piotruchg
Poziom 20

piotruchg

Mężczyzna (51)

 • w artykule "Wybór prof. Królikowskiego przez prezydenta to policzek dla Ziobry"

  W: Fakty

  Mur Adriana, czyli Kukizacja Polski! ....Braciszkowie moi mili! Porzućcie wszelką nadzieję, jeślibyście teraz w kukizowanie iść mieli, które niczym innym jest, jak staniem okrakiem nad murem, który tak łacnie, nasz umiłowany Prezydent lepić zaczął. A, że majster z niego nietęgi, choć papiery uczone ma, to mur ten ni prawa, ni sądownictwa, ni na koniec Ojczyzny naszej nie obroni, bo z lichego, importowanego materiału jest ulepiony. A to że z goofnianego on materiału, to tym gorzej dla Polski, bo i nawet smrodem który po sobie zostawi dzielił będzie Ojczyznę naszą. I tak jak to od wieków czynią wrogowie nasi, gdzieżby tu przyjaciół szukać, ambicją, przekupstwem, lubo strachem Zarządców Polski do rzeczy Polsce szkodzących przymuszają. Ja tam w zaścianku swoim siedząc mylić się mogę, ale nigdy jeszcze niczego dobrego nie było, jak niejaka Anielka Merkelowa przez telefon trzy kwadranse, z naszym Funkcyjnym gadała. Zawsze tylko szkoda jakaś dla Polski wyjść musi. No i zaraz sprawy wylazły , w brzękach patriotycznych haseł, ze sztandarami ogłoszone, tak iżby Lud Prosty z gębami rozdziawionymi krzywdę Polsce i sobie pozwolił uczynić. Tak Braciszkowie! Ja tam do końca nie wierzyłem, że Pan Prezydent wychodząc z pozycji AntyBronka, Mężem Opatrznościowym Ojczyzny naszej nagle się zrodzi, ale w cichości namyślałem sobie, że Pan Bóg jak dopuści to i z kija wypuści..... Płonne jednak nadzieje jak widzę to były i niczego dobrego ja już się, po Panu Prezydencie nie spodziewam, tym bardziej, że już Kukiz, ten co nawet z Piersiami przegrał w sądach, za sprawy sądów i do tego najwyższych się przy Prezydencie zabiera. Ech! Nie masz Ty Polsko szczęścia!..... Nic to jednak! Łzy otrzeć z gęby trzeba i dalej za Ojczyzną stawać i to po dobrej stronie Muru Adriana .... I widzi mi się, że inaczej jak przy Jarku Ojczyznę prawdziwie miłujący, póki co, stawać nie powinni... A i Zdrowaśkę za zdrowie Marszałka Jarosława klepnąć nie zaszkodzi, bo jak jego zabraknie, to w trzy wiosny Ojczyznę do imentu rozdrapią!

 • w artykule ​Co się odwlecze...

  W: Fakty

  Myślę, że nasz RAZ trochę ma mętlik w głowie..... I trudno się dziwić, bo materia delikatna, a wiedzę mamy niezwykle pobieżną

 • w artykule ​Co się odwlecze...

  W: Fakty

  I o to właśnie idzie.... Pamiętam jak uczono w szkołacch, jakie to ciemiężenie ze strony Kościoła było bo dziesięcinę, Chłop biedny musiał oddać.... 10% !!!!

 • w artykule ​Co się odwlecze...

  W: Fakty

  Drogi Prowoku! Lewak to synonim człeka o mizernej inteligencji, nie rozumie wiele, ale jak to każdy głupi mądrzy się jakby sto rozumów zeżarł!

 • w artykule ​Co się odwlecze...

  W: Fakty

  Pospisuję się pod każdym słowem...... Nasza waaaadza, teraz podobno na te fabryki ma być nastawiona..... ale Ty idź do banku, powiedz, że jesteś Polakiem i masz malutką fabrykę którą chcesz rozbudować :)

 • w artykule ​Co się odwlecze...

