• w temacie WSŁUCHAJ SIĘ W CISZĘ ... czy słyszysz...

W: Religia
    Cokolwiek będzie, cokolwiek się stanie,
    Czy strach i popłoch zdejmie ziemię wszędzie,
    Aż świat od osi zadrży po krawędzie;
    Czy mądrość świata w pokoju zasiędzie
    I pod nią ziemia ta odetchnie biedna -
    A ona wszystko zgodzi i pojedna;
    Cokolwiek będzie, cokolwiek się stanie,
    Jedno wiem tylko: sprawiedliwość będzie,
    Jedno wiem tylko: Polska zmartwychwstaje (zm.)
    Jedno wiem tylko: na dziejów przestrzeni
    Grób nasz nam w życia gmach się przepromieni/a
    Jedno wiem tylko: krzykniemy serdecznie:
    ''Bądź Ty pochwalon, święty Boże, wiecznie! '' - Zygmunt Krasiński
  • w temacie Piekło istnieje naprawde

cyklpo piekło istnieje krowy latają a ja jestem z waty cukrowej!!
    Ty nie jesteś z waty cukrowej, to fakt, a krowy nie latają, to też fakt, , dlatego zostaje Ci tylko jedno, którego nie znasz a co jest ponad wszystkim najbardziej realne;
    - piekło istnieje.
    To miejsce wiecznego cierpienia, nie do opisania cierpienia, w ohydzie brzydoty, smrodu i tego wszystkiego czego nawet sobie nie wyobrażasz mimo wszelkich wyobrażeń.
    Możesz sobie wyobrazić?
    Nie możesz, chociaż wyobrażasz sobie latające krowy i siebie na patyku.
    Gdyby każdy człowiek mógł przez ułamek sekundy zobaczyć piekło, nie we śnie, ale realnie, zaglądnąć tam jak np. do studni i zobaczyć szatana, demony, wstręt i rozpacz, i to nie do określenia przerażenie, to każdy umarłby ze strachu.
    Ludzie którzy mieli ten DAR od Boga nie chcieli nic od świata, i nie chcą bo wiedzą jaki Majestat Świętości, Miłości i Sprawiedliwości otacza Boga, jakie niewyobrażalne piękno jest w Bogu, jak wielka jest Jego Sprawiedliwa Miłość - życie wieczne, w Królestwie Niebieskim, a jakim przeciwieństwem i cierpieniem jest ohyda, rozpacz, przekleństwa, potępionych w piekle, płonących w ''ogniu sprawiedliwości Boga'' na wieki.
  • w temacie Wewnętrzne Odnowienie i Odrodzenie.

sosna17
    Mija.
    Pokaż mi werset ze Słowa, gdzie jest napisane.....Maria - Matka Boża.
    Od kiedy....Bóg - Stworzyciel....ma jakąś ....matkę.
    Ona urodziła ciało, za którym skrył się Bóg, a nie ...urodziła Boga - Stworzyciela, który stworzył i Marię.
    To kto był najpierw....Maria, czy Bóg - Stworzyciel???
    Pokaż mi, gdzie w Słowie....szatan miałby skłonić Marię....do upadku?
    Pokaż mi w Słowie....gdzie jest napisane....że Maria....ma dzieci.
    Owszem ma....te które sama urodziła. Ew Mat. 13" 55 - 56.
    Nie masz pojęcia....co znaczy to.... PROROCTWO....z I Moj. 3: 15.
    Zupełnie błędnie je tłumaczysz....nie o potomstwo Marii tu chodzi, lecz o potomstwo Jezusa.
    "...którzy narodzili się nie z krwi i ciała, lecz z Ducha Świętego...."..... o to chodzi.
    Bo to ON....Jest Zbawicielem.....a nie Maria. I to On - Jezus....jest Duchem Świętym.
    Bardziej blużnić Bogu Żywemu, już nie można.
    On - Bóg... jest Święty.......ale według Twojej myśli....to Maria jest jeszcze bardziej święta.....bo NAJświętsza.
    Blużnierstwo !!!. Pierwszy raz użyłam.....wykrzykników.....celowo....może coś ...dotrze.

