• w artykule Abp Gądecki: Niepełnosprawni powinni móc liczyć na pomoc państwa i Kościoła

  W: Fakty

  Ale znając obłudę ,fałsz i pazerność tej kliki kleszej to jest na 500 %pewne że nawet miłosierdzie i nauki Jezusa ,nie skłonią tej kliki do oddania części wyłudzonej mamony dla wspomożenia niepełnosprawnych .Tak jak to było z wprowadzaniem religii do szkół. Pamiętam dobrze czas wprowadzania religii do szkół. 1. Chodziło o to by szkoły umożliwiły nauczanie religii (udostępniły sale lekcyjne) 2. Lekcje religii miały być jako pierwsze lub ostatnie --A jak jest ? 3. Uczący religii mieli pracować w ramach misji kościoła i nie brać za to pieniędzy,tak przyrzekał przed kamerami niejaki Glemp (prymas obłudnik) -A jak jest ? 4. Była i miała być jedna godzina tygodniowo --A jak jest ? 5. Świadectwo z religii było i miało być osobnym świadectwem-- A jak jest ? JAK JEST TERAZ OBECNIE? 1. Jest po dwie godziny tygodniowo religii od klasy 1 podstawówki po ostatnią klasę szkoły średniej 2. Lekcje z racji ilości rozpisane są na cały dzień - więc dzieci innych wyznań pałętają się po korytarzach lub siedzą w bibliotece 3. Pewnego razu bp. Pieronek (NASTĘPNY OBŁUDNIK) upomniał się o pieniądze za misję którą kościół niesie (darmo otrzymaliście darmo dawajcie) 4. Ocena z religii/etyki jest na świadectwie szkolnym - pytanie retoryczne co z etyką? No i najlepsze-- szkoła, MEN kuratoria nie mają nic do powiedzenia w sprawie nauczania religii choć za to płacą - decyduje ksiądz i biskup Tak działa ta obłudna i pazerna polska mafia klesza, podległa sekcie watykańsko-katolickiej.

 • w artykule Abp Gądecki: Niepełnosprawni powinni móc liczyć na pomoc państwa i Kościoła

  W: Fakty

  Rzeczywiście z skąd my to znamy ?? Z Kościołem jak z komunizmem , PZPR -em. - jedynie słuszna idea, nieomylne władze... tylko ludzie jakoś tak do tego nie dorośli. Naród z kościołem Kościół z Narodem! Aby Polska rosła w siłę a księża żyli dostatniej! Idee Papieża wiecznie żywe! Ręce precz od Komisji Majątkowej! Program Kościoła Programem Narodu! Kto godzi w ks.Pedofila, ten godzi w Kościół, religię i Pana Boga! Wieczne tortury słuszną karą za grzechy! Walczmy o każdy dzień bez grzechu! Młodzież mówi nie antykoncepcji! Księża w pierwszym szeregu walki z Szatanem! Bądź czujny wobec wrogów Kościoła! Niech żyje Plenum Episkopatu!! Strzeż tajemnicy spowiedzi! Naród zawsze z Kościołem! Całą władza w ręce Kleru! Biskup ma zawsze rację! Niech się święci Wielkanoc! Bijmy się o lepsze oceny z religii! Kościół awangardą nowoczesności! Biskupi gwarancją nowoczesności Polski! A co Ty zrobiłeś dla walki o katolicką Polskę? Tylko grunty w rękach Kościoła rodzą najlepiej! Niech żyje odwieczna przyjaźń polsko-watykańska! Tysiąc nowych kościołów na nowe tysiąclecie katolickiej Polski! Pijany katolik to grzeszny dezerter z frontu walki o Katolicką Polskę! Konkordat wieczną gwarancją stabilności państwowej! Kościoły w każdej dzielnicy, kaplice na każdej ulicy! Maszerujmy na kolanach ku lepszemu jutru! Kościół przewodnią siłą Narodu! Ateista to dezerter z frontu walki o pokój i silną Polskę! Cały Naród buduje siłę Kościoła! Kościół katolicki gwarancją dobrobytu i potęgi kraju! Wcielamy w życie postanowienia konferencji Episkopatu!

 • w artykule Biskupi: Dojrzały patriotyzm nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem

  W: Fakty

  A ja po tym co ostatnio słyszę z ust całego kleru polskiego i widzę ich zaciekłe miny w walce o swoją katolicką wiarę,(nie mylić z chrześcijańską) to wiem że wiara w kościół Rzymsko-katolicki pomału upada.Bo co to jest za wiara religijna, którą trzeba wprowadzać siłą i oszustwem ,do szkół i zmuszać siłą i karami do wierzenia w nią.Niejaki p.Glemp biskup w roku 1999 przed wprowadzeniem religii do szkół przysięgał że naukę religii w szkołach bierze na siebie kościół i katecheci będą opłacani przez episkopat KRK.(oszust i kłamca jak cały KRK).I cała ta walka kleru domagającego się od państwa poparcia administracyjnego i kodeksu karnego w sprawie nauki wiary katolickiej pokazuje. Że tak naprawdę kler Rzymsko-katolicki traci swoje poważanie i dar przekonywania ludzi a szczególnie młodzież, do wierzenia w kościół katolicki. Bo co to jest za wiara w którą trzeba wierzyć bo tak nakazują ustawy państwowe i paragrafy karne.To się już zaczyna nazywać religia przymusu i terroru.A to jest już początek końca tego kościoła oby jak najszybciej nastąpił . A cała ta klesza klika ,to jeden wielki fałsz ,obłuda i pycha...

 • w artykule Biskupi: Dojrzały patriotyzm nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem

  W: Fakty

  Obok Suchockiej na ławie sądzony powinien być też Kwaśniewski .Bo jako prezydent z lewicowej partii też podpisał ten poddańczy Koniokard oddający Polskę w Watykańską niewolę. Wypędziliśmy czerwoną moskiewską zarazę ,na rzecz czarnej watykańskiej zarazy..

 • w artykule "Berliner Zeitung" o niemieckiej arogancji wobec Polaków

  W: Fakty

  A czy ja wymieniłem jakąś partię że ta była dobra a ta zła ? Dla mnie wszystkie były i są sprzedajne,byle tylko można się utrzymać przy władzy i mamonie.Wszystkie przed wyborami obiecują i rozdają ,nie licząc czy to jest dobre dla Polski.Dlaczego bardziej opłaca się rządowi (każdemu bez wyjątku) dawanie jałmużny ,zamiast podnieść stawki zarobku dla pracujących tak jak to jest w zachodnich krajach. Każdy rząd powołuje się na ceny towarów na zachodzie a nie powołuje się na zarobki .Tam są wysokie podatki ale i zarobki są wyższe w porównaniu do zarobków w Polsce. Weż nawet porównaj, jak zarabiają pracownicy w tej samej zagranicznej firmie działającej w Polsce i w kraju z którego pochodzą..

 • w artykule "Berliner Zeitung" o niemieckiej arogancji wobec Polaków

  W: Fakty

  Tak tylko dlaczego nikt nie widzi że do takiej sytuacji ,doprowadzili i doprowadzają ,wszystkie rządy obojętnie z jakiej partii.Dlaczego zagraniczni producenci wchodząc na nasz rynek, dostają udogodnienia w podatkach ,a polski producent od samego początku swojej działalności, musi płacić wysoki podatek bez żadnych ulg..