• Przewodniczący Junckers i Timmemans terroryzują Polaków za zły wybór

  W: Polityka
  Przewodniczący Junckers i Timmermans, kanclerz Merkel i król Europy Donald Tusk terroryzują Polaków za zły wybór, drodzy Europejczycy i was może dopaść podobny los jeżeli dokonacie złego wyboru rządu lub prezydenta, zadajemy pytanie czy damy się terroryzować przewodniczącemu Junckerowi, Timmermansowi i kanclerz Merkel (nie wierzcie mediom głównego nurtu) prezydent Francji chce wprowadzić podobną reformę jak były premier Donald Tusk która miała zniszczyć związki zawodowe poświęcił stocznie ponieważ tam były naj mocniejsze związki zawodowe, ułatwienia dla pracodawcy aby mógł zwolnić pracownika, nie normowany czas pracy itp. Ta reforma nie przyniosła oczekiwanego skutku pracownicy ubożeli miejsc pracy ubywało ponieważ pracownik musiał dłużej pracować pod groźbą zwolnienia tylko pracodawcy się bogacili kosztem zwykłego pracownika, zadajemy pytanie czy prezydent Macron chce takiego los dla Francuzów?
  Reforma KRS, sądu najwyższego, emigranci i Puszcza Białowieska są dobrymi rozwiązaniami dla unii europejskiej i Polaków, zadajemy pytanie dlaczego prezydent Macron, kanclerz Merkel, przewodniczący Junckers i Timmermnas nie biorą rozwiązań wdrażanych w Polsce, to pracownik i pracodawca mają się bogacić, prezydent Macron, kanclerz Merkel, przewodniczący Junckers i Timmermans wdrażają reformy aby to pracodawca się bogacił kosztem pracownika, rząd zjednoczonej prawicy wybrał inne rozwiązanie które nie odpowiada kanclerz Merkel, przewodniczący Junckers i Timmermnas, media Niemieckie i UE głównego nurtu, partia króla Europy Donalda Tuska (platforma) totalna opozycja, telewizja tvn24, Polsat news wspólnie straszyli Polaków ale to nie przyniosło efektów, teraz chcą Polaków karać finansowo, my Polacy nie zgadzamy się aby kwestionowano nasze wybory.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy zrozumieli, jeżeli dokonają złego wyboru rządu lub prezydenta mogą być podobnie jak Polska terroryzowana przez kanclerz Merkel, przewodniczącego Junckera i Timmermansa (komisję unijną)
 • Szokująca konferencja przedstawicieli KRS

  W: Polityka
  Trudno zrozumieć obronę odwołanych wice prezesów sądów w Warszawie przez KRS, osiemdziesiąt procent Polaków oczekują zmian w sądownictwie, problem z sędziami to nie dawny temat a przewlekłość w sądach, nie sprawiedliwości mamy od wielu lat Polacy oczekują ze minister sprawiedliwości wymieni wszystkich prezesów i wice prezesów sądów ponieważ nie sprawdzili się na tych stanowiskach, nowi prezesi i wice prezesi powinni mieć zadanie aby tak zorganizować pracę sędziom aby skrócić czas oczekiwania przed sądami, Polacy nie rozumieją skąd te krzyki sędziów KRS? Dlaczego nie reagowali gdy były prezes Rzepliński łamał konstytucję a naj częściej artykuł 197 konstytucji tylko wykładnia TK może zakończyć podważania przez sędziów KRS autorytetu TK, ponieważ skandaliczne podważanie autorytetu TK przez sędziów KRS, Polacy odnoszą wrażenie ze gdyby prezesem był pan Rzepliński to temat byłby załatwiony (ustawa nie konstytucyjna) stołki ocalone, dlatego Polacy domagają się zmian,
  były prezes Rzepliński który łamał konstytucję był popierany przez środowisko sędziowskiego ale pani prezes TK Julia Przyłęcka nie odpowiada dlaczego? Ze została wybrana przez prezydenta z PiSu? To sędziowie KRS nie powinni podważać autorytetu TK, ponieważ podważają autorytet KRS, Polacy dostrzegają ze sędziowie są upolitycznieni, to nie powinno mieć miejsca, sędziowie KRS podważając autorytet TK podważają własny autorytet, nie ma zgody aby nie posiadając prawnych argumentów podważać autorytet TK, sędziowie TK krytykują bilbordy które są prezentowane przez fundację ale sami niszczą autorytet wymiaru sprawiedliwości, ponieważ tylko autorytet wymiaru sprawiedliwości mógł by się oprzeć tym bilbordom, skąd ta krytyka bilbordów? Może brak zaufania do wymiaru sprawiedliwości powoduje ze Polacy wierzą tym bilbordom?
