• Kolejny tydzień postu, depresja.

  W: Polityka
  Słyszymy ze depresja szaleje na świecie, może należało by się zastanowić czy problemem nie jest nasze sumienie, post jest najlepszym czasem aby pójść do kościoła i uczestniczyć we Mszy Świętej i na długi spacer, podczas spaceru zastanowić jaka jest przyczyna mojej depresji? Może to Bóg dobija się do mojego serca, krzycząc zatrzymaj się! (jestem szczęściarzem ponieważ Bóg łaskawy walczy o moją duszę i pragnie żebyś i ty zawalczył o swą duszę) ponieważ zło szaleje na ziemi, mottem niech będzie jestem szczęściarzem ponieważ Bóg walczy o moją dusze.
 • Apel do polityków

  W: Polityka
  Apelujemy do polityków i Polaków aby zastanowili się o granice kłamstwa, teraz kończy się drugi tydzień postu, w niedzielę musimy uczestniczyć we Mszy Świętej, i zastanowić się o granice prawdy i kłamstwa? Post powinien być czasem zastanowienia się nad swoim życiem, a stulecie objawień Matki Boskiej Fatimskiej niech wszystkim politykom otworzy serca naprawdę i drugiego człowieka, również my zwracajmy uwagę gdy drugiemu człowiekowi dzieje się krzywda, często Politycy zapominają komu powinni służyć, kto ich wybrał na posła, czy warto dla kilku judaszowych srebrników sprzedać drugiego człowieka, pamiętajmy nie sądź abyś nie był sądzony, nie czyń nikomu co tobie nie miłe, Panie Boże przebacz mu bo nie wie co czyni, Bóg jest łaskawy który za dobre wynagradza a za złe karze, rzuć kamieniem gdy jesteś bez grzechu, te prawdy powinny nam przyświecać przez cały pust ponieważ czas postu to czas pojednania się z Bogiem.
 • Czy przewodniczący Jean Claude Juncker zna Polską konstytucję?

  W: Polityka
  Nie rozumiemy skargi pierwszej sędzi sądu najwyższego do komisji unijnej jak i wypowiedzi sędziego Żurka w czym ma pomóc komisja unijna? Art. 2 konstytucji mówi ze rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, czyli obowiązuje art. 8 punkt 1 obrzmieniu konstytucja jest najwyższym prawem rzeczypospolitej Polskiej, to oznacza ze art. 4 punkt 1 obrzmieniu władza zwierzchnia w rzeczypospolitej Polskiej należy do narodu, czy obywatele mają jakiś wpływ na funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości? Nie mają wpływu, Art. 4 punkt 2 obrzmieniu naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio, ten punkt precyzuje ze w imieniu narodu, wybrańcy narodu mają prawo mieć wpływ na funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości, wynika ze wybór krajowej rady przez wybrańców narodu jest zgodne z konstytucją ponieważ w krajowej radzie będzie 15 sędziów nie polityków, powtórzymy art. 8 i 4 mówią wyraźnie jaką rolę pełnią wybrańcy narodu, art. 187 punkt 3 obrzmieniu kadencja wybranych członków krajowej rady sądownictwa trwa cztery lata i punkt 4 precyzuje obrzmieniu ustrój, zakres działania i tryb pracy krajowej rady sądownictwa oraz sposób wyboru jej członków określa ustawa, nowa ustawa mówi o zmianie wyborów sędziów do KRS-u, co to oznacza ze 15 sędziów zostanie wybranych ponownie do KRS-u, może się okazać ze zostaną wybrani ci sami sędziowie KRS-u, czyli nie może być mowy o skróceniu kadencji.
  Prosimy o przetłumaczenie aby przewodniczący Jean Claude Juncker miał wiedzę co mówi Polska konstytucja.
 • Czy feministki zatrzymały się w rozwoju w czasach kamienia łupanego?

