• w temacie Twierdzi, że koniec świata już za tydzień!

  W: Hydepark
  A pierwszym pomylonym prorokiem ,zapowiadającym koniec świata był niejaki Jezus ,podobno nawet syn boży..Już 2000 lat temu zapowiedział koniec świata.Ciekawe ilu jeszcze proroków wieszczących koniec świata , się zaprodukuje ??
 • w temacie Przestał mi się ten chrzest podobać.

  W: Polityka
  Coś mi się zdaje że INTERIA już przestaje być niemiecka ,a zaczynają przejmować ją watykańskie inkwizytory .Bo coraz częściej jakiś inkwizytor kasuje moje posty mówiące prawdę o tej klice kleszej.

  Szamaństwo watykańskokatolickie przynosiło narodom tylko jedno niewolę i wyzysk podbitych przez ich hordy szamańskie..Przychodzili bosi i obdarci z biblią w pazernych łapach,na ziemie pierwotnych mieszkańców i właścicieli. A po stu latach mieszkańcy tych ziem ,mieli w rękach ich kleszą biblię a klechy mieli zagrabioną ziemię i mieszkańców jako niewolników..
  Nie podoba im się taka prawda.
 • w temacie ALE ROSJA MA FAJNE HELIKOPTERY

  W: Polityka
  Judas
  ~dfg
  Judas
  ~fgh
  Judas
  ~Stanisław
  Judas ~Stanisław Proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się realizacja kilku najważniejszych i najbardziej kosztownych programów modernizacji Sił Zbrojnych RP, w tym dotyczącą obrony powietrznej i przeciwrakietowej oraz systemów rakietowych dalekiego zasięgu. Wartość podpisanych kontraktów może wynieść kilkadziesiąt miliardów złotych i ma poważnie wzmocnić obronność Polski.

  Co do śliwek w czekoladzie. Rozumiem oburzenie, ale musi mieć Pan świadomość, że jak się stoi na czele dużej organizacji, czy firmy, to inwestuje się w gadżety służące propagowaniu, reklamowaniu i budowaniu pozytywnego wizerunku wspomnianej organizacji czy firmy w społeczeństwie. To nie są duże koszty na tle całego budżetu, a wnoszą swój udział w wizerunek i prestiż Sił Zbrojnych RP. Jeszcze w tym roku powiadasz?

  Toć zostało tylko kilka miesięcy i skąd MON te "miliardy" weźmie?

  Rząd łapczywie łyka wszystko co wpływa do budżetu z przeznaczeniem na propagandę sukcesu i coraz lepsze zmiany.
  Drogi Panie, 2% z budżetu państwa corocznie jest przeznaczany na armię.
  Te 2% to teoretycznie, faktycznie pieniądze na Caracale wyparowały w cudowny sposób a była to spora kwota.

  Antoni woli kupować za spore pieniądze różne fajne gadżety zamiast zbroić wojsko, widocznie zna się na bombkach z czekoladą ale na uzbrojeniu już nie.
  A ty durnia dalej o tych nielotach! Walnij się z samego rana w ten twój głupi czerep. może to coś pomoże.
  Armia francuska i niemiecka lata na tych "nielotach" i jakoś nie narzekają towarzyszu Berczyński.
  Ani francuska ani niemiecka, aż w końcu Airbus wycofał tego nielota z produkcji! :)))))
  Sugerujesz że tw. Berczyński załatwił całe zakłady produkcyjne biedaku?

  Istniejąca od 1992 roku firma Eurocopter, która powstała z połączenia czołowych francuskich i niemieckich zakładów lotniczych, a która w ubiegłym roku w ramach budowania marki holdingu Airbus zmieniła nazwę na Airbus Helicopters, to jeden z największych na świecie producentów śmigłowców cywilnych i wojskowych. Na początku tego wieku jej udział w światowym rynku produkcji wiropłatów wynosił aż 40 procent.

