• w temacie Okrzyki na wiecach dawniej i dziś.

  W: Polityka
  [cytat kogo=Marduk1986]Łojej, czepiać się okrzyków na wiecach i doszukiwać się podobieństw z czerwonymi, na wiecach zawsze krzyczą. Tu też doszukuj się podobieństw...


  :D

  Wiesław Jarosław Bronisław :))

  Wszyscy jesteście jedno, a ty skończ już jątrzyć wichrzycielu :))[/cytat... ....Najwidoczniej Ty także krzyczysz Jarosław zbaw nas !
 • w temacie KIEDY POLACY ZACZNĄ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE I BEZ PREZESA

  W: Polityka
  ~druma Daj Panie Boże Polsce na długie lata rządy PIS, najlepsza partia dla Polski. Jak to dobrze, że wygrali wybory.
  .............................Nie zartuj bo z Polski już nic nie zostanie, niech ucieka z polityki jak najszybciej aby z Polski coś jeszcze zostało.
 • w temacie Obecny cyrk tylko za przepustkami.

  W: Polityka
  [cytat kogo=Sisi1]no zobacz, a twój cyrk z pisaniem za darmo można "skosztować"[/cytat...Widzisz a Twojego nawet nie warto kosztować.
 • w temacie W PIOTRKOWSKIEJ PROKURATURZE SPRAWĘ MISIEWICZA NADZORUJE INNY "MISIEWICZ"

  W: Polityka
  [cytat kogo=Bernardo]No a czego innego można się spodziewać po "dobrej zmianie"?
  Znajomki sądzą znajomków i zapewniają, że osadzą ich sprawiedliwie.

  A co na to forumowi zwolennicy PiS-u?
  Jak zwykle to samo: nie widzą problemu, i dla nich wszystko jest w porządku![/cytat ..Oni u swoich niczego złego nie widzą.
 • w temacie Rozwód Misiewicza z Antonim.

  W: Polityka
  [cytat kogo=Sisi1]Media zyją z róznego rodzaju niejasności, dopowiedzą, co chcą. Ich rola jest głoszenie prawdy, tylko jakiej? Obecnie zrobiły zamieszanie na całą Polskę, ba..świat z pewnego faktu z mojej okolicy, tyle, że ja znam ten fakt...WYGLADA ZUPEŁNIE INACZEJ. [/cytat................No tak za nic dostaje takie wysokie odznaczenia ., oficerowie mu salutują, odbierał defilady , i to mały wielki człowiczek bez wykształcenia ha ha ha.