• w temacie Grafomani Rymkiewicz i Wencel w lekturach.

  W: Polityka
  ~gość Autor wolałby aby obowiązkową lekturą były dzieła Marksa, Engelsa i Lenina ale te czasy już dawno minęły i przynajmniej w Polsce nie wrócą a jak autor tak za nimi tęskni to polecam wyjazd z Polski na przykład do Francji celem ubogacenia się kulturowo i fizycznie. Zamiast lizać jaja Tuskowi może autor lizać przybyszom nowo kulturowym.
  No niestety ale takie idiotyzmy grafomanów Wencela i Rymkiewicza to tylko Ty mozesz czytać, ponieważ na nic więcej nie stać Cię.
 • w temacie Obchody 89. miesięcznicy smoleńskiej trwają od rana. Kiedy winni zamachu staną przed sądem?

  W: Polityka
  ~gość
  pintapalec Kto tak naprawdę organizował lot do Smoleńska i jest za to odpowiedzialny..

  Pismo min. W. Stasiaka, które wyjaśnia kto był organizatorem wylotu do Smoleńska:

  „Warszawa, 5 marca 2010

  Pan Bronisław Komorowski
  Marszałek Sejmu RP

  Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuje udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli parlamentu, po trzech z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości.
  Władysław Stasiak”


  I jeszcze kilka cytatów:

  "Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy."
  Jarosław Kaczyński


  I przyszedł marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem.
  Do sprawdzenia w archiwach TVP.

  Oto co powiedział:

  Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać.
  Lech Kaczyński.


  Teraz na siłę prezes i jego akolici na siłę , chcą szukać winnych swoich zaniedbań i swojej buty..
  Organizacja wizyty a zapewnienie jej transportu to dwie różne rzeczy i tylko cymbał tego nie rozumie więc nie wysilaj się na wypisywanie pierdół tylko poproś kogoś rozumnego z twojego otoczenia aby ci wyjaśnił chociaż wątpię abyś ze swoim IQ ameby cokolwiek zrozumiał.
  I to szczera prawda !
 • w temacie LUDZIE- WŁADZA PIS SIĘ NAM UMACNIA

  W: Polityka
  ~Elka ~Stanisław ~dobrowadź Jak już napisałeś w poprzednim temacie, oby PiS dobrowadził Polskę do sukcesu, a jewropejczyków do odzyskania dumy i tożsamości narodowej. Taki nam dobrowadź Panie!Myślę, że Polska może bardzo dużo wnieść do Europy. Polska może stać się tym krajem z którego będzie brany przykład w przyszłości. Już nam zazdroszczą w Niemczech rozsądnego rządu, który nie wpuszcza w swoje granice ludzi o niewiadomym pochodzeniu. Jako przykład możemy przedstawić dyktaturę Kaczyńskiego i sądy partyjno-królewskie, bo to przecież Ziobro będzie królem całego wymiaru sprawiedliwości. Możemy też wprowadzić przykład państwa wyznanowego papy Tadeusza Rydzyka. Za niedługo Kaczyński postawi mur wokół granic Polski aby nikt nie dostał się do jego poddanego królewstwa.
 • w temacie Sprawa reparacji wojennych od Niemiec nabiera rozpędu

  W: Polityka
  ~www rafal333 Tak nabiera rozpędu szkodatylko,że nie we właściwym kierunku. Jeszcze troche i odczujemy to na własnych skórach debilizm rzadu pisowskiego.Oto przykład antyPolaka, interesy Niemiec i Rosji są mu ważniejsze od narodowych interesów Polski. To zdrada w czystej postaci za którą może być tylko jedna kara - stryczek! Przykładem anty polaka to ty jesteś, patrząc tylko na siebie a nie na cały kraj !
 • w temacie Redaktor TVP - jest moc.

  W: Polityka
  Tak pogratulować że tak trzyma z pisowską telewizją, umie zapewne dobrze kłamać a im takich trzeba.