  Produkowane przez Airbus Helicopters wojskowe maszyny są w wyposażeniu kilkudziesięciu armii na całym świecie. Chyba najbardziej znanym wiropłatem tej marki jest śmigłowiec AS532 Cougar, który powstał na bazie bardzo cenionej – używa jej 30 armii na świecie – konstrukcji SA 330 Puma (firmy Aérospatiale, z której stworzono koncern Eurocopter).

  http://www.po(...)ajemnic

  A po co Antkowi Caracale ,przecież obiecał że zakupi dla wojska kilka tysięcy dronów. I właśnie dla uzbrojenia tych dronów, rozpisał przetarg na te bombki.Putin będzie robił w portki ( ze śmiechu), jak zobaczy nalot Antkowych dronów na rosyjskie wojsko...
 • w temacie Przejechal sie Kuron po Pietrzaku.

  W: Polityka
  madox66 Szanowny Szanel a dla czego nie zblokowales tematu dla anonimow? Zobacz jak ci zapluli temat.A wracając do tematu, nie długo sie dzieci w szkolach będą uczyć że to Lech Kaczyński skakał przez płot stoczni a Jarosław rozwalił Komunę.Kuroń, Michnik, Mazowiecki,i oczywiście Wałęsa to byli agenci Moskwy i Mosadu.Trzeba bedzie tajne wyklady dla dzieciaków robić aby poznały prawdę.Już puścili bąka że chcą zmienić słowa hymnu Polski. Podobno będzie , "" Marsz ,Marsz Jarozbaw , Z ziemi Wolskiej do Polskiej."" I nie będzie "" Dał na przykład Bonaparte "" Ale będzie ""Dał nam przykład Lech Kaczyński ,jak zwyciężać mamy..""
 • w temacie Ja, inkwizytor - Bicz Boży

  W: Religia
  [cytat kogo=~gosc1][cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=~gosc1][cytat kogo=pintapalec][cytat kogo=Judas]Poniżej źródła wiedzy o działalności inkwizycji w Polsce.

