• w temacie JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?)

W: Hydepark
    GorolspozaTatyr Dzień dobry Señora dzień dobry Amazonko
    Mam nadzieję, że jesteś pogodna...
    bo |Amazonkę już dzisiaj pytałem o pogodę
    - i nie spadł mi włos z głowy.
    Dzień dobry Czujący.
    Pozwolisz Señora,...
    że na przywitanie dnia zaproponuję piękną nutkę...
    z pięknym tekstem
    i niezapomniany Philip "Phil" Parris Lynott - Thin Lizzy
    'Ten utwór jest taki smutny i jednocześnie taki piękny...
    Opowiada, że każdy, nawet rockman, ma uczucia, czasami bardzo mocne.
    ehhhhhhhhhhhh te genialne "Darling, darling, darling... Is this the end?... Still in love with you".
    A ta smutna gitara, i perkusja...Prawdziwa nirwana.'

Wciąż Cię kocham

Myślę - zaraz rozpadnę się na kawałki,
    jeśli nie znajdę czegoś innego do roboty
    Ten smutek nigdy nie ustaje
    Wciąż jestem w Tobie zakochany

Mój umysł, ciągle się mota
    Doprowadza mnie to do szaleństwa
    Kochanie, Kochanie, Kochanie
    Czy to koniec?

Wciąż Cię kocham

Mówią - czas leczy rany
    Osusza łzy z twoich oczu
    Ale kochanie - to właśnie to uczucie pustki,
    Którego moje serce nie umie ukryć

Po tym wszystkim co przeszliśmy
    Starałem się, ale na marne
    Myślę, że będę wciąż Cię kochać
    Czy to koniec?

Teraz to koniec, kobieto
    Jest coś o czym powinnaś wiedzieć
    Mała, mała przemyśl to
    Jeszcze jeden raz zanim odejdziesz

Wezwij mnie
    Jeśli jest cokolwiek co mógłbym zrobić dla Ciebie
    Wezwij mnie, mała
    Pomóż mi sobie z tym poradzić**

Wciąż jestem w Tobie zakochany...

Miłego dnia Czujący
    Witam wszystkich i słonecznie pozdrawiam:)))
  • w temacie czy to dewaluacja urzędu ?

W: Polityka
    Wygrał Duda bo Polacy są już znudzeni ospałą prezydenturą Komorowskiego a że nie było innej alternatywy dla tego zagłosowali na Dudę....dochodzi jeszcze parcie na szkło środowisk klerykalno-prawicowych,ale ja powtarzam,łaska wyborców na pstrym koniu jeździ,jeśli Duda nie zajmnie się gospodarką kraju i sprawami socjalnymi które obiecywał spełnić to za pół roku będą gwizdać i na niego,pozdrawiam myślących:)))
  • w temacie Rosja zalegalizowała produkcję bimbru!

pticakurica
    dziadek16 Jak Polska długa i szeroka w pewnych regionach pędzenie bimbru było i jest dyscypliną narodową ,,,nie dziw się zatem że zalegalizowano tą dyscyplinę w Rosji ....
    Rozumiem, że niektórzy maja zabawę i robią to dla własnej satysfakcji. Ale żeby legalizować produkcję samogonu i ten alkohol był na półkach sklepowych?! nie uważam, żeby to był dobry pomysł...
    A ja miałem 35 litrów wina z winogron,u mnie nie ma smakoszy tego trunku więc kolega przepuścił mi przez kolumnę i wyszły 4 litry 90% winiaku,po rozcieńczeniu mam ok.5 litrów smacznego 55% winiacz\ku,starczy mi na lata(taki ze mnie pijak) Pticakurica ma całkowitą rację jestem również przeciwny legalizacji bimbru,pozdrawiam:))))
  • w temacie Powstanie Warszawskie - cheć wyzwolenia czy szaleństwo???

