• szeroko pojęta prawica coś na wzór Putinowskiej Rosji.

  W: Polityka
  Przypominamy ze tvn24 i Polsat news to telewizje platformy, należące do głównego nurtu unii europejskiej tak zwanej liberalno lewicowych, również platforma należy do nurtu liberalno lewicowego, ich hasło kto nie z nami to wróg jest tępiony bez żadnych zasad cywilizacyjnych i moralnych każde „świństwo, chamstwo jest dozwolone gnój i niszcz” wroga tym wrogiem jest szeroko pojęta prawica coś na wzór Putinowskiej Rosji.
  Przykład posła Szczerby to jest szkoła głównego nurtu kto nie nas to kłamie, platforma uważa ze telewizja publiczna należy się nam Polacy to barany których można doić, PiS to frajerzy którzy biedocie dają pieniądze zamiast bogacić się, Polsat news nawet z koperty zrobił aferę, uważajcie posłowie bo teraz mogą wam do foteli zamontować mikrofony! Jeżeli któryś z polityków prawicy puści bońka to Polsat news i tvn24 zrobią aferę ze prawica chce zaczadzić platformę, wypowiedz premier Beaty Szydło jest krytykowana przez platformę i media głównego nurtu ale co chora komisja unijna chce zrobić? Zmusić do budowy nowego Auschwitz Birkenau Niemieckiego obozu, kiedy komisja unijna zrozumie ze tylko budowa nowych Niemiecki obozów pozwolą zatrzymać emigrantów w Polsce, do tej sytuacji odpowiedni jest cytat króla Europy ha, ha, ha, Donalda Tuska nie po to przejechaliśmy pół świata aby wylądować w biednej Polsce.
  Premier Kopacz zgodziła się przyjąć 7 tysięcy emigrantów więc nie wskaże gdzie chce ich ulokować czy platforma ma prace dla nich? I skąd weźmie pieniądze, czy zabierze 500 plus? Platforma ma tvn24 i Polsat news a co mają wyborcy PiSu? Żądamy rozpoczęcia budowy prawicowej platformy cyfrowej.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy odpowiedzieli na pytanie czy u nich podobnie działają media?
 • Media platformerskie to tvn24 i Polsat news a prawicowe?

  W: Polityka
  Kiedy prezes Jarosław Kaczyński zrozumie ze nadszedł czas na budowę prawicowej platformy cyfrowej? Ponieważ telewizja publiczna nigdy nie będzie własnością prawicy bo może po 2 kadencjach przejmie władzę partia liberalno lewicowa i zabiorą telewizję publiczną, a wyborcy prawicowi zostaną z ręką w nocniku, i może się okazać ze Polsat nie będzie taki łaskawy i wyrzuci republikę z swojej platformy jak i inne telewizje, my wyborcy PiSu żądamy budowy platformy cyfrowej prawicowej aby można było się przeciwstawić kłamstwu.
  Polsat i tvn24 to telewizje platformy która to pokazuje rząd prawicowy w złym świetle, kłamiąc grając na emocjach widza, telewizja publiczna pokazuje dokonania rządu, odkłamuje rzeczywistość pokazuje prawdziwe oblicze rządów króla Europy, premiera Tuska, platformy i PSLu, widz który nie jest fanatykiem ogląda tvn24, Polsat news, publiczną, republikę i sam wyrabia swoją opinię w danym temacie to jest w porządku ale gdy prawica straci telewizję publiczną to wyborcy prawicowi nie będą mieli innego spojrzenia na dany temat, dlatego żądamy zaprzestania walki o abonament i zmieńcie telewizję publiczną na apolityczną, bo nie może być tak ze każda władza wyciąga łapę po telewizję publiczną, w ten czas Polacy będą chętnie płacić na apolityczną telewizję publiczną, wyborcy platformy mają tvn24, Polsat news a wyborcy prawicowi?
  Apel do wyborców platformy czy wam jest potrzebny „klaun” Szczerba?
 • Ułaskawienie pana Kamińskiego i innych jest w mocy prawa.