  1 Ksiądz Szcześniak, Słownik apologetyczny wiary katolickiej. Warszawa 1894, tom II, str. 51.
  2 Kazimierz Dobrowolski, Pierwsze sekty religijne w Polsce, w trzecim roczniku Reformacji w Polsce (1924), str. 178; Tadeusz Silnicki, Dzieje i ustrój kościoła na Śląsku, Kraków 1939. str. 379
  3 Dobrowolski, j. w., str. 172.
  4 Długosz, księga XII, pod rokiem 1439.
  5 Hr. Krasiński, Zarys dziejów powstania i upadku reformacji w Polsce. Warszawa, 1904, tom I, str. 88.
  6 Opublikowany w ,,Cod. epistolaris saeculi XV, Kraków 1851, tom II, dokument 176 - wyrok Oleśnickiego na heretyka Henryka z Brzegu.
  7 Kodeks Śląski (,,Scriptores Rerum Silesiacarum?), tom V, Wrocław 1862, dokument 89.
  8 Ałiraliam Bzowski (Bzovius), Propago D. Hyacynthi thaumaturgi poloni seu de rebus praeclare gestis in Provincia Poloniae Ordinis Praedicatorum commentarius, Wenecja 1606, rozdz. 8, str. 61.
  9 Ksiądz Ignacy Grabowski, Postępowanie inkwizycyjne przeciw heretykom w średniowieczu", odbitka z ,,Głosu Kapłańskiego, Warszawa 1937, str. 20.
  10 Kodeks Śląski, tom VII, Wrocław 1880, dokument 97, str. 66.
  11 Theiner, ,,Vetera Monumenta Poloniae et Lithuaniae... ex tabulariis vaticanis, Rzym 1860, tom I, dokument 220, str. 187.
  12 Vincentius Maria. Fontana, Monumenta Dominicana", Rzym 1675, cyt. wg przypisu księdza Sadoka Barącza w Rysie dziejów Zako­nu Kaznodziejskiego w Polsce, Lwów 1861.
  13 Fontana, str. 320.
  14 Theiner, tom II, etr. 568, Hosii Epistolae, tom I, dok. 380, str. 393-394.
  15 Ksiądz Grabowski, str. 21.
  16 Fontana, str. 218: ksiądz Barącz, tom I, str. 155.
  17 Fontana, str. 221, 226, 231: ksiądz Barącz tom I, str. 157, 159.
  18 Fontana, str. 278.
  19 Fontana, str. 276; ksiądz Barącz, tonu I, str. 180.
  20 Fontana, str. 320; ksiądz Barącz, tom I, str. 186.
  21 Fontana, str. 348: ksiądz Barącz, tom I, str. 202.
  22 Fontana, str. 404; ksiądz Barącz, tom I, str. 217.
  23 Bzowski, str. 70.
  24 Ksiądz Leon Rogalski, artykuł o Inkwizycji w XII tomie Encyklopedii Powszechnej (Orgelbranda), Warszawa 1863, str. 584.
  25 Ksiądz Barącz, tom I, str. 189 i 202.
  26 Ksiądz Stanisław Chodyński, artykuł o inkwizycji w Polsce w VIII tomie Encyklopedii Kościelnej, r. 1876, str. 138-149.
  27 Jan Karol Kochanowski, artykuł o inkwizycji w Polsce w XXIX-XXX tomie Wielkiej Encyklopedii Powszechnej Ilustrowanej, Warszawa 1902, str. 999.
  28 Ulanowski, ,,Examen testium super vita et moribus Beguinarum per inquisitorem hereticae pravitatis in Sweydnitz anno 1332 factum w "Scriptores Rerum Polonicarum", tom XIII, Kraków 1889. str. 233-255.
  29 Józef Maksymilian hr. Ossoliński, Wiadomości historyczno-krytyczne do dziejów literatury polskiej, Kraków 1819, tom I, str. 44 i 107.
  30 Ksiądz Melchior Buliński, Historia kościoła polskiego, Kraków 1873, tom I, str. 339.
  31 Ernst Troeltsch, Die Soziallehren der christlichen Kirchen und Gruppen", III wyd. Tubingen 1923.
  32 Patrz artykuł Karola Koranyi, ,,Konstytucje cesarza Fryderyka II przeciw heretykom i ich recepcja w Polsce w I tomie Księgi Pamiątkowej ku czci Władysława Abrahama, Lwów 1930, str. 4.
  33 Koranyi, j.w., str. 8.
  34 Ksiądz Ignacy Grabowski, ,,Postępowanie inkwizycyjne przeciw heretykom w średniowieczu, Warszawa 1937, odbitka z ,,Głosu kapłańskiego?.
  35 Długosz, księga XI, pod rokiem 1429.
  36 ...nec regibus esse parendum... communia omnia et omnes pares esse oportere, Długosz, księga XI, pod rokiem 1429.
  37 Ksiądz Szcześniak, tom II, str. 52 i 54.
  38 Ksiadz Barącz, tom I, str. 186
  39 J. K. Kochanowski, str. 999-1001[/cytat]


  Judasie bój się bozi wyznawanej przez tego baranka parafialnego . Ty myślisz że on to odszuka i przeczyta .Gdzie on to najdzie ? W parafialnym spisie katechezy tego nie ma..[/cytat]

  Stasiu, ty znajdziesz? To zacytuj: " J. K. Kochanowski, str. 999-1001" :) A może w twojej "biblioteczce" tego nie ma?[/cytat]


  To uważasz że Kochanowski też należał do tej bandyckiej inkwizycji? Pomyliłeś się Kochanowski był porządnym człowiekiem i patriotą .co nie można tego powiedzieć o tych inkwizycyjnych bandytach krzyżackich..[/cytat]

  Ależ Stasiu strasznie jesteś zakłamany... ja nic nie pisałem o Kochanowskim. To wy odnosicie się do niego. Sprawdź 39 punkt. Tam masz napisane: " J. K. Kochanowski, str. 999-1001" i chcesz by inni sami znaleźli sobie co powiedział. Inni ale ty już nie potrafisz więc nie śmiej się z innych skoro sam nie jesteś lepszy. Jak można znaleźć wypowiedź Kochanowskiego skoro nie podaje się tytułu jego dzieła tylko samą stronę? :) Przecież to bezmyślny bełkot. Jak chcesz bym znalazł wypowiedź Kochanowskiego to musisz podać tytuł, stronę i datę wydania a nie samą stronę nie wiadomo jakiego dzieła :) Chcecie po prostu udawać pseudonaukowy bełkot tak by nikt nie mógł sprawdzić czy piszecie prawdę :)[/cytat]


  Dobra dobra ,przestań już bełkotać , bo jesteś niesamowicie upierdliwy oszołom parafialny.
 • w temacie Przestał mi się ten chrzest podobać.

