• w temacie Marzec Święty Wyklęty!

  W: Polityka
  piotruchg
  RF1 No to co, Kochani, "ciepła" wiosna przed nami, co?
  Jak to kiedyś się napisało


  Ukraina.... to płaszcz uszyty z tego co Stalin zdarł z pleców Polaków Węgrów, Rumunów i Słowaków
  A z czego uszyto Słowację?
 • w temacie Marzec Święty Wyklęty!

  W: Polityka
  BezNicka Wiosna kalendarzowa ! A wyłapałem doła jak Rów Mariański ! Idę beczeć !
  Nie becz! Ja nie lubię wiosny, bo mi śnieg zasłania. Pocieszam się, że w roku kalendarzowym są dwie zimy, a wiosna jedna.
 • w temacie WYBACZCIE MI, BRACIA POLACY...

  W: Polityka
  fremen niepewnaa BezNicka Piotrucha znowu usunęli . Metody z pejsbooka i YT , donosy i blokady Ale zdążył posapać góral, coś o antysemityzmie i o szmalcownikach, kanaliach wśród Polaków poględzić.Usunęli? Przecież tu nie ma żadnych administratorów, przepraszam, jeden został. Resztę przepędził pewien internauta, co i rusz ogłaszający panowanie nad cała Interią. Więc jakże to tak? To są jakieś paskudne insynuacje, że usunęli. Nie dajcie sobą manipulować ;):))))))))))Ten internauta władał już Interią zanim powstał internet, a kto wie może na własne oczy widział jak wypiętrzają się Sudety i Góry Świętokrzyskie. I wtedy doszedł do wniosku, że należy wypędzić adminów i zostawić jednego na swoim pasku wiedzionego.
 • w temacie WYBACZCIE MI, BRACIA POLACY...

  W: Polityka
  BezNicka Piotrucha znowu usunęli . Metody z pejsbooka i YT , donosy i blokady Ale zdążył posapać góral, coś o antysemityzmie i o szmalcownikach, kanaliach wśród Polaków poględzić.
 • w temacie WYBACZCIE MI, BRACIA POLACY...

  W: Polityka
  RF1 niepewnaa To jak RFie? Ruszamy z kampanią?Ruszamy. Ty robisz kotyliony, ja rozdaję ulotki, a jak się ktoś jeszcze zadeklaruje, to będzie dmuchał balony- ja nie mogę, płuca mogłyby mi uszami wypaść, gdyby się powietrze z balona do środka cofnęło. Tylko z budżetem mógłby być problem- chyba że sponsora znajdziemy. Znasz może jakiegoś danielsa? Takie danielsy to bardzo obrotne są...Ja znam tylko takiego Danielsa: