• w temacie mój kochany pyszczek

  W: Uczucia
  To ile masz tych kochanków? Tłok straszny się robi - jak na jarmarku. :)))
 • w temacie "ułaskawia się osoby uznane za winne"

  W: Polityka
  ireneo
  podpis
  Lilith1
  zbigniew1933
  Lilith1
  zbigniew1933
  Lilith1 Kto pamięta jak wielu przestępców zostało ułaskawionych za peło? Co, nikt?
  Pisiory nie gorsze, też se z prawa łaski pokorzystają... na podobnych zasadach jak peło.
  Ułaskawiali tylko tych z wyrokiem stwierdzających winę nieszczęśnika, natomiast p.Duda z rozpędu ułaskawił niewinna w świetle prawa osobę potwierdzając tym samym jej niechybną winę.
  I to się nazywa profilaktyka!
  Lepiej zawczasu uniewinnić niewinnego niż po czasie skazać skazanego czy jakoś tak... :D
  Następnym uniewinnionym będzie jakiś samotny facet który odmawia rozwodu lub gołąb dachowiec paskudzący liczne pomniki Kaczyńskich.

  Uniewinniając niewinnych potwierdzamy ich parcie do winy, taki syndrom Judasza że tak powiem.
  Czy takie uniewinnienie niewinnego zadziała w przyszłości, gdy dotychczas niewiniątko coś przeskrobie? Taki bonus "do wybrania"... fajna w sumie sprawa.
  Tu nie chodzi o to, tu chodzi o ukręcenie łba mafii w togach. Za brak dekomunizacji cały czas płacimy wysoką cenę. Sądy to jest państwo w państwie i draństwo w draństwie, i dopóki tego nie zmienimy, w Polsce będzie tak jak jest.
  a jest tak że przestępcy są ministrami
  Nie wysilaj się stary komuchu, i tak nie dam ci satysfakcji i nie wdam się z tobą w dyskusję. Dyskusja z wami to jakby próba nawiązania kontaktu z pawianem.
 • w temacie "ułaskawia się osoby uznane za winne"

  W: Polityka
  Lilith1 zbigniew1933 Lilith1 zbigniew1933 Lilith1 Kto pamięta jak wielu przestępców zostało ułaskawionych za peło? Co, nikt?
  Pisiory nie gorsze, też se z prawa łaski pokorzystają... na podobnych zasadach jak peło.Ułaskawiali tylko tych z wyrokiem stwierdzających winę nieszczęśnika, natomiast p.Duda z rozpędu ułaskawił niewinna w świetle prawa osobę potwierdzając tym samym jej niechybną winę.I to się nazywa profilaktyka!
  Lepiej zawczasu uniewinnić niewinnego niż po czasie skazać skazanego czy jakoś tak... :DNastępnym uniewinnionym będzie jakiś samotny facet który odmawia rozwodu lub gołąb dachowiec paskudzący liczne pomniki Kaczyńskich.

  Uniewinniając niewinnych potwierdzamy ich parcie do winy, taki syndrom Judasza że tak powiem.Czy takie uniewinnienie niewinnego zadziała w przyszłości, gdy dotychczas niewiniątko coś przeskrobie? Taki bonus "do wybrania"... fajna w sumie sprawa.Tu nie chodzi o to, tu chodzi o ukręcenie łba mafii w togach. Za brak dekomunizacji cały czas płacimy wysoką cenę. Sądy to jest państwo w państwie i draństwo w draństwie, i dopóki tego nie zmienimy, w Polsce będzie tak jak jest.
 • w temacie Czy p. Joanna Mucha polityczka przestała być atrakcyjna?