  W: Polityka
  ireneo Vinhenzo pintapalec Vinhenzo pintapalec Vinhenzo szanel59 Vinhenzo szanel59 Vinhenzo szanel59 Vinhenzo ~gość Dlatego tak trudno z kościoła się wypisać. Oni jak niewolników nas mają. W Rzymie łatwiej było zostać wyzwoleńcem. Bredzisz: 3 świadków i cześć - wypisany. Jakie to proste, prawda? :) Ale zabawne jest to, że lewak rozważa o chrzcie :DW Niemczech wystarczy wypełnić formularz w urzędzie stanu cywilnego, w Austrii wnioski przyjmują starostwa, w Szwajcarii – parafie, ale nie trzeba uzasadniać odejścia ani przyprowadzać świadków. W Polsce apostata może sądzić, że odszedł z Kościoła, tymczasem wciąż tam jest. W myśl zasady: semel catholicus, semper catholicus – raz katolik, zawsze katolik.
  Ja wypisalem sie z krk kilkanascie lat temu,a na skorygowany akt chrztu czekalem 2 lata (kilkanascie wizyt w parafii). Dzisiaj sadze iz zrobilem blad ,gdyzo dcinajac sie od krk za pomoca koscielnych rytualow przyznalem tej instytucji prawo do decydowania o swoim losie . Dlatego rada - jest prostszy sposob przestac chodzic do kosciola i utrzymywac z nim jakiekolwiek zwiazki. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. To ty chodziłeś do Kościoła dla księdza? Oczywiscie ze nie dla ksiedza,ale niestety w kontaktach z bogiem obecnosc posrednikow jest NIEZBEDNA! Nazwę Bóg, pisze się z dużej litery, bo tak nie wiem, o którego ci chodzi. No ja chodzę do Kościoła dla Boga. Dlatego cała twoja retoryka jest dość kuriozalna w rozumowaniu. A nie przeszkadza ci redemptorysta Rydzyk ,dr Oko ,bp.Michalik czy inni "giganci" wiary? A jakie masz stanowisko w/s ks.Bonieckiego,Lemanskiego czy o.Guziola? Ja to nawet nie wiem, kim niektórzy z nich są. Jedynie o Lemańskim słyszałem, no i rydzu hehe, to ta sama liga, co owsik. Ale walczycie z wiatrakami, z czymś z czym nigdy nie wygracie. To wy musicie się do nas dostosować, a nie odwrotnie. Polska tradycja to ponad 1000 letnie zakorzenienie wiary w Boga. Ateizm kojarzy się od razu z komunizmem, czyli niczym dobrym. Ciekawi mnie czy potrafilibyście wymienić, co dobrego Kościół przyniósł ze sobą? Szamaństwo watykańskokatolickie przynosiło narodom tylko jedno niewolę i wyzysk podbitych przez ich hordy szamańskie..Przychodzili bosi i obdarci z biblią w pazernych łapach,na ziemie pierwotnych mieszkańców i właścicieli. A po stu latach mieszkańcy tych ziem ,mieli w rękach ich kleszą biblię a klechy mieli zagrabioną ziemię i mieszkańców jako niewolników.. Dlatego jesteś nawiedzonym oszołomem, chorym z nienawiści :D Jak chcesz walczyć z religią, to pojedź do muzułmanów i pokaż jak to się robi. Powodzenia oszołomie!Ja nie walczę z religią tylko z takimi jak ty oszołomami parafialnymi i z obłudnymi pazernymi i zboczonymi szamanami rzymskokatolickimi.. Widać było właśnie :D Wklejał oszołom jakaś propagandę marksistowską. Ateistyczna bezmózga świnia jesteś i tyle :DCo ty tak obrażasz i straszysz miłosiernie?Przecież to u tych oszołomów parafialnych normalne.Nie ma argumentów to dostaje delirium religijne .Straszy Leninem Marksem ,Stalinem i Hitlerem. No i KOMUNĄ anie wie ,że pierwszą KOMUNĘ to założył i zorganizował guru -prorok niejaki Jezus i obwołał się "synem bożym".
 • w temacie Ja, inkwizytor - Bicz Boży

  W: Religia
  ~gosc1 pintapalec Judas Poniżej źródła wiedzy o działalności inkwizycji w Polsce.

