• w temacie KLER KSZTALTUJE POLSKĘ

  W: Polityka
  KarolP12 Nie wiem ile spośród kilkuset tysięcy podpisanych pod projektem ustawy zakazującej przesłanki eugenicznej ludzi to duchowieństwo ale z całą pewnością zdecydowana mniejszość. Więc debilny tytuł tematu.
  To u Ciebie ksiądz, przy okazji chodzenia po kolędzie, nie zbierał podpisów?
 • w temacie POLSKA NAJBARDZIEJ RELIGIJNYM KRAJEM W EUROPIE.

  W: Hydepark
  taie
  cyklpo
  Anno11 A mnie się wydawało, że Chcześcijan w Polsce jest co raz mniej.
  tych prawdziwych to się zgodzę:(
  Zaprotestuję - zawsze większość była hipokrytami - znasz twórczość Ignacego Krasickiego ?
  Jana Kochanowskiego ?
  "Jesli nie grzeszysz, jako mi powiadasz,

  Czego się, miła, tak często spowiadasz?"

  A ta religijność była zawsze na pokaz .
  Co ich odróżnia choćby od Amiszów którzy żyją jak głoszą.
  KK w Polsce jest w tej chwili instytucją stricto finansową, gdzie na pierwszym miejscu jest dobro własne firmy.
  Klienci owej instytucji nie szczędzą grosza by wykupić ubezpieczenie na życie po śmierci, nie bacząc w ogóle na fakt, że działania owej firmy są wypisz-wymaluj, piramidą finansową:(.
  Hasło - "reklama dźwignią handlu" w przypadku KK sprawdza się w 100%.
 • w temacie Niewinny człowiek skazany w IIIRP, odsiedział 18 za gwałt i zbrodnię, której nie popełnił.

  W: Hydepark
  taie
  Kinia223 Wszystkie dowody wskazywały na winę skazanego. To nie sąd popełnił błąd, ale prokuratura lub raczej jej biegli.
  Pisałem to już ale powtórzę
  "Ja biorę pod uwagę 2 możliwości
  1) Miał siedzieć za kogoś innego ?
  2) Wszyscy chcieli sie wykazać jak najszybszym zakończeniem sprawy i dopasowywano dowody do założeń i do konkretnego sprawcy a człowiek się nie liczy"
  Skłaniam się ku tej drugiej opcji.
  Dowody w tej sprawie zostały sfabrykowane na potrzeby finału sądowego.
  Nikt nie zadał sobie potem trudu aby szukać reszty sprawców(wiadomo było, że nie dokonała tego jedna osoba), zapadł wyrok i sprawę zakończono.
  Fałszowanie(nie mylić z niedokładnym zbadaniem) dowodów jest przestępstwem i panowie odpowiedzialni za to, powinni iść do pierdla.
 • w temacie POLSKA NAJBARDZIEJ RELIGIJNYM KRAJEM W EUROPIE.

  W: Hydepark
  ~Gość Iwona19 https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1771485,W-tych-krajach-jest-najwiecej-samobojstw - sprawdź sobie za to odsetek samobójstw. W czołówce same bogate kraje.https://facet(...)987073a - sprawdź też jakie państwa są w czołówce jeśli chodzi o uzależnienie od alkoholu.

  I co, może napiszesz, że w tych bogatych krajach to religia jest odpowiedzialna za pijaństwo i samobójstwa... "Wypijane przez Polaków 10,3 l alkoholu rocznie daje nam pozycję drugiego najbardziej rozpitego państwa" Dane z 2017 roku. Samobójstw jest rok rocznie około 7 000.Rząd chce całkowicie zakazać aborcji w Polsce(około 1000 zabiegów rocznie), dlaczego nie wprowadzi zakazu samobójstw, których jest siedmiokrotnie więcej?;)
  I tu i tam przecież chodzi o OCHRONĘ ŻYCIA.
 • w temacie i nadszedł czas prawdy Kaczyńskiego i jego spółki

  W: Polityka
  madox66 Mój kuzyn zginął w katastrofie budowlanej w Katowicach i jakoś jego zona nie przytulila 250 tysi ani też nie dostała sie do sejmu.Mam szacunek do zmarłych ale do ich rodzin nie bo to hieny cmentarne.Katastrofa zostala wyjasniona co zrozumiala czesc rodzin.Niestety sa tacy co im malo KASY i licza na to ze Szaman Smolenski udowodni ze to byl zamach aby mogli starać sie od Ruskich o kolejne odszkodowanie.Niestety to nie byl zamach!!!!Prawdziwe zamachy zaczęły się po tragedii w Smoleńsku.
  Pierwszy zamach, to świadome wprowadzanie w błąd społeczeństwa, dla własnych polityczno-materialnych korzyści. Sprawcy Jarosław K. i Antoni M.
  Drugim zamachem było/jest manipulowanie opinią społeczną przy pomocy "komisji smoleńskich", skutkujące stałym przypływem kasy na kontach członków komisji i dalszym omamianiem łatwowiernego społeczeństwa.Sprawcy jak wyżej.