  80 procent Polaków domaga się zmian więc zmiana organizacji pracy sędziów pozwoli skrócić oczekiwania Polaków przed sądami, reforma KRS i sądu najwyższego zakończy walkę polityczną przez sędziów, Polacy domagają się tych reform.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy zrozumieli problemy zwykłych Polaków.
 • Platforma, totalna opozycja, totalne media i przewodniczący Junckers i Timmermans wdrażają drugi etap

  W: Polityka
  Przypominamy wypowiedz prezesa Schetyny ze on podpisze wszystko co zażąda przewodniczący Junckers i Timmermans (komisja unijna) hasło ulica i zagranica, to była kompletna klapa, kompromitacja komitetu obrony demokracji ponieważ im nie zależało na demokracji ale na kasie, hasła zamach na demokracje, zamach na prawa człowieka, zawłaszczona tv publiczna, zamach na TK, zamach na sądy, przejęcie sądów, upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości i jeszcze więcej pustych haseł, kłamstwa, próbowano przekonać Polaków ze taka jest prawda za rządów zjednoczonej prawicy, Polacy nie dali się nabrać tym kłamstwom, próba puczu na której miał stanąć król Europy Donald Tusk okazała się nie wypałem bo po co by przyjechał do Wrocławia, mieliśmy więcej prób obalenia rządu prawicy przez platformę, totalna opozycje, przewodniczącego Junckera i Timmermansa, totalne media Polsat news, tvn24, Niemieckie media jak i media głównego nurtu unii europejskiej.
  Drugi etap
  1, Praworządność puste hasła (kłamstwo) rozwiązania które są stosowane w unii europejskiej.
  2, Wycinka w Puszczy Białowieskiej puste hasło (kłamstwo) kornik dla drzewa to jak wirus grypy nie leczony rozprzestrzenia się i zabija.
  3, Emigranci to puste hasło (kłamstwo) większość państw UE nie przyjmuje emigrantów.
  Tym tematem zajmiemy się w kolejnym artykule.
  Drodzy Europejczycy czy zgodzilibyście się żyć w nędzy? To proponuje Polakom prezes Grzegorz Schetyna, przewodniczący Juncker, Timmermans?
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy zrozumieli ze Polacy już w nędzy żyli za komuny, teraz Polskie dzieci nie głodują, z powodu biedy dzieci nie są zabierane Polskie dziecko może wyjechać na wakacje to chcą nam zabrać prezes Schetyna, przewodniczący Junckers i Timmermans.
  Prosimy o solidarność was Europejczycy!
 • Czy sąd najwyższy może dać argumenty

  W: Polityka
  Czy sąd najwyższy może dać argumenty platformie, totalnej opozycji i przewodniczącemu Timmermansowi do walki z TK prezydentem i rządem zjednoczonej prawicy, jak informują telewizje platformy i totalnej opozycji sąd najwyższy ma dać argumenty totalnej opozycji do zdyskredytowania prezes TK i walki z rządem zjednoczonej prawicy przed komisją europejską, na to nie ma zgody, opinia gremium prawniczego nie wiązała rąk prezydentowi Andrzejowi Dudzie w powołaniu sędzi Juli Przyłęckiej na prezesa TK więc argument zakazu reprezentowania przez prezesa TK przed sądami cywilnymi odpada, brak wakacjo legis w ustawie nie może być argumentem do zakwestionowania wyboru prezesa TK, ponieważ należy się zwrócić o wykładniedo TK, według jakiego prawa proceduje TK czy art. 194 punkt 1 obrzmieniu trybunał konstytucyjny składa się z 15 sędziów, i art. 197 obrzmieniu organizację trybunału konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed trybunałem określa ustawa, a może to prezes TK powołując się na art. 8 punkt 1 według własnego uznania decyduje w jakim składzie proceduje TK, wykładnia TK wyjaśni temat artykułu197 na przyszłość, wakacjo legis pozwala TK ocenić daną ustawę naszym zdaniem były prezes TK Rzepliński procedował nie zgodnie z konstytucją więc brak wakacjo legis uchroniło ustawę przez bezprawnym działaniem prezesa Rzeplińskiego tylko wyjaśnienie tych wątpliwości pozwoli sądowi najwyższemu uniknąć popełnienie błędu który mógł być użyty przez platformę (totalną opozycję) tvn24, Polsat news, niemieckimi mediami, przewodniczącym Timmermansem do dyskredytacji TK i próbie obalenia rządu zjednoczonej prawicy.
