• w temacie Brytyjczycy nie chcą Polaków.

W: Polityka
    Marduk1986 Wszyscy Brytyjczycy rzeczesz? A to ciekawe:)
    Moje ostatnie badania dowodzą że Polacy mają dość waszej forumowej agitacji politycznej,tyczy się to PiSowców i POwców. Badanie przeprowadziłem na reprezentatywnej grupie kilku osób, wszyscy się zgodziliśmy co do tego że mamy was dosyć :D
    Ciekawe jak serdecznie PIS przyjmie z powrotem ok. miliona Polskich uchodzców a wielkiej Brytanii jak ich z Anglii wyrzucą ?
  • w temacie Koniec agencji wrogiej nam!

W: Hydepark
    Sklończy się kadencja PISu , a juz niedługo to będą wszystkie stacje PISowski pozamykane a jest ich od cholery .
  • w temacie Koniec agencji wrogiej nam!

taie
    ~Alek Masz na Myśli Wrogiej Pisowi i Głupocie . ? Jeśli ma zostać w Polsce czysta Głupota . to ta Głupota musi być Czysta . he he he he he he ......No i gdzie teraz robotę znajdzie pan Kraśko .?
    O głupocie to swiadczy twój wpis.
    Kraśko pracuje w stacji amerykańskiej a nie niemieckiej.
    A jak wam się uda zamknąć stację jankeską to znaczy że jesteście mocniejsi jak "żandarm świata"
    Życzę powodzenia.
    Słuszna racja !
  • w temacie Ksiądz i nastolatkowie podczas rekolekcji.

ada7 ....no cóż wg sukienkowych dzieci same pchają się im do łóżka, nie dziwi mnie więc że klecha takie ulotki dzieciom rozdał.
    Gdzie rodzice, szkoła i kuratorium?
    Dlaczego nie reagują?? Boją się odzywać bo wiadomo kto rządzi !
  • w temacie Petru- mistrz ekonomii

~zorro Nowoczesna-partia debili z debilem na czele. Partia PIS to debile nad debilami czyli super debile.
  • w temacie Petru- mistrz ekonomii

To porządny człowiek nie to co krzywoustny Morawiecki tuman, który na niczym nie zna się.
  • w temacie PIS w ruinie

Oni i tak za to nie płacą, więc im wolno , a my za to zapłacimy !