Reszty czytać nie warto....warto Ci... Mija....tylko współczuć.

Za dużo i za często skupiasz swoją uwagą....na przeciwniku Bożym.
    Byłabym bardziej ....ostrożna w wypowiadaniu nieprawdziwych słów.
    Powiedziałam i podtrzymuję, zupełnie nie znasz Ewangelii Św., Pisma Świętego Nowego Testamentu, a z tego co wypisujesz nasuwa się jeden wniosek; zmodyfikowany świadek Jehowy......zaplątany w chaszcze pułapki...
    Po pierwsze;
    Pan Jezus Chrystus był Jednorodzony -
    ''A Słowo stało się CIAŁEM i zamieszkało między nami, i widzieliśmy chwałę JEGO, pełnego łaski i prawdy, chwałę jako JEDNORODZONEGO od Ojca. ( J. 1:14)
    Ale Ty masz czelność diabelską głosić, cytuję;
    ''Ona urodziła ciało, za którym skrył się Bóg, a nie ...urodziła Boga - Stworzyciela, który stworzył i Marię.''...totalna masakra, czy aż tak masz wypraną głowę?
    Udajesz po modyfikacji, lub należąc do jednej z mnóstwa sekt protestanckich, że wierzysz w Chrystusa Pana, Ty nie wierzysz, jesteś szatana sługą, i nie boję się używać tego stwierdzenia PRAWDY, wobec kłamcy i zwodziciela.
    ''Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał (....) ( J. 3:16)
    Obdarta z duszy kobieto, Pismo Święte Objawia, że SŁOWO jest Bogiem, mataczysz jak zwodziciel, łowca dusz....robisz to tylko po to aby niszczyć Matkę Boga....dosłownie pleciesz diabelskie teksty i gubisz się jak chwast w pszenicy, której nie jest w stanie zagłuszyć.
    Jesteś ślepa i głucha nawet na Stary Testament;
    ''Oto Panna pocznie i porodzi Syna i nazwie imię Jego Emmanuel co się wykłada; BÓG z nami. (Iz. 7:14)
    Bóg i Niewiasta - Matka Boga.
    ''Albowiem maluczki narodził się nam, i Syn jest nam dany i stało się panowanie Jego, i nazwą imię Jego: Przedziwny, Radny, BÓG, Mocny, Ojciec przyszłego wieku, Książę pokoju'' ( Iz. 9:6)
    A jak chcesz aby nie odpowiadać na twoje kłamstwa to sobie pisz listy na zwykłej kartce i chowaj do szuflady.....marzy Ci się dyktat? To by dopiero był szatański świat pogrążony w chaosie, i mało mnie obchodzi czy mi współczujesz czy nie, nie interesują mnie twoje pogrążone w kłamstwie odczucia.... Nie będę Ci cytować całego Pisma Świętego bo i tak sama z siebie nic nie pojmiesz.
    Niech Cię Pan i Bóg oświeci i skruszy twoje kamienne serce... tego Ci życzę... Hej

stevn [image]XMDWJY[/image]
    Najważniejszą nauką Chrystusa Pana w Ewangelii św. jest nawracać się każdego dnia, powstawać z upadku w Sakramencie Pokuty, i karmić się Najświętszym Ciałem i Krwią Pan naszego Jezusa Chrystusa...., ''nie ma bowiem sprawiedliwego, który by nie grzeszył'', a jeśli człowiek żyje w grzechach jest umarły dla Boga.
    Twoja piękne słówka z obrazkiem nie niosą prawdy a podstęp szatana - śmierć....Hej