  Prosimy o przeanalizowanie tych argumentów przez sąd najwyższy.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy poznali nasze wątpliwości które mogły by wyniknąć z błędnej decyzji sądu najwyższego.
 • Chory wymiar sprawiedliwości

  W: Polityka
  Teraz widzimy ze błędem było zawetowanie przez prezydenta Andrzeja Dudy ustaw o sądzie najwyższym i KRSie ponieważ widzimy skutki tej decyzji, TK w orzeczeniu napisał ze ocenę wyboru prezesa TK nie mogą się zajmować sądy powszechne, tylko sejm, prezydent i TK ma prawo oceny zgodności wyboru prezesa TK mówi o tym art. 10 i 8 konstytucji, art. 8 punkt 1 obrzmieniu konstytucja jest najwyższym prawem rzeczypospolitej Polskiej to oznacza ze sąd najwyższy zajmuje się aktami niższej rangi więc nie może kwestionować orzeczenia TK, platforma już kwestionuje to orzeczenie mówiąc ze prezes TK została wybrana nie zgodnie z konstytucją jeżeli dołączy pozostała część totalnej opozycji jeżeli sąd najwyższy uzna orzeczenie TK jako nie wiążące (zakwestionuje to orzeczenie) dołączą tvn24, Polsat news i niemieckie media rozpęta się awantura która przeniesie się do Brukseli a pan przewodniczący Timmermans wie co zrobić z taką informacją media a głównego nurtu (niemieckie) itp. Rozpętają awanturę na cały świat mówiąc o zamachu na demokrację itp. To nie ważne ze to są bzdury wyssane z brudnego palca totalnej opozycji.
  Drodzy Europejczycy i Polacy nie dajcie się nabrać na te zakłamane hasła ponieważ Polska jest państwem prawnym przestrzega konstytucji , skąd ta nienawiść Brukseli do Polski, Polacy wybrali godną pracę, praworządność stawia na człowieka przeciwstawia się korupcji, łapownictwu, aferom wystarczy obejrzeć komisję amber gold i komisję weryfikacyjną do reprywatyzacji, przykład pani prezydent Gronkiewicz Waltz ma w nosie prawo swoich wyborców i za ich pieniądze płaci kary czy to nie skandal?
  Ustawa o sądzie najwyższym i KRSie może nie była doskonała ale była początkiem do normalności drodzy rodacy nie dajcie się nabierać na te kłamliwe hasła zamach na demokracje, bezprawie, praworządność, zamach na TK, zamach na sądy, upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości to są kłamstwa i bzdury które mają obalić rząd zjednoczonej prawicy.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy i Polacy nie pozwolili sobą manipulować pustymi hasłami.
 • media a ministerstwo sprawiedliwości

  W: Polityka
  chcieliśmy przypomnieć jak to sprytnie były premier Tusk zdjął odpowiedzialność z siebie powołując generalnego prokuratora (ja nic nie mogę) ale zachował sobie jeden element który pozwolił p. Tuskowi mieć władzę nad prokuratorem generalnym był to co roczne sprawozdanie, sądy dzieci zabierały z powodu biedy, komornicy ciągniki, samochody i wiele innych podobnych przykładów które rząd premiera Tuska nie rozwiązywał mówiąc ze sądy i prokuratura są nie zależne, również media za rządów premiera Tuska Polsat news, tvn24, tv publiczna i gazeta wyborcza mówiła wiele razy o podobnych przykładach ale następnie oszukiwali Polaków mówiąc ze sądy są niezależne jak i prokuratura więc rząd Donalda Tuska nie może nic zrobić w tej sytuacji, przykład programu w Polsacie państwo w państwie pokazywał nie sprawiedliwości dokonywane przez sędziów prokuratorów ale tłumaczono ze sądy są niezależne jak i prokuratura, Polsat w programie pokazywał przykłady nie sprawiedliwości ale rząd Donalda Tuska mówił my nic nie możemy sądy są niezależne i prokuratura a różni fanatycy i dziennikarze w Polsacie i tvn24 wtórowali rząd premiera Tuska nic nie może.