  W: Polityka
  Prezydent Andrzej duda podlega art. 8 konstytucji, art. 126 punkt 2, art. 10, art. 139, art. 8 punkt 1 obrzmieniu konstytucja jest najwyższym prawem rzeczypospolitej Polskiej i art. 2 obrzmieniu rzeczpospolita Polska jest państwem prawnym i art. 126 punkt 2 obrzmieniu prezydent rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem konstytucji, co to oznacza ze prezydent nie może się odwoływać do opracowań i ekspertyz profesorów prawa które nie mają prawa mocy, art. 7 konstytucji obrzmieniu organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa, art. 139 konstytucji obrzmieniu prezydent rzeczypospolitej stosuje prawo łaski, prawo łaski nie stosuje się do osób skazanych przez trybunał stanu, czy prezydent mógł posiłkować się ekspertyzami lub opracowaniami profesorów prawa mogły być tylko opiniami nie wiążącymi ponieważ nie mają prawa mocy, prezydent w tamtym czasie odniósł się do konstytucji w której nie było przeciwskazań, również posiłkując się opracowaniami sądu najwyższego nie było przeciwskazań, więc ułaskawienie pana Kamińskiego ma moc prawną ponieważ konstytucja i akty prawne sądu nie precyzują tego tematu co oznacza ze prezydent działał zgodnie z prawem.
 • Czy sąd najwyższy mógł się powołać na martwe prawo?

  W: Polityka
  Pierwsza konstytucja nie ma prawa mocy jest sprzeczna z art. 8 konstytucji ponieważ pierwsza konstytucja miała inną konstrukcję nie możemy patrzeć tylko na jeden artykuł ale analiza wymagała by szerszego spojrzenia jakie prerogatywy miał prezydent, jakie prawa miała władza sądownicza itp. Ale na to nie zezwala konstytucja która obowiązuje, ludzie zadają pytanie czy sąd użył martwego prawa do budowy konstrukcji orzeczenia chcąc doprecyzować art. 139 który by wskazywał bezprawne ułaskawienie? Wskazując ze prezydent ingeruje w uprawnienia wymiaru sprawiedliwości.
  My uważamy ze to błędna konstrukcja ponieważ art. 139, 8, 10, dało podstawę do ułaskawienia, art. 139 obrzmieniu prezydent rzeczypospolitej stosuje prawo łaski, prawo łaski nie stosuje się do osób skazanych przez trybunał stanu. To oznacza ze prezydent otrzymał taki szeroki wachlarz ale do pewnego momentu czyli nie może ułaskawić osobę skazaną przez trybunał stanu, art. 8 punkt 1 obrzmieniu konstytucja jest najwyższym prawem rzeczypospolitej Polskiej. I art. 10 punkt 1 obrzmieniu ustrój rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej. Sąd najwyższy uznał ze prezydent ingerował w uprawnienia władzy sądowniczej, konstytucja w art. 10 mówi władza sądownicza i wykonawcza ma prawa podobne (równowaga) to oznacza ze prezydent nie ingerował w prawa sądownicze ale korzystał z równowagi prawa który mówi ze to prezydent korzystając prerogatywy dokonał ułaskawienia z godnie z konstytucją.
  Podziękujmy panu Rzeplińskiemu.
 • Sąd najwyższy nie miał prawa ingerencji w ułaskawienie pana Mariusza Kamińskiego i innych

  W: Polityka
  Sąd najwyższy nie miał prawa ingerencji w ułaskawienie pana Mariusza Kamińskiego i innych, ponieważ art. 8 konstytucji punkt 1 obrzmieniu konstytucja jest najwyższym prawem rzeczypospolitej Polskiej. I art. 139 obrzmieniu prezydent rzeczypospolitej stosuje prawo łaski, prawo łaski nie stosuje się do osób skazanych przez trybunał stanu, sąd najwyższy zajmuje się aktami prawnymi niższej rangi decyzje prezydenta mógł by ocenić TK ale artykuł 139 mówi w jakich przypadku prezydent nie może ułaskawić, powtórzymy ze art. 8 konstytucji mówi wyraźnie ze ta konstytucja ma prawo mocy inne już dawno stracili moc prawną więc nie można się na nie powoływać.

