• w temacie - uważam, że prawda kole w oczy "INTERIĘ", albo nie wiedzą, jak było przed 89 i po 89 roku w...

  W: Polityka
  ~gorzowianin
  szanel59 Szanowny Autorze.Poszukaj sobie w necie i przeczytaj takie tematy jak spolka Telegraf czy Srebrna.Zadna partia polityczna w Polsce nie jest tak umaczana w "interesy" jak PiS wlasnie.
  - DO SZANE 59 - Gdzie byłeś gościu, jak nas okłamywano i okradano? 1) Afera taśmowa. 2) Afera hazardowa. 3) Afera wyciągowa. 4) Afera stadionowa. 5) Afera autostradowa. 6) Afera stoczniowa. 7) Afera Amber Gold. 8) Afera Elewarru. 9) Afera z informatyzacją MSW. 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru. 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci). 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych. 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł). 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn. 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów). 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł). 17) Podniesienie VAT-u na wszystko. 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców. 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych. 20) Podniesienie akcyzy na paliwo. 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa). 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego. 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej. 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!). 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego. 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego. 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego. 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO. 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej. 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń. 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066). 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi. 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013. 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych. 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty). 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie). 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego. 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej. 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów). 40) Ograniczenie potencjału militarnego. 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej. 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi). 43) Wyłudzenia kredytowe na ponad 100 mln. zł. w SKBank Wołomin. 44) Złodziejska reprywatyzacja gruntów i kamienic w Warszawie oraz w innych większych miastach w Polsce. Zapomniałeś o PISowskich aferkach, MISIEWICZE, SKOKI itp.


 • w temacie Przesladowanie kosciola w Polsce.Przez kogo ?

  W: Religia
  banita53 rafal333 Kościół w Polsce ma za dużą władze i na siłe chce z naszego kraju zrobić drugi Watykan. Stanowczo musimy powiedzieć STOP kościołowi. Kościół niech zajmuje się wiarą a nie polityką , a lewacki PIS niech odłączy się od kościoła i przestanie mu służyć .+++++++++++++++++
  Co ty piszesz człowieku ?

  Watykan to najbogatsze i najbardziej wpływowe państewko na świecie. Te wpływy widać np. u ojczulka Rydzyka, u tych co pod przykrywką sutanny krzywdzą dzieci i wszelka kara ich omija. Brawo taki Watykan.