• w temacie Jazda bez prawa jazdy grzechem?

W: Religia
    To wszystko musiałoby być grzechem , nawet co drugie słowo wypowiedziane, spojrzenie niezbyt łagodne itp
  • w temacie Obrzezany czy nie ?

W: Babskie sprawy
    Junani przyjaciel mojego dobrego kolegi się obrzezał, nie ze względów religijnych, tylko seksualnych. ponoć żołądź robi się mniej wrażliwa i mężczyzna potrzebuje dłuższej stymulacji ;) ale ja tylko powtarzam zasłyszane :))
    Przypuszczam,że tak to może być.
  • w temacie Czy nasze miasta stały się czyściejsze ?

W: Hydepark
    Kajetana Na renowacje kamienic jest kasa z unii, tak samo na oczyszczanie rzek, podobnie na rewitalizację terenów i naprawę ulic.

Ale niektórym się wydaje ze z Unii to my nic nie mamy, że nas okrada bezecnie. Zobaczymy jak będzie po 2020 roku i oczy się co niektórym otworzą, szczególnie rolnikom. Nawet bym chciala żeby był wówczas przy władzy PiS.
    Ale te wszystkie zmiamy są dostrzegalne gołym okiem i widać jak z dnia na dzień ładnieją nam miasta. Przejeżdżając nawet przez obszary zalesione widzimy powystawiane worki z odpadami po sprzątaniu tych terenów, aby tak było dalej , a napewno przyjemniej nam będzie się żyć.
  • w temacie co robić? narzeczony czy nowo poznany?

Postaraj się przeczekać trochę gdy emocje opadną, czas robi swoje, Po kilku miesięcach przekonasz się na kim Ci bardziej zależy. Pieniądz to rzecz nabyta a szczęście z drugą osobą to coś więcej .
  • w temacie Mąż mnie chyba zdradza...

Nie wiesz że zdradza a jedynie przypuszczasz a to jest kolosalna różnica, Zmiana wyglądu o niczym nie świadczy. Może to robi dla Ciebie ?
  • w temacie Jak rozpoznać geja?

W: Męskie sprawy
    Fiodoriwan Alis88 Podkochuje się w koledze ze studiów. Jest super – przystojny, inteligentny i zabawny. Kiedy wychodzimy na jakąś kawę, piwo to jest mi trudno uwierzyć, że tak dobrze się dogadujemy (zwłaszcza, że już zerwałam z dwoma chłopakami). Nie daje mi jednak spokoju jednak myśl, którą też koleżanki mi podrzucają, że T. jest gejem… W sumie nie rozmawialiśmy na ten temat tak bezpośrednio, czasem tylko się gdzieś ta kwestia przemyciła , ale nie na tyle, żeby cos wywnioskować. Nie mam odwagi też zapytać wprost, ale czy są jakieś szczególne cechy, po których mogłabym rozpoznać, że on jest gejem? Może ja czegoś nie zauważam… maja specyficzny głos I DZIWNY UKŁAD RAK ZWŁASZCZA DŁONI TAKIE PALCE POWYGINANE i delikatne
    Chyba się mylisz bo to nie wszyscy.
  • w temacie Smoleńsk czy kogoś to jeszcze interesuje?

ktosia13 Pewnie tych co na okraglo poruszaja ten temt probujac odnalezc prawde prawdziwsza od najprawdziwdziwszej.

Zamiast zajac sie zywymi obywatelami....ktorzy czesto nie maja na lekarstwa to ekshumuja zwloki.Szczera prawda za dużo mają kasy i nie mają gdzie jej wydawać.
  • w temacie Kaczyński był zdrajcą i nie zasłużył na pochówek na Wawelu.

~duszek L. Kaczyński nie chciał podpisać traktatu . Już dziś nikt nie pamięta ja Tusk ze swoją banda szydzili z niego jaka była nagonka TUSKA < PO i Brukseli ,az potem podpisał . To Kaczor robił nagonke wszędfzie wpiepszał się w nie swoje sprawy.
  • w temacie zapraszam na modlitwy w intencji......

pokrzywa Ale jeszcze po domach nie chodzą jak inne sekty, doceń.

Pewnie że takie wydmuszkowe tematy to kryptoreklama, ale bóg -admin zdecydował, że to zacny produkt i reklamować go za friko (?) niemiecki portal może i powinien.

Łamanie prawa nikogo w naszym kraju nie rusza. Nie martw się bo za niedługo oni po domach będą chodzić i sprawdzać czy na wszystko co mamy w domu mamy pokrycie w rachunkach, jeżeli nie to będziemy mieli sprawy sądowe i kary - no chyba ze Duda nas ułaskawi.