Antonnia
    madox66
    Antonnia madox66 Antonnia irekwj Robcio85 Antonnia Robcio85 niektórzy woleli zginąć niż być pod niewolą wrogówI dali temu wyraz . Chwała Bohaterom Warszawy !!prawdziwym bohaterstwem jest rzucić sie na wroga nie mając przy sobie broniRzucić się z bronią to żaden Polak by nie chciał, to tchórzostwo. Co za sztuka strzelać do czołgu z granatnika ? szablą go przepołowić, to jest bohaterstwo. I Niemcy rozdziawiali gęby, gdy Polak walił szablą w wieżyczkę. Tak samo jak lądować przy widoczności ? We mgle, to jest wyczyn, ofiarność najwyższa. Albo skakać ze spadochronem - każdy tchórz potrafi, a niech kto spróbuje bez spadochronu .Takiemu to pomnik można postawić.

ruszył chłop z motyką na słońce,
    utrudził się niebywale,
    w końcu przegrał z gorącem,
    i ducha wyzionął na skale.
    Odtąd w miesiąc sierpniowy,
    w miejscu jego bohaterstwa,
    wieś w hołdzie pochyla głowy,
    a wartę trzyma drużyna harcerska.Pogarda , nienawiść
    skąd złość ? skąd zawiść ?
    Tylko niePolak takie słowa pisze
    zatem stul pysk i ..ciszej !!!
    Antosia a skąd w Tobie tyle nienawiści że tak bluzgasz...przecież nawet mało rozgarnięty gimnazjalista wie że Londyn zrobił prezent Stalinowi....a że bohaterstwo...nie rozśmieszaj mnie:)))Mylisz się i to bardzo . Nie ma we mnie nienawiści a Tobie przyklaskiwać nie będę :)
    Nie lubię zarozumialców gardzących wszystkim co polskie .
    Witaj Antosia,nie jestem zarozumiały,jestem realistą i nie patrzę na świat poprzez PISlamskie okulary,ci ludzie byli bohaterami i co im z tego wyszło? Stalin się ucieszył a państwa Alianckie za które Polacy przelewali krew nas zdradzili!!! I to jest prawda moja droga Antosiu
    Nie oceniajmy ludzi tamtych czasów . Nie wolno nam .
    Krytyka nic nie da . Po co te wszystkie wywody ? Oni , młodzi czuli potrzebę walki za Ojczyznę . Wolność trwała bardzo krótko. Polacy chcieli Polski . Marzyli o niej przez 123 lata po rozbiorach a potem ..gdy Polska zaistniała na nowo - znów swołocz niemiecka i radziecka wyciągnęła łapy po polskie ziemie . Tak trudno to zrozumieć ?
    Masz rację Antosiu ale ludobujstwem jest posyłanie dzieci do walki...pozdr
  • w temacie śp Lech Kaczyński byłby dumny!

Antonnia madox66 Antonnia Szlachetna polska młodzież uczciła PW .
    Hołota tapla się w błocie woodstockowym .Witaj Antośka,mówisz o tym bydle co ryczało pomimo próśb powstańców aby uszanować tę chwilę? Mi tylko brakowało Hail Hitler,czy jakoś tak,pozdrawiam:)))_Nie Madoxiku , ja piszę o chlewni woodstockowej . A młodzi wybuczeli rządzących .
    Pozdrawiam :)Antosia a byłas w tej"chlewni",ja tam byłem,zawoziłem córkę i jej znajomych,wrócili nie zaćpani,trzeżwi i bez ciąży w przeciwieństwie do pielgrzymki do Cz'wy z mojej parafii.:)))
  • w temacie śp Lech Kaczyński byłby dumny!

