• w temacie JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?)

W: Hydepark
    adeu Dzisiaj rozpoczynam pierwsza wpis :)
    Nie wiem,czy jest ktoś,kogo mogę powitać,ale tak na wszelki wypadek witam....może ktoś tylko czyta?
    Mój dzień zadaniowy dobiegł końca i teraz mam czas dla siebie na to co chcę i lubię robić.
    Pogoda jest piękna,to pewnie po chwilowym odpoczynku wybiorę się na miasto aby upatrzyć,albo kupic sobie nowe buciki na jesień:)
    Lubię spacerować po "moim" miasteczku:)))
    Witam fanów tego wątku,jestem po pracy i mogę nareszcie trochę odpocząć,pozdrawiam:))))
  • w temacie KAWA czy HERBATA...?

lusi50
    qvi123

Hahaha wiem i też Ciebie lubię ;P;D;D;;D;D*
    :)****
    Witam zacne towarzystwo wieczorową porą:))))
  • w temacie JAK MÓWI KONSTYTUCJA POLSKA JEST KRAJEM ŚWIECKIM I DEMOKTRATYCZNYM

Mirasella
    madox66
    iskierka
    ~gosc W Polskiej konstytucji nie ma zapisu że Polska jest krajem świeckim...
    Dokładnie tak jest. W Konstytucji RP, jest wyraźny zapis o rozdzielności państwa i Kościoła.
    Jak PISlam dojdzie do władzy to na pewno to zmienią,okaże sie że jesteśmy Talibanem katolickim bo podobno 96% to katolicy,żenada:)))
    Wyjedz tam gdzie jest wiecej islamu bedzisz na 100% zadowolony.
    Nie strasz nie strasz bo się....
  • w temacie JAK MÓWI KONSTYTUCJA POLSKA JEST KRAJEM ŚWIECKIM I DEMOKTRATYCZNYM

iskierka ~gosc W Polskiej konstytucji nie ma zapisu że Polska jest krajem świeckim...Dokładnie tak jest. W Konstytucji RP, jest wyraźny zapis o rozdzielności państwa i Kościoła.Jak PISlam dojdzie do władzy to na pewno to zmienią,okaże sie że jesteśmy Talibanem katolickim bo podobno 96% to katolicy,żenada:)))
  • w temacie Trybunał Konstytucyjny orzekł w sprawie prof. Chazana - proaborcyjne wyjce mogą zacząć odszczekiwać.

W: Polityka
    Antonnia madox66 Antonnia madox66 Antonnia Czekałam na te wiadomości :)
    Co za ulga . Profesor Chazan jest po prostu Człowiekiem !!
    W najlepszym tego słowa znaczeniu . Nikt nie może zmusić lekarza do zabijania !
    Nareszcie ..iskra sprawiedliwości :)Antosia,nawet nastolatki wiedzą że w Katolandzie bez problemu można sie wyskrobać,wszystko rozbija sie o kase(2-3 tyś) W tym kraju podziemie aborcyjne dokonuje aborcji w ilości 300 tyś rocznie i robią to ci co najbardziej krzyczą o wolności sumienia( Piecha sam przyznał się że jak był młody to skrobał),hipokryzja katolickich skrobaczy sięga kosmosu,pozdrawiam.:)))I co z tego ??? Piecha przyznał się do błędu . Dziś żałuje , to też ma znaczenie .
    Podziemie będzie zawsze , bo morderców za kasę nigdy nie zabraknie .
    Pozdrawiam :)Antosia słoneczko nie rozśmieszaj mnie bo zajadów dostanę,Piecha jak jest starym ramolem to biedaczek zrozumiał błąd? A jak był młody to skrobał aż furczało,podobnie ten hipokryta CHazan,a na marginesie w parafii obok mojej miejscowości kościelnym jest UB-ek i co ten pewnie też żałował że katował Polaków:)))Co ma piernik do wiatraka ? Co tu porównujesz ?? Ale jeśli chcesz to proszę bardzo - pewien generał odpowiedzialny za stan wojenny na łożu śmierci poprosił Boga o wybaczenie .
    A teraz się pośmiej . Życzę zajadów naokoło głowy :))) To nie jest śmieszne to jest żałosne....
  • w temacie Trybunał Konstytucyjny orzekł w sprawie prof. Chazana - proaborcyjne wyjce mogą zacząć odszczekiwać.

