• w temacie Komisja Wenecka w Polsce.

W: Polityka
    spon
    Boldusia40 Nie wiem, co Komisja Wenecka powie, wiem co powiedział wczoraj w tej sprawie
    prezes PIS- że nie opinia Komisji nie będzie brana pod uwagę.
    Dobra, gadać sobie można , bo unijny budżet zaklepany do 2020 roku,
    za chwilę zaczną się projekty na ten po 2020, perspektywy nie wydają się zbyt przychylne.
    Jeśli UE nałoży jakieś kary finansowe, to Polska po prostu przestanie płacić unijne składki.
    Proste jak sznurek w kieszeni.
    Ale wówczas nie może Polska liczyć na pomoc z Uni, więc będzie po pomoc szła do Rosji ? To wszystko nie jest takie proste.
  • w temacie Turcja co warto kupić?

W: Turystyka
    Ciuchy tureckie sa super, fajnie się je nosi.nie tak jak te szerokie chińskie jednorazówki.
  • w temacie Najpiękniejsze miejsca Europy

W: Turystyka
    Najpiękniejsza to Polska, zycia nam nie wystarczy aby cały kraj zwiedzić, a dla odmiany można i inne obejrzeć.
  • w temacie Kiedy wreście PIS przestanie rządzić i rujnować POLSKĘ.

InterWojtek222 Tak bardzo staracie się obrzydzić Polakom rządy PIS a tu kicha !! PIS będzie rządził następne 20 lat !!! Zapamiętaj, już Polacy nie dadzą złapać się na ładne słówka oszustów z PeO czy innej nowoczesnej !!! POwiedziałem.
    Na PIS owskie już się złapali i mają dość.ich.
  • w temacie Kiedy wreście PIS przestanie rządzić i rujnować POLSKĘ.

Pomidorowy Antonnia Pomidorowy Wbij to sobie do głowy PIS to najlepsza partia pod słońcem.Może" wreście " wbije sobie to do głowy :)) Coś mi się wydaje ,ze blender znalazł swojego "drucha" :D)
    Jesteś blanderem ?
  • w temacie Wspaniały rząd PISu

Mam nadzieje że już dni ma policzone i PIS spadnie z hukiem na dno.
  • w temacie Żądanie od komisji Weneckiej!

Ale wypisałaś bzdury , chyba pisałaś na papierze toaletowym bo takie głupoty Ci wyszły,że az strach czytać !