• w temacie Poszukiwany dobry stomatolog!

W: Porady
    merkurywenus
    mnbvcxz697 dzieki za zainteresowanie sprawa. Najbardziej pasuje mi Warszawa. A jesli nie stolica naszego pieknego kraju, no to moga byc jakies okoliczne miejscowosci. Najwazniejsze, zeby to byl specjalista najwyzszej klasy. Bo szkoda sie oddawac w rece kogos, kto ma male lub srednie pojecie o stomatologii
    no to ja proponuję www. dentalestetic.com - masz w Warszawie. Miałem tam wyrywaną ósemkę, ale mało co bolało no i nie miałem żadnych komplikacji. Wszystko poszło elegancko. Lekarka, która to robiła to wysokiej klasy fachowiec, także spokojnie możesz tam iść
    dzieki za pomoc. Na pewno odwiedzę te klinike, skoro chwalisz
  • w temacie Poszukiwany dobry stomatolog!

W: Porady
    dzieki za zainteresowanie sprawa. Najbardziej pasuje mi Warszawa. A jesli nie stolica naszego pieknego kraju, no to moga byc jakies okoliczne miejscowosci. Najwazniejsze, zeby to byl specjalista najwyzszej klasy. Bo szkoda sie oddawac w rece kogos, kto ma male lub srednie pojecie o stomatologii
  • w temacie czy to po bożemu dzieje się tak w PISie?

W: Polityka
    Polacy sa podzieleni, jedni sa bardzo za PIS-em, inni za PO, Nowoczesna i takimi partiami. To, ze jest podzial chyba nikogo nie dziwi. No ale to jedna kwestia. Trzeba umiec dostrzegc tez pozytywy u partii, za ktorymi nie przepadamy. Przeciwnicy PISu natomiast maja klapki na oczach na wszystkie dobre rzeczy, ktore do tej pory zrobili. Wytykaja im tylko bledy. No wiadome, ze ten sie nie myli, kto nikt nie robi. Takze, wydaje mi sie, ze kazdy krytykujacy wladze powinien uderzyc sie w piers i powiedziec, ze Pis zrobil tez dobre rzeczy, Nie mozna krytykowac kogs tylko tak dla zasady, a mnostwo ludzi tak w Polsce robi
  • w temacie czy to po bożemu dzieje się tak w PISie?

Polacy sa podzieleni, jedni sa bardzo za PIS-em, inni za PO, Nowoczesna i takimi partiami. To, ze jest podzial chyba nikogo nie dziwi. No ale to jedna kwestia. Trzeba umiec dostrzegc tez pozytywy u partii, za ktorymi nie przepadamy. Przeciwnicy PISu natomiast maja klapki na oczach na wszystkie dobre rzeczy, ktore do tej pory zrobili. Wytykaja im tylko bledy. No wiadome, ze ten sie nie myli, kto nikt nie robi. Takze, wydaje mi sie, ze kazdy krytykujacy wladze powinien uderzyc sie w piers i powiedziec, ze Pis zrobil tez dobre rzeczy, Nie mozna krytykowac kogs tylko tak dla zasady, a mnostwo ludzi tak w Polsce robi
  • w temacie Polska zmieni Europę

hehe. Pamietam z lekcji jezyka polskiego, to haslo Polska winkelriedem narodow. Cos wtym jest, historia najnowsza, ale tez ta starsza pokazuja, ze Polska to narod jednoczesnie wyjatkowy i dosc czesto poniewierany przez innych. Teraz jest to samo. Zmienila sie wladza, probuja cos zrobic po swojemu, zeby po prostu pomoc Polakom. Od razu ich atakuja. Jakies KOD-y, przeciez w naszym kraju nie jest zagrozona demokracja, kto tak mysli jest po prostu glupcem. W wielu programach jada po Pisie, wypowiadaja sie te "madre" glowy z UE i lamentuja nad losem Polski, a tak naprawde chodzi im o wlasne intersy, nie dajcie sie zwiesc, bo generalnie wiekszosc to ma nas gdzies, no chyba, ze zauwaza kase, ktora mozna od nas wyciagnac na rozne sposoby
  • w temacie Polacy ci dziękują, panie premierze Verhofstadt

niektorzy w ogole sie nie nadaja do wydawania jakichkolwiek opinii, mam wrazenie, ze wiekszosc osob, ktore "dobrze" zycza Polsce, tak naprawde maja w tym swoj interes, PIS przejal wladze i niektorzy na tym stracili kase, takze ja bym sie generalnie nie przejmowal tezami innych, grunt, zeby u nas w kraju dzialo sie dobrze, a na ten moment to jest z tym roznie, mam nadzieje, ze wladza wezmie sie w garsc