  W: Fakty

  W trzech zdaniachzaorać socjalizm? Jak widać można :) Cześć antysocjalistyczne Łapserdaki ! :) Witam się tak bo podobno normalnie wycinają :)

 • w artykule ​Co się odwlecze...

  W: Fakty

  Braciszkowie, moi mili! Nie może złe drzewo dobrego owocu wydać! Nie może też państwo, ni prawo, ni też ekonomia co na złodziejstwie jest ustanowiona, być po prostu dobre. Choćby nawet najpiękniejsze hasła i zamiary przyświecały tym, którzy w imię sprawiedliwości "społecznej", takie Państwo budują, pozostają tylko wspólnikami, w złodziejskiej organizacji przestępczej. Tak Braciszkowie moi mili! Rzeczy nazywać trzeba po imieniu. Łupienie Ludu Prostego za pomocą lagi, tudzież kozika na rozstaju dróg, jest takim samym łupieniem jak za pomocą Cita, Pita, VATu lub akcyzy, które nawet o wiele skuteczniej i po wielokroć pozbawiają Was Braciszkowie, owoców waszej ciężkiej pracy niż wspomniany wcześniej Zbój. Co gorsza, drzewiej rozstaje dróg na których Zbóje grasowały, można było ominąć, albo ostatecznie też lagę w lesie wystrugać i się bronić, a nawet Zbója na śmierć zaciukać i przy odrobinie szczęścia jeszcze nagrodę za to otrzymać. W przypadku zaś państwowych, złodziejskich, nowoczesnych narzędzi jest to niestety nie możliwe, bo Zbój siedzi bezpiecznie w ministerialnych lub politycznych gabinetach i kliknięciami w okienku komputera anonimowo kroi Lub Prosty aż miło. A jakby tego było mało, to przez szatańską zaiste, inżynierię społeczną, która na zawiści i zazdrości ludzkiej się zasadza, gdzie każdy myśli, że ukradnie więcej niż jemu ukradną, złodziejstwo zyskuje znaczące poparcie społeczne....... Ech jakież to smutne, kiedy wyobrazić sobie przyjdzie, jakimi niewolnikami jesteśmy, w jakich iluzjach żyć nam przychodzi i że tak naprawdę nic, ale to nic zrobić się już nie da. Jesteśmy skazani na totalną inwigilację, życie z kantarem milionów przepisów, przypisów do tych przepisów, okólników, rozporządzeń, zarządzeń i miliardów świstków papieru, z których złodziejskie państwo plecie nam z każdym dniem coraz krótszą smycz, by na koniec wypłacić zasiłek pogrzebowy ledwie wystarczający na trumnę, grabiąc a jakże, odłożone przez cale życie pieniądze w ZUS (średnio pół miliona na PESEL)........ A przecież stoi w Prawie Wszystkiego Prawa, NIE KRADNIJ! A prawo to wszystkich dotyczy! I ciebie premierko Beato i ciebie ministrze Morawiecki, i ciebie ministrzyco Rafalska...... I was wszystkich, którzy zrządzeniem losu do władzy się dostaliście. Zwłaszcza teraz, kiedy z Rzeczpospolitą na ustach do stolców przyszliście, bo ta Rzeczpospolita to My Polacy! Nie Niewolnicy, nie numery NIP, nie słupki w statystykach, a Polacy! Przestańcie nas ciemiężyć, przestańcie utrudniać nam uczciwie pracować, przestańcie nas dusić...... A jak nie to przypomnimy Wam, że hasłem waszej kampanii było Przywrócić Polskę Polakom...... Przypomnimy najboleśniej jak potrafimy... Pójdziemy tam gdzie państwo jest mniej pazerne...... Czechy, Słowacja, a nawet Rumunia, tylko czekają .. .....

 • w artykule Po prostu żyć, Marcinie Mellerze

  W: Fakty

  Banialuko! Widzę, że ze znawcą prawdziwym mam do czynienia! Kiedyś piłem żyto z pewexu i zagryzałem szynką z puszki też z pewexu. I smak tej lodowatej wódki wspominam jako absolutny artyzm!