  W: Polityka
  Przeanalizowaliśmy manife i marsz 8 marca i doszliśmy do wniosku ze feministki nie różnią się od osób którzy nad używają przemocy w rodzinie, nie zależnie czy to czyni kobieta lub mężczyzna, posługują się podobnym językiem, to są ludzie prymitywni, bo jak nazwać osobę która nie ma szacunku dla drugiego człowieka? chamstwo, wulgaryzmy, brak szacunków do drugiej osoby, język feministek nie różni się od języka ludzi dokonujących przemocy w rodzinie, czy można obrażać drugiego człowieka? chamstwo, wulgaryzmy brak szacunku do swojego ciała czy to są standardy feministek, obrażanie mężczyzn od szowinistów i seksistów to jest poziom kultury feministek, tak się zachowują osoby prymitywne które zatrzymały się w rozwoju w czasach kamienia łupanego, czy tak zachowują się osoby kulturalne? zadajemy pytanie czy nie odnosicie wrażenie ze feministki polują na mężczyzn za pomocą maczugi (gdy feministka znajduje ofiarę to daje mu maczugą w głowę i wykorzystuje go) przykre ale taki obraz feministki pojawia się, bo narzuca się pytanie który mężczyzna chciał by być obrażany 24 godziny na dobę od szowinistów lub seksistów, przykre ale taką opinie mają ludzie o feministkach, Polki nie chcą być reprezentowane przez takie osoby, my mężczyźni również nie chcemy aby nas obrażano przez osoby tak prymitywne które używają języka z rynsztoku.
  Dlaczego piszemy w takich ostrych słowach ponieważ feministki nie są pępkiem świata kultura osobista szacunek do drugiego człowieka takie cechy powinne mieć osoby kulturalne które domagają się szacunku, te słowa są do tych feministek które używają wulgaryzmu, chamstwa itp. Jako język w dyskusji.
  My nie chcemy obrażać feministek ale piszemy aby zrozumiały ze nie ma zgody na taki język, nie życzymy sobie aby obrażano kościół święty i hierarchów kościelnych bo oni mówią do nas katolików i ludzi dobrej woli, żyjemy w demokracji ale feministki zapomnieli o jednym nie czyń nikomu co tobie nie miłe to motto niech feministkom da do myślenia przepraszamy ale tylko używając takich słów mogliśmy wyrazić nasze oburzenie.
 • Herr Donald Tusk przez 2 i pół roku daleko od Polski

  W: Polityka
  Czasami warto przegrać potyczkę aby wygrać bitwę, premier Beata Szydło obnażyła brak demokracji i bez prawie w unii europejskiej a co najważniejsze herr Donald Tusk będzie daleko od Polski przez 2 i pół roku Schetyna i Petru nie mają charyzmy by zmobilizować ludzi, herr Donald Tusk był by kłopotem dla zjednoczonej prawicy, wyobraźmy sobie ze rząd popiera herr Donalda Tuska na króla Europy czy kanclerz Merkel lansowała by herr Donalda Tuska? Wiemy ze kanclerz Merkel gra na obalenie rządu w Polsce i mogła by zdecydować ze herr Donald Tusk lepiej przysłuży się Niemcom i Brukseli robiąc awanturę w Polsce, czyli herr Donald Tusk był kłopotem dla rządu, więc co zrobić aby her Donald Tusk nie wrócił do Polski przez 2 i pół roku? Tylko kandydat Polski zmobilizował kanclerz Merkel i Brukselę aby przeciwstawić się pomysłowi Polsce przykro ale tylko sprytem można osiągnąć własne korzyści, prosimy o przetłumaczenie aby kanclerz Merkel zrozumiała ze czasami warto poświęcić laufra aby ocalić króla.
 • 26 państw złożyło hołd poddańczy kanclerz Merkel tylko za jakie profity?

