• ZAMIAST SWOICH KAMRATÓW W ZAWODZIE ..

  W: Religia
  Biskup Gądecki chce uzdrawiać zepsutych katolików, zbliżając ich do łaski otrzymania świadectwa moralności… katolickiej…https://dorzeczy.pl/64259/Abp-Gadecki-Zdrowa-demokracja-zaklada-zgodnosc-porzadku-prawnego-z-prawem-moralnym.html Czy ta klesza klika dygnitarzy w purpurach ,nie porzuci tej swojej obłudy i pychy..
 • PARANOI PiS-go RZĄDU CIĄG DALSZY .

  W: Polityka
  Jak się okazuje to pisowski ( nie)rząd buduje strzelnice za miliardy też dla niepełnosprawnych . Tam na tych strzelnicach i ławeczkach na nich ,niepełnosprawni będą mogli się też tam rehabilitować ..A ich opiekunowie będą mogli sobie odpoczywać. Większego idiotyzmu to jeszcze nie słyszałem..Coś mi śię zdaje że to w tym pisowskim rządzie są niepełnosprawni umysłowo gorzej od tych mądrzejszych niepełnosprawnych.. co strajkują w sejmie..
 • WIKARIUSZ PODEJRZEWANY O POSIADANIE MARIHUANY..

  W: Religia
  Ciasteczka z marihuaną mieli znaleźć policjanci u jednego z księży z Gorzowa Wielkopolskiego. Prokuratura nie chce zdradzać szczegółów sprawy, podobnie jak kuria. Ta ostatnia jednak zawiesiła duchownego w obowiązkach.https://www.t(...)60.html Czyżby tymi ciasteczkami częstował ministrantów ??
  Kogo ten pan bóg powołuje na swoich pośredników ?? Czyżby jednak rzeczywiście nie jest wszechmogący ?
 • HUMOR I SATYRA KLECHA Z KUL-U GROZI EKSKOMUNIKOM KACZYŃSKIEMU..

  W: Polityka
  Wszyscy ludzie, którzy zabijają nienarodzone dzieci, czyli rodzice, matka, ojciec, krewni, czy przyjaciele oraz wszyscy ich materialni lekarze zabijający dzieci i ich asystenci: lekarz i pielęgniarki oraz dyrekcja placówki aborcyjnej i formalni współpracownicy, prawodawcy w państwach, gdzie dopuszczone jest jakiekolwiek prawne zabójstwo dziecka poczętego (…) są z samego faktu zaistnienia każdej aborcji ekskomunikowani i nie mogą przystępować do sakramentu Komunii św. oraz ryzykują utratę swojej wiecznej przyszłości w Niebie – mówi w „Naszym Dzienniku” ks. prof. Guz z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego..Jeszcze trochę a polski episkopat, będzie odwoływał każdy prawiczkowy rząd, nie realizujący dyrektyw świętego epidiaskopu..I będzie reaktywowana klątwa ,jak w średniowieczu..Ludzie czy my już żyjemy w watykańskim kondominium ???
 • A JEDNAK TYLKO "WOŚP" ,JEDNOCZY WSZYSTKICH POLAKÓW ..

  W: Polityka
  Pierwsze w Polsce rondo otrzymało nazwę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do Skarżyska – Kamiennej specjalnie z tej okazji przyjechał wczoraj Jerzy Owsiak.Szef Orkiestry, dowiedziawszy się o pomyśle radnych na taką nazwę dla ronda, zgodził się, jednak pod warunkiem, że w tej kwestii radni miasta podejmą decyzję jednogłośnie. Po długich negocjacjach wśród lokalnych polityków faktycznie doszło do jednomyślnego głosowania, bez względu na partię... http://sharei(...)dziala/