• w temacie tani sylwester w Polskich górach GDZIE???

  W: Turystyka
  Słuchajcie,a czy jesli wyjeżdzacie gdzies na Sylwestra,czy świeta to korzystacie z takiego ubezpieczenia turystycznego.Zatanawiam sie własnie czy to nie jest takie dla nas nawet spokojniejsze spędzenie tego czasu.A tak jak patrzyłam w Generali to nie jest jakas wielka kwota.
 • w temacie Góry czy morze ?

  W: Turystyka
  Ja zdecydowanie tez jestem za morzem.Jakoś zupełnie inaczej mi sie tam wypoczywa ;) Ale dla mnie oczywiscie jeszcze wazne jest tez to zeby miec ubezpieczenie turystyczne - bo człowiek zupełnie inaczej wtedy podrózuje.Co myslicie ?
 • w temacie Tanie podróżowanie

  W: Turystyka
  Kolej ok,ale ja jeszcze wykupiłabym chociazby takie ubezpieczenie dla siebie na czas podrózy jakie jest w generali.Jednak człowiek jakiś spokojniejszy jest od razu kiedy ma ubezpieczenie.Przynajmniej ja tak mam.
 • w temacie Telefon klasyczny czy dotykowy?

  W: Nowe technologie i gry
  Kaskaderka500
  gość To w takim razie wybierz sobie któryś ze smartfonów LG, one wszystkie są na Androidzie, ja też uważam, że to jest najlepszy system.
  Gdzieś czytałam ze maja tez spróbować z windowsem, ale szczerze mówiąc nie jestem do niego przekonana
  A tego nie słyszałam i przyznam,ze chyba juz lepiej jest iśc w stronę telefonu z androidem.Tak sobie w sumie mysle,zwłaszcza ze w moim przypadku ten system sie sprawdza i fajnie sie korzysta z takiego telefonu.
 • w temacie Ubezpieczenie turystyczne

  W: Turystyka
  Mam pytanie,czy teraz jesli lece na świeta do rodziny do Anglii to tez myslicie ,że warto jest wykupic sobie takie ubezpieczenie? pewnie to nie jest jakas wielka suma,a człowiek jakoś czuje sie bezpieczniej...