 • w temacie i nadszedł czas prawdy Kaczyńskiego i jego spółki

  W: Polityka
  Laila44 Był wybuch i to tak potężny że z samolotu zostały części a o ciałach nie wspomnę.To wybuchły "chyba jednak te parówki wniesione do samolotu o których wspominała Komisja Macierewicza".Tyle milionów poszło na tę prawdę której nie widać, nie ma też nadal wraku samolotu.Miliony poszły nie na prawdę, którą widać, tylko na marketing polityczny.
  Ludzie kupowali jak "świeże bułeczki" wszelkie doniesienia o zamachu, które sprzedawał im Antoni.
  Wykreowano w dużej części społeczeństwa efekt współczucia, gniewu a nawet zemsty, za coś co nigdy nie miało miejsca.
  Co do potężnego wybuchu, to zdjęcia i filmy z miejsca tragedii smoleńskiej, niczym nie różnią się od podobnych zdarzeń w innych częściach naszego globu.
  Wskazówką do rozwiązania smoleńskiej zagadki jest pewien lot vipowski do Gruzji, gdzie piloci nie ulegli presji i wszystko zakończyło się szczęśliwie.

 • w temacie KLER KSZTALTUJE POLSKĘ

  W: Polityka
  [cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=papadopulos][cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=papadopulos][cytat kogo=pintapalec]UWAGA SEKTA !!GROŻNA SEKTA !!
  I Ty na pewno musiałeś się z nią zetknąć!

  1. Struktura władzy w sekcie jest niedemokratyczna.
  Z jej struktur hierarchicznych wykluczone są wszystkie kobiety oraz żonaci mężczyźni. Na życie sekty wpływ mają jedynie specjalnie dobrani i przeszkoleni nieżonaci
  mężczyźni, którzy ślubują swoim zwierzchnikom ślepe posłuszeństwo. Główny przywódca sekty, jej dyktator, który każe uważać się za nieomylnego, zarządza
  niepoliczonymi bogactwami i mieszka w luksusowym pałacu na południu Europy.

  2. Ludzie uzależnieni od sekty, zwani także wiernymi, nie mają żadnego wpływu na ważne decyzje swojej organizacji. Nawet na zarządzanie pieniędzmi sekty, które
  posłusznie jej przekazują.

  3. Mimo że mężczyźni kierujący sektą słyną z rozwiązłego trybu życia, odpozostałych członków organizacji żądają przestrzegania bardzo rygorystycznych zasad. Zabraniają używać środków antykoncepcyjnych, potępiają seks pozamałżeński, zabraniają rozwodów i powtórnych małżeństw. Wszystkim, którzy nie akceptują
  tych zasad, sekta grozi wiecznym potępieniem i już tu na ziemi piętnuje ich oraz uprzykrza życie.

  4. Wśród mężczyzn kierujących sektą na wszelkich szczeblach jej struktury występuje zadziwiająco często skłonność do wykorzystywania seksualnego dzieci.
  Sekta wymyśliła sprawny system chronienia przestępców seksualnych w swoich szeregach. Przenosi ich z jednej placówki na inną, a gdy trzeba, ukrywa ich także
  w odległych krajach.

  5. Sekta zmusza swoich członków do regularnego samooskarżania się przed duchownymi. W placówkach sekty ustawione są specjalne meble, w których przeprowadza się rozmowy na temat intymnych spraw ludzi uzależnionych od
  wpływów sekty. Ta poniżająca i uwłaczająca ludzkiej godności praktyka pomaga sekcie manipulować swoimi ofiarami i trzymać je w ciągłym poczuciu winy.

  6. Groźna organizacja, o której mowa, bardzo lubi ingerować w życie polityczne.
  Poprzez usłużnych polityków próbuje stanowić takie zasady życia w kraju (w Polsce i gdzie indziej), aby były zgodne z wierzeniami sekty. Obecnie na przykład sekta prowadzi wielką kampanię, aby zdelegalizować zapłodnienie in vitro w Polsce.

  7. W Polsce sekta dysponuje ogromnymi wpływami w mediach publicznych, posiada swoje stacje telewizyjne, radiowe oraz czasopisma. Jedna z tych stacji, szczególnie popularna, słynie z wyłudzania pieniędzy od starszych kobiet. Dyrektor stacji jest uwikłany w różne podejrzane interesy, które nigdy nie zostały wyjaśnione ani osądzone. Strach przed sektą paraliżuje nawet wymiar sprawiedliwości.

  8. W naszym kraju sekta wraz z władzami państwowymi stworzyła specjalną strukturę, która pomaga jej przejmować nieruchomości służące dotąd całemu
  społeczeństwu. Od decyzji struktury nie ma odwołania, a przejmuje ona od państwa majątek wielomiliardowej wartości.

  9. Sekta twierdzi, że działa jakoby z nakazu i upoważnienia Boga. Ma nawet specjalną księgę, o której mówi, że jest natchnionym Słowem Boga. Jednak zasady
  i obyczaje panujące w sekcie niewiele mają wspólnego z treścią tej księgi. Wszyscy, którzy próbują zwrócić na to uwagę, są nazywani heretykami, uciszani lub wyrzucani
  z sekty, a kiedyś, gdy organizacja miała wpływy polityczne większe niż obecnie, byli także masowo mordowani (paleni na stosach) i torturowani.

  10. Aby odwrócić uwagę od swojej zbrodniczej przeszłości, sekta sama lubi się przedstawiać jako ofiara spisków i prześladowań. Tymczasem prawda jest taka, że kiedy tylko miała okazję, to sama prześladowała tych, których uznała za swoich wrogów: uczonych, wolnomyślicieli, kobiety. Te ostatnie mordowała masowo jako rzekome czarownice. W pierwszej połowie XX wieku sekta współpracowała niemal w całej Europie z faszystami. Do dziś wspiera chętnie dyktatury, także bardzo krwawe, o ile ma z tego jakieś korzyści.
  [/cytat]
  Adin, dwa, tri.....tolko spakojno.....
  Strasznie się unosisz, lecz to nic nie da.
  Teraz tylko atomówki Kima mogą pomóc, bo wrócimy do ery kamienia łupanego(to będzie taki czyściec;)).
  Tak na marginesie - myślisz, że Bóg istnieje?
  Moim zdaniem nie, bo gdyby istniał, to już dawno zrobiłby porządek z tymi, co mają gdzieś "pasterskie" obowiązki.
  Najśmieszniejsze jest to, że ludzie kupują teksty o sądzie ostatecznym, i łożą słono na tacę, wiedząc jednocześnie, że ich proboszcz(przepraszam niektórych) jest większą szują niż najmniej wierzący z ich otoczenia.
  KK to taki model "pruszkowskiej mafii" w sukienkach.
  A Padrone nie upomina się o swoją dolę w tym interesie.........dziwne...[/cytat]

  O co ci chodzi z tym niby moim unoszeniem ? Bo nie rozumiem o co ci tak w ogóle chodzi ..[/cytat]
  Krzyczysz grubymi bukwami;)[/cytat]

  I to ci przeszkadza i tak cię bulwersuje ??A jakieś błędy ortograficzne też ci będą przeszkadzały ? Jakiś dziwny jesteś.[/cytat]
  Nie pisałem, że mi to przeszkadza:)
  Ja jestem dziwny?
  Ciekawe na jakiej podstawie taki osąd?
 • w temacie Ataki nadchodzą falami

  W: Polityka
  ~mimi Komuś bardzo zależy, żeby źródło rzetelnych informacji unicestwić ale niedoczekanie jego. RM słucha cały świat na wszystkich kontynentach.Ciekawe dlaczego nikt nie puszcza kurom owego radia, przecież one słuchając tej cudownej stacji zaczęłyby znosić złote jaja. Bogactwo murowane;).
 • w temacie KLER KSZTALTUJE POLSKĘ

  W: Polityka
  [cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=papadopulos][cytat kogo=pintapalec]UWAGA SEKTA !!GROŻNA SEKTA !!
  I Ty na pewno musiałeś się z nią zetknąć!

  1. Struktura władzy w sekcie jest niedemokratyczna.
  Z jej struktur hierarchicznych wykluczone są wszystkie kobiety oraz żonaci mężczyźni. Na życie sekty wpływ mają jedynie specjalnie dobrani i przeszkoleni nieżonaci
  mężczyźni, którzy ślubują swoim zwierzchnikom ślepe posłuszeństwo. Główny przywódca sekty, jej dyktator, który każe uważać się za nieomylnego, zarządza
  niepoliczonymi bogactwami i mieszka w luksusowym pałacu na południu Europy.

  2. Ludzie uzależnieni od sekty, zwani także wiernymi, nie mają żadnego wpływu na ważne decyzje swojej organizacji. Nawet na zarządzanie pieniędzmi sekty, które
  posłusznie jej przekazują.

