• w temacie Żółta koszulka Szydło.

W: Polityka
    Kajetana
    Zeus66
    aba1 Premier Beata Szydło to zdecydowanie nie moja bajka ale czepianie się koloru kostiumu
    to jak dla mnie dziecinada .
    Mylisz się , kolor ma znaczenie, zwłaszcza we Włoszech. Historycznie we Włoszech kolor żółty był bowiem przypisany… kurtyzanom, a w późniejszych czasach prostytutkom. Od XII wieku zaczęto wiązać kolor żółty ze zdradą i fałszem. Dlatego też w malarstwie postać Judasza przedstawiano w żółtych szatach. Ponadto kolor ten uznano za barwę wrogości, złych zamiarów i bezwstydu.
    Wręczenie żółtych kwiatów oznacza sympatię, kolezenskosc :P
    Żółty kolor to raczej zazdrość !
  • w temacie Żółta koszulka Szydło.

gugu77
    aba1
    gugu77 Wygladala jak Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej.......
    Porównanie trafne , tylko że każdy ma prawo ubierać się tak jak mu pasuje .
    A kazdy ma prawo do wlasnej opinii....
    Każdy ma swój gust ale w tym wypadku to przesada akcentować swoje przywódżtwo , gdy się jest na końcu stawki !
  • w temacie Grzegorz Schetyna- premier in blanco

W: Hydepark
    ~ofiara Najbardziej prymitywny zwolennik z PO, byłby lepszy od waszego obłąkanego dyktatora i paru ciemniaków, z PiS. Słuszna racja każdy inny lepszy od PISowca z Kaczyńskim za plecami.
  • w temacie Polscy przedsiębiorcy nie ufają rządowi?

kapitał z Polski ucieka i będzie gorzej, Polacy zakładają firmy w Czechach, Słowacji, Niemczech bo tam można przewidzieć co będzie za rok, dwa pięć w Polsce niestety nie a i podatki tam są proste, stabilne i korzystne dla przedsiębiorcy.
  • w temacie Żale towarzysza Michnika

W: Hydepark
    ~tytus]rafal333 ~tytus [cytat kogo=rafal333 Przecież możesz sobie popłakać nikt Ci tego nie zabrania. Szydło za każdym razem gdy wychodzi na mównice to płacze a tobie nie wolno ![/cytat

Trzymaj się tematu głupku. Nie pisz tak brzydko o sobie - nie wypada samemu na siebie ?Straciłeś już dar rozumnego czytania ? No i potwierdza się to co napisałem !
  • w temacie Macierewicz cofa się w czasie !

gugu77 Musze troche zaprotestowac.
    T72 to zupelnie dobry czolg.
    I wcale nie zabytkowy.
    Zabytkowe to sa "Kaczory", nomen omen.
    Nie wiem czy bedzie to wersja PT91, ktorych mamy ca 200-250szt.
    A Leopardy?
    No, nie wiem.
    Czy wrta skorka za wyprawke? Opinie generałów są takie jakie są sam nie mam takiej wiedzy.