  W: Hydepark
  Lilith1 podpis Lilith1 podpis Lilith1 podpis Lilith1 podpis Lilith1 Czas i "życie kuluarowe" zaznaczają swoje piętna na jej twarzy. Intelekt niezmienny mimo upływu lat (powinna mądrzeć nabierając doświadczeń). Od 1 do 10, tak gdzieś 1.5...Jesteś z SLD, Palikociarnia lub nowośmieszna?Nie obrażaj mnie!
  Jeśli możesz, wczytaj się w moje teksty, a potem wyskakuj z inwektywami.Jakie inwektywy, ja tylko się grzecznie zapytałem!Powiedzmy...Ja się zawsze grzecznie pytam, np, co robisz jak nic nie robisz. :)Ja zawsze grzecznie odpowiadam: moja sprawa :)Jesteś fajna kobietka. Lubię Cię! :)Skąd takie przypuszczenia, że zołza jest fajna?
  Jeśli szczerze piszesz, dzięki :)

  A jak z tubką wazeliny, to wiesz... :PA co robisz dziś wieczorem? :)))
 • w temacie Czy p. Joanna Mucha polityczka przestała być atrakcyjna?

  W: Hydepark
  Lilith1 podpis Lilith1 podpis Lilith1 podpis Lilith1 Czas i "życie kuluarowe" zaznaczają swoje piętna na jej twarzy. Intelekt niezmienny mimo upływu lat (powinna mądrzeć nabierając doświadczeń). Od 1 do 10, tak gdzieś 1.5...Jesteś z SLD, Palikociarnia lub nowośmieszna?Nie obrażaj mnie!
  Jeśli możesz, wczytaj się w moje teksty, a potem wyskakuj z inwektywami.Jakie inwektywy, ja tylko się grzecznie zapytałem!Powiedzmy...Ja się zawsze grzecznie pytam, np, co robisz jak nic nie robisz. :)Ja zawsze grzecznie odpowiadam: moja sprawa :)Jesteś fajna kobietka. Lubię Cię! :)
 • w temacie Sprawy kraju idą w złym kierunku !

  W: Polityka
  iiiiiii]Marduk1986 iiiiiii Laila44 Marduk1986 WOMAR1910 [cytat kogo=Marduk1986 Dokładnie tak jest,ja też tak uważam,ale jednak nie wszystko jest tak bardzo źle.Jak twój bandycki kartel PO doszedłby do władzy sprawy pójdą w jeszcze gorszym kierunku niż teraz.Nie uda ci się przekonać ludu do twych bandyckich pełowskich bożków,co za prymitywna agitacja :) Co Ty bredzisz , zastanów się co napisałem , a pózniej komentuj !Przejmujesz się? Czasami specjalnie bredzę,a ty to robisz cały czas,nieświadomie,albo za szekle :) Tu nie ma nad czym się zastanawiać,no wiesz,nie jesteś żadnym myślicielem ani filozofem,więc nie mam co tu analizować,sprawa jest prosta :)Marduk lepiej Cię się czytało jak "byłeś"Mośkiem, byłeś bezpartyjny ani po-pis a teraz nie bardzo
  wiadomo o co Ci chodzi, bredzisz bredzisławie, czegoś za mało albo przeholowałeś.Moski jest zajebisty, wreszcie wyrazisty politycznie, a nie jakaś memeja jak Ty. Przecież Ci napisał, że nie lubi PIS, to co lewactwa nie moze skompromitować, jak cyrki w tv robią?Pasowało im moje bycie antypełowcem i antylewakiem dopóki nie krytykowałem PO i lewactwa,a że krytykowałem PiS to im bardzo pasowało,nawet za swojego mnie uważali :) Nawet zostałem zaliczony w poczet pełowców,ale miarka się przebrała,po prostu nie można milczeć jak ci szaleńcy z PO manipulują,kłamią,szaleją,zaraz zaliczą mnie w poczet PiSowców.

  Na pohybel POPiSowi


  Dokładnie:) Ja również WIELOKROTNIE KRYTYKOWAŁAM PIS
  - za poniektóre działania - ale nie!
  - dla nich byłam pisówka, katolicka nieboga, mimo że jako jedyna z pisowców oznajmiałam, iż nie mam chrztu i jestem ateistką, ale nie, nie chwaliłam PO, zatem byłam pisówką. To teraz już nie będę krytykować PIS, bo i tak tego nie docenili, mojego obiektywizmu i tego, że się różnię od tych zacietrzewionych lewaków jak i pisoców:) Gdzieś na forum czytałem, że nawet penisa masz. Prawda to?
 • w temacie Sprawy kraju idą w złym kierunku !

