• w temacie Kto jest prawdziwym Polakiem.

W: Hydepark
    prowincjusz2
    0becny
    karinanati Wstydem jest być Polką/Polakiem za granica, kiedy wreszcie to do mnie dotarło, zaczęłam mówić, ze jestem ze Słowacji i wstrętne, nachalne ciapaki sie ode mnie wreszcie odczepiły.
    Żadnym wstydem. Większość życia spędzam za granicą i nie widzę żadnego powodu do tego abym miał się swojego pochodzenia wstydzić. Jestem nie mniej użyteczny dla świata niż inni obywatele dowolnego kraju więc dlaczego miałbym odczuwać jakiś wstyd?

A tak żeby było w temacie to polakiem się jest czy się chce czy nie chce i do tego zawsze prawdziwym. Wystarczy jak napisał trot się tutaj urodzić i mieć rodziców polaków a już nie ma znaczenia co sobie na ten temat ktokolwiek myśli. Jest się polakiem tak samo prawdziwym jak wszyscy inni prawdziwi polacy.
    Ja sam na przykład i polskę i patriotyzm mam głęboko w dupie a religie to nawet jeszcze głębiej ale nie umniejsza to wcale mojej prawdziwości. Trzeba być niespełna rozumu żeby tworzyć takie koślawe pojęcia według których ktoś jest prawdziwszy od kogoś innego. To patriotyczne pranie mózgów które przechodzimy wszyscy w dzieciństwie czyni takie spustoszenie w durnych podatnych na sugestię głowach i na starość zamiast mądrzeć to większość głupieje. Nie wiem czy istnieje coś co wyrządziłoby więcej szkód dla każdego kraju z osobna i całego świata ogólnie niż lekcje historii z całą tą patriotyczną indoktrynacją i symboliką narodową. Najgorszy syf jaki sobie można wyobrazić bo dzięki niemu tak łatwo politykom nas skłócić.
    Tak właśnie i ja to widzę. Patriotyzmem czasu pokoju jest uczciwa praca, budowa własnego domu, wychowanie własnych dzieci i płacenie podatków. W zachodnich krajach ludzie chwalą się kto więcej zapłacił podatków, w Polsce na ile udało się oszukać fiskusa.
    To jest fakt i dlatego w Polsce żyje się znmacznie gorzej aniżeli w innych państwach.
  • w temacie OSZUKANA NA PORTALU RANDKOWYM

Wiadomo,że tego typu portale to pic. Można je pooglądać ale wszystko bierzemy pół zartem,pół serio.
  • w temacie Czy NSZZ Solidarność to przybudówka PIS?

W: Polityka
    Keramek To jeden z kilku dziesięciu związków zawodowych reprezentujących przede wszystkim swoich baronów czy jak ich tam zwał. Zero skuteczności po co to utrzymywać.ł
    Utrzymują po to aby dawać im kase a oni aby zamykali usta robotnikom .
  • w temacie Związek zawodowy pseudo Solidarność.

W: Polityka
    dziadek16 Za rzadów PO nie było dla Dudy posady w strukturach rządowych , teraz co dwie dudy to nie jedna . Za zamkniecie ust przewodniczącemu psełdo solidarności ....posadzono go na jakimś stołeczku i dano wynagrodzenie ...zatem ten ,,obronca,, robotników ..został obrońcą pracodawców i nie będzie kalał swojego miejsca pracy .... To fakt szkoda tylko,że zaden z nich nie jest mądry.
  • w temacie Nie róbcie w Polsce Majdanu!!

Do Majdanu dąży tylko i wyłącznie PIS wraz z Kaczyńskim już wprowadza dyktaturę, a Polacy nie pozwolą tak się poniewierać.
  • w temacie Gdzie warto się wybrać na koniec wakacji?

W: Turystyka
    Na koniec wakacji ! na pewno niedaleko miejsca zamieszkania i w miejsca oddalone od zgiełku gwaru szumu samochodów najlepiej tam gdzie spokojnie można odpocząć w ciszy i spokoju.