  1 Ksiądz Szcześniak, Słownik apologetyczny wiary katolickiej. Warszawa 1894, tom II, str. 51.
  2 Kazimierz Dobrowolski, Pierwsze sekty religijne w Polsce, w trzecim roczniku Reformacji w Polsce (1924), str. 178; Tadeusz Silnicki, Dzieje i ustrój kościoła na Śląsku, Kraków 1939. str. 379
  3 Dobrowolski, j. w., str. 172.
  4 Długosz, księga XII, pod rokiem 1439.
  5 Hr. Krasiński, Zarys dziejów powstania i upadku reformacji w Polsce. Warszawa, 1904, tom I, str. 88.
  6 Opublikowany w ,,Cod. epistolaris saeculi XV, Kraków 1851, tom II, dokument 176 - wyrok Oleśnickiego na heretyka Henryka z Brzegu.
  7 Kodeks Śląski (,,Scriptores Rerum Silesiacarum?), tom V, Wrocław 1862, dokument 89.
  8 Ałiraliam Bzowski (Bzovius), Propago D. Hyacynthi thaumaturgi poloni seu de rebus praeclare gestis in Provincia Poloniae Ordinis Praedicatorum commentarius, Wenecja 1606, rozdz. 8, str. 61.
  9 Ksiądz Ignacy Grabowski, Postępowanie inkwizycyjne przeciw heretykom w średniowieczu", odbitka z ,,Głosu Kapłańskiego, Warszawa 1937, str. 20.
  10 Kodeks Śląski, tom VII, Wrocław 1880, dokument 97, str. 66.
  11 Theiner, ,,Vetera Monumenta Poloniae et Lithuaniae... ex tabulariis vaticanis, Rzym 1860, tom I, dokument 220, str. 187.
  12 Vincentius Maria. Fontana, Monumenta Dominicana", Rzym 1675, cyt. wg przypisu księdza Sadoka Barącza w Rysie dziejów Zako­nu Kaznodziejskiego w Polsce, Lwów 1861.
  13 Fontana, str. 320.
  14 Theiner, tom II, etr. 568, Hosii Epistolae, tom I, dok. 380, str. 393-394.
  15 Ksiądz Grabowski, str. 21.
  16 Fontana, str. 218: ksiądz Barącz, tom I, str. 155.
  17 Fontana, str. 221, 226, 231: ksiądz Barącz tom I, str. 157, 159.
  18 Fontana, str. 278.
  19 Fontana, str. 276; ksiądz Barącz, tonu I, str. 180.
  20 Fontana, str. 320; ksiądz Barącz, tom I, str. 186.
  21 Fontana, str. 348: ksiądz Barącz, tom I, str. 202.
  22 Fontana, str. 404; ksiądz Barącz, tom I, str. 217.
  23 Bzowski, str. 70.
  24 Ksiądz Leon Rogalski, artykuł o Inkwizycji w XII tomie Encyklopedii Powszechnej (Orgelbranda), Warszawa 1863, str. 584.
  25 Ksiądz Barącz, tom I, str. 189 i 202.
  26 Ksiądz Stanisław Chodyński, artykuł o inkwizycji w Polsce w VIII tomie Encyklopedii Kościelnej, r. 1876, str. 138-149.
  27 Jan Karol Kochanowski, artykuł o inkwizycji w Polsce w XXIX-XXX tomie Wielkiej Encyklopedii Powszechnej Ilustrowanej, Warszawa 1902, str. 999.
  28 Ulanowski, ,,Examen testium super vita et moribus Beguinarum per inquisitorem hereticae pravitatis in Sweydnitz anno 1332 factum w "Scriptores Rerum Polonicarum", tom XIII, Kraków 1889. str. 233-255.
  29 Józef Maksymilian hr. Ossoliński, Wiadomości historyczno-krytyczne do dziejów literatury polskiej, Kraków 1819, tom I, str. 44 i 107.
  30 Ksiądz Melchior Buliński, Historia kościoła polskiego, Kraków 1873, tom I, str. 339.
  31 Ernst Troeltsch, Die Soziallehren der christlichen Kirchen und Gruppen", III wyd. Tubingen 1923.
  32 Patrz artykuł Karola Koranyi, ,,Konstytucje cesarza Fryderyka II przeciw heretykom i ich recepcja w Polsce w I tomie Księgi Pamiątkowej ku czci Władysława Abrahama, Lwów 1930, str. 4.
  33 Koranyi, j.w., str. 8.
  34 Ksiądz Ignacy Grabowski, ,,Postępowanie inkwizycyjne przeciw heretykom w średniowieczu, Warszawa 1937, odbitka z ,,Głosu kapłańskiego?.
  35 Długosz, księga XI, pod rokiem 1429.
  36 ...nec regibus esse parendum... communia omnia et omnes pares esse oportere, Długosz, księga XI, pod rokiem 1429.
  37 Ksiądz Szcześniak, tom II, str. 52 i 54.
  38 Ksiadz Barącz, tom I, str. 186
  39 J. K. Kochanowski, str. 999-1001Judasie bój się bozi wyznawanej przez tego baranka parafialnego . Ty myślisz że on to odszuka i przeczyta .Gdzie on to najdzie ? W parafialnym spisie katechezy tego nie ma..Stasiu, ty znajdziesz? To zacytuj: " J. K. Kochanowski, str. 999-1001" :) A może w twojej "biblioteczce" tego nie ma?To uważasz że Kochanowski też należał do tej bandyckiej inkwizycji? Pomyliłeś się Kochanowski był porządnym człowiekiem i patriotą .co nie można tego powiedzieć o tych inkwizycyjnych bandytach krzyżackich..
 • w temacie Przestał mi się ten chrzest podobać.

