• w temacie Dlaczego ADMIN usuwa wpisy a nie potrafi odpisywać na wiadomości ?

W: Do Admina
    Admminka Drogi rafale333,

po raz kolejny zaznaczam, że ostatnią wiadomość od Pana (na którą otrzymał Pan odpowiedź) otrzymaliśmy 27 stycznia. Prosimy o podanie szczegółów - o jaką wiadomość chodzi i które wpisy zostały według Pana niesłusznie usunięte.

Pozdrawiam,
    Admminka
    Wiadomości wysyłałem 6, 8,9 i 13 luty bez echa.
  • w temacie Półmetek zmagań olimpijskich w Korei.

W: Hydepark
    Jak do tej pory nadal Polscy zawodnicy na Olimpiadzie bez zadnego medalu. Jeżeli skoczkowie nie zdobędą żadnego krążka to nasza ekipa powróci pusto. To chyba najgorsza Olimpiada w historii.
  • w temacie Zatrzymanie Władysława Frasyniuka.

W: Polityka
    tom100 buc1 Reżim PiS dość porządnie się ośmieszył. Człowiek, który nie stawia żadnego oporu jest zakuwany w kajdany, a w dodatku przy obecności kilku funkcjonariuszy policji. To śmieszne i nie ważne, jakie są procedury. Moje zastrzeżenia budzi sam fakt stawiania oporu podczas rzekomego ataku na funkcjonariuszy. Oglądałem kilka razy film z zatrzymania Władysława i wyraźnie widać, jak trzech funkcjonariuszy trzyma go za ręce, a on trochę się szarpie i mówi puście mnie. Trzech dobrze zbudowanych niesie starszego i nie groźnego człowieka, a on się chce wyrwać i to jest atak na nietykalność cielesną funkcjonariusza? Jeśli zostanie na tej podstawie, to będzie to bezprecedensowy proces polityczny oparty na metodach stosowanych przez Stalina. Ewidentnie chodzi tu zastraszenie, oraz uległość wobec reżimu PiS, ponieważ władza chce sobie wypracować bezwzględne posłuszeństwo.To nie jest żaden rezim tylko sprawiedliwość . Wszyscy są zobowiązanii do przestrzegania prawa. . Gdybym to byłja a nie fFrasyniuk ,nie rowodziłbyś się tak i nie bredził że to jest rezim.
    Frasyniuk owszem miał chwalebną przeszłość ale to nie znaczy że teraz jest nietykalny. To powrót do komuny a nie żadna sprawiedliwość. Dyktature nazywasz sprawiedliwości ? To ciekawe.
  • w temacie Zatrzymanie Władysława Frasyniuka.

W: Polityka
    tom100 Nareszcie obywateli polskich traktuje się jednakowo .
    Koniec z kastą POwskich wybrańców A ile już przestępstw popełnił Ziobro i nic .