• w temacie o. Rydzyk podskórnie gardzi swoimi słuchaczkami

  W: Polityka
  ~gosc
  polanka3 Rydzyk na falach RM więcej mówi o kasie niż o wierze w Boga.
  Naiwnych straszy czasem piekłem, chociaż sam w to piekło nie wierzy.
  Jego Bogiem jest mamona...on tylko mamonę kocha.
  to po co sluchasz?
  ...po to, żeby wyrazić swoją opinię.
  Wyobraź sobie, że aby wyrazić swoją opinię, to trzeba znać treść...czasem można być mądrym przed szkodą i nie dać się oszukać. A Ty słuchasz z naiwnością i nie wiesz co słuchasz.
 • w temacie Opole wreszcie bez lewactwa

  W: Polityka
  Antonia07
  polanka3
  Antonia07 Jak dla mnie festiwal w Opolu może nie istnieć . Od wielu lat te same przeboje dinozaurów , nuda !
  Szpak byłby kimś , kto w starocie wkłada wiele nowego .
  Opole powinno być wolne od staroci typu Perfekt , Kombii , Rodowicz i innych muzealnych typów .
  Antosię polska piosenka nudzi,
  jaki patriotyzm w niej się budzi?
  Przecież PIS-owskie przekręty,
  to patriotyzm niepojęty...
  I tak Antosia nie pojmuje,
  że PIS Polskę zrujnuje...
  Plecie sobie polanka
  od wieczora do ranka
  nie widzę tu mądrości
  za to wiele złośliwości .
  Na polanie polanka tańcuje,
  a Antosia naśladować ją próbuje,
  lecz piosenką polską się znudziła
  i na kwitnące jabłonie się zapatrzyła...
  A że trochę przymroziło,
  to i w kwiatach czarno się zrobiło.
  Gdy tylko Jarek uruchomi swe mlaskanie,
  to Antosia zaraz do klaskania stanie.


 • w temacie Czy istnieją dwie prawdy?

  W: Religia
  ~gosc1

  Możesz nie wierzyć że Jezus założył Kościół ale Biblia przeczy twoim słowom. Widzę też że już zmieniłaś zdanie że Konstanty założył Kościół, teraz pleciesz że go tylko ukształtował...
  Jezus też nie zabraniał zbawienia dzieciom, nie zakazywał świętowania, urodził się. Temu też nie zaprzeczysz. Chrzest to nie jest tylko jakiś obyczaj ale sakrament. Wy go sobie lekceważycie i dlatego nazywasz go obyczajem. A Kościół naucza na całym świecie w odróżnieniu od waszej sekty która jest w wielu krajach zabroniona.
  To, że Konstantyn przyczynił się do takiego stanu KK jaki jest, to są fakty.
  W owym czasie to właśnie cesarz miał władzę nad papieżami i papieże byli mu podlegli.
  Papież Liberiusz, który bronił nauk Jezusa, został przez cesarza wypędzony..a na jego miejsce został powołany antypapież Feliks II.
  Dopiero, gdy papież Liberiusz podpisał akt wiary zgodnie z wola cesarza, to cesarz pozwolił obydwom papieżom zasiadać na ich tronie.
  I tu masz przykład - papież Liberiusz zapiera się Jezusa, aby przypodobać się cesarzowi.
  Sam przecież musisz być świadom, że Jezus nie mógł założyć takiego kościoła, w którym głosi się Ewangelie mieczem.
 • w temacie Opole wreszcie bez lewactwa

  W: Polityka
  Antonia07 Jak dla mnie festiwal w Opolu może nie istnieć . Od wielu lat te same przeboje dinozaurów , nuda !
  Szpak byłby kimś , kto w starocie wkłada wiele nowego .
  Opole powinno być wolne od staroci typu Perfekt , Kombii , Rodowicz i innych muzealnych typów .Antosię polska piosenka nudzi,
  jaki patriotyzm w niej się budzi?
  Przecież PIS-owskie przekręty,
  to patriotyzm niepojęty...
  I tak Antosia nie pojmuje,
  że PIS Polskę zrujnuje...
 • w temacie Opole wreszcie bez lewactwa

