• w temacie Dobra zmiana w kościele

  W: Religia
  Do fceta w czarnej do ziemi sukience najbardziej by pasowało " proszę gendera "a do biskupa proszę " Jaśnie genderze."
 • w temacie Oto kolejny dowód

  W: Religia
  ~XYZ123 Historia zatoczyła koło i pod Smoleńskiem 400 lat później spadł Tu-154.
  Więc jak myślicie, kto chciał zemsty po 400 latach?
  Coś mi się zdaje że żydowski pan bozia chciał przypomnieć Polakom ich zbrodnie na Rosjanach..
 • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

  W: Polityka
  ~Ziewam [b][/b]Nie daje nic, nie po to płacę podatki na służbę zdrowia żeby jeszcze dodatkowo płacić, dodatkowo mamy na pęczki fundacji pomagających chorym dzieciom. Cytując " Róbta co chceta", jak ktoś chce to niech wspomaga a mi da święty spokój.
  Czy ktoś z wolontariuszy WOŚP, przyszedł i pukał do drzwi, narzucał się z kolędą i żądał haraczu za kolędę?? Tak jak to robią plebani ?? Takich jak ty to wolontariusze Zlewają i omijają z daleka..
 • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

  W: Polityka
  abce
  pintapalec
  pintapalec Na dzień dzisiejszy WOŚP zebrał już ponad 73,000000 złotych.Chwała wszystkim za to .!!!
  Najnowsze dane na koncie WOŚP jest już 83,000000 zł.
  P.Owsiak przy kamerach liczy wpływy . Pod koniec roku daje rozliczenia . Pomimo tego są ludzie , którzy nie mają do Niego zaufania . Przykro to słuchać i czytać .
  Bo nie daje zarobić działki tzw. "" świętym tatusiom "", za pokropek i wygłoszenie ""świętych słów "",z tzw, ""pisma świętego""
 • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

  W: Polityka
  pintapalec Na dzień dzisiejszy WOŚP zebrał już ponad 73,000000 złotych.Chwała wszystkim za to .!!!Najnowsze dane na koncie WOŚP jest już 83,000000 zł.
 • w temacie JUTRO OWSIAK ZNÓW BĘDZIE GOLIŁ FRAJERÓW

  W: Polityka
  pintapalec podpisik zrób głęboki wdech, żeby cię i tobie podobnym apopleksja nie trafiła .Do końca dnia WOŚP zebrał już ponad 73,000000 złotych..A to jeszcze nie koniec..
  Z ostatniej chwili na koncie jest WOŚP jest już 81,000000 zł.
 • w temacie JUTRO OWSIAK ZNÓW BĘDZIE GOLIŁ FRAJERÓW

  W: Polityka
  podpisik zrób głęboki wdech, żeby cię i tobie podobnym apopleksja nie trafiła .Do końca dnia WOŚP zebrał już ponad 73,000000 złotych..A to jeszcze nie koniec..
 • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

  W: Polityka
  Na dzień dzisiejszy WOŚP zebrał już ponad 73,000000 złotych.Chwała wszystkim za to .!!!
 • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

  W: Polityka
  abce Blandare51 WOMAR1910 Ten kto chce dać, to daje tyle na ile go stać. Przykre jest to że wielu stać na dużo a nie dają nic tylko opluwają WOŚP.Ci co opluwaja to stac tylko na opluwanie... To zawistni frustraci, analfabeci, nieudacznicy i pustoglowe barany.....Ci co opluwają to frustraci , że ktoś miał taki wspaniały pomysł na to aby w taki sposób pomagać innym . Nic nie robią tylko zazdroszczą pomysłu i pochwał .A czyja to sprawka że jest tyle mściwych i zacofanych frustratów ( ja bym to dosadniej określił ale jak znam to by wykasowali mój wpis) ? Jaka organizacja próbowała się podpinać ,w tym samym czasie i miejscu co organizowany WOODSTOCK ? I pluł i w dalszym ciągu plują na Owsiaka i Woodstock ? Trzeba mieć dokumentnie porąbaną mózgownicę przez klikę kleszą ,żeby krytykować organizację zbierającą datki dla ratowania życia.Tylko dlatego że klika klesza nie ma udziału w podziale pieniędzy za pokropek i msze święte...
 • w temacie Ile dajecie na Owsiaka?

  W: Polityka
  eryk2 Czytałem, że Owsiak zbiera kasę na pompy insulinowe dla cukrzyków.
  Niech lepiej zbiera na dokształcenie lekarzy rodzinnych.
  A ja nigdzie nie mogę wyczytać , że Rydzyk zbiera na swoje konto od biednych rencistów na pompy insulinowe dla nich i dla dzieci..Może wreszcie by zrobił coś pożytecznego, dla rencistów i dzieci za te zebrane pieniądze.