• w temacie Czemu kobiety kasjerki z Jeronimo Martins ?

  W: Hydepark
  Wszystkim naszym bohaterom zadawaliśmy to samo pytanie: dlaczego godzą się na tak nieludzko ciężką pracę w Biedronce za minimalną płacę. Słyszeliśmy te same odpowiedzi: bezrobocie, innej pracy nie ma, w domu trudno związać koniec z końcem. - W swoim biurku zawsze miałam gruby plik podań o pracę, mimo że nikogo nie szukałam - wspomina Łopacka. - A ja ciągle słyszę, że jak coś mi się nie podoba to mogę sobie iść, bo na moje miejsce jest 20 chętnych - opowiada pracownik Biedronki w Łodzi.

  Właściciele Biedronki bezwzględnie to wykorzystują i sprawiają, że praca w sieci jest przykrym obowiązkiem, a życie pracowników stało się niewolą. Tylko w takich warunkach z ochotnika można zrobić niewolnika.
 • w temacie Czemu kobiety kasjerki z Jeronimo Martins ?

  W: Hydepark
  Gdy Mariola Chytroń zaczyna wspominać Biedronkę, robi się blada. - Rano szłam do pracy, a po policzkach ciekły mi łzy - opowiada. Noce przespane na paletach z papierem toaletowym, praca przez kilka miesięcy bez jednego dnia wolnego i krwotok, którego dostała po przeładowaniu kilku ton towaru - to tylko początek jej opowieści o pracy w Biedronce. - Czy pan wie, że ja się boję tego miejsca? Dziś nie mogę nawet przejść w pobliżu sklepu z napisem Biedronka - mówi łamiącym się głosem.  Ma 38 lat, wygląda na 50. Gdy wspomina pracę w Biedronce, zaczynają się jej trząść ręce. - Tam panuje terror w czystej postaci - mówi. - Ludzie są poniewierani, wyzywani, straszeni zwolnieniem. Nikt nie może pisnąć słówka. Mariola Chytroń nabawiła się w Biedronce nerwicy. Mimo że rzuciła pracę dwa lata temu, ciągle jest pod opieką lekarzy specjalistów.
 • w temacie I rzucić się wtulić choć raz w te umięśnione ramiona

  W: Uczucia
  Kajetana
  Soraya I rzucić się wtulić choć raz w te umięśnione ramiona


  zapomnieć o całym bożym świecie i być ta jedyna dla niego....
  Mister Polski 2016: Jan Dratwicki to przystojny 19-latek,
  Tak Kimi..... z pewnośccia byłabyś tą jedyną, wymarzną dla niego babcią:D:D
  Czyste wariactwo.
  Trzeba mieć pod kopułą nierowno, by w ogóle o tym nawet pomyśleć. 50 + to już nawet nie mama, tylko babcia dla takiego chłopca.
  To są jej niezrealizowane marzenia z młodości... :-) tylko zapomniała z już się posunela w wieku.
  Botem się ekscytujesz? :D
  Bo jeśli to nie bot to ktoś uposledzony psychicznie niestety :-)
  przepraszam, ale na tym zdjęciu sama wyglądasz na upośledzoną