• w temacie Wstrząsające nagrania rozmów z tupolewa

W: Polityka
    Iwona19
    zbigniewsob
    Znał bardzo dobrze załogę Tupolewa bo pracowali razem wiele lat. Jak zapytano go zaraz po katastrofie co o tym sądzi to on powiedział, że to był zamach. Powiedział, że Ci piloci doskonale znali to lotnisko
    Według dokumentów jakie pozostały po Protasiuku nigdy nie lądował w Smoleńsku na Siewiernym jako pierwszy pilot.. Nie miał gość uprawnień do lądowania bez wspomagania ILS. Takie są fakty..
    Ale nie raz w podobnych warunkach latali.
    Iwonka,nie jestem pilotem i nie znam się na lotnictwie a skąd koleżanko ty się tak dobrze orientujesz? Czyżby Rydzyk,Michalik,Nycz albo inny ekspert cię oświecił?
  • w temacie Jak walczyc z samotnoscia?

W: Męskie sprawy
    Zbyszekzibi
    Mysia3006
    fannn nikt mnie tu nie lubi, nie rozmawia ze mną
    Witaj w Klubie Potępionych:-).
    Mam to samo;)
    Hej smutasy głowa do góry,proponuję zwiększenie aktywności na forach to okazja poznać wartościowych ludzi a przyjaźń nie wykluczona,pozdrowionka.
  • w temacie OBLICZE EPISKOPATU I KOŚCIOŁA

W: Hydepark
    Iwona19 Co ma robić w sprawie Wesołowskiego skoro on już siedzi w więzieniu? Co do Dziwisza to jedź do Krakowa i z nim porozmawiaj. Możesz to zrobić.
    Iwonka na jakim ty świecie żyjesz? Przecież zbok Wesołowski robi sobie focie z Polskimi pielgrzymami w Watykanie,tylko warchlak Gil siedzi w pierdlu.....mam nadzieje że jak najdłużej.
  • w temacie Godzina 21:37, 2 kwietnia 2005 roku.... 10 lat temu ...

Laila44 Kinia223 Anatolia Zwykła, ogólnonarodowa histeria Polaków, podkręcana przez media.
    Pytanie; czy jakakolwiek z obietnic została wtedy zrealizowana ( pseudokibice?) - nie, po ogólnej histerii wrócono do zachowań sprzed śmierci papieża.Dokładnie, miało być Pokolenie JP 2. Ech, śmiech na sali. Ja wiedziałam, że nic się nie zmieni. Ale co się medialne głowy nadyskutowały, to ich. Przez tych ostatnich 10 lat w KK nic na "dobre"nie zmieniło się,wręcz jest coraz gorzej ale mam nadzieję że papież Franciszek zmieni coś.Oby mu się udało ale może narazić się tym co podoba się to jak jest teraz.I skończy tak jak tzw.uśmiechnięty papież,poprzednik JP2 który zainteresował się Bankiem Watikano i pożył sobie niewiele.....
  • w temacie PROKURATURA SIĘ WYPOWIEDZIAŁA "" Klauzula do klauzuli""

ada7
    Bardzo dobrze, że zabrali im narzędzie do kolejnej manipulacji.

Mam pytanie czy jest taka dziedzina życia w która klechy nie próbują się wtrącać i narzucać swojego widzimisię?? Czy istnieje skrawek życia wolny od nagonki kleru? Tylko nie róbcie jaj i nie piszcie, że polityka ;/Nie ma żadnej dziedziny życia do której czarna stonka nie próbowała by się wtrącać....niestety,muszą wymrzeć ze dwa pokolenia aby w tym biednym kraju coś się zmieniło,pozdrawiam
  • w temacie Godzina 21:37, 2 kwietnia 2005 roku.... 10 lat temu ...

Iwona19 Miałam wtedy 12 lat. Nie śledziłam telewizji. Nie pamiętam co robiłam gdy umierał papież. Może już spałam. Tego nie wiem dokładnie. Ale za to o wszystkim dowiedziałam się rano gdy włączyłam radio. Pamiętam, że wtedy w radiu (chyba to było Radio Maryja, ale dokładnie nie pamiętam już) był taki komunikat: "Jan Paweł II nie żyje. Odszedł do historii ten, który historię tworzył". Ten komunikat był wielokrotnie powtarzany w tym radiu. I wtedy to wszystko do mnie dotarło. Smutno mi było bardzo. Byłam przejęta tym wszystkim. Witaj Iwa,ja też nie śledziłem tego żenującego spektaklu ale jak usłyszałem że kipnął to pomyślałem co teraz będzie z księżmi pedofilami ukrywanymi przez JP2,no i miałem rację że się martwiłem bo media co dzień wywlekają brudy kolejnego zboka,teraz czekan aż kipnie mega złodziej i hipokryta Ojdyro zTorunia,pozdrawiam
  • w temacie Joanna Senyszyn chce być prezydentem - zagłosujesz?