 • Pani Sawicka i pani Kopacz podobny scenariusz

  W: Polityka
  Król Europy ha, ha, premier Donald Tusk i jego spin doktor wymyślili hasło aby przykryć zamianę zwłok (minister Kopacz jako wolontariuszka) to hasło było początkiem upadku platformy.
  Przypominamy panią Sawicką chciała kręcić lody na służbie zdrowia, już łapówki szły w ruch, ale CBA złapało panią Sawicką za rączkę, pani Sawicka podczas wyborów płakała to nie moja rączka! Taśmy pokazały czyja to była rączka, ale sądy ją uniewinniły wraz z sądem najwyższym, do dziś Polacy zadają sobie pytanie dlaczego? (to kolejny powód aby zreformować wymiar sprawiedliwości) wróćmy do pani Kopacz słyszymy od polityków platformy ze pani Kopacz była wolontariuszką w Smoleńsku, już to kłamstwo króla Europy ha, ha premiera Tuska nie uda się zrealizować, ponieważ taśmy Smoleńskie pokazują w jakiej roli była minister Kopacz w Smoleńsku, już się nie uda zakłamać rzeczywistość przy pomocy Polsatu news i tvn24, te telewizje kłamią, przemilczają nie wygodne informacje dla platformy, socjotechnika i psychotechnika jest orężem tych telewizji, więc domagamy się reformy wymiaru sprawiedliwości aby pani Kopacz nie uniknęła sankcji karnych za te kłamstwa itp. Dlatego żądamy od sejmu przyspieszenia reformy sądownictwa, ponieważ Polacy obawiają się ze prawa w Polsce nie ma dla ludzi którzy są przy władzy a są z platformy lub ich przyjaciółmi, podobnie jest z repolonizacją.
  Polsat news i tvn24 kłamią rano, kłamią w południe, kłamią wieczór jak i w nocy.
 • Czy wszyscy profesorowie rozumieją prawo jak pan Rzepliński?

  W: Polityka
  Skandaliczna wypowiedz profesora Popiołka, czy profesor Popiołek nie rozumie Polskiej konstytucji? Art. 2 mówi rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, co to jest demokracja? Art. 4 punkt 1 mówi władza zwierzchnia w rzeczypospolitej Polskiej należy do narodu.
  Szkoła pana Rzeplińskiego to art. 8 punkt 1 plus pan Rzepliński równa się konstytucja, podobnie myśli profesor Popiołek, KK plus sędzia równa się dyktatura, konstytucja to akty prawne, KPK również to akty prawne niższej rangi, pan Rzepliński powoływał się na art. 8 konstytucji punkt 1 i na siebie jako wyrocznia, wielu profesorów konstytucjonalistów mieli podobny tok myślenia, profesor Popiołek zaproponował podobną wizje sądownictwa, to sędzia powołując się na dany artykuł KPK mógł by go interpretować według własnego uznania, czy takiego chcemy wymiaru sprawiedliwości?
 • Czy Komisarz do spraw uchodźców spadł z księżyca?

  W: Polityka
  Komisarz do spraw uchodźców zapomniał ze umieszczanie emigrantów w „gettach” jest wbrew prawom człowieka i umowie z szengen każdy obywatel unii na prawo do swobodnego poruszania się po unii europejskiej, czy komisja unijna chce pozbawić tego prawa emigrantów? W Polsce od 60 lat mamy „getta” Romów którzy do dnia dzisiejszego nie z asymilowały się z społeczeństwem, są w takich „gettach” patologie, są nie przystosowani do życia w grupie (bloku) żyją tylko z pomocy państwa itd. czy komisja unijna chce podobnego losu dla emigrantów? To jest wbrew prawom człowieka, zadajemy pytanie dlaczego emigranci (uchodźcy) nie chcą mieszkać w Polsce ponieważ są głodowe zasiłki, zadajemy pytanie czy chcą odebrać chleb Polskim dzieciom? Państwa byłego bloku sowieckiego są na dorobku w Polsce emerytura wynosi 200 euro a pracownicy pracują za ponad 300 euro czy ktoś z uchodźców będzie pracował za te pieniądze? Byłych państw bloku komunistycznego nie stać aby przyjąć emigrantów ponieważ w Polsce dzieci musiały by głodować a pieniądze z 500 plus Polska musiała by wydać na uchodźców jak i zasiłki z mopsu też musiały być przekazane uchodźcom, zadajemy pytanie dlaczego biedne państwa bloku komunistycznego mają płacić za głupotę kanclerz Merkel, po 13 latach w unii europejskiej mieliśmy zarabiać jak w Francji i w Niemczech a co mamy? Przez 8 lat rządów Donalda Tuska (króla Europy) byliśmy dojeni przez Brukselę i Donalda Tuska szalała korupcja, złodziejstwo, afery, łapownictwo, bezprawie zadajemy pytanie gdzie była komisja unijna i wenecka? Teraz mają nas doić emigranci? W Polsce jest około 2 miliony Ukraińców, czy jeszcze mamy przyjmować uchodźców, Polskę nie stać na emigrantów i nie pozwolimy aby dzieci głodowały.
  Prosimy przetłumaczyć aby komisja unijna i Europejczycy zrozumieli ze Polska to biedny kraj, czy chcecie aby nas Bruksela okradła z chleba dla dzieci.
  P.S. czy Polska ma dać obywatelstwo „przestępcom” których Niemcy będą odsyłać do Polski sprytny plan.
 • Czy politycy platformy są głąbami albo analfabetami intelektualnymi!

