• Depilacja miejsc intymnych mężczyzn.... Powinienem ulec?

  W: Porady
  Ostatnio moja kobieta zasugerowała mi, że powinienem chyba bardziej o siebie dbać... Tylko, że ja uważam, że to jest mało męskie i nie rozumiem tego dziwnego trendu... :/ Czy rzeczywiście teraz mężczyźni się depilują?

 • Korwin- Mikke nie jest już prezesem KNP- został zastraszony?

  W: Polityka
  NIe uważacie tak? Czemu nagle po tylu latach Korwin zostaje usunięty ze zstanowiska prezesa? W tym samym też czasie Zbigniew Stonoga oświadcza, że rezygnuje z polityki i wycofuje pismo o założenie parti z KRS. Co się dzieje? Zostali zastraszeni?
 • Euro na Litwie = bogatsze Suwałki !

  W: Polityka
  Już teraz można zobaczyć wzmożony ruch na granicy Litwy z Polską. Oczywiście wszystko na Litwie zdrożało, co za tym idzie? Wszystkie produkty w Suwałkach są wykupywane przez Litwinów, bo taniej... To samo co dzieje się do tej pory na granicy Polski ze Słowacją...

  Ja się tylko pytam, po co Wam to Euro? Nigdy nie będziemy tak bogaci jak inne państwa, gdzie euro się sprawdziło. Same tylko na tym straty.
 • Kupić 4- latkowi grę na komputer?

  W: Hydepark
  Oczywiście gra specjalnie dla odpowiedniego wieku... nie mam pomysłu na prezent dla chrześniaka... wypada kupić taką grę? może polecicie coś konkretnego?
 • W ciemności, czy w jasności, czy to rzeczywiście ma znaczenie? Nie pamiętam jak wygląda moja kobieta nago...

  W: Babskie sprawy
  Już trochę jestem z moją partnerką, ale jednej kwestii nie możemy przejść, a mianowicie: kochania w świetle. Nie mam pojęcia czemu ona tak ze mną walczy, ale światło musi być obowiązkowo zgaszone. Nie ma mowy nawet o półmroku. Dbam o nia, prawię komplementy.... ale ona cały czas warczy, że nie ma takiej możliwości. A ja się na to wszystko godzę.

  Jak ją namówić na współżycie w świetle? pomocy :(

 • Zbigniew Stonoga- słyszałeś/aś o tym człowieku?

  W: Polityka
  Słyszeliście o tym człowieku? Jeśli nie to warto o nim poczytać. Mogę pokrótce powiedzieć, że jest to człowiek który przez skorumpowanych polityków siedział przez 3 lata w więzieniu- ze wszystkich oskarżeń został uniewinniony ( z ponad 114), ale nikt mu 3 lat życia przesiadywania z recydywistami nie wróci.
  Jego historia ukazuje jak zwykły Kowalski może skończyć, gdy odkryje jakieś afery. Teraz ten facet planuje założyć własną partię i chce startować na prezydenta.

  jego założenie? Wyrzucić z sądów, prokuratury i sejmu postkomunistów. Trafiliście na jego filmy na yt, albo na fb? Co o nim myślicie?