• w temacie NAGRODY PIS DLA SEKRETARZY I PODSEKRETARZY

  W: Polityka
  A wyszło szydło z worka i w swoim expose oznajmiła i obiecała..
  """Polska polityka musi być inna. Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przede wszystkim słuchanie obywateli"" - to są zasady, którymi będziemy się kierować - zadeklarowała premier Beata Szydło w expose. - ""Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą"" - podkreśliła.Fałsz ,pycha i obłuda,
 • w temacie CZYŻBY TO JUŻ ZACZYNAŁY BYĆ POCZĄTKI WCZESNEGO PRL-u ?

  W: Polityka
  ~jumar70 A co wy możecie wiedzieć o PRLu? to co wam podaje dzisiejsza propaganda?Ja żyłem w tamtym czasie i byłem obecny w tamtym życiu więc znam jego realia . można było pracować i czegoś się dorobić we własnym kraju nie na usługach innym. Nasz kraj był rozbudowywany a nie kluczył w miejscu zadłużając się po same uszy. Komórek nie było . ale czy my dziś potrafimy coś takiego sami wyprodukować?
  Po obaleniu PRL-u i rozpieprzeniu polskiego przemysłu ,przez zdrajców z katoprawicy na usługach mafii watykańskiej, Polacy nie potrafią wyprodukować własnego samochodu, ba nawet roweru ale posiadają wielki SKARB! Tym skarbem jest jeden z najbardziej w świecie rozwiniętych przemysłów. Przemysł religijny! W tym względzie Jesteśmy RELIGIJNYM SUPERMOCARSTWEM. Światowy rekord produkcji pomników Jezusa Chrystusa, Jana Pawła II i innych błogosławionych lub świętych bałwanów bezsprzecznie należy do Polski. Chwała inteligencji Polaków! Chwała polskiej katoprawicy. Chwała zabobonnym parafialnym oszołomom, Chwała episkopatowi za przymusowe,płatne, lekcje religii! Dzięki niebywałej ofiarności ze strony kapłanów z Watykanu, średnio przypada u nas 1,14 Chrystusa i 1,67 Jana Pawła II na hektar. Już niedługo na metr kwadratowy Naszego Kraju będzie przypadać 1.3 krzyża Zbawiciela. Możemy być DUMNI! JESTEŚMY ŚWIATOWĄ POTĘGĄ ZABOBONU RELIGIJNEGO. Jeszcze Polska nie zginęła póki Rydzyk z Głódziem syci i opici. Bóg, (czyli Polski CIEMNY I ZABOBONNY Podatniku) zapłać! A teraz dojdzie jeszcze paranoja religii smoleńskiej z pomnikami walecznego małego wodza który poległ bohaterską śmiercią wielkego wojownika i obrońcy Pislandii..
 • w temacie Zapatrzeni w muzułmańskie "wartości" ?

  W: Hydepark
  ~Barnaba
  pintapalec Najważniejsi potentaci tego religijnego zbrodniczego biznesu, podzielili świat na sfery komercjalnych wpływów. Ich główne “biura podroży” (w JEDNA STRONĘ) znajdują się w Teheranie, Mekce, Watykanie i Jerozolimie. Do dziś jesteśmy świadkami walki o zmonopolizowanie światowego rynku religijnego: W Irlandii Pln., na Bałkanach, na Bliskim Wschodzie, Afganistanie , Kaszmirze...gdzie zainteresowane strony w jednym reku, trzymają swoje jedynie słuszne i podyktowane przez (oczywiście) tego ich prawdziwego boga świętą księgę” a w drugiej kałasznikowa lub bombę atomową [image]0007DCONCG905P92[/image]http://www.ei(...)nce.jpg
  Od zarania dziejów chrześcijanie krzewili swoją wiarę przy pomocy kawałka żelaza, to jedna z katolickich wartości.
  Już w XI w. Słowianie pomorscy (Szczecinianie) poznali się na tych czarnych bandytach od krzyża, oświadczają biskupowi Ottonowi Mistelbachowi: "U was, chrześcijan, pełno jest łotrów i złodziei; u was ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach; u nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii! U was księża dziesięciny biorą, nasi kapłani zaś utrzymują się, jak my wszyscy, pracą własnych rąk" (Żywot świętego Ottona)
 • w temacie Zapatrzeni w muzułmańskie "wartości" ?

  W: Hydepark
  Najważniejsi potentaci tego religijnego zbrodniczego biznesu, podzielili świat na sfery komercjalnych wpływów. Ich główne “biura podroży” (w JEDNA STRONĘ) znajdują się w Teheranie, Mekce, Watykanie i Jerozolimie. Do dziś jesteśmy świadkami walki o zmonopolizowanie światowego rynku religijnego: W Irlandii Pln., na Bałkanach, na Bliskim Wschodzie, Afganistanie , Kaszmirze...gdzie zainteresowane strony w jednym reku, trzymają swoje jedynie słuszne i podyktowane przez (oczywiście) tego ich prawdziwego boga świętą księgę” a w drugiej kałasznikowa lub bombę atomową http://www.ei(...)nce.jpg
 • w temacie PARANOJA PISOWSKICH URZĘDNIKÓW UDZIELIŁA SIĘ TEŻ STRAŻY MARSZAŁKOWSKIEJ

  W: Polityka
  KarolP12 To rzeczywiście paranoja. Niedługo założysz temat o tym, że w sejmowym kiblu brakło jakiemuś totalniakowi papieru toaletowego bo pis zabrał :))
  A to PiS-wcy już papier toaletowy chowają, żeby oszczędzić na swoje nagrody ,bo im się należą..A kible będą odgradzać kotarami przed niepełnosprawnymi ?
 • w temacie PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!

  W: Polityka
  johanimperium Dlaczego nikt nie mówi że nasza gospodarka nie wytrzyma dodatkowego obciążenia .Ulec
  protestującym to rozpędzić lawinową inflację.A wystarczyło by odsunąć od kasy z budżetu państwa najbardziej pazerną i chciwą kastę kleszą nierobów katolickich. I wystarczyło by nie tylko na niepełnosprawnych ale i na uzdrowienie całej służby zdrowia..
 • w temacie NIEPEŁNOSPRAWNI NIE OTRZYMAJĄ 500+ STIERDZIŁ JACEK SASIN

  W: Polityka
  Bo rządzący pisowscy ministrowie są bardziej upośledzeni umysłowo i niepełnosprawni i im się mamona bardziej należy..
  W ciągu niespełna 5 lat rządów Donald Tusk zadłużył Polskę o ponad 300 mld zł.
  W ciągu 2 letnich rządów Kaczyńskiego i PiS-u Polska zadłużona jest na 840 mld zł. Bezsensownych wydatków rządu i samorządów jednak nie brakuje, bo i tak za wszystko zapłacą obywatele.