• w temacie Młodzież Wszechpolska będzie atakować niewinnych ludzi

W: Polityka
    taie
    iiiiiii Wszechpolacy to faceci z krwi i kosci, a w kodzie same lesby:P
    Mam nadzieję że ich spotkasz kiedyś na swej drodze i nie spodoba się im twój uśmiech.
    Ta organizacja w czarnych koszulach dawno powinna być zdelegalizowana to przedsionek najgorszych org. niemieckich z lat trzydziestych.
  • w temacie Cała nadzieja w Prezesie Polski

tezeusz
    ireneo
    tezeusz
    obiecałeś za pomocą ONRu rozpirzyć to nienawistne tobie forum
    [image]0006NT10XMDYS2VA[/image]
    Co to za banda ?
  • w temacie Cała nadzieja w Prezesie Polski

Tak cała nadzieja w nim, może wreście usunie się z polityki i wyjedzie na Białoruś bo tam będzie czuł się idealnie.
  • w temacie List czeskiej lekarki z Niemiec

Marduk1986 Stary list,przeczytałem go z rok temu Lepiej niech rzuci temat sprzed 10 lat jako aktualny ha ha ha
  • w temacie Polska i Węgry na cenzurowanym.

Marduk1986 moskal Przecież jasne, że demokracja polega na tym, żeby tu zwozić ludzi na siłę jak bydło.No właśnie tak wynika z treści tego durnego artykułu i z tego jakże światłego podsumowania hehe :D Tak wygląda lewacka demokracja,nie ważne że większość Polaków nie chce uchodźców,macie ich przyjąć bo jak nie przyjmiecie jesteście dyktatorami.
    A niech wezmą tę swoją demokrację i wsadzą ją sobie w tyłek Nie chcą uchodzców tylko ukraińców co morduja polaków. Patrz dzisiejsze wiadomości.
  • w temacie Oj, jak długo jeszcze ?

zbigniewsob Z rządami PO wytrzymałem 8 lat .. Z PIS też chyba wytrzymam ..
    Ja do nikogo nie podchodzę z nienawidzony..
    Vox popupli vox dei est . To naród wybrał PiS Wybrał naród bo tak wspaniale rządził Tusk i jego kamraci .. Kto obrazą się na naród ten jedynie głupcem. Ale czy poseł wytrzyma , dziś kończy 68 lat.
  • w temacie Oj, jak długo jeszcze ?

KarolP12 A ile ty będziesz męczył swoimi kretyńskimi tematami? Nikt Cię nie prosił abyś wtrącał swoje trzy grosze.