W: Polityka
    Ziemowitt w obu turach oddam głos nieważny (postawię nadwyżkę znaków) a to dlatego by nie zaniżać frekwencji a jednocześnie podnieść próg procentowy ,powód tak naprawdę nie ma na kogo głosować Ja zrobię dokładnie to samo,a co do pani Senyszyn,hm z całym szacunkiem do pani profesor ale jako prezydenta pani nie widzę.
  • w temacie NACZELNY KSIĄDZ -UMARŁ I ZOSTAŁ ŚWIĘTYM

W: Religia
    ada7 szanel59 1marian8 ~897453 Określanie świętym człowieka, który jest lub był grzeszny to wariactwo.To, że grono kolesi w sukienkach tak powiedziało nikogo nie czyni świętym... Jak grupa ludzi pełna wad i przywar , może sobie uzurpować prawo do określania kto jest świętym. W historii jest mnóstwo przykładów "świętych" co do których to określenie delikatnie ujmując zupełnie nie pasuje. Po latach mówi się "ups" nie wyszło , zapomną...

Jest Nas trzech. Pozdrawiam.Dolaczam jako czwarty.Pozdrowienia!Panowie, jest nas wielu :)
    Pozdrawiam.
    Ja również do strachliwych nie należę,jestem z wami.
  • w temacie Episkopat: Osiem propozycji nie do zaakceptowania

Ziemowitt Iwona19 Ziemowitt Iwona19 KMW Zadajmy sobie na wstępie pytanie - JAKIM PRAWEM PRZEDSTAWICIELE OBCEGO PAŃSTWA STACJONUJĄCY W POLSCE, NEGUJĄ DECYZJE RZĄDU III RP jak by na to nie patrzeć Polska jest krajem świeckim , demokratycznym i NIEPODLEGŁYM a więc różnice zdań między stanowiskami rządów watykanu i Polski mimo niezgodności powinny być przemilczane przez kundli watykanu bowiem oni są u nas a nie my u nich a wszelakie próby narzucenia nam woli watykanu powinny być traktowane jako napad na DEMOKRACJE , GWAŁT NA ŚWIECKOŚCI I INGERENCJE W NIEPODLEGŁOŚĆ A ZA TO TAKI KLOC POWINIEN JUŻ OD WCZORAJ ZWIEDZAĆ KAZAMATY SZUCHA I ZASTANAWIAĆ CO LEPSZE ZGNIĆ W PIWNICY JAKO TERRORYSTA CZY MYKAĆ DO WATYKANU JAKO PERSONA NON GRATA I SKOMLEĆ O MISKE ZUPY , ZDAJE SIE MI ŻE, JEGO MAJATEK POWINIEN ZOSTAĆ ZAREKFIROWANY PRZEZ SKARB PAŃSTWA ZA SZKODY WYRZĄDZONE W TYM KRAJU Jakiego obcego państwa. Pragnę Cię powiadomić, że każdy kto w Polsce się urodził jest w pełni polskim obywatelem.

droga Iwonko masz rację kto urodził się w Polsce jest jej obywatelem ale czy jest Polakiem ???Tak. Zwłaszcza jak cały czas tu mieszka

droga Iwonko -pomyśl -- czy być obywatelem danego państwa , mieszkać w nim na stałe robi z każdego n.p . prawdziwego Polaka , nie wystarczy , obywatelstwo, adres , trzeba mieć serce Polaka Przepraszam że się wcinam ale muszę dorzucić swoje trzy grosze.Uważam że kler katolicki to taka V kolumna,niby Polacy ale robią wszystko dla państwa Watykan,o purpuratach to już szkoda pisać,ci to jakby nie było obywatele Watykanu(Wesołowski)
  • w temacie Episkopat: Osiem propozycji nie do zaakceptowania