Antonnia madox66 Antonnia Czekałam na te wiadomości :)
    Nareszcie ..iskra sprawiedliwości :)Antosia,nawet nastolatki wiedzą że w Katolandzie bez problemu można sie wyskrobać,wszystko rozbija sie o kase(2-3 tyś) W tym kraju podziemie aborcyjne dokonuje aborcji w ilości 300 tyś rocznie i robią to ci co najbardziej krzyczą o wolności sumienia( Piecha sam przyznał się że jak był młody to skrobał),hipokryzja katolickich skrobaczy sięga kosmosu,pozdrawiam.:)))I co z tego ??? Piecha przyznał się do błędu . Dziś żałuje , to też ma znaczenie .
    Podziemie będzie zawsze , bo morderców za kasę nigdy nie zabraknie .
    Pozdrawiam :)Antosia słoneczko nie rozśmieszaj mnie bo zajadów dostanę,Piecha jak jest starym ramolem to biedaczek zrozumiał błąd? A jak był młody to skrobał aż furczało,podobnie ten hipokryta CHazan,a na marginesie w parafii obok mojej miejscowości kościelnym jest UB-ek i co ten pewnie też żałował że katował Polaków:)))

Antonnia Czekałam na te wiadomości :)
    Nareszcie ..iskra sprawiedliwości :)Antosia,nawet nastolatki wiedzą że w Katolandzie bez problemu można sie wyskrobać,wszystko rozbija sie o kase(2-3 tyś) W tym kraju podziemie aborcyjne dokonuje aborcji w ilości 300 tyś rocznie i robią to ci co najbardziej krzyczą o wolności sumienia( Piecha sam przyznał się że jak był młody to skrobał),hipokryzja katolickich skrobaczy sięga kosmosu,pozdrawiam.:)))
  • w temacie Ale wałkują temat......

panmalodobry kolporter15 panmalodobry Antonnia kolporter15 panmalodobry Pan Antoni Macierewicz dając popis swojej elokwencji oderwanej od faktów, sam siebie wystawia na strzał, a co najgorsze podważa wiarygodność partii do której należy. Pani Rzecznik Prasowa Prezydenta Andrzeja Dudy, wczoraj prostowała jego wypowiedź.To prawda,sondaże pokazują,że poparcie dla PIS-U zaczyna spadać i to może być wina nadmiernej aktywności medialnej Macierewicza,tak w gwoli ścisłości, Rzeczniczka Prasowa Andrzeja Dudy to Małgorzata Sadurska.Nie zgadzam się . Jeśli poparcie dla PiS spada to na pewno nie przez Macierewicza Racja spadało już wcześniej. Widocznie bajka o "czarnym ludzie" z PiS, który przyjdzie i Cię zje, staje się dla niektórych coraz bardziej realna. Ale odwagi, nie taki straszny PiS jak go malują... Skoro ja wciągnąłem na masz taką flagę, to coś jest na rzeczy. A nie robię niczego pochopnie:)Właśnie,fajny masz awatar.Załóż sobie taki sam:) Im więcej tym lepiej:) Niech ludzie zobaczą i uwierzą jak dużo nas. W myśl zasady że obraz zastępuje 1000 słów. Nie muszę nikomu tłumaczyć za kim jestem:)
    Wrzuciłem w google Prawo i Sprawiedliwość, wyskoczyły mi obrazki, zapisałem obrazek dodałem do avatara i proszę...:) Proponuję abyś wkleił sobie na avatar zdjęcie Jarosława Zbaw Polskę,będzie jeszcze bardziej głupio wyglądał a na marginesie dlaczego za bełkot PIS-owskiego oszołoma tłumaczy się rzeczniczka Prezydenta, ponoć wszystkich Polaków? Wytłumaczy mi to ktoś?

niegrzecznaa Witam Kawoszy :))[image]0004Q0HOI2N850KX[/image]Witam kawoszy i herbaciarzy....wieczorowo:))))

wiosna2 lusi50 madox66

Witaj Lusia,może i tak było PISlamskich hejterów tutaj nie brakuje ale trzymałem się regulaminu więc nie rozumiem,pozdrawiam:)))) Daj spokój , szkoda nerwów , na miękko , Szczygiełku , na miękko przynajmniej wrzodów się nie nabawisz :))) Miłego wieczoru :)
    Ta jeszcze na noc się denerwować.?:)też mi cos?:)Macie dziewczyny całkowitą rację,miłej nocki życzę bo na szczygiełka już przyszedł czas,pozdrowionka.:)))