prowincjusz2
Poziom 21
 • w temacie Ukrzyzuja nam orla

  W: Polityka
  Wy się tylko cieszcie, że Jezus został ukrzyżowany a nie powieszony, bo jak by wyglądał orzeł a szubienicą.
 • w temacie A jednak chcą nam wcisnąć afrykańską dzicz

  W: Hydepark
  PiS nie może istnieć bez straszenia ludzi. Trzeba tylko co jakiś czas wskazać zagrożenie (nie ważne jak absurdalne) aby ciemny lud schronił się pod skrzydła PiS który ich uchroni od zła wszelakiego.
  A więc a to Putin, a to niemiecki kapitał, to znowu uchodźcy lub cykliści i mamy czego się bać.

  I jeszcze te wieczne modły i biskupi przy każdej okazji, wszak Chrystus i polska tradycja mówią: "chrońcie swojego, nie wspomagajcie bliźniego"
 • w temacie POżegnanie Kaczyńskiego na Wawelu

  W: Hydepark
  ~GOSC-PIS Sympatycy PIS-u też płacą podatki, to z naszych podatków finansowane są te odwiedziny i nikomu nic do tego. Czarne marsze są chronione przez całą armię policji i nikt tego nie kwestionuje. Hipokryzja się kłania?
  Sympatycy PiS to w większości nieroby żyjące z 500+ i oni żadnych podatków nie płacą.
  Czarne marsze nie odbywają się co miesiąc przez kilka lat. Nikt nie miałby pretensji gdyby Kaczyński, zgodnie z polską tradycją dwa razy w roku (rocznica śmierci i WŚ) odwiedzał grób brata i nie strugał przy okazji politycznych przemówień.
 • w temacie Trybunał Konstytucyjny - ciąg dalszy.

  W: Polityka
  Zbychu76 To prawda. Pokazało to orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego o nowelizacji ustawy o zgromadzeniach, którą prezydent chciał zawetować.
  Po opanowaniu TK przez PiS Trybunał został, tak jak wszystkie inne organy państwowe, instytucją do zatwierdzania decyzji Prezesa. Niczym więcej.
  To ma już swoją nazwę: PISDEMOKRACJA.
 • w temacie Protest przed kancelaria premier Szydło.

  W: Polityka
  WOMAR1910
  troot65 Ja sie zastanawiam skąd się biorą debile na takie i podobne demonstracje? Czy ktoś zauważył, ą nie było na s i był las a jak nie będzie nas, to też będzie las?


  Są kolejne ekipy i i klakierzy oraz demonstranci wyskakujący jak króliki z kapelusza. Przyjdą następne ekipy i klakierów oraz demonstrantów tez nie zabraknie.
  To obrońcy demokracji i należy im się duży szacunek za to co robią.
  Dzięki nim, ludzie nie interesujący się polityką, dowiadują się, że dzieje się coś niedobrego a nie same sukcesy, jak głoszą Kura- media.
 • w temacie SEJM CZY JUŻ CYRK !!!

  W: Polityka
  WOMAR1910 W sejmie wisi już krzyż a i tak PIS nie zwraca na to uwagi i robi co chce nie zwracając uwagi , ze na ich poczynania " niebo płacze" a krzyż od tych poczynań nie chroni ich.Nad drzwiami jest ukrzyżowany Chrystus - w Sejmie polska Konstytucja.
 • w temacie POCZET KOŁTUNÓW POLSKICH

  W: Hydepark
  inka111 taie Blandare51 Szukajmy koltuna......

  [image]0006GMTK15MS348U[/image]
  Tego z lewej nikt nie kocha - musi chodzić sam.
  Tego z prawej otaczają tłumy!Nie.
  Tego z lewej nie kocha żaden "Prawdziwy Polak". Sam wychodzi na zakupy.

  Ten z prawej od lat jeżdzi z ochroną, bo tak go kocha cały naród (od lat) i w sklepie pewnie nigdy nie był. Ależ on ma ochronę aby go tłum nie zadeptał chcąc mu wyrazić swoje uwielbienie i miłość.
 • w temacie Pytanko polityczne, czy tam nie polityczne ;)))

  W: Hydepark
  paradigle Marduk1986 paradigle Marduk1986 paradigle PiS to taka PO ino bardziej na pokaz zdewociała.Bogobojne lewactwo. Tak na prawdę różnice między PO i PiS są małe,można rzec że to są bliźniaki :DBliźniaki zroślaki :P W sumie jedno zgniłe cielsko o dwóch łbach:PJuż w tamtym roku pisałem że PO i PiS to jak Scylla i Charybda,a my mamy pecha,znaleźliśmy się między tymi dwoma zbrodniczymi potworami niszczącymi nasz kraj.Też to pisałem, miałem nadzieje że może Kukiz'15 będzie jakąś nową jakością ale jeszcze przed wyborami jak zobaczyłem w jaki sposób dobiera ludzi to wiedziałem że głos na Kukiz'15 jest wyrzucony w błoto, ale i tam nie było innej alternatywy:/Działając w Ruchu na Rzecz JOW Kukiz deklarował reprezentowanie całego bezpartyjnego społeczeństwa. Kiedy zdecydował się kandydować, założył Kukiz'15, okazało się, że bliżej mu z narodowcami niż z bezpartyjną częścią narodu.
 • w temacie Protest przed kancelaria premier Szydło.

  W: Polityka
  Już wkrótce PiS ustanowi swoje prawo, które łamać będą wszyscy inni.
  A Konstytucja? PiS ustanowi prawo uchwalenia nowej, pisowskiej Konstytucji, takiej co nie będzie przeszkadzać Kaczyńskiemu.
 • w temacie SEJM CZY JUŻ CYRK !!!

  W: Polityka
  Te wszystkie "świętości" mają niby odkupić wszystkie grzechy i niegodziwości jakich dopuszcza się PiS. Wtedy z czystym sumieniem będą mogli grzeszyć od nowa.