pintapalec Po obaleniu PRL-u i rozpieprzeniu polskiego przemysłu ,przez zdrajców z katoprawicy na usługach mafii watykańskiej, Polacy nie potrafią wyprodukować własnego samochodu, ba nawet roweru ale posiadają wielki SKARB! Tym skarbem jest jeden z najbardziej w świecie rozwiniętych przemysłów. Przemysł religijny! W tym względzie Jesteśmy RELIGIJNYM SUPERMOCARSTWEM. Światowy rekord produkcji pomników Jezusa Chrystusa, Jana Pawła II i innych błogosławionych lub świętych bałwanów bezsprzecznie należy do Polski. Chwała inteligencji Polaków! Chwała polskiej katoprawicy. Chwała zabobonnym parafialnym oszołomom, Chwała episkopatowi za przymusowe,płatne, lekcje religii! Dzięki niebywałej ofiarności ze strony kapłanów z Watykanu, średnio przypada u nas 1,14 Chrystusa i 1,67 Jana Pawła II na hektar. Już niedługo na metr kwadratowy Naszego Kraju będzie przypadać 1.3 krzyża Zbawiciela. Możemy być DUMNI! JESTEŚMY ŚWIATOWĄ POTĘGĄ ZABOBONU RELIGIJNEGO. Jeszcze Polska nie zginęła póki Rydzyk z Głódziem syci i opici. Bóg, (czyli Polski CIEMNY I ZABOBONNY Podatniku) zapłać!
    .My normalni Polacy, ateiści i wierzący, nie chcemy walczyć z kościołem ! NORMALNI POLACY MAJĄ JUŻ DOŚĆ PAZERNOŚCI I OBŁUDY ZBOCZONEJ KLIKI KLESZEJ... Chcemy tylko aby wszyscy obywatele, organizacje, firmy, były równo i sprawiedliwie traktowane zgodnie z prawem dlatego domagamy się od rządu , premiera i sejmu aby: Były przestrzegane przez wszystkich prawa zapisane w Konstytucji Rzeczpospolitej Polski.. Najwięcej pieniędzy ginie w mafijnym kleszym systemie KRK.. W takim razie jedynym wyjściem dla Państwa jest to co trzeba koniecznie zrobić , czyli !
    1. Zerwać konkordat
    2. Zlikwidować etaty kapelanów
    3. Zlikwidować etaty katechetów
    4. Opodatkować kler
    5. Znacjonalizować majątek zagrabiony przez kler po roku 1989
    6. Wyprowadzić religię ze szkół
    7. Usunąć krzyże z urzędów i szkół
    8. Uroczystości państwowe organizować bez udziału kleru
    9. Postawić przed sąd wszystkich pedofilów w sutannach
    10. Wstrzymać dofinansowanie "dzieł" Krk z kasy państwa !
    11. Ścigać z urzędu za wywoływanie presji w celu wymuszenia uczestnictwa w praktykach religijnych przez nauczycieli, dowódców i innych osób przełożonych
    12. Zlikwidować przepisy o wartościach chrześcijańskich w radiu i telewizji
    13. Nakazać przestrzegania norm hałasu, niezależnie od wyznania - zakazać dzwonić albo wrzeszczeć przez megafon na procesjach na terenach gęsto zamieszkanych --,niech sobie dzwonią na terenach przemysłowych lub w zamkniętych pomieszczeniach.
    14. Nakazać organizacjom religijnym przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych wobec osób, które z nich wystąpiły na zasadach przewidzianych w prawie cywilnym . ..A zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na: dożywianie głodujących dzieci,żlobki, przedszkola, służbę zdrowia,opiekę nad niepełnosprawnymi, oświatę, drogi, kolej, walkę z bezrobociem, dofinansowanie policji, ochronę środowiska itp.
    Zgadzam się z tobą ale trzeba by wydusić ze dwa pokolenia aby to się spełniło,a jeśli chodzi o klasę polityczną to zawsze tak było że kler i politycy w jednym szambie pływają.Ale,sam to przyznasz i w Katolandzie coś drgnęło bo nie wyobrażam sobie krytyki czarnych za czasów mojej młodości,teraz społeczeństwo,szczególnie jego młodsza część dużo podróżuje i widzi że tam gdzie nie ma księdza tam znika nędza.Tak więc reasumując panowie w kieckach módlcie się aby stare babki żyły wiecznie bo albo się weźniecie za robotę albo pozdychacie z głodu.