stevn
    mija4010 stevn mija4010 I kto uwierzy w tą twoją zwodzicielską ''naukę''????
    Uwierzy ten kto chce jakoś zaistnieć i przypodobać się takiemu człowiekowi (ludziom) jak Ty, ktoś kto zupełnie nie ma kontaktu z Pismem Świętym i nigdy nie zbliżył się do Chrystusa Pana.
    Twoje ''nauki'' są kłamstwem, są przeinaczeniem NAUKI Pisma Świętego, i pozostają oparte na kilku wersetach, których zrozumienie i poznanie przychodzi po przeczytaniu całości nauczania Pana Jezusa Chrystusa, któremu wierni byli Apostołowie tworzący Kościół św.
    Kościół taki na jaki wskazał Chrystus Pan - Nowy Zakon.
    Ty tego nie wiesz, bo nawet nie czytasz Pisma Świętego, czytasz jakieś ''wypociny'' heretyków i głosisz kłamstwo, ale nikt z ludzi należących do Kościoła św. (KRK) nie da się nabrać na takie oszustwo (widać na odległość wilka) i takie odstępstwo jakie Ty polecasz...., i pleciesz...,
    nikt kto jest wierny Chrystusowi Panu, bo to co ''nauczasz'' to oszustwo na skale światową, zamęt i zniszczenie które polecasz jest przeciwieństwem Objawienia Boga, a przeciwnikiem Boga jest szatan....dlatego jest kłamcą, oszustem i robi wszystko aby zwieść na potępienie ''pokolenia ziemi'' używając do swojej walki, swoich ludzi wyrwanych z Jednego, Świętego, Powszechnego i apostolskiego Kościoła Rzymsko - katolickiego........, taka jest prawda o kłamstwie ludzi zwerbowanych przez szatana....Hej.
    Twoje demoniczne " nauki " maryjne wywracają wszystkie Jezusowe Nauki wypływające krystalicznie z Pisma Świętego, szalona i zadufana w swym maryjnym fanatyżmie żałosna istoto ;(Jak już wspomniałam, twoje ''nauczanie'' ma na celu oderwać ludzi od Matki Boga.
    Szatan nie potrafił Maryi skłonić do upadku, jak skłonił Ewę, więc tworzy sekty, herezje i poprzez upadłych ludzi, stara się czynić spustoszenie wśród Jej dzieci, dlatego kąsa tak bestialsko Matkę Boga ''miażdżąc Jej piętę'' przez takich jak Ty....kąsa w sposób jaki zapowiedział Bóg, zapowiadając Niewiastę - Matkę Boga i wierne Bogu Jej potomstwo, które nie pójdzie jak Ty i tobie podobni za szatanem;
    ''Położę nieprzyjaźń między tobą (szatanem), a NIEWIASTĄ i między potomstwem twoim (szatana) a POTOMSTWEM JEJ (Maryi), ono zmiażdży głowę twoją, a ty czyhać będziesz na piętę JEJ''. ( Rodz. 3:15)
    Czytając twoje bluźnierstwa można rzec z głęboką wiarą;
    i tak spełniają się SŁOWA Boga Ojca Wszechmogącego, który z miłości ostrzegł człowieka kochającego Boga w Trójcy Jedynego; Ojca, Syna i Ducha Świętego. Boga, który przyjmując Ciało Ludzkie z Niewiasty - Maryi, uczynił Ją Matką - Niewiastą Najczystszą, Niepokalaną, Najświętszą - Matką Boga i Ludzkości wiernej Bogu (z ''potomstwem JEJ'') - tylko Bóg wie wszystko, więc wiedział Bóg jaka walka czeka człowieka z szatanem nienawidzącym Matki Boga - Niewiasty Najświętszej, będącej przeciwieństwem Ewy, i zgodnie z Prawdą zapowiedzianą przez Boga na początku Stworzenia ta nienawiść, pogarda i bluźnierstwa szatana przeciw Matce Boga trwać będą z coraz większą siła do skończenia świata.
    Zgodnie z Prawdą jesteś ''potomstwem szatana''.....

