• w temacie Pawlowicz powiedziala .ze

W: Hydepark
    A czego można spodziewać się od Pawłowicz, chyba że będzie zajęta jedzeniem sałatek i nie będzie w stanie nic wypowiedzieć mając usta pełne jedzenia.
  • w temacie Niemy krzyk, czy słyszysz?

~gość Dzięki Antoniemu ubawiłam się setnie na koniec dnia :) Głosowanie przeciw ustawie antyaborcyjnej jako zabieg terapeutyczny wobec kobiet opanowanych nienawiścią do ojczyzny - tego by Monty Python nie wymyślił! :)
    A co to za kudłaty zwierz w załączniku ?
  • w temacie Koniec socjalu za granicą.

W: Polityka
    ~Ren Natomiast przymiotnik " polski" piszemy z małej litery..... Rozumiem, że wykształcenie odpowiada POglądam POlitycznym ;-)
    Nie musisz mnie pouczać wystarczy że spojrzysz na emigrantów ale tych wszystkich.Wskazówki z jęz. polskiego pozostaw sobie zapewne będą Ci potrzebne.
  • w temacie Koniec socjalu za granicą.

~Ren Myślałam, że słowo Polak piszemy dużą literą. Tak przynajmniej jest w j. polskim. Moje 6- letnie dziecko już o tym wie? Polak, a polak to różnica nie wszyscy są jednakowi.
  • w temacie Czy w PiS następuje podział ?

dziadek16 rafal333 Oj sprzydałby się a dziadek karzełek niech odejdzie z polityki i w kapciach niech siada przed TV ogląda Trwam z różańcem w rękach.Dziadek karzełek nie wie do czego słuzy różaniec , jemu katolicy są potrzebni bo on ich wykorzystuje do realizacji swoich mitów. To katolicy nazwali go zbawicielem, tylko dlatego że klerycy widzieli w tym swoje żyski, realizacje swoich planów politycznych. Kościoły zmienili w trybuny polityczne, zatem karzełek jest potrzebny. No wiadomo na jakiś czas...........Może mu poddani biblie czytają ?
  • w temacie Boże, chroń funta

Oni cały czas żartują tylko szkoda,że to kosztem nas Polaków.