• w temacie Prezydent Duda w Krapkowicach.

  W: Polityka
  jax55 Widząc jak PiS zabiera się za osłabianie pozycji Prezydenta RP (( największy mandat społeczny a najmniejsze kompetencje)) próbuje odciąć się od tego bajzlu.
  Tylko,że on raz odcina się a innym razem ulega prezesowi.
 • w temacie Marsz skrajnych prawicowców i jego echa.

  W: Polityka
  irenkaa Do tego roku nigdy nie było tyle rasizmu co w tym pochodzie. To przyniesie same nieszczęścia
  Mamy powrót do lat trzydziestych ub. wieku - tak działo się w Niemczech.
 • w temacie Marsz skrajnych prawicowców i jego echa.

  W: Polityka
  Marcin65 dowcip to wczoraj na konferencji prasowej Błaszczaka był
  z jego słów wynika że 10 osób napadło na 60 tysięczny tłum i tylko dzięki interwencji policji nie doszło do tragedii i nikt z 60 tysięcy nie został poszkodowany a policja musiała chronic tłum przed 10 osobami i zajęta była

  w sumie zachował ciagłość mysli bo przypuszczam ze do dzis jest przeswiadczony o tym ze chłopak który zmarł na posterunku policji popełnił samobójstwo samemu się rażąc paralizatorem

  Niestety mamy ciężko chory rząd !
 • w temacie Marsz skrajnych prawicowców i jego echa.

  W: Polityka
  Mateusz Pławski, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej takich słów użył.w wywiadzie dla Do Rzeczy cyt" , "Nie jesteśmy rasistami, a separatystami rasowymi" - powiedział. Odniósł się tym samym do wczorajszego Marszu Niepodległości.". Nic dodać nic ująć tak było w latach trzydziestych minionego wieku !

 • w temacie Marsz skrajnych prawicowców i jego echa.

  W: Polityka
  Tak spokojnie przebiegał marsz narodowców ! cyt. + film z zajścia opublikowała Wyborcza.pl. Na nagraniu widać, grupę kobiet, które najpierw stoją z transparentem "Faszym stop" na trasie marszu. W okolicy Muzeum Narodowego siadają na jezdni i skandują antyfaszystowskie hasła. Dochodzi do szarpaniny z uczestnikami marszu. Padają wulgarne słowa. Transparent zostaje porwany. Co bardziej agresywnych mężczyzn, powstrzymują inni uczestnicy marszu i jego straż. W pewnym momencie tworzą kordon wokół siedzących kobiet. Jest bardzo nerwowo. Policja nie interweniuje. Kobiety są wynoszone, jednaj z nich udzielana jest pomoc medyczna. koniec cytatu. Pupilom rządowym jak widac wszystko wolno.