• w temacie Tymoteusz Szydło został księdzem .

  W: Hydepark
  ~irek
  taie
  iiiiiii Normalni ludzie pogratulują wyboru, lewackie bydło będzie ujadać.
  Co to takiego - "lewackie bydło" jak po chrześcijańsku coś/kogoś nazywasz ?
  To tacy aktywiści z PZPR którzy zmienili wyznanie na Smoleńskie jak Piotrowicz ? A może Kryże ?
  Pytanie skieruj do członka po


  To chyba ktoś z PISu bo tylko oni tak gębą klepią.
 • w temacie Burzliwa debata sejmowa..

  W: Polityka
  Od dawna wiemy,że tacy ministrowie jak : Ziobro, Zieliński, Macierewicz i kilku innych nigdy nie powinni zajmować się polityką ponieważ nie mają żadnych w tym kierunku kompetencji a tylko szkodzą naszemu państwu.Podczas debaty sejmowej wykazano jakie ministrowie mają poważne " grzechy " na sumieniu. cytat ""To klasyczny przykład braku sensownej odpowiedzi na to, co się zdarzyło" - powiedział o działaniach szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka i jego zastępcy Jarosława Zielińskiego po tragicznej śmierci Igora Stachowiaka w komisariacie Grzegorz Schetyna.

  "Zieliński i Błaszczak mają krew na rękach" - dodał.

  Podobnego zdania jest poseł PO Borys Budka. "Minister Błaszczak wykorzystuje śmierć człowieka do celów politycznych" - ocenił. "Przez rok niczego nie wyjaśnił i nie ukarał winnych" - dodał.

  Czytaj więcej na http://fakty.(...)=chrome Po ta poweażnych zarzutach ci ministrowie automatycznie powinni podać sie dop dymisji ale to niestety trzeba mieć honor i odwage, a Ci panowie niestety nie posiadają, a warto nadmienioć,że pan Ziobro ma już niejeden przypadek tego typu .........................I TO SZCZERA PRAWDA, a TV PIS podaje ale same kłamstwa tyakie jak i Szydło od początku kłamstwami posługiwała się i dalej posługuje się.
 • w temacie Burzliwa debata sejmowa..

  W: Polityka
  ~gość chcielibyście ale nic z tego, będziecie bydlaki dociskani do samego smutnego końca cele już czekają a PISowcom idzie coraz lepiej i coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę że to co wydawało się nierealne jednak zaczyna iść w dobrą stronę to koniec oszustów z PO pozostało oprychom tylko się przyglądać jak koryto oddala się nieubłaganie coraz dalej
  PISowi idzie coraz to lepiej ale w dół !
 • w temacie Burzliwa debata sejmowa..

  W: Polityka
  ~niewstydwam TV wczoraj podała, że za rządów PO, 34 osoby zostały pobite na posterunku policji, w efekcie pobicia zmarły .Nikt z PO nie został zdymisjonowany ani nie podał się do dymisji, i co? dalej będziecie krzyczeć?
  Bzdury propaganda PISu.
 • w temacie Małgorzata Wassermann - kobieta przy której wszyscy tracą pamięć 😎

  W: Polityka
  Air842 iiiiiii Air842 Nie rozumiem . to chyba tylko te ,ktore zyja inaczej . Ona mnie nie pociaga ,a wrecz odwrotie jej zachlannosc jej ciagle zadanie pieniedzy za Smolensk ..czyni ja w moich oczach nie ciekawa osobe .Jej wywiady sa dalece odbiegajace od przyjetych standartow .. taki prawnik jakich wielu ,a moze nawet smieszniejszy ........... bo zachlanny ,! nie ma jej w mediach bo dziennikarze tez nie za bardzo ja lubia Wzięła kasę za Smoleńsk? Podaj źródło tej informacji.Niestety nie moge wkleic ,,, ale wystarczy wpisac p.Wassermann (to chyba niemieckie nazwisko)i odszkodowania za katastrofe Smolenska. Owego czasu zrobilo sie glosno i dla cierpiacej nieco niekomfortowo .......... sie wycofala YT jest usumiete .. ale gazety nie tak latwo zablokowac .! To pasożyt na Polskiej ziemi
 • w temacie Kolejna awantura w sejmie z udziałem Pawłowicz.

  W: Polityka
  madox66 Rafał a kogo interesuje to niby babsko? Normalna kobieta tak nie zachowuje się, a jako posłanka powinna sobą coś reprezentować, a ona reprezentuje chamstwo, i brak wychowania i dobrych manier.