• w temacie "Nasi poprzednicy nic nie zrobili "

  W: Polityka
  Przez ponad dwa lata jedno i to samo powtarzają i przy kazdej okazji a mogliby chociazą dwudziestą zrobic to co zrobiłło PO to już byłoby dobrze.
 • w temacie Pospolite ruszenie po przejściu nawałnic po 3 dniach .

  W: Polityka
  1916
  Kinia223
  Na tt też pisowcy tego argumentu używają. Tylko co to ma do rzeczy?
  Nie wiem, nie widziałem ale znam lepszy. Np. Ekolodzy stwierdzili, że nie ingerują tam gdzie ingeruje natura- idąc tym tokiem rozumowania należy zostawić to jak jest i poczekać, aż natura rozłoży.

  Jest i kolejny argument posła Schetyny który nalegał na wysłanie tam "WOT" I sugerował, ze zamiast na defiladzie powinni być tam i pomagać. Ale czy biedak nie zapomniał, że jego kolega Sławek Neumann organizował protesty w miejscowości Starogard Gdański aby samorząd nie przekazał budynku dla wojska OT? ;))

  Jeśli ktoś tu płaci cenę za brak natychmiastowej pomocy dla mieszkańców to jest nim opozycja która torpedowała WOT w tym regionie oraz wojewoda który zwlekał z prośbą o pomoc wojska.
  Autor tematu pisze, że wojsko zjawiło się po 3,5 dniach i jest to kłamstwo.
  Kiedy Wojewoda zgłosił się o pomoc do MON wojsko dotarło w ciągu 5 godzin tyle, że zrobił to po 3 dniach.


  To tyle ;)  Wojsko dotarło po 3,5 dniach czytaj cytat - widzę,że przespałeś całe trzy dni.
 • w temacie Spór na linii Prezydent - minister

  W: Polityka
  cihy Kolejny dowód, że obecna konstytucja jest do bani. Kompetencje nie powinny się nakładać, a jest to standard. Ale jak do tej pory wszystko było ok. a przy tym rządzie jakoś nie idzie.
 • w temacie PiS chce dotkliwie karać za fake news!

  W: Polityka
  PIS powinien w pierwszej kolejności ukarać siebie za te głupie miesięcznice, aborcje, wybuchy i zamachy pod Smoleńskiem i mase innych głupot.
 • w temacie o co modli się Kaczyński?

  W: Polityka
  iiiiiii Dzięki Kaczorowi masz stawkę 13 zł brutto, a nie 4, jak za PO. Taka stawka jest tylko u nich na papierku a rzeczywistość jest całkiem inna.