Antonnia madox66 Antonnia Szlachetna polska młodzież uczciła PW .
    Hołota tapla się w błocie woodstockowym .Witaj Antośka,mówisz o tym bydle co ryczało pomimo próśb powstańców aby uszanować tę chwilę? Mi tylko brakowało Hail Hitler,czy jakoś tak,pozdrawiam:)))_Nie Madoxiku , ja piszę o chlewni woodstockowej . A młodzi wybuczeli rządzących .
    Pozdrawiam :)Antosia a kogo za rok wybuczą? Pytanko za 100 punktów.
  • w temacie Powstanie Warszawskie - cheć wyzwolenia czy szaleństwo???

Antonnia madox66 Antonnia irekwj Robcio85 Antonnia Robcio85 niektórzy woleli zginąć niż być pod niewolą wrogówI dali temu wyraz . Chwała Bohaterom Warszawy !!prawdziwym bohaterstwem jest rzucić sie na wroga nie mając przy sobie broniRzucić się z bronią to żaden Polak by nie chciał, to tchórzostwo. Co za sztuka strzelać do czołgu z granatnika ? szablą go przepołowić, to jest bohaterstwo. I Niemcy rozdziawiali gęby, gdy Polak walił szablą w wieżyczkę. Tak samo jak lądować przy widoczności ? We mgle, to jest wyczyn, ofiarność najwyższa. Albo skakać ze spadochronem - każdy tchórz potrafi, a niech kto spróbuje bez spadochronu .Takiemu to pomnik można postawić.

ruszył chłop z motyką na słońce,
    utrudził się niebywale,
    w końcu przegrał z gorącem,
    i ducha wyzionął na skale.
    Odtąd w miesiąc sierpniowy,
    w miejscu jego bohaterstwa,
    wieś w hołdzie pochyla głowy,
    a wartę trzyma drużyna harcerska.Pogarda , nienawiść
    skąd złość ? skąd zawiść ?
    Tylko niePolak takie słowa pisze
    zatem stul pysk i ..ciszej !!!
    Antosia a skąd w Tobie tyle nienawiści że tak bluzgasz...przecież nawet mało rozgarnięty gimnazjalista wie że Londyn zrobił prezent Stalinowi....a że bohaterstwo...nie rozśmieszaj mnie:)))Mylisz się i to bardzo . Nie ma we mnie nienawiści a Tobie przyklaskiwać nie będę :)
    Nie lubię zarozumialców gardzących wszystkim co polskie .Witaj Antosia,nie jestem zarozumiały,jestem realistą i nie patrzę na świat poprzez PISlamskie okulary,ci ludzie byli bohaterami i co im z tego wyszło? Stalin się ucieszył a państwa Alianckie za które Polacy przelewali krew nas zdradzili!!! I to jest prawda moja droga Antosiu
  • w temacie KAWA czy HERBATA...?

wiosna2 madox66 wiosna2 Eluska madox66 misza55 Witam i pozdrawiam wszystkich wieczorową porą :))
    Życzę miłego wieczorku :)))Witaj Misiek,juz po grillu i browarku ale zgaga została,pozdrowionka:)))Hej Madoksik:))))>>ja również witam.wieczorkiem......no i o piwko poproszę:)Witajcie dziewczyny,ja dla was zawsze trzymam schłodzonego Browarka.:)))Wiedziałam przy kim usiąść...:) ha hao tak ale ja po tym całym szalonym dniu jestem nieco senny...hrrrrr,papatki:)))))
  • w temacie KAWA czy HERBATA...?

wiosna2 Eluska madox66 misza55 Witam i pozdrawiam wszystkich wieczorową porą :))
    Życzę miłego wieczorku :)))Witaj Misiek,juz po grillu i browarku ale zgaga została,pozdrowionka:)))Hej Madoksik:))))>>ja również witam.wieczorkiem......no i o piwko poproszę:)Witajcie dziewczyny,ja dla was zawsze trzymam schłodzonego Browarka.:)))
  • w temacie JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?)

misza55 Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie :))Witam wszystkich wieczorkiem....a szczególnie ciebie Misiek:))