• Skandal za spiżową bramą.

  W: Polityka
  Okazuje sie że ministranci mieszkający w tzw,prezmiterium byli wykorzystywani seksualni o czy pisze w swojej książce autor artykułu,wśród molestowanych był Polak.
 • Wałęsa i Kaczyński w sądzie?

  W: Polityka
  Oj bedę sie interesował tym wydarzeniem,poszło o słowa Wałęsy"Kaczyński jest odpowiedzialny za śmierć tych ludzi"Może Wałęsa ma dojście do taśm z rozmowy obu braci przed katastrofą? Tak czy owak będzie ciekawie.
 • Szef Warszawskich "Kiboli" uniewinniony przez sąd.

  W: Hydepark
  Chodzi oczywiście o "Starucha" który właśnie został uniewiniony a zeznania świadka koronnego nie wzięto pod uwagę.Pamiętam że PIS zawsze wytykał PO że ci co siedzą w kryminałach to ich wyborcy.OK to oznacza że wyborcami PIS są ci co jeszcze nie siedzą w pierdlu?
 • Czy Polacy to patrioci?

  W: Polityka
  Przeszedłem sobie dzisiaj przez moją miejscowość i na 240 numerów było tylko 20 flag.
  Wielki szacun dla proboszcza,tyle tylko ze obok naszych narodowych barw wystawione były flagi Watykanu....A jak było u Was?
 • Brawo Jakub Blaszczykowski, jesteś wielki.

  W: Hydepark
  Po tym jak MSW I MEN wycofały sie z finansowania telefonu zaufania dla młodzieży natychmiast zareagował Jakub Blaszczykowski którego fundacja wspomogla finansowo tą instytucję.Brawo Kuba jesteś Wielki nie tylko na boisku:))
 • Wzrost akcyzy na wszystkie używane samochody.

  W: Hydepark
  Pierwotnie wzrost akcyzy miał dotyczyć aut o pojemności powyżej 2 litrów, niestety wprowadzone tylnymi drzwiami przepisy objęły wszystkie sprowadzane samochody.Czyżby kolejne szukanie pieniedzy?