  W: Polityka
  ~gość Artyści z bożej łaski nie wystąpią bo obrazili się na rząd, ich głupota sięgnęła już dna. Reżyser od szmatławej sztuki w warszawskim teatrze powiedział, że sztuka jest niezależna a nasze gwiazdy od siedmiu boleści są zależne. Ja od lat nie oglądam festiwali ale zdumiała mnie głupota naszych rodzimych wyjców. A może by tak zaprosić jedną a dobrą gwiazdę zza granicy, dobrze jej zapłacić i wszyscy chętnie posłuchamy.Przecież to jest festiwal polskiej piosenki...a Ty chcesz zapraszać zagranicznych artystów - uważasz, że są lepsi?
  Chyba nie słuchasz polskich piosenek, a może ich nie rozumiesz...
 • w temacie Opole wreszcie bez lewactwa

  W: Polityka
  Nie będą występować w Opolu artyści - cenzura PIS-owska szaleje, a diabeł bije brawo i ochoczo się śmieje...
 • w temacie Św. Tomasz z Akwinu nauczał...

  W: Religia
  ~Kijek polanka3 ~Kijek

  zbigniew1933 iiiiiii zbigniew1933 iiiiiii ~Kierwa iiiiiii ~Kierwa iiiiiii ~Kierwa Brzydko to pachnie działalność kod , ci to dopiero nabrali ludzi a kijek kieszenie wypchał!! Co niebogo? Pewnie nie zgadzasz się z tym niebog . ha ha ha naiwni ci co uwierzyli kijkowi....:)):)Jestem jaka jestem Wojtku, ale Cię kocham:_)Kochaj zbysia.... ale czy warto? Całą swoją kasę oddał kijkowi zapewne...,. ten go oszwabił i zbysiu wylewa swoje żale na forum niestety.......Zbysiu chciał mnie namówić na przejście do KODu ale sie nie dałam.Dziwne, zawsze to Ty molestowała mnie żebym zapisał się do KODu, pisałaś że masz żal do Kijowskiego bo nie opłacił usług seksualnych, przy okazji zapłodnił .i poprzysiągłeś mu słodką zemstę bo nie płaci alimentów.... no to jak w końcu jest?no proszę, jak ładnie kłamiesz, jak z nut i bez zająknięcia - typowy kijowy KODerasta ... czyżbyś był tym uroczym gościem z szaraka?:)Raczej w tym szaraku ciągle widziałem Ciebie, te gadki o Kijowskim...typowa Kamyczka.To ile kasy wydałeś na polskojęzyczny kod?A ja się Ciebie zapytam - ile kasy wyciągnął od Ciebie Rydzyk? I chyba się nigdy nie doliczysz, bo on dalej ciągnie.Jakoś nie widzę u siebie ubytku kasy, w przeciwieństwie do hitlerowców z PO !!! Coś dodać jeszcze? Czas jak to u pełowców na tabletki!!! Wykonać !!!!Hitler był małym człowiekiem, Kaczyński jest też maaałym człowiekiem.
  Czy jeszcze coś ci dodać?

 • w temacie Św. Tomasz z Akwinu nauczał...

  W: Religia
  ~Kijek

  zbigniew1933 iiiiiii zbigniew1933 iiiiiii ~Kierwa iiiiiii ~Kierwa iiiiiii ~Kierwa Brzydko to pachnie działalność kod , ci to dopiero nabrali ludzi a kijek kieszenie wypchał!! Co niebogo? Pewnie nie zgadzasz się z tym niebog . ha ha ha naiwni ci co uwierzyli kijkowi....:)):)Jestem jaka jestem Wojtku, ale Cię kocham:_)Kochaj zbysia.... ale czy warto? Całą swoją kasę oddał kijkowi zapewne...,. ten go oszwabił i zbysiu wylewa swoje żale na forum niestety.......Zbysiu chciał mnie namówić na przejście do KODu ale sie nie dałam.Dziwne, zawsze to Ty molestowała mnie żebym zapisał się do KODu, pisałaś że masz żal do Kijowskiego bo nie opłacił usług seksualnych, przy okazji zapłodnił .i poprzysiągłeś mu słodką zemstę bo nie płaci alimentów.... no to jak w końcu jest?no proszę, jak ładnie kłamiesz, jak z nut i bez zająknięcia - typowy kijowy KODerasta ... czyżbyś był tym uroczym gościem z szaraka?:)Raczej w tym szaraku ciągle widziałem Ciebie, te gadki o Kijowskim...typowa Kamyczka.To ile kasy wydałeś na polskojęzyczny kod?A ja się Ciebie zapytam - ile kasy wyciągnął od Ciebie Rydzyk? I chyba się nigdy nie doliczysz, bo on dalej ciągnie.