  Nastąpiła zmiana ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym został Zbigniew Ziobro i teraz dzięki nagłośnieniu mediów również przez Polsat news minister Ziobro może aby sądy z powodu biedy dzieci nie zabierały, gwałty nie były umazane i wiele takich przykładów można było by podać, opozycja totalna i media totalne platformy, Polsat news i tvn24 mówią o upolitycznieniu sądów i o ręcznym sterowaniu prokuraturom ale wiele przykładów pokazuje ze minister musi mieć możliwość reakcji gdy sądy źle funkcjonują a prokuratorzy popełniają błędy, zadajemy pytanie dlaczego teraz dziennikarze Polsatu pokazując złe działania sądów, prokuratorów, policjantów? Ministrowie reagują natychmiast, dlaczego tego nie robiono za rządów Donalda Tuska? Odpowiedz jest prosta Polsat news, tvn24, tv publiczna były telewizjami premiera Tuska i platformy, jedyna telewizja opozycyjno katolicka trwam Ojca Tadeusza Rydzyka była tak gnojona i ośmieszana ze wielu ludzi wstydziło się przyznać ze ją oglądają więc miała nie duży wpływ na odkłamywanie rzeczywistości, nie oszukujmy się ze kiedyś władza się zmieni przejmie media publiczne kto będzie patrzał na ręce władzy? Są potrzebne silne i duże media prawicowe (platforma cyfrowa) które będą odkłamywać kłamstwa mediów przychylne danemu rządowi i patrzeć na ręce rządzącym, również reforma sądu najwyższego i KRSu pozwoli ze sądy będą dla obywateli żadna wielka kasta nie będzie wybierać sobie którą partie będą popierać wymiar sprawiedliwości ma być apolityczny tylko reforma wymiaru sprawiedliwości pozwoli Polakom czuć się ze sądy są sprawiedliwe i uczciwe.
 • Kanclerz Merkel mówi ze nie żałuje ofiar którzy zostali zamordowani przez jej gości

  W: Polityka
  Trudno zrozumieć słowa kanclerz Merkel ze nie żałuje decyzji o zaproszeniu emigrantów do Niemiec teraz podjęła by taką samą decyzję, to szaleństwo czy kanclerz Merkel chciała by żeby jej goście ponownie mordowali Europejczyków? Zadajemy pytanie dlaczego kanclerz Merkel nie konsultowała tej decyzji? Zadajemy pytanie kanclerz Merkel ilu jeszcze Europejczyków musi zginąć? Aby to szaleństwo się skończyło? Żądamy od kanclerz Merkel aby wycofała się z tych słów, należy emigrantów z Turcji, Włoch i Grecji odesłać ich do najbliższych obozów ich domów i tam stworzyć im warunki na godne życie, czym sobie ci ludzie zasłużyli aby ich trzymać w gettach, bez możliwości rozwoju, przykład Romów, ci Romowie którzy żyją w „gettach” nie rozwijają się i są wylęgarnią patologii, tylko ci Romowie co się asymilowali są akceptowani przez środowisko, zadajemy pytanie kanclerz Merkel, przewodniczącemu Junckrowi i Timmermansowi, platformie i totalnej opozycji gdzie chcą umieścić tych uchodźców? Może przewodniczący Schetyna i kilku posłów przyjmie emigrantów do własnych domów? Do czasu gdy platforma i premier Kopacz nie wskażą miejsca gdzie chcą ulokować emigrantów Polska nie powinna przyjąć żadnego emigranta i dają gwarancje ze żaden Polak nie zginie w zamachu takiej gwarancji nie możemy otrzymać więc Polska nie powinna przyjąć żadnego emigranta (czy nie dość Polaków Niemcy wymordowali podczas drugiej wojny światowej)
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy również żądli od kanclerz Merkel i komisji unii europejskiej, odesłania emigrantów do obozów i tam stworzenie im godnych warunków, nie ma zgody aby ginął choć jeden Polak, Węgier, Czech, Francuz, Niemiec itd. z rąk gości kanclerz Merkel.
