• "Audi stare ale jare"

  W: Hydepark
  Tak mi napisał jeden z userów na mój post że nie mam zaufania do samochodu który ma ponad 10 lat.
  Oczywiście gdyby ten samochód był serwisowany w ASO i wszystkie części były nowe to wszystko byłoby OK. Ale Polacy słyną z "dziadowania" a więc przeglady robił zapewne zaprzyjaźniony mechanik a części pochodziły z Internetu lub ze szrotu.A potem sie dziwimy że na prostej drodze kierowca nagle stracił panowanie nad pojazdem......no cóż istnieje takie coś jak zmęczenie materiału/
 • Czy wróci ubój domowy?

  W: Hydepark
  Minister Jurgiel planuje wprowadzić przepisy pozwalające hodowcy na ubój zwierząt kopytnych.
  Obecnie hodowca musi zawieść zwierzę do rzeźni albo sprowadzić fachowca po odpowiednich kursach i z 3 letnim stażem.Jak sobie przypomnę z dzieciństwa jak wtedy rolnicy uśmiercali świnie i krowy to mi się niedobrze robi.A teraz te czasy wracają.......
 • Polska dla Polaków!!!

  W: Polityka
  Tak krzyczał 41 letni "Prawdziwy Polak "gdy okladal 14 letnią dziewczynkę pochodzenia Tureckiego.A potem sie dziwić że leją naszych w UK.
 • Sylwestrowa. noc przebojów, porażka TVP KURA.

  W: Hydepark
  Poza jednym artystą reszta to discopolowscy badziewiacy.No ale nowobogadzkim Łodziakom i Warszawiakom to wystarcza wszak kilkadziesiąt tysięcy tych czresniakow pod Tatry przybyl8.
 • "Misiu" stracił prawko.

  W: Hydepark
  Pupilek Antoniego stracił prawko na 3 miesiące za przekroczenie szybkości w terenie zabudowanym o 50km/h.Na szczęście Policja nie trzęście portkami przed takimi "notablami".Brawo Policja tępić piratów.
 • Dla czego pozwalacie na to?

  W: Do Admina
  Aby kategoria Hydepark zamieniła sie w spamerski śmietnik?
  Aby cokolwiek tam sensownego przeczytać trzeba przekopac sie przez dziesiatki spamerskich tematów.Czy naprawde tak musi być?
 • Morawiecki przypomina mi Balcerowicza.

  W: Polityka
  Obaj byli banksterami i obaj nie patrzą na Suwerena.
  Z małym wyjątkiem jednak,Balcerowicz nie był marionetką Mazowieckiego i pomimo wielu błędów wyprowadził kraj z hiper inflacji.Morawiecki za to wyprowadza nas z Demokracji i prowadzi w stronę inflacji.Czas pokaże kto był lepszy,tylko dla czego kosztem szarego człowieka?