• w temacie Obłąkany wraca do Smoleńska.

W: Polityka
    pintapalec
    taie Tu ma rację !
    Wystarczy ujawnić ostatnią rozmowę telefoniczną między Warszawą a samolotem - będzie wszystko jasne.
    Nie wiem na co Putin i Łukaszenka czekają.
    Czekają aż Polacy za sprawą małego wielkiego naczelnego karakana, zaczną się nawzajem wyżynać..
    I karakan i Antek i tak są już obłąkani.
  • w temacie W Sejmie protest rodziców osób niepełnosprawnych – dziękuję Wam!

taie
    ~gość Zastanów się roszczeniowa autorko nad tym co piszesz, państwo ciebie okradło czy ty państwo okradasz ? z jakiej racji mam płacić na twoje dziecko ? ty zazdrościsz innym roszczeniowa autorko jakby ci się należało i basta a tak nie jest więc trochę pokory. Gdzie byłaś w poprzednich latach ?
    Widzisz dziecino (której życie nie dało popalić ) albo wredny hejterze z PZPPiS
    ja od parunastu lat opiekuję się "Niezdolną do samodzielnej egzystencji" (dawniej to sie nazywało 1 grupa inwalidzka ) i obecnie
    jestem
    -do pracy za stary i w dodatku nie jestem dyspozycyjny ze względu na tą opiekę
    -na rentę za zdrowy
    -na emeryturę odrobinę za młody
    Po moich trzydziestu paru latach pracy nie należy mi się nic (jedynie żonie zasiłek pielęgnacyjny)
    z OPS też nic bo żona ma odrobinę za wysoką emeryturę .
    Módl się do swych wszystkich Bogów by ciebie nie spotkało to samo.
    Gdybym mógł sam bym poparł te dziewczyny.
    ...PIS bdba ale o spasionego Rydzyka a niepełnosprawnych ma gdzieś.
  • w temacie Bardzo zróznicowane sondaże.

~gość ~gość WOMAR1910 ~gość Sondaże sondażami a po wyborach z PO nic nie zostanie bo większość będzie we Wronkach a sondaże Faktu czy Newsweeka można dedykować deklom na pociechę żeby miały co pisać na Interii. .....Deklom na pocieszenie to są sondaże z Cebosu to to typowe rządowe sondaże przez nich opłacane- więc to kicha.Dyrektorem CBOS-u jest pani mianowana w 2008 roku przez PO i dlatego są niewiarygodne ? napij się mleka bo widocznie swojego ci brak i chrzanisz całymi dniami bez sensu.Tak myślałem, ta Przyłębska też jest wiarygodna, bo mianowana przez PIS.
    Tak samo jak jej partner w Berlinie były PZPR albo ten Mariusz minister nieprawnie ułaskawiony czy Piotrowicz można by tu wymieniać non stop.
  • w temacie Bardzo zróznicowane sondaże.

~belfer67 Na nic się zda pocieszaniee się ,że ŁPOZYCYJA WYGRO WYBORY!!!Nigdy ale to nigdy!!!Aż mi was żal........PISZ PO POLSKU BO CHOLERA WIE CO TY W OGÓLE PISZESZ !
  • w temacie "Skonczy sie ta uprzywilejowana kasta " powiedzial p.Kaczynski

W: Uczucia
    Air842 inka111 abce Powinien jeszcze zwrócić pieniądze za prywatne miesięcznice bo dla Narodu to były "męczennice" .Takie jest stwierdzenie .Plus do tego 130 tys zł za każdy miesiąc za jego ochronę.
    To są miliony złotych przez te wszystkie lata.
    Ile sprzętu do szpitali czy pomocy dla najbiedniejszych można za to zrealizować?

Zastanawia mnie jedno...taki dobrodziej, ten co daje nierobom 500 i popiera ich lenistwo, ściga „przestępców” i robi tyle dobra dla Polski musi mieć ochronę? Przed kim?

.......Z woli Kaczyńskiego a nie z woli narodu... Sam sobie postawił schody...

Pomnik Smolenski podobno z wola Narodu postawiony ,,a polcjaj musi go dzien i noc pilnowac Przed kim ?
  • w temacie "Skonczy sie ta uprzywilejowana kasta " powiedzial p.Kaczynski

W: Uczucia
    inka111 rafa333 Air842 ~gość inka111 abce Powinien jeszcze zwrócić pieniądze za prywatne miesięcznice bo dla Narodu to były "męczennice" .Takie jest stwierdzenie .Plus do tego 130 tys zł za każdy miesiąc za jego ochronę.
    To są miliony złotych przez te wszystkie lata.
    Ile sprzętu do szpitali czy pomocy dla najbiedniejszych można za to zrealizować?

Zastanawia mnie jedno...taki dobrodziej, ten co daje nierobom 500 i popiera ich lenistwo, ściga „przestępców” i robi tyle dobra dla Polski musi mieć ochronę? Przed kim?

Przed deklami i takimi idiotkami z kodu.Blad w mysleniu sammi przed soba musicie sie chronic ,i stad ta zlosc jak czytacie prawde ,, jedno wam tylko zostalo obrazic ,wyzwac Co ta za małpa na tej fotce ?Morda zdradziecka w pełnej krasie.
    ......................Słuszna racja !