  W: Polityka
  Premier Szydło miała dwa wyjścia
  1, Złożyć hołd poddańczy Niemcom to równoznaczne ze herr Donald Tusk przy pomocy kanclerz obalą rząd zjednoczonej prawicy.
  2, Podać się do dymisji, herr Donald Tusk wraz z platformą i Niemcami przejęli by władzę w Polsce, czym grozi przejęcie władzy przez herr Donalda Tuska, platformę i Niemcy? Powrót korupcji, łapownictwa, afer to za zgodą Brukseli bo co zrobiła komisja europejska gdy rządził herr Donald Tusk? Nic, czy tego chcemy dla Polski tym którzy krytykują premier Beatę Szydło zadajemy pytanie co miała zrobić? Europejczycy zobaczyli ze ich przywódcy sprzedają własny kraj za „judaszowe srebrniki” zobaczyliśmy ze to nie jest unia europejska tylko wielkie Niemcy demokracja to fikcja prawo jest łamane, apel do komisji weneckiej o sprawdzenie praworządności w Brukseli, gratulujemy herr Donald Tusk tylko jeszcze zmień obywatelstwo ponieważ Polska nie potrzebuje sprzedawczyka który na kolanach służy Niemcom takie są opinie Polaków zniesmaczonych przepraszamy
 • Pan Donald Tusk symbolem unii kolonialnej.

  W: Polityka
  Jeżeli pan Donald Tusk zostanie wybrany ponownie na króla Europy, będzie to początek budowy unii kolonialnej teraz wybiorą pana Tuska bez zgody Polski kto będzie następny? Czy wystarczy być lizusem Niemiec i Francji a stanowiska mają zapewnione wiemy ze pan Tusk będzie działał na szkodę Polski również komisarz Bieńkowska służy wiernie Niemcom czy i ona zostanie wybrana bez zgody Polski?
  Apel do przywódców 28 państw unii europejskiej to i może spotkać twój kraj, bo są politycy w Brukseli i Sztrasburgu którzy dla stołka sprzedażą własny kraj za „judaszowe srebrniki „ nie może być tak żeby szkodnik był królem Europy dlatego zastanówcie się bo kolejnym państwem możesz być ty i ty, król Europy Donald Tusk jest szkodnikiem i doprowadzi do kolejnych brexitów spotkanie Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii w Lyonie uznali ze Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy będą tą pierwszą prędkością w unii to śmieszne ponieważ Hiszpania i Włochy są w kryzysie i narzuca się pytanie kto kogo „wydoi” istnieje obawa ze Włochów i Hiszpanów czeka los Grecji więc zastanówcie się.
  Prosimy o przetłumaczenie aby przywódcy 28 państw zrozumieli ze tylko unia państw narodowych ma szanse przetrwać kolonializmy bardzo szybko upadały.
 • Feministki bez możliwości rodzenia

  W: Polityka
  8 marca to Dzień kobiet to nie jest święto komunistyczne, jest to święto kobiet my Polacy szanujemy kobiety ale zastanawiamy się czy feministka to kobieta? Hasła wznoszone na manifie przeczą temu z taką pogardą wypowiadają się o części intymnej ciała, jak by to było coś obrzydliwego dla tych kobiet, doszliśmy do wniosku ze każda feministka która lubi seks powinna podwiązać sobie jajniki lub przepraszam za to słowo usunąć macicę aby nie być reproduktorem, nie będzie musiała usuwać ciąży a seks będzie od niej zależeć, ta propozycja dotyczy feministek które nie chcą dzieci, jako katolicy uważamy ze to rozwiązanie jest humanitarne ponieważ nie ma naszej zgody na zabijanie nie narodzonych dzieci! Powtórzymy zamiast protestować może lepiej się zastanowić, a babcie które mają już dzieci a krzyczą te hasła ośmieszają się.
  Apelujemy do feministek nie mówcie tych głupich haseł ponieważ się kompromitujecie i ośmieszacie, wystarczy podwiązać jajniki i problemu nie ma, zadajemy pytanie komu jest potrzebna ta demonstracja? zachęcamy aby w dniu święta Kobiet spędzić czas miło i przyjemnie a nie ośmieszać się a wszystkim kobietom składamy życzenia zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń a wasze życie niech płynie usłane kwiatami.
 • Przewodniczący Donald Tusk marionetką który kocha brylować.