  W: Polityka
  Zadajemy pytanie czy politycy platformy są głąbami lub analfabetami intelektualnymi (przepraszamy za te słowa ale politykom platformy należy wytłumaczyć jak dzieciom z przedszkola) politycy platformy zadali pytanie pani minister Beacie Kępie ile dostał Rydzyk, my zadamy pytanie ile dostał Schetyna od producentów karakali? Teraz zrozumieliście? Oskarżacie osobę prywatną o łapownictwo, tytuł Ojca Tadeusza Rydzyka to dyrektor tytuł pana Grzegorza Schetyny to prezes, czy zrozumieli? Chyba nie to tłumaczymy dalej, czy prezes Grzegorz Schetyna jest właścicielem platformy? Odpowiedzcie chyba nadal nie rozumiecie kolejny przykład Donald Tusk wcześniej był prezesem platformy namaścił panią poseł Kopacz ale działacze platformy nie zgodzili się i wybrali pana Grzegorza Schetynę to pokazuje ze Donald Tusk i pan Schetyna nie są właścicielami platformy czy zrozumieli, myślimy ze tak podobnie jest z Ojcem dyrektorem Tadeuszem Rydzykiem, ojciec dyrektor jest tylko zarządzającym i dbającym o rozwój instytucji która służy narodowi Polskiemu dba o patriotyzm i wychowanie wierzę katolickiej więc ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk nie jest właścicielem, właścicielami są Polacy i zakon redemptorystów, zrozumieli? Powtórzymy prezes Schetyna nie jest właścicielem platformy, Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk jest dyrektorem który zarządza tą instytucją, więc nie mógł wziąć pieniędzy od rządu, zrozumieli?
  Kolejne pytanie kiedy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wyśle list gończy za panem Barczyńskim, może to za rządów platformy polityk szedł do prokuratora generalnego i zażądał tego człowieka należy zamknąć bo nie podpiszemy ci sprawozdanie (to jest przykład wymyślony) takie standardy się skończyły na początku musi być śledztwo, akt oskarżenia a dopiero gdy dowody zgromadzone pozwalają wystawić list gończy, zrozumieli? Chyba zrozumieli.
  Dopłaty dla rolników ha, ha, ha, ha, zrozumieli, zrozumieli, zrozumieli, zrozumieli, chyba już głupot nie będziecie mówić.
 • Stalinowskie metody komisji unijnej

  W: Polityka
  Teraz możemy porównać unię europejską do Stalinowskiej Rosji zawłaszczyła sobie wszystkie media głównego nurtu i stosując Gebelsowską propagandę ogłupiają Europejczyków, komisja unijna to najgorsza Stalinowska komórka która jest ślepa i głucha na argumenty prawne, czy w Polsce jest łamane prawo? Komisja unijna i wenecka była ślepa i głucha jak platforma i Donald Tusk łamali prawo były łamane prawa człowieka do uczciwych wyborów złodziejstwo, korupcja, afery szalały a co na to komisja unijna i wenecka? Naszym zdaniem było ciche zezwolenie komisji unijnej i weneckiej, to nasi kradną więc nie reagujemy taki obraz się pojawia unii europejskiej, my Europejczycy musimy zadać sobie pytanie czy chcemy Stalinowskiej unii europejskiej, zadajemy pytanie dlaczego jest gnębiony rząd zjednoczonej prawicy? Odpowiedz jest jedna nie należy do głównego nurtu o standardach Stalinowskich, my Polacy przeżyliśmy komunizm więc umiemy odróżnić prawdę od kłamstwa, komunizm podobnie zwalczał ludzi o innych poglądach, co robi komisja unijna nakłada na Polskę kontrolę praworządności, o jakiej praworządności jest mowa? Zjednoczona prawica jest partią prawicową, tylko partie liberalno lewicowe mogą rządzić w państwach unijnych, i dlatego komisja unijna gnoi rząd zjednoczonej prawicy dlatego my nie zgadzamy się na Stalinowską unię europejską żądamy zdjęcia kontroli praworządności w Polsce bo my nie chcemy standardów Stalinowskich komisję unijną należy rozwiązać a ministrowie resortów powinni pełnić tą role, zniesmaczonych przepraszamy ale musimy zareagować na bezprawne działanie wobec Polski komisji unijnej.
  Prosimy o przetłumaczenie aby komisja unijna zastanowiła się czy chce być komórką Stalinowską również i Europejczycy powinni dowiedzieć się o bezprawiu komisji unijnej.