Ty z nas dwojga najbardziej bluźnisz swoją zarozumiałością i herezją nie mającą precedensu w Piśmie Świętym! i rażąco pomijasz niezaprzeczalny fakt, iż całe duchowe Chrześcijaństwo jest Chrystusowo---centryczne!!! a nie, maryjo---centryczne, jak Ci bujna pozabiblijna katechizmowa wyobraźnia dyktuje ;(
    To żaden argument, a tylko twoja wybujała wyobraźnia bez wiary.
    Napisać to Ty sobie możesz wszystko....na razie.
    Napisz o Pokarmie, który daje wieczne życie, i ''z Nieba Zstępuje'' ( to pomijasz i kluczysz) a bez którego dusza jest martwa, a ''umarli dla Boga'' idą w ogień wieczny - do piekła na wieki wieków.....''nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, duszy zaś zabić nie mogą, bójcie się Tego, który może i duszę i ciało zatracić w piekle''......no i coś więcej, Chrystus Pan nakazał czcić swoich rodziców; matkę i ojca, a Ty Matkę Boga poniżasz, jesteś ''potomstwem szatana'' i nie trudź się, człowiek wierzący i kochający Boga widzi twoje szatańskie bluźnierstwa....na tym kończę, bo nie lubię rozmawiać z bluźniercami, którzy poniżają ''Matkę Pana mego'', jak wyznała św. Elżbieta...., to jest Matka Boga mojego upadły mędrcu, a Ty jesteś prochem nie mającym ani wiary, ani miłości. Hej

stevn mija4010 I kto uwierzy w tą twoją zwodzicielską ''naukę''????
    Uwierzy ten kto chce jakoś zaistnieć i przypodobać się takiemu człowiekowi (ludziom) jak Ty, ktoś kto zupełnie nie ma kontaktu z Pismem Świętym i nigdy nie zbliżył się do Chrystusa Pana.
    Twoje ''nauki'' są kłamstwem, są przeinaczeniem NAUKI Pisma Świętego, i pozostają oparte na kilku wersetach, których zrozumienie i poznanie przychodzi po przeczytaniu całości nauczania Pana Jezusa Chrystusa, któremu wierni byli Apostołowie tworzący Kościół św.
    Ty tego nie wiesz, bo nawet nie czytasz Pisma Świętego, czytasz jakieś ''wypociny'' heretyków i głosisz kłamstwo, ale nikt z ludzi należących do Kościoła św. (KRK) nie da się nabrać na takie oszustwo (widać na odległość wilka) i takie odstępstwo jakie Ty polecasz...., i pleciesz...,
    nikt kto jest wierny Chrystusowi Panu, bo to co ''nauczasz'' to oszustwo na skale światową, zamęt i zniszczenie które polecasz jest przeciwieństwem Objawienia Boga, a przeciwnikiem Boga jest szatan....dlatego jest kłamcą, oszustem i robi wszystko aby zwieść na potępienie ''pokolenia ziemi'' używając do swojej walki, swoich ludzi wyrwanych z Jednego, Świętego, Powszechnego i apostolskiego Kościoła Rzymsko - katolickiego........, taka jest prawda o kłamstwie ludzi zwerbowanych przez szatana....Hej.
    Twoje demoniczne " nauki " maryjne wywracają wszystkie Jezusowe Nauki wypływające krystalicznie z Pisma Świętego, szalona i zadufana w swym maryjnym fanatyżmie żałosna istoto ;(Jak już wspomniałam, twoje ''nauczanie'' ma na celu oderwać ludzi od Matki Boga.
    Szatan nie potrafił Maryi skłonić do upadku, jak skłonił Ewę, więc tworzy sekty, herezje i poprzez upadłych ludzi, stara się czynić spustoszenie wśród Jej dzieci, dlatego kąsa tak bestialsko Matkę Boga ''miażdżąc Jej piętę'' przez takich jak Ty....kąsa w sposób jaki zapowiedział Bóg, zapowiadając Niewiastę - Matkę Boga i wierne Bogu Jej potomstwo, które nie pójdzie jak Ty i tobie podobni za szatanem;
    ''Położę nieprzyjaźń między tobą (szatanem), a NIEWIASTĄ i między potomstwem twoim (szatana) a POTOMSTWEM JEJ (Maryi), ono zmiażdży głowę twoją, a ty czyhać będziesz na piętę JEJ''. ( Rodz. 3:15)
    Czytając twoje bluźnierstwa można rzec z głęboką wiarą;
    i tak spełniają się SŁOWA Boga Ojca Wszechmogącego, który z miłości ostrzegł człowieka kochającego Boga w Trójcy Jedynego; Ojca, Syna i Ducha Świętego. Boga, który przyjmując Ciało Ludzkie z Niewiasty - Maryi, uczynił Ją Matką - Niewiastą Najczystszą, Niepokalaną, Najświętszą - Matką Boga i Ludzkości wiernej Bogu (z ''potomstwem JEJ'') - tylko Bóg wie wszystko, więc wiedział Bóg jaka walka czeka człowieka z szatanem nienawidzącym Matki Boga - Niewiasty Najświętszej, będącej przeciwieństwem Ewy, i zgodnie z Prawdą zapowiedzianą przez Boga na początku Stworzenia ta nienawiść, pogarda i bluźnierstwa szatana przeciw Matce Boga trwać będą z coraz większą siła do skończenia świata.
    Zgodnie z Prawdą jesteś ''potomstwem szatana''.....

