• w temacie PIsiory nie wspomogą szpitali !!!!

  W: Polityka
  rafal333
  cham
  ~gość Przegracie wybory, właśnie przez takich ludzi jak ty. Dzielicie naród, siejecie nienawiść, niezgodę i głupotę w Polsce. Polacy tego nie lubią. PO i Nowoczesna są skończone.
  Z to kochają PiS plując na niego bo tak jest w moim mieście i robi to sflustrowany elektorat PiS.
  Ale nie wszyscy co należa do PISu są tak nieczuli i uważam,że bardzo dużo ludzi należacych do tej partii daje i to dużo na WOŚP.
  Frajerów nigdy nie zabraknie! Jedni dają naciągać się na autostradach na złoto, inni na wnuczka, jeszcze inni na biznes charytatywny.
 • w temacie Nawet on ukochał polskie lasy...!

  W: Polityka
  ireneo Kochali go Polacy. Ambasador Lipsku obiecał mu w Warszawie pomnuk jak tylko rozprawi się z Żydami. Nie udało się. A ile to wódy wychlali z marszałkiem Goeringiem, po ubiciu kilku żubrów. Jak bracia. Tak parafo, macie tyle faszystowskich wspominek z westchnueń waszych ojców. A pewnie on z wermachtu, co?
  A tutaj Adolf osobiście wysyła Wehrmacht, by chronili polskie lasy!

 • w temacie JUTRO OWSIAK ZNÓW BĘDZIE GOLIŁ FRAJERÓW

  W: Polityka
  ireneo ~gość podpis buc1 podpis buc1 Mas, dowody, że pobierz prowizję i inne opłaty, bo jeśli nie to zastanów się, co piszesz
  Możesz się załapać na spore koszty.Nie piszę niczego, co nie jest ogólnie dostępne na stronie WOSP!
  Dla mnie Owsiak jest cwaniaczkiem golącym frajerów, a wy tymi frajerami, z których on żyje jak lord. W każdym cywilizowanym kraju świata Owsiak już dawno by za takie przewały siedział w pierdlu!Dobrze pomyśl podpis i lepiej skasuj ten głupi temat. Piszesz bzdury i naruszasz bezpodstawnie dobre imię Jurka Owsiaka. Dobrze ci radzę!!Znam osobiście Wielguckiego, Matkę Kurkę. Wystarczy? To ten sam, który zmusił sąd do okazania przez Owsiaka faktur, a Owsiak to olał - nie pokazał sądowi faktur. Jerzy O. jest osobą karaną, a taka nie powinna kierować żadną fundacją. :)Tym idiotom nawet się nie chce zapoznać ze sprawami sdowymi Owsiaka. To fakt. A wystarczy policzyć jego sprawy i zestawić z liczbą spraw Kaczyńskiego, zakończonych prawomocnymi wyrokami. Przestali by idiotyzmy wyPISywać. Też gdyby zapoznali się z kontem Ziobry, a on sprawiedliwości minister, tfu.Trochę jest mi ciebie żal, że za życia nie doczekasz się powrotu do władzy złodziei z PO!
 • w temacie JUTRO OWSIAK ZNÓW BĘDZIE GOLIŁ FRAJERÓW

  W: Polityka
  buc1 podpis buc1 Mas, dowody, że pobierz prowizję i inne opłaty, bo jeśli nie to zastanów się, co piszesz
  Możesz się załapać na spore koszty.Nie piszę niczego, co nie jest ogólnie dostępne na stronie WOSP!
  Dla mnie Owsiak jest cwaniaczkiem golącym frajerów, a wy tymi frajerami, z których on żyje jak lord. W każdym cywilizowanym kraju świata Owsiak już dawno by za takie przewały siedział w pierdlu!Dobrze pomyśl podpis i lepiej skasuj ten głupi temat. Piszesz bzdury i naruszasz bezpodstawnie dobre imię Jurka Owsiaka. Dobrze ci radzę!!Znam osobiście Wielguckiego, Matkę Kurkę. Wystarczy? To ten sam, który zmusił sąd do okazania przez Owsiaka faktur, a Owsiak to olał - nie pokazał sądowi faktur. Jerzy O. jest osobą karaną, a taka nie powinna kierować żadną fundacją. :)