  W: Polityka
  Vinhenzo ireneo Vinhenzo pintapalec Vinhenzo pintapalec Vinhenzo pintapalec Vinhenzo pintapalec Vinhenzo pintapalec Vinhenzo ~gość Dlatego tak trudno z kościoła się wypisać. Oni jak niewolników nas mają. W Rzymie łatwiej było zostać wyzwoleńcem. Bredzisz: 3 świadków i cześć - wypisany. Jakie to proste, prawda? :) Ale zabawne jest to, że lewak rozważa o chrzcie :D


  A przy chrzczeniu niemowlę też musiało wybrać sobie i przyprowadzić świadków,żeby potwierdzili że dobrowolnie zgadza się na chrzest.?? Ty weź lepiej znajdź 3 światków, którzy stwierdzą u ciebie większe IQ niż 60, bo mam co do tego wątpliwości... Później się zgłoś z tym certyfikatem :)


  U ciebie żeby stwierdzić imbecylizm nie potrzeba żadnego świadka .Wystarczy poczytać twoje debilne wypociny.. To ty wklejałeś jak oszołomiony te wypociny, których i tak nie czytałem :) Dobry dzięcioł z ciebie :DNo popatrz ty to jesteś z tych błogosławionych idiotów ? Co o nich pisze w biblii?.Jak to jest "" błogosławieni co nie czytali i nie widzieli a uwierzyli"" Nie czytałeś a wiesz co było napisane ?? Ty z tych ""błogosławionych""?? Tylko potwierdzasz, że jesteś nie tylko ćwierć mózgiem, ale też faryzeuszem uczonym w piśmie :D Hehe, schiza normalnie :D To już trzeba mieć powalone pod deklem, żeby czytać Biblię, aby szukać pretekstów, żeby się do tego przyczepić :) Nawiedzony oszołom !! :DBo ja oszołomie parafialny ,nie jestem tak jak ty, z tych"" błogosławionych "" idiotów. Co ślepo wierzą we wszystko, co klecha powiedział, lub jakiś inny napisał, kilkanaście wieków temu..I powiedział że to jest pismo święte tzw. "słowo" Nie dość, że nawiedzony oszołom, to jeszcze rzuca wytartymi schematami :D Ty wiesz, co ksiądz powiedział :D Kiedy ty byłeś w Kościele, żeby móc o tym mówić? :D Haha ćwierć mózg jak nic!! :D Oszołomiony jesteś propagandą marksistowską :DTy to chyba jesteś wielbicielem Marksa i masz mieszkanie wytapetowane ideologią marksistowską i dlatego jesteś takim marksistowskim bezmózgowcem..A może uczyłeś się ideologii marksizmu -leninizmu ,bo znasz to na pamięć.A teraz przeszedłeś na katolicyzm ( a raczej na katolstwo..Trafiłem..?? Przecież komunizm, to ateizm. Komunizm propaguje ateizm i walczy z religią. Tylko udowadniasz swe oszołomstwo :D Daj przykład z teorii.
  Dam ci w zamian ocenę Stalina, co do walki z ideami. Co prawda nie ateisty, ale słuszny. Ta nie, jak Stalin to ateista :D Tu widać sporo tych ateistycznie czerwonych świń ze spranymi beretami. Na stare lata będzie lament, oj będzie. Ja wam to mówię, nie starczy wam sił. Padniecie na zęby, a życie przyjdzie was skopać. Może wspomnicie moje słowa :)Na święte rany, świętego koguta ,objawił się nam na forum zapasowy Jezus. Który przepowiada przyszłość ..
 • w temacie Przestał mi się ten chrzest podobać.