  W: Polityka
  Pan Donald Tusk przez 8 lat był premierem Polski, który „wprowadził” socjo, psycho technikę i pijar do Polski ale jest to człowiek pusty który nie lubi pracować kocha brylować w mediach i na salonach, przez 8 lat Polską rządziła kanclerz Merkel, spin doktor Igor Ostachowicz, tvn24, Polsat news i telewizja publiczna, ten team rządził Polską a premier Donald Tusk miał za zadanie tylko nauczyć się przygotowanego tekstu, kanclerz Merkel tyczyła drogę którą powinna iść Polska, ministrowie zarysowali cele, Polsat news, tvn24 i tv publiczna mieli za zadanie testować na które propozycje zgodzą się Polacy, rolom spin doktora było napisanie przemówienia które spodoba się Polakom przy użyciu socjo, psycho techniki i pijaru, premier miał za zadanie tylko przeczytać z gracją i sztuczką pijaru, premier wygłaszał przygotowane przemówienie, media mieli uwiarygodnić zawarte obietnice, zapraszając wiernych socjologów, politologów i dziennikarzy którzy tłoczyli do głów Polaków głupoty na które Polacy dali się nabrać, ponieważ opozycja nie miała mediów a radio Maryja i telewizja Trwam była tak zgnojona ze było wstyd przyznać się ze słucha i ogląda się te media, konferencje premiera Tuska były ustawione dziennikarze tvn24, Polsat news, tv publiczna otrzymywali pytania które przygotował spin doktor, premier Donald Tusk tylko miał nauczyć się odpowiedzi ale ta sielanka się skończyła, gdy prokuratura wkroczyła do redakcji wprost dziennikarze po raz pierwszy zaczęli wspólnie przeciwstawiać się takim metodom premiera Tuska, pamiętna konferencja prasowa gdy redaktor Monika Olejnik wyłamała się i zamiast zadawać pytania przygotowane przez spin doktora, zadawała inne, w jej ślady poszli inni dziennikarze premier Tusk zrozumiał ze jeden elementów układanki się rozpadł (media) więc premier Tusk czmychnął do Brukseli a „konstrukcja na glinianych nogach rozpadła się” platforma, PSL przegrały wybory.
  List przewodniczącego Tuska do przywódców 27 państw unii europejskiej w którym szkaluje prezydenta Donalda Trampa pokazuje ze przewodniczący Tusk Jest wierny ale komu, gnoił Polskę, gnoi Węgry kto następny? Czy chcecie przewodniczącego rady unii europejskiej który kocha tylko brylować w mediach i na salonach naszym zdaniem pan Donald Tusk jest zagrożeniem dla jedności unii europejskiej ponieważ promuje wizję Europy jako kolonie Niemiecką z stolicą w Brukseli a rządem ma być szkodnik komisja unijna.
  Prosimy o przetłumaczenie aby euro deputowani i Europejczycy zobaczyli kogo chcą za króla Europy.
 • Czy pierwsza prezes sądu najwyższego wchodzi w buty pana Rzeplińskiego?

  W: Polityka
  Trudno zrozumieć słowa pierwszej prezes Małgorzaty Gersdof o ataku na sądy i jej osobę art. 10 punkt 1 obrzmieniu ustrój rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze, ten artykuł daje prawo wybrańcom narodu art. 4 punkt 2 obrzmieniu naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio i art. 191 punkt 1 obrzmieniu z wnioskiem w sprawach o których mowa w art. 188 do trybunału konstytucyjnego wystąpić mogą, 50 posłów to oznacza ze 50 posłów ma obowiązek złożyć do TK wniosek czy pierwsza prezes sądu została wybrana zgodnie z konstytucją powołując się na art. 2 konstytucji również art. 10 punkt 1 daje taką możliwość ponieważ wybrańcy narodu mają prawo oceny czy sądy stosują prawo zgodnie z ustawami, nie rozumiemy skąd to oburzenie pierwszej prezes sądu najwyższego Małgorzaty Gersdof, posłowie mają prawo aby TK wyjaśnił ich wątpliwości i nie usłyszeliśmy skąd te obawy, odnieśliśmy wrażenie ze pani pierwsza prezes „weszła w buty pana Rzeplińskiego” brak oceny merytorycznej tylko puste hasła i propaganda.