• w temacie WYBITNE OSIĄGNIĘCIA FINANSOWE PIS W REFORMIE EDUKACJI

W: Polityka
    ~gość "Wszystkie samorządy, które starały się o pieniądze na przygotowanie sieci szkół do reformy oświaty, te pieniądze dostały"

Wiceminister edukacji Marzena Machałek
    Dostały ale w marzeniach, w realu dostały tylko obietnice - kasa poszła na miesięcznice i obstawe ich.
  • w temacie CZY PO 24- WRZEŚNIA BĘDĄ SPACERKI?? -BO PIS DO KOŃCA UPARTYJNI SĄDOWNICTWO

Laila44 24 września roku 2017 nic na całym świecie nie będzie się działo.Świat zakończy swój "żywot" 23 września 2017.Słynny na cały świat jasnowidz /skleroza, nie pamiętam nazwiska ale z zagranicy /ogłosił na cały świat że KONIEC ŚWIATA NASTĄPI 23.9.2017r.Podobno to najprawdziwsza prawda z dotychczasowych prawd.
    Wiesz ilu juz było jasnowidzów i ile końców swiata - trudno zliczyć tych zagadnień.
  • w temacie ALE ROSJA MA FAJNE HELIKOPTERY

Rosja ma , my niestety dzięki Macierewiczowi nie mamy i jeżeli dalej będzie on siedział na tym ciepłym stołeczku to dalej nie będziemy mieć.
  • w temacie Odłam partii rządzącej czyli Solidarność protestuje przeciwko Komisji Europejskiej.

Seledyn rafal333 Seledyn Słuchaj ty polityczny analfabeto, to nie Solidarność jest odłamem PiS, a PiS odłamem Solidarności. Kto tobie ciemniaku dał świadectwo ukończenia 8 klasy szkoły podstawowej? Bo przy takiej wiedzy nie wierzę, że byłbyś w stanie przebrnąć nawet przez zawodówkę! ..Ty chyba jeszcze z przedszkola nie dotarłeś analfabeto do podstawówki albo od razu dostałeś przepustke do PISu , bo tam tylko tacy są.Jak ja napierdzielałem ZOMO kamieniami, to ty gnojku z tatusiem kupowaliście w kantynie milicyjnej produkty zachodniego pochodzenia za symboliczną opłatę! To między innymi dzięki takim jak ja teraz możesz tu bezkarnie opluwać Polskę i Polaków. Za sanacji takich jak ty by wyłapano jak bezpańskie psy i skazano na dożywotnie wyroki więzienia!
    Chyba byłeś w ZOMO , bo piszesz takie bzdury/
  • w temacie Odłam partii rządzącej czyli Solidarność protestuje przeciwko Komisji Europejskiej.

Seledyn Słuchaj ty polityczny analfabeto, to nie Solidarność jest odłamem PiS, a PiS odłamem Solidarności. Kto tobie ciemniaku dał świadectwo ukończenia 8 klasy szkoły podstawowej? Bo przy takiej wiedzy nie wierzę, że byłbyś w stanie przebrnąć nawet przez zawodówkę! ..Ty chyba jeszcze z przedszkola nie dotarłeś analfabeto do podstawówki albo od razu dostałeś przepustke do PISu , bo tam tylko tacy są.
  • w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

~gość lawendzia Tak przypuszczam że PiS zablokuje kolejne wybory, albo je
    zmajstruje .
    Wkraczamy właśnie w ŚREDNIOWIECZE . [image]0006UNYPBF4EKQ1X[/image] Czyżbyś pokazywał,że główka Cię boli ?