• Jak to było z wypadkiem premier Szydło?

  W: Polityka
  Minęło już 7 miesiecy i nadal nic nie wiemy kto był winny w banalnym komunikacyjnym wypadku...
  A Jarozbaw już po raz 89 obiecuje że niebawem dowiemy sie prawdy...myślę że te dwa jakże różne zdarzenia coś łączy,Polska bylejakość.
 • Zgłoszenie WOŚP do nagrody Nobla przyjęte!!

  W: Hydepark
  Jak podaje Wyborcza PL,zgłoszenie WOŚP do nagrody Noblowskiej zostało przyjęte.Pozostało nam trzymać kciuki za Jurka Owsiaka bo żadna organizacja pozarządowa nie może się nawet porownywać do dokonań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • "Dobra Zmiana" cz 4.

  W: Hydepark
  Witam,temat jak najbardziej na czasie,PIS potrzebuje pieniędzy i szuka ich wszędzie,pod pozorem ekologii praktycznie zlikwidował sprzedaż miału węglowego który w mojej miejscowości opalanych jest 60% gospodarstw domowych.Nie dość że cena wzrosła z 550zł za tonę jaka była w zeszłym roku do 700 obecnie to jeszcze go nie ma na składach.Dostawcy glośno oskarżają rząd o forsowanie cen.
  A co wy o tym sądzicie?

  Nadmieniam ,pomny wcześniejszych tematów że posty personalne ,wulgarne i spamerskie bedę zgłaszał do usunięcia.
 • Naszych leją,cz 2

  W: Hydepark
  Po batach jakie dostaliśmy w piłce siatkowej od Słoweńców teraz nasi kopacze nożni dostają lanie od Duńczyków....Jakoś tej dobrej zmiany w sporcie nie widzę.
 • Rozdawnictwo pierwsza klasa.

  W: Polityka
  Jak podaje Oko-press,Polski rząd ma przekazać 800 tyś złotych na organizację koncertu ku czci Matki Boskiej Jasnogórskiej,wystąpić ma ponad 200 artystów.Oprócz dotacji dla Rydzyka który dostał 100 milionów to druga tak duża dotacja dla katolickich instytucji.A co my Polacy mamy wzamian?
 • Czy w Polsce mamy terroryzm?

  W: Polityka
  PIS twierdzi że nie ale tylko w przeciągu minionego(nie do końca)weekendu zginęło na naszych drogach 200 osób,o rannych nie wspomnę,to jest 10 razy więcej niżeli w ataku w Hiszpanii.A zresztą zapraszam na polskie drogi,tam wieje grozą....
 • Polski zaściankowy patriotyzm.

  W: Polityka
  Witam,po niechlubnej moim zdaniem reklamie pewnej firmy(co ciekawe Polskiej) produkującej napoje energetyczne,na reżimowej TVKura prowadzący oficjalnie z obrzydzeniem wylał do ścieków ów napój.Zapytałem szwagra(pracuje na stacji paliw) i siostrę (pracuje w markecie czi spadła sprzedaż tych napojów.Okazuje się tylko ułamek młodzieży i kierowców reprezentujący nurt faszystowsko-nacjonalistyczno-katolicki omija te produkty,reszta nie zwraca na to żadnej uwagi.To jak to jest z tym patriotyzmem?
 • Co sądzicie o hotelach 16+ ?

  W: Hydepark
  Na zachodzie w kurortach wypoczynkowych to bardzo modna opcja dla ludzi chcących wypoczywać w spokoju,niestety u nas w kraju dopiero to raczkuje.Po pobycie w 4 gwiazdkowym hotelu w Krynicy Zdrój w towarzystwie wydzierających się dzieciaków chętnie do takiego się wybiorę.
  Spamerów ostrzegam że ich posty będę zgłaszał do usunięcia.