 • Przewodniczący Timmermans wraz z platformą muszą przestać szkalować Polskę

  W: Polityka
  Przewodniczący Timmermans wraz gazetą wyborczą, tvn24, Polsat news i platformą chcą w Polsce wprowadzić dyktaturę z czasów Stalinowskich, bo jak można nazwać próbę zablokowania reform wymiaru sprawiedliwości, reforma KRSu i sądu najwyższego na służyć zwykłym Polakom a nie elitom, przykład TK za prezesury pana Rzeplińskiego wymiar sprawiedliwości nie reagowało na łamanie konstytucji przez prezesa Rzeplińskiego, pan Rzepliński chwalił się ze środowisko prawnicze jest jedno lite, zadajemy pytanie panu Timmermansowi czy odpowiada mu ze całe środowisko nie reagowało na łamanie prawa przez byłego prezesa TK Rzeplińskiego? te reformy mają doprowadzić do sytuacji ze to same środowisko prawnicze będzie reagować na łamanie konstytucji, hasła zamach na demokrację, zamach na TK, zamach nas sąd najwyższy, upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości tak było za rządów premiera Tuska, to są tylko puste hasła kłamstwa, szkalowanie przez platformę i totalną opozycję, trudno zrozumieć dlaczego przyłączyli się przewodniczący Junckers i Timmermans wraz platformą, tvn24, Polsat news i Niemieckimi mediami do próby zakłamania rzeczywistości, hasło praworządność to wymyślone puste hasło które ma rzucić Polskę na kolana, aby powróciła korupcja, złodziejstwo, łapownictwo, afery goniły afery, a Polski robotnik pracował za przysłowiową kromkę chleba, do takiej sytuacji chcą doprowadzić przewodniczący Junkers i Timmermans, platforma, tvn24, Polsat news i Niemieckie media, reformy sądu najwyższego i KRSu są wzięte z rozwiązań wielu państw unii europejskich, dlaczego w tamtych państwach może być stosowane a w Polsce nie? Europejczycy muszą się przeciwstawić próbie budowy totalitarnej unii europejskiej, gdyby europa powstrzymała Niemców która na padła na Czechosłowację nie doszło by do drugiej wojny światowej a Niemcy bestie nie wymordowali by tylu ludzi.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy zrozumieli ze dzisiaj komisja europejska i kanclerz Merkel chce zrobić z „Polaków pod ludzi” a jutro z was powstrzymajmy to szaleństwo.
 • Komisarz Timmermans zakłamuje rzeczywistość!

  W: Polityka
  Obywatele unii europejskiej muszą się obudzić z mocnego snu, przewodniczący Timmermans zakłamuje rzeczywistość to gdy prezesem był Rzepliński dochodziło do nagminnego łamania konstytucji art. 8 i 197 według byłego prezesa Rzeplińskiego nie obowiązywał TK pod rządem Rzeplińskiego, w ten czas komisarz Timmermans nie reagował na łamania konstytucji, zadajemy pytanie dlaczego komisja unijna nie wdrożyła ścieżki praworządności? Dlaczego pan Timmermans nie krzyczał ze prezes Rzepliński dokonuje zamachu na konstytucje i jest łamana demokracja, przewodniczącemu Junckerowi i Timmermansowi nie zależy aby konstytucja i prawo w Polsce było stosowane wystarczy ze dany rząd wykonuje polecenia kanclerz Merkel słowami pana Junckera I Timmermansa ma prawo do łamania konstytucji i prawa, dlaczego pan Junckers i Timmermans nie reagowali na bezprawie za rządów premiera Tuska? W tam tym czasie złodziejstwo, korupcja, łapownictwo, afery szalały w Polsce, co zrobili Timmermans i Junckers? Była milcząca zgoda pod warunkiem ze rząd króla Europy ha, ha, Donalda Tuska doprowadzi Polskę do ruiny, co czynił, wymiar sprawiedliwości nie reagował na to bezprawie, ale nie kiedy sam brał udział w procederze przestępczym, teraz pan Junckers i Timmermans nie chcą dopuścić do zmian w Polsce, zadajemy pytanie dlaczego? Polska rozkradziona staje się biedna co to oznacza polski robotnik miał pracować dla Niemiec za przysłowiową kromkę chleba, to dlatego pan Timmermans chcą zniszczyć rząd zjednoczonej prawicy ponieważ wybrał służbę dla obywateli niż służyć kanclerz Merkel i elitom w Brukseli to nie podoba się kanclerz Merkel i panu Timmermansowi więc postanowili wspólnie z platformą i pomocnikiem Leszka Balcerowicza który przyczynił się do kilku samobójstw postanowili zniszczyć rząd który wybrał dobro obywateli i bezpieczeństwo zamiast bezprawia na które pozwalała komisja unijna, reformy KRSu i sądu najwyższego muszą zostać przeprowadzone ponieważ nie ma zgody aby sądy były przychylne platformie i głównemu nurtowi , 80 procent Polaków jest nie zadowolona z pracy sądów, czy w tym wypadku prezydent i rząd zjednoczonej prawicy mają być przeciw obywatelom? Polacy oczekują na te reformy od wielu lat.
