• w temacie Troche dziwna ta nasza religia i wiara.

  W: Religia
  pintapalec */Fundamentem każdej religii, także tej głoszonej przez kuriewnych papistów, jest wiara w cuda-wianki " błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.” - Ewangelia według Jana /J 20, 19-31/).

  Wiara to bardzo silne przekonanie o czymś albo/i przyjmowanie istnienia kogoś/czegoś bez przedstawienia żadnego racjonalnego dowodu potwierdzającego taki fakt.

  Tak samo definiujemy paranoję.

  Jeśli definicje dwóch różnych pojęć są identyczne, to między tymi pojęciami zachodzi tożsamość.

  Religię dziś należałoby określić, jako społecznie akceptowaną formę paranoi! Jest chroniona, bo to gigantyczny business i narzędzie władzy/kontroli/zniewolenia.

  Potwierdzają to Cyniczne wypowiedzi papieży i tzw. ojców kościoła papież Leon X, który powiedział: "Ile korzyści przyniosła Nam i naszym ludziom bajeczka o Chrystusie, wiadomo?". Albo wyjątkową szczerością papieża Grzegorza XVI, który stwierdził: "Nie liczy się religia, tylko liczy się polityka. Nie ważna jest sprawiedliwość, tylko ziemski interes Kościoła". Czy też papieża Aleksandra VI, mówiącego: "Każda religia jest dobra, ale najgłupsza jest najlepsza". Znamienne, iż tych słów nie wypowiadali ateiści, lecz najwyżsi pasterze tej religii

  Jednocześnie wierze w jakąś istotę wyższą, ale odrzucam religie.
 • w temacie Konstanty Radziwiłł daje nagrody urzędnikom! PONAD 4 MILIONY!

  W: Polityka
  Do publikacji tabloidu odniósł się resort zdrowia: W związku z opatrzeniem dzisiejszej publikacji "Super Expressu" dotyczącej funduszu wynagrodzeń w NFZ zdjęciem ministra zdrowia po raz kolejny stanowczo podkreślamy, że minister Konstanty Radziwiłł nie decyduje o przyznawaniu ewentualnych podwyżek pracownikom Funduszu - czytamy w komunikacie.

  Dalej resort wyjaśnia: Odnosząc się do treści samego artykułu, wyjaśniamy, że plan finansowy NFZ na 2017 r. przewiduje o ok. 3 mln zł więcej na wynagrodzenia, co stanowi wzrost o 1%., tj. poniżej przewidywanej inflacji. Koszty administracyjne Funduszu w przyszłym roku będą stanowiły 0,99% całego budżetu NFZ, z czego wynagrodzenia - 0,45% (informowaliśmy o tym już w lipcu w na naszej stronie internetowej). Jednoczenie plan zakłada przeznaczenie ponad 75 miliardów złotych na leczenie pacjentów, refundację leków oraz pokrycie kosztów wykonywania zadań przez zespoły ratownictwa medycznego.

  Dalej ministerstwo podkreśla: Zilustrowanie przez dziennik "Super Express" zdjęciem ministra tekstu dotyczącego wynagrodzeń pracowników NFZ jest nadużyciem i wprowadza Czytelników w błąd. W grudniu 2015 r. w analogicznej sytuacji wyjaśnialiśmy już, że: Nadzór ministra zdrowia nad Narodowym Funduszem Zdrowia nie obejmuje spraw pracowniczych. Decyzje dotyczące spraw wynikających z pełnienia funkcji pracodawcy (w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy) podejmują prezes NFZ (w zakresie pracowników Centrali Funduszu), a także dyrektorzy oddziałów wojewódzkich (w zakresie pracowników kierowanych oddziałów).

  (mal)

  "Super Express"
 • w temacie Lewaki i wyznawcy KOD będą przymusowo płacić za abonament na Kaczyńskiego:)

  W: Polityka
  egle a co cie tak cieszy? niedawno pamietam, jak tu biadowales, ze twoj syn nie moze pracy dostac, bo mu Ukraincy zabieraja... nie nauczyles sie jeszcze, jak to jest plakac z czyjegos przypadku?

  szkoda, ze tylko ten abonament okiem rosolowym w zupie wyplynal, a tym dziegciem sie dlawisz, ale przelykasz dzielnie, powtarzajac sobie - jestem przeciez ciemny, wszystko wiec mi smakuje....
  tak czy owak ZABULICIE:)) a ja tam zapłacę z chęcią byle wam dokopać :))))))))))))))))
 • w temacie Lewaki i wyznawcy KOD będą przymusowo płacić za abonament na Kaczyńskiego:)

  W: Polityka
  egle a co cie tak cieszy? niedawno pamietam, jak tu biadowales, ze twoj syn nie moze pracy dostac, bo mu Ukraincy zabieraja... nie nauczyles sie jeszcze, jak to jest plakac z czyjegos przypadku?

  szkoda, ze tylko ten abonament okiem rosolowym w zupie wyplynal, a tym dziegciem sie dlawisz, ale przelykasz dzielnie, powtarzajac sobie - jestem przeciez ciemny, wszystko wiec mi smakuje....nie porównuj mojego syna do bydląt z lewactwa