• w temacie Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?

  W: Męskie sprawy
  Dzisiaj właśnie dostałem statuetkę, wszystko jest spoko, grawer porządnie i starannie wykonany. Całkiem ładnie się prezentuje. Też podoba mi się pudełeczko w jakim została dostarczona statuetka, ułatwia mi to zadanie i nie muszę się bawić w pakowanie tego :P
 • w temacie Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?

  W: Męskie sprawy
  https://www.krysztaly3d.pl/prezent/koronkowe_serce_z_dowolna_dedykacja, moje zamówienie akurat tak wygląda. Zdecydowałem się na serce, ponieważ wydaje mi się, że serce lepiej pasuje do walentynek. Jednakże ty byś mógł zamówić, np. z jej ulubionym kwiatem lub nawet waszym zdjęciem, bo też masz właśnie taką możliwość. Możesz wybrane przez siebie zdjęcie umieścić na statuetce­ zarówno w 2d jak i w 3d ;P
 • w temacie Odpowiedni prezent na dzień kobiet ?

  W: Męskie sprawy
  Faktycznie, jeszcze sporo czasu zostało. Myślę, że na spokojnie wymyślisz jeszcze całkiem sporo rzeczy. Jednak mogę Ci podrzucić pomysł, który wykorzystałem w przypadku walentynek. Zamówiłem mojej żonie kryształową statuetkę z trójmiarowymi sercami, pod nimi wygrawerowałem napis 'Kocham
  Cię '. W poniedziałek krzystał3d powinien zostać dostarczony do mnie, mam nadzieję, że mojej żonie się spodoba.
 • w temacie Na która partię będę głosował w wyborach do europarlamentu? ANKIETA

  W: Polityka
  WednesdayTEN Wyjaśnij mi dlaczego jeśli ktoś nie znalazł kandydata wartego oddania na niego głosu, ale idzie na wybory i zamierza oddać głos nieważny, by w ten sposób zademonstrować swoje niezadowolenie - wszak brak poparcia też jest swoistym oddanie głosu - nie może być brany pod uwagę w tej ankiecie? Ba, nawet według ciebie nie powinien się udzielać!
  Ja Ci wytłumaczę!

  Wybacz ale to co tutaj napisałeś jest dla mnie głupie.
  Poza tym co ci da głos nieważny, nikt nawet nie weźmie go pod uwagę.
  A iść na wybory i oddać głos nieważny to trochę tak jak iść coś zrobić i tego nie zrobić.

  Poza tym jak chcesz coś skomentować, to zrób to zrób to chociaż rzetelnie a nie jak zdenerwowany dzieciak. Wiem, że forum jest dla ciebie miejscem od wyżalania się i wyrzucania złości na ludzi które mają inne zdanie niż ty ale trochę godności.
 • w temacie program do kontroli rodzicielskiej komputera, którego nie da się wykryć

  W: Hydepark
  Wangraf Możesz wprowadzić blokadę rodzicielską ale uważam, że lepiej zdecydować się na monitoring. Korzystałem już kilku darmowych aplikacji i niestety każda ma jakieś mankamenty, wiadomo że jeżeli człowiek się uprze to można z takiej korzystać ale prędzej czy później dzieciak się o tym dowie i zrobi raban.Sugerowałbym sprawdzić Spyloggera. Program nie jest darmowy ale sprawdzony. Avast go nie wykrywa, jestem pewny że syn również nic nie zauważy chyba że zrobi format dysku.
  Miałem styczność ze spyloggerem i mogę również polecić.
 • w temacie czym się sugerować wybierając projektu domu jednorodzinnego, Katowice

  W: Lokalne
  Wangraf Zgadzam się, że dom może być studnią bez dna ale jeśli wybierzesz dobry gotowy projekt zaprojektowany przez odpowiedniego architekta bądź biuro architektoniczne posiadające odpowiednie uprawnienia to powinien być wszystko w porządku.

  Za kosztem ogrzewania idzie także rodzaj materiałów z którego będzie zbudowany dom(ważne jest tez to by w ogóle sprawdzić możliwości grzewcze).

  Ważne kwestią jest też plan zagospodarowania przestrzennego działki. Na co w ogóle możesz sobie pozwolić i wiele innych kwestii o których wspominają moi przedmówcy.

  Sam w ten sposób błądziłem szukając odpowiedniego projektu. Dopiero po tym jak trafiłem z sieci do Pana Dudy (namiary znajdziesz na http://duda.info.pl/ ) zostałem poinformowany o wszelkich szczegółach jakie trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, żeby koszty nie przeszły naszych oczekiwań.
  Przed wyborem jakiegokolwiek projektu najlepiej zorientuj się czy osoba, która go sprzedaje próbuje się w jakikolwiek sposób dowiedzieć się czego potrzebujesz. Wspomniałbym jeszcze o pełnej dokumentacji ale to chyba wiadoma sprawa ;)
 • w temacie W mieszkaniu giną rzeczy.

  W: Porady
  Siostra ma taki zegarek jak w tym filmiku do kontroli niańki
  i z tego co wiem to sprawdza się. Może jest w tym jakieś wyjście