  Zapytają Europejczycy jak się udawało byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi oszukiwać przez 7 lat Polaków przy pomocy Niemiec i telewizji unii europejskiej (głównego nurtu do której należy tvn24, Polsat news i tv publiczna za rządów platformy) to te telewizje zakłamywały rzeczywistość uwiarygadniając kłamstwa premiera Donalda Tuska teraz tvn24 i Polsat news i niemieckie telewizje działają podobnie zakłamując rzeczywistość, zamach na demokracje, brak praworządności, zamach na sądy, upolitycznienie sądów, dublerzy TK itp. To są kłamstwa powtarzane w mediach głównego nurtu (gebelsowska propaganda kłamstwo powtórzone tysiąc razy ma się stać prawdą ale w rzeczywistości jest kłamstwem) to na takich kłamliwej podstawie przewodniczący Junckers i Timmermans chcą obalić rząd w Polsce ale na to zgody nie ma.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy poznali prawdziwy obraz komisji unijnej.
  Ps. Dlaczego dziennikarze nie zapytali kanclerz Merkel czy nie ma współczucia dla ofiar, zamachów których sama zaprosiła?
 • Unia europejska tonie we krwi!

  W: Polityka
  Unia europejska tonie we krwi! A komisja europejska zajmuje się praworządnością w Polsce czy to nie szaleństwo? Drodzy Europejczycy już najwyższy czas przeciwstawić się szaleństwu komisji unijnej, ilu jeszcze Europejczyków musi zginąć! Aby przewodniczący Junkers i Timmemans opamiętali się? I podjęli decyzje co z tym problemem należało by zrobić, dlaczego mają ginąć niewinni ludzie czy nie wystarczająco wymordowali ludzi bestie Niemcy podczas drugiej wojny światowej? Żądamy od kanclerz Merkel aby przyznała się do błędu i wraz z unią europejską podjęli decyzje aby unia europejska nie tonęła we krwi, można odnieść wrażenie ze kanclerz Merkel przewodniczący Junkers i Timmemans są głusi i ślepi na krzywdę ludzką, narzuca się pytanie dlaczego media głównego nurtu nie pokazują bul tych rodzin którym zamordowano bliskich, czy kanclerz Merkel, przewodniczący Junkers i Timmemans nie mają serca? Zadajemy pytanie dokąd będą ginąć niewinni Europejczycy, media głównego nurtu milczą, to nie jest problem Hiszpanii, Anglii, Francji, Belgii, Niemiec ale całej unii europejskiej, zamiast brać przykład z rządu Polskiego aby to obywatel był najważniejszy komisja europejska gnębi Polskę tylko za co żeby jej obywatele żyli bezpieczniej, co robi komisarz Junkers aby nie narażać Europejczyków na nie potrzebne ofiary? Unia europejska potrzebuje zmian aby to człowiek był najważniejszy, w Polsce telewizje głównego nurtu to tvn24, Polsat news zadajemy pytanie czy w tych mediach była krytyka Brukseli i komisji europejskiej ze ta nic nie robi aby nie było ofiar? Czy pokazywano dramaty rodzin które stracili bliskich? Media głównego nurtu muszą wreszcie zrozumieć ze należy naciskać na Brukselę, komisję europejską i kanclerz Niemiec aby rozwiązali ten problem, a co mamy tvn24, Polsat news wspólnie z przewodniczącym Timmemansem, platformą i totalną opozycją szkalują rząd prawicowy tylko za to ze ten dba o bezpieczeństwo własnych obywateli.
  Prosimy o przetłumaczenie aby Bruksela i Europejczycy zrozumieli ze to nie Polska jest problemem ale ofiary bestialskich mordów.