~sosna17 mija4010 I kto uwierzy w tą twoją zwodzicielską ''naukę''????
    Uwierzy tylko ten, kto jest do tego przeznaczony.....od założenia świata.
    Większość ....nie uwierzy.
    I choćby tu była tylko jedna osoba.....której szuka Bóg......to ta osoba......uwierzy.
    I o to się tak strasznie martwić nie musisz.

Nigdzie nie napisałam.....kłamstwa....jeżeli tak uważasz....udowodnij mi to Słowem Bożym.....nie kościelnymi dogmatami.
    Nikt....oprócz Ciebie Mija.....nie jest tak przeciwny Bożym Słowom....jak Ty.
    Nawet ateiści....nie są tak bardzo na ...NIE....jak Ty.
    Zrób z tym coś ....dziecinko....bo żle skończysz.
    Tyle w Tobie złych emocji......że nawet nie ma po co do Ciebie pisać. Coś takiego......? A od kiedy zapragnęłaś być jak Bóg? Jakim pokarmem karmisz zwiedzionych? Czym karmisz ludzi?
    Czyli się nie mylę...., no nieeee, ja cytuje dogmaty, to Ty nie masz bladego pojęcia o Ewangelii św.
    I o czym mam z tobą mówić jeśli nie znasz Ewangelii, o twoich herezjach?
    A sądy jakimi wymachujesz są tyle warte co pusta kartka papieru.....Hej

I kto uwierzy w tą twoją zwodzicielską ''naukę''????
  • w temacie Pokarm na dzisiaj:)

Jeśli nie jesteś Katoliczką to nie zajmuj się tym co mówi o. T. Rydzyk....., z twojej kieszeni nie idzie nawet grosz na Radio Maryja.
    Katolicy nie mają potrzeby słuchać heretyków, a heretycy i sekty nieustannie śledzą Kościół św...., jak widać każde słowo, każdą ofiarę, każdą potrzebę dla dobra, starają się zohydzić....potępić.
    A jeśli Katolicy są ofiarni to nie twoja sprawa aby rządzić cudzymi portfelami....., bo Katolicy do niczego Cię nie zmuszają, jesteś więc zajadła i zazdrosna...czyli w nic nie wierząca jak tylko w kasę, tak się dzieje z ludźmi, którym pieniądze i zazdrość zjadły ducha.....Hej.