• w temacie jaki twaróg do naleśników?

W: Babskie sprawy
    Nie lubię naleśników z serem. Wolę z nutellą i bananami. Pyszka! Naprawdę polecam! Lubię tez naleśniki na słono, z kurczakiem i warzywami - są naprawdę fenomenalne ;) Naleśniki z dżemem lub twarogiem są takie.. zwykłe!
  • w temacie jak wybrać syrop na kaszel mokry?

W: Porady
    A może sama zrób sobie taki syrop? To nie jest trudna sprawa. Takie syrop na kaszel mokry ma przede wszystkim za zadanie rozrzedzenie wydzieliny. Powinny wystarczyć jakieś ziołowe preparaty, dostępne w aptece.
  • w temacie Jak usunąć konto skype

Przejdź do strony zamykania konta. i postępuj według wskazówek. Przed usunięciem konta, upewnij się najpierw, czy na koncie nie zostały jakieś ważne informacje. Usuniesz je trwale wraz z usunięciem skype.
  • w temacie jak ściągnąć żel z paznokci?

Kup aceton, spiłuj tyle ile się dam, uważaj, żeby nie za bardzo, żeby nie zniszczyć paznokcia. Aceton nalej na wacik, nałóż na paznokieć, przykryj folią. Odczekaj kilkanaście minut, zobaczysz, że lakier zaczyna się rozpuszczać. Resztę ściągnij np. drewnianym patyczkiem.
    PS i tak uważam, że ściągać hybrydę czy żel należy u kosmetyczki. Jeśli już nie możesz wytrzymać, zastosuj się do wskazówek powyżej.
  • w temacie ból gardła przy przełykaniu śliny domowe sposoby

Spróbuj płukać gardło szałwią, mi bardzo pomaga, jak boli mnie gardło. Kosztuje w aptece kilka złotych. No i wszelkie pastylki do ssania, które pewnie już masz. Polecam płukanki gardła, uśmierzą ból, to na pewno.
  • w temacie Aparat hassa na poszerzenie szczęki

A czym się różni ten aparat hassa od zwykłego aparatu ortodontycznego? Wydaje mi się ,że tak jak i do tego drugiego, to i do tego można się przyzwyczaić. Na początku na pewno są trudności, z jedzeniem czy z mówieniem, ale z czasem się można przyzwyczaisz, jak do wszystkiego. Zresztą to też zależy od tego, jakie masz tendencje - niektórzy strasznie cierpią nawet przy zwykłym aparacie, inni przechodzą to całkiem bezboleśnie
  • w temacie Sposoby na pękające paznokcie

Na problemy z paznokciami, polecam przede wszystkim olej rycynowy, odpowiednie nawilżanie (oliwa np., oleje), odpowiednią dietę bogatą w witaminy. Możesz jeszcze spróbować z manicurem japońskim, pekąjace paznokcie przestaną być problemem, jeśli zaczniesz działać wielotorowo
  • w temacie huśtawka hybrydowa uspokoi dziecko?

Mam wrażenie, że dziecko płacze, bo coś mu dolega.. Taki maluch nie powinien chyba cały czas płakać? Nie wydaje CI się ,że to sygnał, że może dziać się coś niepożądanego? Zamiast kupować jakieś huśtawki hybrydowe, to ja bym poszła do lekarza
  • w temacie Obsługa kasy fiskalnej

To banalnie prosta sprawa, każdy nauczy się jej w mig. W kasie fiskalnej naprawdę nie ma nic, co mogłoby przysporzyć jakichś trudności nie do przejścia. Powodzenia w szukaniu pracy