• w temacie ROK PO WYBORACH.

  W: Hydepark
  AnnTonia Ankieta nie działa :((
  Zatem tu wpiszę - tak , dobrze .
  ...................... Nie wiem dlaczego nie działa widocznie coś spiepszyłem no ale trudno !
 • w temacie Bartłomiej Misiewicz "symbolem"

  W: Hydepark
  Ziemowitt DO AUTORA ----raczej symbolem korupcji , służalczości , cynizmy , uczestnik wyścigu szczurów
  .....................CAŁKOWICIE ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ !
 • w temacie Bogdan Borusewicz groźny dla senatu ?

  W: Polityka
  ~gość No wreszcie! Ten mało inteligentny, bełkoczący osobnik nie będzie już udzielał wywiadów w mediach. Nie dało się słuchać jego obrzydliwego mamrotu:P
  .............Piszesz o sobie ? rozumie Cię ale może wyjdziesz z tego !
 • w temacie PROTEST PRZED SIEDZIBĄ SOLIDARNOŚCI W GDAŃSKU - PIOTR DUDA NIE WYSZEDŁ BAŁ SIĘ KOBIET ?

  W: Polityka
  AnnTonia rafal333 AnnTonia rafal333 AnnTonia rafal333 ~hihihi Nie dziwię się że pan Duda nie wyszedł, bo spotkanie z agresywnymi feministkami nie należy do przyjemności. Każdy normalny mężczyzna woli mieć do czynienia z kulturalnymi kobietami niż z rozkrzyczaną gawiedzią w czarnych uniformach:P Więc po co Duda przywłaszcza sobie symbole Solidarności do niego nie należą niech pilnuje swojego pieska i płaci ludziom którzy w ośr.wczas. dla niego pracują.Udowodnij ,gdzie Piotr Duda mówi o tym ,że logo jest jego własnością ? Założył sprawe z tego powodu.Chrzanisz . Widzę że nie czytasz - ogladasz wiadomości,Oglądam i rozumiem przekaz . Ty chyba nie bardzo . I jak ? kojarzysz ?
 • w temacie PROTEST PRZED SIEDZIBĄ SOLIDARNOŚCI W GDAŃSKU - PIOTR DUDA NIE WYSZEDŁ BAŁ SIĘ KOBIET ?

  W: Polityka
  AnnTonia rafal333 AnnTonia rafal333 AnnTonia rafal333 ~hihihi Nie dziwię się że pan Duda nie wyszedł, bo spotkanie z agresywnymi feministkami nie należy do przyjemności. Każdy normalny mężczyzna woli mieć do czynienia z kulturalnymi kobietami niż z rozkrzyczaną gawiedzią w czarnych uniformach:P Więc po co Duda przywłaszcza sobie symbole Solidarności do niego nie należą niech pilnuje swojego pieska i płaci ludziom którzy w ośr.wczas. dla niego pracują.Udowodnij ,gdzie Piotr Duda mówi o tym ,że logo jest jego własnością ? Założył sprawe z tego powodu.Chrzanisz . Widzę że nie czytasz - ogladasz wiadomości,Oglądam i rozumiem przekaz . Ty chyba nie bardzo . Poszukaj sobie w internecie po ostatnim proteście kobiet gdy szły z transparentami Solidarności to na drugi dzień była jego wypowiedż,że sprawe kieruje do sadu o naruszenie praw znaków Solidarności podczas protertu nie związku zawodowego , tylko kobiet.
 • w temacie PROTEST PRZED SIEDZIBĄ SOLIDARNOŚCI W GDAŃSKU - PIOTR DUDA NIE WYSZEDŁ BAŁ SIĘ KOBIET ?

  W: Polityka
  AnnTonia rafal333 AnnTonia rafal333 ~hihihi Nie dziwię się że pan Duda nie wyszedł, bo spotkanie z agresywnymi feministkami nie należy do przyjemności. Każdy normalny mężczyzna woli mieć do czynienia z kulturalnymi kobietami niż z rozkrzyczaną gawiedzią w czarnych uniformach:P Więc po co Duda przywłaszcza sobie symbole Solidarności do niego nie należą niech pilnuje swojego pieska i płaci ludziom którzy w ośr.wczas. dla niego pracują.Udowodnij ,gdzie Piotr Duda mówi o tym ,że logo jest jego własnością ? Założył sprawe z tego powodu.Chrzanisz . Widzę że nie czytasz - ogladasz wiadomości,
 • w temacie PROTEST PRZED SIEDZIBĄ SOLIDARNOŚCI W GDAŃSKU - PIOTR DUDA NIE WYSZEDŁ BAŁ SIĘ KOBIET ?

  W: Polityka
  AnnTonia rafal333 ~hihihi Nie dziwię się że pan Duda nie wyszedł, bo spotkanie z agresywnymi feministkami nie należy do przyjemności. Każdy normalny mężczyzna woli mieć do czynienia z kulturalnymi kobietami niż z rozkrzyczaną gawiedzią w czarnych uniformach:P Więc po co Duda przywłaszcza sobie symbole Solidarności do niego nie należą niech pilnuje swojego pieska i płaci ludziom którzy w ośr.wczas. dla niego pracują.Udowodnij ,gdzie Piotr Duda mówi o tym ,że logo jest jego własnością ? Założył sprawe z tego powodu.