  W: Polityka
  Vinhenzo pintapalec Vinhenzo szanel59 Vinhenzo szanel59 Vinhenzo szanel59 Vinhenzo ~gość Dlatego tak trudno z kościoła się wypisać. Oni jak niewolników nas mają. W Rzymie łatwiej było zostać wyzwoleńcem. Bredzisz: 3 świadków i cześć - wypisany. Jakie to proste, prawda? :) Ale zabawne jest to, że lewak rozważa o chrzcie :DW Niemczech wystarczy wypełnić formularz w urzędzie stanu cywilnego, w Austrii wnioski przyjmują starostwa, w Szwajcarii – parafie, ale nie trzeba uzasadniać odejścia ani przyprowadzać świadków. W Polsce apostata może sądzić, że odszedł z Kościoła, tymczasem wciąż tam jest. W myśl zasady: semel catholicus, semper catholicus – raz katolik, zawsze katolik.
  Ja wypisalem sie z krk kilkanascie lat temu,a na skorygowany akt chrztu czekalem 2 lata (kilkanascie wizyt w parafii). Dzisiaj sadze iz zrobilem blad ,gdyzo dcinajac sie od krk za pomoca koscielnych rytualow przyznalem tej instytucji prawo do decydowania o swoim losie . Dlatego rada - jest prostszy sposob przestac chodzic do kosciola i utrzymywac z nim jakiekolwiek zwiazki. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. To ty chodziłeś do Kościoła dla księdza? Oczywiscie ze nie dla ksiedza,ale niestety w kontaktach z bogiem obecnosc posrednikow jest NIEZBEDNA! Nazwę Bóg, pisze się z dużej litery, bo tak nie wiem, o którego ci chodzi. No ja chodzę do Kościoła dla Boga. Dlatego cała twoja retoryka jest dość kuriozalna w rozumowaniu. A nie przeszkadza ci redemptorysta Rydzyk ,dr Oko ,bp.Michalik czy inni "giganci" wiary? A jakie masz stanowisko w/s ks.Bonieckiego,Lemanskiego czy o.Guziola? Ja to nawet nie wiem, kim niektórzy z nich są. Jedynie o Lemańskim słyszałem, no i rydzu hehe, to ta sama liga, co owsik. Ale walczycie z wiatrakami, z czymś z czym nigdy nie wygracie. To wy musicie się do nas dostosować, a nie odwrotnie. Polska tradycja to ponad 1000 letnie zakorzenienie wiary w Boga. Ateizm kojarzy się od razu z komunizmem, czyli niczym dobrym. Ciekawi mnie czy potrafilibyście wymienić, co dobrego Kościół przyniósł ze sobą? Szamaństwo watykańskokatolickie przynosiło narodom tylko jedno niewolę i wyzysk podbitych przez ich hordy szamańskie..Przychodzili bosi i obdarci z biblią w pazernych łapach,na ziemie pierwotnych mieszkańców i właścicieli. A po stu latach mieszkańcy tych ziem ,mieli w rękach ich kleszą biblię a klechy mieli zagrabioną ziemię i mieszkańców jako niewolników.. Dlatego jesteś nawiedzonym oszołomem, chorym z nienawiści :D Jak chcesz walczyć z religią, to pojedź do muzułmanów i pokaż jak to się robi. Powodzenia oszołomie!Ja nie walczę z religią tylko z takimi jak ty oszołomami parafialnymi i z obłudnymi pazernymi i zboczonymi szamanami rzymskokatolickimi..
 • w temacie Przestał mi się ten chrzest podobać.

