• w temacie Dania z truskawkami

  W: Babskie sprawy
  Dania z truskawkami są dobre dla dzieci :) możesz zrobić babeczki truskawkowe, albo naleśniki z truskawkami ;) takie dania z truskawkami wszystkim zasmakują
 • w temacie Co na drganie powieki?

  W: Babskie sprawy
  A nie jesteś czasem za bardzo przemęczona? Bo od tego też jest drganie powieki. Weź dodatkową dawke magnezu i potasu i powinno przejść.
 • w temacie Biustonosze do karmienia

  W: Babskie sprawy
  Biustonosze do karmienia są bardzo wygodne - mają możliwość zapięcia z przodu, albo mogą mieć odpinane miseczki. Przed kupnem biustonosza do karmienia zmierz rozmiar swoich piersi - ale zapewne będa takie, jak w 9 miesiącu :) powodzenia!
 • w temacie Suwaczki ciążowe - używacie?

  W: Babskie sprawy
  ~Sondej Jestem w ciąży i słyszałam, że dość sporo kobiet używa czegoś takiego jak suwaczki ciążowe. Używała któraś z was? Czy suwaczki ciążowe są w czymś pomocne? Czy suwaczki są użyteczne? Czekam na opinie :)
  No jasne! Suwaczki są bardzo fajne i przydatne :) polecam nie tylko te ciążowe suwaczki, ale również te dla mam karmiących :)
 • w temacie Defloracja - kiedy zachodzi?

  W: Babskie sprawy
  Przerwanie błony dziewiczej to inaczej defloracja. Owszem - może być przerwana podczas pierwszego zbliżenia, jednak nie zawsze. Jesli błona dziewicza jest bardzo elastyczna to nie dojdzie do defloracji. idź do ginekologa i on na pewno stwierdzi, czy doszło do przerwania błony dziewiczej czy nie. powodzenia :)
 • w temacie Jakie rozmiary ubrań dla dzieci?

  W: Babskie sprawy
  ~Barwa Chcę kupić jakies ubranko dla swojego chrześniaka, jednak totalnie nie znam, nie wiem jakie są odpowiednie rozmiary ubrań dla malutkich dzieci... Nie wiem jakie rozmiary ubrań odpowiadają tym cyferkom, czy napisanym centymetrom... Chrześniak ma 5-6 miesięcy i nie wiem jaki byłby odpowiedni rozmiar ubrania dla niego :( pomóżcie...
  Oj tak, rozmiary ubrań dla dzieci to niemały kłopot. Hmmm może najpierw zapoznaj się z tabelą i później dobierz odpowiedni rozmiar ubrania? I na pewno możesz kupić ciut większe, bo dzieci szybko rosną. Dzieci w takim wieku 5-6 miesięcy maja maks. 68 cm wzrostu co odpowiada właśnie takiemu rozmiarowi - 68. Chyba, że wiesz, że dziecko jest większe to kup większy rozmiar ubrania, tj 74 :)
 • w temacie Imiona celtyckie dla dzieci

  W: Babskie sprawy
  ~Muire Myślicie, że imiona celtyckie dla dzieci to dobry pomysł? Temat przewinęła mi moja koleżanka, która spodziewa się dziecka i twierdzi, że oprócz oryginalności to imiona celtyckie maja swoje ukryte znaczenia... Co sądzicie o takim podejściu? Czy imiona celtyckie mają sens w dzisiejszych czasach?Czy ja wiem... każde imię ma swoje znaczenie, nie tylko imiona celtyckie są wyjątkowe ;) fakt, na pewno będą oryginalne, ale czy dziecko w późniejszym wieku nie będzie odmieńcem? Trzeba myśleć wprzód ;) ja swojemu dziecku na pewno nie dałabym żadnego imienia celtyckiego ;) ale to tez kwestia gustu
 • w temacie Jakie witaminy dla dzieci

  W: Babskie sprawy
  Najlepsze witaminy dla dzieci to te w płynie! Chętnie je przyjmą, bo mają owocowe smaki :) najlepsze są te takie multiwitaminy - co oprócz witamin mają także różne kwasy tłuszczowe :)