  3. Mimo że mężczyźni kierujący sektą słyną z rozwiązłego trybu życia, odpozostałych członków organizacji żądają przestrzegania bardzo rygorystycznych zasad. Zabraniają używać środków antykoncepcyjnych, potępiają seks pozamałżeński, zabraniają rozwodów i powtórnych małżeństw. Wszystkim, którzy nie akceptują
  tych zasad, sekta grozi wiecznym potępieniem i już tu na ziemi piętnuje ich oraz uprzykrza życie.

  4. Wśród mężczyzn kierujących sektą na wszelkich szczeblach jej struktury występuje zadziwiająco często skłonność do wykorzystywania seksualnego dzieci.
  Sekta wymyśliła sprawny system chronienia przestępców seksualnych w swoich szeregach. Przenosi ich z jednej placówki na inną, a gdy trzeba, ukrywa ich także
  w odległych krajach.

  5. Sekta zmusza swoich członków do regularnego samooskarżania się przed duchownymi. W placówkach sekty ustawione są specjalne meble, w których przeprowadza się rozmowy na temat intymnych spraw ludzi uzależnionych od
  wpływów sekty. Ta poniżająca i uwłaczająca ludzkiej godności praktyka pomaga sekcie manipulować swoimi ofiarami i trzymać je w ciągłym poczuciu winy.

  6. Groźna organizacja, o której mowa, bardzo lubi ingerować w życie polityczne.
  Poprzez usłużnych polityków próbuje stanowić takie zasady życia w kraju (w Polsce i gdzie indziej), aby były zgodne z wierzeniami sekty. Obecnie na przykład sekta prowadzi wielką kampanię, aby zdelegalizować zapłodnienie in vitro w Polsce.

  7. W Polsce sekta dysponuje ogromnymi wpływami w mediach publicznych, posiada swoje stacje telewizyjne, radiowe oraz czasopisma. Jedna z tych stacji, szczególnie popularna, słynie z wyłudzania pieniędzy od starszych kobiet. Dyrektor stacji jest uwikłany w różne podejrzane interesy, które nigdy nie zostały wyjaśnione ani osądzone. Strach przed sektą paraliżuje nawet wymiar sprawiedliwości.

  8. W naszym kraju sekta wraz z władzami państwowymi stworzyła specjalną strukturę, która pomaga jej przejmować nieruchomości służące dotąd całemu
  społeczeństwu. Od decyzji struktury nie ma odwołania, a przejmuje ona od państwa majątek wielomiliardowej wartości.

  9. Sekta twierdzi, że działa jakoby z nakazu i upoważnienia Boga. Ma nawet specjalną księgę, o której mówi, że jest natchnionym Słowem Boga. Jednak zasady
  i obyczaje panujące w sekcie niewiele mają wspólnego z treścią tej księgi. Wszyscy, którzy próbują zwrócić na to uwagę, są nazywani heretykami, uciszani lub wyrzucani
  z sekty, a kiedyś, gdy organizacja miała wpływy polityczne większe niż obecnie, byli także masowo mordowani (paleni na stosach) i torturowani.

  10. Aby odwrócić uwagę od swojej zbrodniczej przeszłości, sekta sama lubi się przedstawiać jako ofiara spisków i prześladowań. Tymczasem prawda jest taka, że kiedy tylko miała okazję, to sama prześladowała tych, których uznała za swoich wrogów: uczonych, wolnomyślicieli, kobiety. Te ostatnie mordowała masowo jako rzekome czarownice. W pierwszej połowie XX wieku sekta współpracowała niemal w całej Europie z faszystami. Do dziś wspiera chętnie dyktatury, także bardzo krwawe, o ile ma z tego jakieś korzyści.
  [/cytat]
  Adin, dwa, tri.....tolko spakojno.....
  Strasznie się unosisz, lecz to nic nie da.
  Teraz tylko atomówki Kima mogą pomóc, bo wrócimy do ery kamienia łupanego(to będzie taki czyściec;)).
  Tak na marginesie - myślisz, że Bóg istnieje?
  Moim zdaniem nie, bo gdyby istniał, to już dawno zrobiłby porządek z tymi, co mają gdzieś "pasterskie" obowiązki.
  Najśmieszniejsze jest to, że ludzie kupują teksty o sądzie ostatecznym, i łożą słono na tacę, wiedząc jednocześnie, że ich proboszcz(przepraszam niektórych) jest większą szują niż najmniej wierzący z ich otoczenia.
  KK to taki model "pruszkowskiej mafii" w sukienkach.
  A Padrone nie upomina się o swoją dolę w tym interesie.........dziwne...[/cytat]

  O co ci chodzi z tym niby moim unoszeniem ? Bo nie rozumiem o co ci tak w ogóle chodzi ..[/cytat]
  Krzyczysz grubymi bukwami;)