• w temacie Jak zmusić się do jedzenia surówek itp.?

W: Hydepark
    Tris
    motylek111
    Tris
    motylek111 Jak nie lubisz to nie jedz - widocznie organizm odrzuca te produkty- zamiast tego zjedz owoc -banan, gruszka, kiszonkę ( ogórek).
    Z wiekiem się to zmienia dorośli zaczynają lubić zupy, szczypiorek, którego nie cierpieli w dzieciństwie.
    Zgadzam się :)
    A nawet dorośli czasem czegoś nie lubią..., ja np. nie przepadam za owocami i ich nie jem, bo po co się zmuszać..., jest za to wiele innych rzeczy, które można jeść, sałatki to nie wszystko, więc się tym nie przejmuj i nie zmuszaj siebie do jedzenia czegoś czego nie lubisz :)
    Racja, warto stosować zamienniki, a nie katować się, bo inni to jedzą.
    Nie znoszę krupniku, salcesonu oraz szynki konserwowej oraz większości jabłek.
    Ja też nie znoszę salcesonu, krupniku i szybki konserwowej :D , ale jabłka akurat lubię, jabłka i truskawki to jedyne owoce, które zjem :D , nienawidzę za to wszelkich pomarańczy, brzoskwiń, bananów i ogólnie takich egzotycznych owoców :P
    ananasów, brzoskwiń nienawidzę tylko nektarynki,banany - w ostateczności.

Tris motylek111 Jak nie lubisz to nie jedz - widocznie organizm odrzuca te produkty- zamiast tego zjedz owoc -banan, gruszka, kiszonkę ( ogórek).
    Z wiekiem się to zmienia dorośli zaczynają lubić zupy, szczypiorek, którego nie cierpieli w dzieciństwie.Zgadzam się :)
    A nawet dorośli czasem czegoś nie lubią..., ja np. nie przepadam za owocami i ich nie jem, bo po co się zmuszać..., jest za to wiele innych rzeczy, które można jeść, sałatki to nie wszystko, więc się tym nie przejmuj i nie zmuszaj siebie do jedzenia czegoś czego nie lubisz :)
    Racja, warto stosować zamienniki, a nie katować się, bo inni to jedzą.
    Nie znoszę krupniku, salcesonu oraz szynki konserwowej oraz większości jabłek.

Jak nie lubisz to nie jedz - widocznie organizm odrzuca te produkty- zamiast tego zjedz owoc -banan, gruszka, kiszonkę ( ogórek).
    Z wiekiem się to zmienia dorośli zaczynają lubić zupy, szczypiorek, którego nie cierpieli w dzieciństwie.
  • w temacie Porzucony pies cieszy się na widok dawnych właścicieli. Przyszli do schroniska po nowego...

Air842 motylek111 ............. nie ma potrzeby jezdzic do Kalifornii ,aby obejrzec "niecodzienna sytuacje ",mozna zajrzec do najblizszego schroniska bilet za 3,5 zl.,,jak okrutni sa ludzie .w stosunku do swoich czworonogow .Ostatnio na Interii polski bokser znecal sie nad kotem ..... wiezienie tu nie rozwiaze problemu ,,kazdy ,kto uczyni bestialstwo powinien sprzatac w schronisku . myc miche ,a zarobione pieniadze powinny ladowac w kasie schroniska ...to psychopaci, oni nie maja uczuć wyższych.
  • w temacie Dlaczego tak bardzo nie cierpię PO?

irusio motylek111 irusio motylekk andzelllla Irek ty figlarzu :* heh mało ci ostrzeżeń? pewnie nawet za dużo, bo luż bez jedynek. Mizerota z CiebieO przepraszam ale to nie moje konto

a tak swoja droga to ile razy Adminka prosiła ciebie abyś nie podszywał sie pod J. Kaczyńskiego? zmuszona była cie zablokowacNie mnie, bo mnie nikt nie zablokował. Ale tamten zablokowany był konsekwentny, gdyż chciał być zablokowany. Mógł przecież usłuchać adminki, prawda? No, tchórzem nie był. Ty się boisz zablokowania tchórzu. Zrób jak on. Konsekwentnie.nie wiem o czym piszesz i mówisz, to nie moje konto spadaj