• w temacie Katolicy niemieccy odchodzą od tej instytucji.

W: Hydepark
    Uważam,że znaczna część Polaków już otworzyła oczy i przestało chodzić do kościoła, ale w Boga wierzą i spokojnie mogą pomodlić się w domu czy pójść do kościoła gdy jest pusty i tam pomodlić się. Natomiast na msze nie chodzą i nie kontaktują się z klerem.Inna znów część Polaków jest otumaniona przez kler i księdza uważają za osobe świętą i wszystko by dla niego zrobili to raczej osoby starszego pokolenia.Ale sż jeszcze Polacy tacy, którzy nioe mają wyrobionego zdania.
  • w temacie Polska gospodarka zwalnia swoje tempo !

W: Polityka
    Nieoczekiwanie nawet dla sporej części pesymistycznie nastawionych ekonomistów, polska gospodarka w trzecim kwartale mocno wyhamowała. Według wstępnych wyliczeń GUS, tempo jej wzrostu wyniosło zaledwie 2,5 proc., choć spodziewano się zwyżki o 2,9 proc. To wynik najsłabszy od trzeciego kwartału 2013 r., gdy PKB wzrósł o 1,8 proc. Przez kolejnych dziesięć kwartałów od początku 2014 r., czyli przez dwa i pół roku jego dynamika systematycznie przekraczała 3 proc. W ostatnich trzech miesiącach 2015 r. sięgnęła nawet 4,3 proc. Ekonomiści ankietowani przez PAP oczekiwali, że w III kwartale 2016 r. gospodarka urosła o 2,9 proc. rdr.
    3%). Po raz ostatni polska gospodarka rozwijała się poniżej 3 procent pod koniec 2013 roku. Ekonomiści i analitycy oczekiwali, że wzrost gospodarczy liczony rok do roku w trzecim kwartale wyniesie blisko 3 procent PKB. Pełne dane o PKB w III kwartale GUS poda 30 listopada o godz. 10.00.
  • w temacie To jakaś upiorna perwersja

MoskiZPOPiS
    KuraDomowa Może powinniśmy złożyć jakiś wniosek zbiorowy o odszkodowanie za zbezczeszczenie Wawelu, czyli dobra narodowego??
    Popieram,tam leżą królowie Polski,Lech Kaczyński nie powinien tam leżeć,Wawel został sprofanowany.
    ..............................Od kiedy pochowano tam Kaczyńskiego przestałem chodzić na Wawel bo to miejsce przestało być godne odwiedzin......................
  • w temacie gdybyscie byli na miejscu rodzin ofiar "katastrofy" smoleńskiej

Agatkka Antoinette A ja jakby to dotyczyło , kogoś mi bliskiego, to postukałabym się w czoło, gdyby ktoś po tylu latach , rozgrzebywał groby moich bliskich, przecież za te pieniądze , ci zmarli sobie duszy nie odkupią a żeby się nachlapać czyjąś śmiercią i besztać groby....to szkoda gadać...Ja bym nie pozwoliła na ekshumacje ..po drugie czy ktoś wie jak u nas zrobią sekcje zwłok ? nie tylko czasem chustę zostawiają ,ale i wypychają watą .............................NA PEWNO WIĘCEJ NIE ŻĄDAŁBYM NIŻ TO CO DOSTALI, NIE POZWOLIŁBYM NA EKSHUMACJE ODWOŁYWAŁBYM GDZIE TYLKO DA SIĘ NAWET DO STRUKTUR MIĘDZYNARODOWYCH BO TO JEST BANDYCTWO ! TO HIENY CMENTARNE.
  • w temacie To my płacimy, a czy jest zasadne?

prowincjusz2 irusio egle irusio egle te dwie panie pozostawie bez komentarza, skoro mmoga doic, to doja.
    jak to jednak jest, ze rodzina po pilotach, ktorzy faktycznie, jako nieliczni zgineli na sluzbie, nie domaga sie wielkich odszkodowan, nie krzyczy o zamachu?
    poza jednym mogliby, ale bezpartyjni. Myślę, że rodzina by uniknąć kłopotów, woli nie mieć i kasy i takich sprzedajnych patriotów. Podobnie ze stewardesami. One jedyne były na służbie wówczas,piloci rowniez byli na sluzbie... tyle, ze nie biora udzialu w szopce, dlatego tez nie maja praw do odszkodowan, a moze tez dlatego ze nie chca bra udzialu w szopce, to rezygnuja z odszkodowan. dzieki temu wdowa po Blasiku moze wziac z pieciu i wciaz plakac, jak jej serce po stracie meza krwawi...

Wiem, że podobny temat był i pewnie będą. Mnie zbulwersowała perfidia tej kobiety. Umotywowała bowiem kwotę ekshumacją, której cały czas sikę domagała. No i zachowanie Macierewicza, który jest dla nich kasjerem. Wypłaca jak swój swojemu. Nasze jednak wypłaca. Po ekshumacji będzie go mniej. Czy nie zechce odszkodowania?Nie wiadomo jeszcze czy to koniec. Czy ktoś jest w stanie zagwarantować, że Antek nie wymyśli bomby z jakimś nieznanym dotąd związkiem chemicznym i nie zażąda kolejnych ekshumacji pod kątem obecności tego związku?
    Ja głowy bym za to nie dał.........................NIEKTÓRZY CIĄGNĄ Z TEGO TYYLE KASY ILE TYLKO SIĘ DA POWINNI WSTYDZIĆ SIĘ.......................