• w temacie samowola i bezprawie policji

  W: Polityka
  yeti48
  WOMAR1910 Całe szczęście że zdarza się i porządny policjant ale to rzadkość.
  Dobrych policjantow, rzetelnych i uczynnych, jest w Polsce dużo. Nawet bardzo dużo.
  Jednak złe światło na wszystkich rzucają nie tylko ci niedoszkoleni, chamscy czy przekupni, ale również władze resortu, tuszujące wybryki podwładnych.
  Ale policjanci mordercy także jak np. we Wrocławiu a inni ich bronią., bronią morderców co nie stawia tych broniących jako dobrych policjantów.
 • w temacie Donald Tusk pogroził palcem (piórem) dyktatorskiemu rządowi Polski.

  W: Polityka
  buc1 Powiedział prawdę, a pisiory się mu odgrażają. Przecież jest Polakiem i nie pisał tego, jako przewodniczący Komisji europejskiej. Jest obywatelem polskim, byłym premierem i wolno mu wyrazić prywatne zdanie. Tym bardziej, że napisał to tylko na Twitterze. Przecież takiego spektaklu, jak pisowski nie było jeszcze w historii. Dookoła wszędzie wrogowie w kraju i za granicą. A tylko jedynie słuszna partia PiS ma rację i jej należy ufać. To śmieszne, ale zarazem przerażające.
  Nie wytrzymał już nerwowo patrząc co rząd i pisowska swita zrobiła i robi z Polski.
 • w temacie Faszyzm i rasizm w Polsce.

  W: Polityka
  buc1 Ciekawe, czy były aresztowania? Bo władza lubi legitymować swoich przeciwników. Przecież nawet ostatnio tak było, że legitymowania antydemonstrację rasistowską. PiS teraz twierdzi, że odcina się od takich demonstracji i haseł na głoszonych, ale zaraz po demonstracji mówił inaczej. A wypowiedzi publiczne, o islamistach członków PiS i ich nieprzyjęcie, trzeba nazwać miłością? Przecież też nie wszyscy uchodźcy, to terroryści, gwałciciele czekający na socjal? O tym nic nie słychać ale Frasyniuk ciągle jest na cenzurowanym.
 • w temacie co jeszcze wie Andrzej De...?

  W: Polityka
  ireneo A tak to powiedział - Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody(...) to będzie kiepsko”. Mądrzy oficerowie odchodzą z wojska nie chcą mieć nic wspólnego z wariatem.