  W: Polityka
  Jakim kretynem trzeba być, aby powielać te kłamstwa i manipulacje?
  Należysz do sortu Polaków, którzy modlą się o to, aby sąsiadowi ukradli nowy samochód, żeby żona go zdradzała. Jeżeli sąsiad będzie biedny, to będziesz usatysfakcjonowany i poczujesz się wtedy lepiej; będziesz uważał się za kogoś wyjątkowego a sąsiada będziesz traktował z pogardą. Niestety wnioskuje z twoich postów, że wszystkim twoim sąsiadom powodzi się lepiej jak tobie.
 • w temacie Lewaczka Pamuła postanowiła przeliczyć (!) życie Polaków na liczbę uratowanych uchodźców.

  W: Polityka
  Marduk1986 iiiiiii Marduk1986 Dokładnie,ta mina,jakby się śmiała z tego,ale czego się spodziewać po tych POP - ach, Pełniących Obowiązki Polaka.Rząd przede wszystkim ma dbać o bezpieczeństwo i dobrobyt swoich własnych obywateli,nie powinien ich obchodzić żaden uchodźca.
  To nie jest nasz problem,niech sprzątają ci co nabałaganili na bliskim wschodzie,czyli USA,Francja i Wielka Brytania.Rozkradać Bliski Wschód umieli,Polska żadnych korzyści z tych napaści nie miała,więc czemu mają nas dopadać konsekwencje bandyckich inwazji na Arabów dokonanych chciwymi i zbrodniczymi łapskami Anglików,Francuzów i Amerykanów? Niech ta trójka przyjmuje do swoich krajów ofiary swoich bandyckich wojen o surowce.ładna kobieta, trochę żydowski nosek, ale lewactwo i ideologia Michnika podchodzi pod sektę. Oni nie potrafią samodzielnie myśleć. To jak Jehowici, wszystkie formuły na pamięć:) Źle jej z oczu patrzy :) Wczoraj gdy pierwszy raz ujrzałem jej zdjęcie wiedziałem że coś mi tu nie gra :)Ona jest pedałem. To widać i słychać...
 • w temacie Ryan Gosling bez koszulki? Oniemiałam z zachwytu.

  W: Uczucia
  Nie przetrzymałby rundy w walce na zasadach bokserskich. W oktagonie może
  Cię ktoś łatwo ściągnąć do parteru i jesteś bezbronny w walce z anakondą :D
  W stójce w sumie też musisz uważać na kopnięcia, klincz i latające kolano,
  ogólnie tajski jest super. Boks jest też super, tylko jeżeli widziałeś walkę Tomasza
  Drwala z Michałem Materlą, to z początku wygrywał boks Drwala. Drwal był bardzo
  szybki, świetnie się ruszał, ale Materla był bardziej wszechstronny i załatwił Drwala,
  robiąc Mu krucyfiks w parterze. Gdyby to było na ulicy, to musieliby przeszczepić
  twarz Drwalowi po takim bombardowaniu facjaty :P To zależy od klasy boksera. Za młodych lat nawalałem się z różnymi stylami walki... czarne pasy, pakiety muskułów i zapaśnicy. Zawsze byłem górą lub nie trafiłem na swojego. Machanie nogami mi nie przeszkadza, najwyżej miałem obite uda, w górnych partiach wszystkie kopnięcia brałem na piąchy. Zero problemu - nawet z byłem mistrzem Europy w taekwondo. Obity byłem, ale nie przetrwał moich ciosów na twarz. Największy problem sprawiali mi jednak zapaśnicy. Ale jeżeli skoncentrujesz się tylko na obronie, to i z zapaśnikiem nie polegniesz. Trzeba umiejętnie wokół niego tańczyć, wtedy jest bezsilny. Oczywiście z takim Kliczko nie miałbym szans, bo za wysoki na moje 1,82 m wzrostu.