• w temacie Lech Wałęsa odpowiada Morawieckiemu!

  W: Polityka
  Jestem za tym bo emerytury powinni mieć tylko członkowie PiS. Wszystkim należy zabrać emerytury i dać kościołowi i PiS. Mój Tadeusz też tak mówi. Przypominam o składkach na Radio Maryja i TV TRWAM. Numer konta u dołu ekranu.
 • w temacie SŁUPSKIE MOHERY W NATARCIU.

  W: Hydepark
  Mamy rozkazy przeprowadzić ikwizycję świętą i będziemy zmuszać ateistów do wiary. Kościół w Polsce upada, a chyba nie myślicie, że ksiądz będzie dorabiał na budowie czy w innej pracy. Maleją dochody, a ksiądz w Słupsku jeździ maluchem. To jest niedopuszczalne i tak nie może być, a gdy się skończą finanse unijne to kto będzie utrzymywał kościoły. Tadeusz też ma już stary samochód z tamtego roku i trzeba coś nowszego kupić. A ateiści nie płacą na utrzymanie księży i kościołów. Dlaczego musimy przeprowadzić ikwizycję z woli naszego polskiego papieża.
 • w temacie Chorągiewki poczułyby się urażone,

  W: Polityka
  Możecie zlikwidować PSL, ale pieniążki na radio Maryja i TV Trwam. Chcemy z Tadeuszem polecieć na ferie zimowe. Prosimy o liczne składki.
 • w temacie I Oficjalny Zlot Bezdomnych Właścicieli Luksusowych Aut

  W: Polityka
  No właśnie czekamy z Tadeuszem na taki zlot albo gdyby, któryś z bezdomnych nie dał rady przybyć to może włacić na konto radyjka Maryja lub TV Trwam, a numer konta bankowego zawsze jest podawany lub wyświetlony u dołu ekranu telewizora. Mogą być samochody renomowanych firm i koniecznie nowe.
  Alleluja i do przodu.
 • w temacie Ojciec Rydzyk jest naszym przywódcą

  W: Polityka
  ~stevn Stevn - a - swędża dzisiaj wargi sromowe nie ma czasu na te wasze sprzeczki musi się podrapać . ! Jaki to numer do Ojca Dyrektora bo zapomniałem , mam w głowie guano . Zapraszam każdego oszołoma ,jestem głupi i chętnie się swoją głupotą z wami podzielę .
  56 6107258 566107285. Nr konta bankowego 92 1320 11202585 4660 2000 0001.
  Prosimy o dużą kasę.
 • w temacie Polska herbata wywołuje halucynacje

  W: Hydepark
  Masz rację bo ja dużo piję herbaty i wtedy wydaje mi się, że jeszcze więcej kocham mojego Tadeusza Rydzyka. Wtedy dostaję szału na punkcie PiS ja nawet wtedy kocham Jarka prezesa. Z Tadziem chcę mieć dziecko, a co jest bogaty zamożny. Niedługo będzie właścicielem wszystkich wód termalnych. Rząd mu daje kasy ile chce, a tego Szyszko okręcił sobie wokół małego palca a kasa jest na zamówienie. To jest prawdziwy facet z jajami. Cała Polskę poskromił i leży mu u stóp z pokłonami.
 • w temacie Bardziej kobiecy sport

  W: Hydepark
  Najbardziej kobiecy sport to pójście do kościoła i rodzenie dzieci oraz gotowanie mężowi obiadku. Tak twierdzi nasz duchowy przywódca o Tadeusz Rydzyk i nasz kochany PiS z Jarosławem Kaczyńskim.