  W: Polityka
  Vinhenzo szanel59 Vinhenzo szanel59 Vinhenzo szanel59 Vinhenzo ~gość Dlatego tak trudno z kościoła się wypisać. Oni jak niewolników nas mają. W Rzymie łatwiej było zostać wyzwoleńcem. Bredzisz: 3 świadków i cześć - wypisany. Jakie to proste, prawda? :) Ale zabawne jest to, że lewak rozważa o chrzcie :DW Niemczech wystarczy wypełnić formularz w urzędzie stanu cywilnego, w Austrii wnioski przyjmują starostwa, w Szwajcarii – parafie, ale nie trzeba uzasadniać odejścia ani przyprowadzać świadków. W Polsce apostata może sądzić, że odszedł z Kościoła, tymczasem wciąż tam jest. W myśl zasady: semel catholicus, semper catholicus – raz katolik, zawsze katolik.
  Ja wypisalem sie z krk kilkanascie lat temu,a na skorygowany akt chrztu czekalem 2 lata (kilkanascie wizyt w parafii). Dzisiaj sadze iz zrobilem blad ,gdyzo dcinajac sie od krk za pomoca koscielnych rytualow przyznalem tej instytucji prawo do decydowania o swoim losie . Dlatego rada - jest prostszy sposob przestac chodzic do kosciola i utrzymywac z nim jakiekolwiek zwiazki. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. To ty chodziłeś do Kościoła dla księdza? Oczywiscie ze nie dla ksiedza,ale niestety w kontaktach z bogiem obecnosc posrednikow jest NIEZBEDNA! Nazwę Bóg, pisze się z dużej litery, bo tak nie wiem, o którego ci chodzi. No ja chodzę do Kościoła dla Boga. Dlatego cała twoja retoryka jest dość kuriozalna w rozumowaniu. A nie przeszkadza ci redemptorysta Rydzyk ,dr Oko ,bp.Michalik czy inni "giganci" wiary? A jakie masz stanowisko w/s ks.Bonieckiego,Lemanskiego czy o.Guziola? Ja to nawet nie wiem, kim niektórzy z nich są. Jedynie o Lemańskim słyszałem, no i rydzu hehe, to ta sama liga, co owsik. Ale walczycie z wiatrakami, z czymś z czym nigdy nie wygracie. To wy musicie się do nas dostosować, a nie odwrotnie. Polska tradycja to ponad 1000 letnie zakorzenienie wiary w Boga. Ateizm kojarzy się od razu z komunizmem, czyli niczym dobrym. Ciekawi mnie czy potrafilibyście wymienić, co dobrego Kościół przyniósł ze sobą? Szamaństwo watykańskokatolickie przynosiło narodom tylko jedno niewolę i wyzysk podbitych przez ich hordy szamańskie..Przychodzili bosi i obdarci z biblią w pazernych łapach,na ziemie pierwotnych mieszkańców i właścicieli. A po stu latach mieszkańcy tych ziem ,mieli w rękach ich kleszą biblię a klechy mieli zagrabioną ziemię i mieszkańców jako niewolników..