnych podtekstów....nie musisz tych życzeń odbierać , ani nic dopisywać. Jeżeli ktoś ma klasę - wie jak się zachować....a jak ktoś jest chamem to zachowuje się jak cham.

)To prawda, ja, jego przyjaciel potwierdzam, bo czytam jego posty. Pamiętam nawet, jak pisał (w styczniu 2014 r.), że sam, jeden, samiuteńki stanął w 1968 r. naprzeciw ruskim czołgom jadącym na Pragę. W zasadzie nawet udało mu się zapobiec inwazji na Czechy.

jego? bohatera? Prądem?! :)))Nie odpisuj na moje posty .....bo jak czytam twoje nędzne wpisy .....to ogarnia mnie współczucie dla takich specjalnych wymagających troski pacjentów.
    A ja nawet współczuć ci nie chcę. Pozdrawiam Danni-tak trzymać !!!! POwiedziałem.I tak sobie można pisać a Daani nabija sobie punkciki ich usuwaniem. Ten "bardzo poważny człowiek" dla punkcików to nawet własne posty usuwa.
    Tylko posty jego szczekającego wiecznie kundelka Wojtusia, tkwią nienaruszone.Dokładnie,tan kolo nawet na kawę wlazł ze swoimi brudnymi butami,tylko nikt go tam nie zapraszał.
  • w temacie A jak dzisiaj było w pracy?

[cytat kogo=Kamyczka]Czy ktoś Ci broni zatrudnić się u kierownika POslamisty?
    Będziesz miał mannę z nieba
    Naprawdę nie rozumiem dywagacji myślowych leminga:) [/cytat

Kamyczko proszę zażyj leki,nie jestem lemingiem,dzieci w 3 klasie potrafią czytać ze zrozumieniem,

misza55 lusi50 misza55

Witaj Piotruś :)))
    A co tak z "szaraka" ???
    Boisz się w Nowym Roku pokazać swoją twarz ???Może niewyraźnie wygląda , i dlatego ? :)))
    Witaj Misza :))) Właśnie o tym samym pomyślałem :))))
    Może za bardzo ekspresyjnie składał życzenia Sylwestrowo Noworoczne :)))Witam kochani,ja właśnie jestem po pracy,całe szczęście że wypiliśmy wirtualnie bo w mojej firmie rano wszyscy dmuchali.Za tzw,lemingów miałem dyżury ale PIS tak szybko zajął wszystkie koryta że i w mojej firmie że i wezwał wszystkich w Nowy Rok,po co niewiem,chyba pokazać kto tu rządzi.