• w temacie Przeklęta miseczka d

  W: Babskie sprawy
  Miseczka D to nie obfity biust, ja myślę, że to taki w sam raz, ani za mały, ani za duży :) Ciesz się z tego, bo większość kobiet będzie Ci zazdrościć! A stanika szukaj w dobrych sklepach, najlepiej skorzystaj z usług brafiterki, ona pomoże Ci dobrać odpowiednią bieliznę :)
 • w temacie Marsz weselny Mendelsona albo disco polo na ślubie

  W: Porady
  No, to się nazywa ślub z jajem. Słuchaj, pewnie żartował, pogadaj z nim i ustal, co i jak. Na pewno się dogadacie, a jeżeli bierze sakrament małżeństwa na serio, to nie będzie chciał na ślubie puszczać disco polo! Jeżeli się uprze, to zaproponuj kompromis - Wasz pierwszy taniec w rytmach disco - to już chyba przełkniesz?
 • w temacie jakie mleko na noworodka?

  W: Babskie sprawy
  W temacie dzieci nie jestem ekspertem, ale od zawsze uważam, że to co naturalne, jest najlepsze. Skoro wymyśliła to matka natura, to dobrze wiedziała, co robi. Sztuczne zamienniki nie są dobre, w końcu to chemia, jak dobrze by nie była zamaskowana... Jeżeli masz jakieś wątpliwości, to jedyne, co mogę Ci poradzić, to pogawędka z lekarzem rodzinnym.
 • w temacie Orgazm podczas stosunku

  W: Porady
  A ile Ty masz lat w ogóle? Kobieta to nie maszyna, jak ktoś wyżej napisał.. Moja droga, nie zawsze kobieta osiąga orgazm podczas stosunku i to absolutnie normalne. W żadnym razie nie łączyłabym tego z brakiem uczucia do partnera czy też poczuciem, że przestał Cię pociągać. No chyba, że masz jakieś inne przesłanki ku temu, że coś zaczyna się między Wami wypalać..
 • w temacie Pomysł na prezent ślubny budżetowy

  W: Porady
  Skoro to Twoja koleżanka, to na pewno wie, że nie masz możliwości sprezentowania jej, Bóg wie czego. Zastanów się, co ona naprawdę lubi. Może zamiast prezentu, takiego typowego materialnego, zasponsoruj jej jakieś wyjście z mężem, SPA po weselu lub coś takiego. Możliwości jej wiele, a liczy się gest!
 • w temacie Przez ewentualne rozstępy po ciąży, nie chce mieć dzieci..

  W: Babskie sprawy
  Czegoś tak idiotycznego dawno tutaj nie czytałam.. Przez rozstępy nie chcesz mieć dzieci? A ile Ty masz lat? 14? Dorośnij trochę..Pytanie, czy nie chcesz mieć ich przez zmiany w Twoim ciele, czy może jest jeszcze jakiś inny powód. Może po prostu nie odczuwasz potrzeby bycia matką, ok, w porządku, ale nie zasłaniaj się idiotycznym wręcz wymówkami. PS jeśli jednak jedynym Twoim powodem jest strach, to może rozważ adopcję?
 • w temacie nic mi sie nie chce

  W: Męskie sprawy
  Ja wiem, że to może zabrzmieć dziwnie, ale istnieje coś takiego jak zespół chronicznego przemęczenia. Może warto zrobić podstawowe badania i upewnić się, że wszystko jest w porządku? Jeżeli tak, to tak jak radzą inni, zmień otoczenie, pracę, kobietę (?). Coś tutaj szwankuje. Zabrzmi banalnie, ale życie jest za krótkie na smęty. Uśmiechnij się i do przodu!
 • w temacie naturalna kobiecość wygrywa

  W: Męskie sprawy
  Zauważyłam w swoim życiu taką zależność - mężczyznom podobają się kobiety "zrobione", wymalowane, zadbane (może nieco za bardzo), ubrane może zbyt wyzywająco, ale na żonę/partnerkę wybierają kobiety naturalne, które najlepiej, żeby się nie malowały i były cały czas saute. Czyż nie?
 • w temacie kapsułki do prania zagrażają życiu?

  W: Hydepark
  Bez przesady.. Najlepiej zamknąć dziecko w złotej klatce i w nie dopuszczać do niczego, bo jeszcze sobie zrobi krzywdę. Ludzie, wyluzujcie. Kapsułki do prania mogą zatruć, płyń do naczyń może, proszek i płyn do kąpieli. Dziecko z takimi rzeczami ma do czynienia na co dzień i jedynie zdrowy rozsądek jego rodziców może uchronić pociechę od wypadków. A czasami i rodzice nie mają na to wpływu, w końcu większość wypadków ma miejsce w domu..