• w temacie Żale towarzysza Michnika

  W: Hydepark
  Przecież możesz sobie popłakać nikt Ci tego nie zabrania. Szydło za każdym razem gdy wychodzi na mównice to płacze a tobie nie wolno !
 • w temacie Duda tylko obiecał frankowiczom pomoc gdy chciał wygrać wybort .

  W: Polityka
  robertus09
  Justyna260
  szanel59
  Justyna260
  rafal333 Naturalnie, ale po co te obiecanki ? Frankowicze początkowo płacili dużo mniej aniżeli Ci co kredyt brali w złotówkach. Ale później sytuacja odwróciła się - więc pomoc i jednym i drugim.
  Bardzo przepraszam, ale akurat p. Duda nie ma możliwości pomóc ani jednym, ani drugim. To jest domena banku centralnego. Koszty przewalutowania musiałyby ponieść banki, a to mogłoby zaszkodzić kondycji systemu bankowego, za którego stabilność odpowiada NBP.
  To po co obiecywal frankowiczom pomoc w czasie kampani wyborczej?http://tvn24b(...)66.html
  No to już chyba odpowiedziałeś sobie sam. TO BYŁA KIEŁBASA WYBORCZA.
  No właśnie. Składając więc taką obietnicę przekroczył pan prezydent (wtedy jeszcze przyszły) swoje kompetencje. A skoro obietnic należy dotrzymywać - musi to załatwić, choćby ze szkodą dla reszty Polaków. Wspaniale... Pozdrawiam
  A swoją drogą, kiedy kilka lat temu mój kuzyn wziął kredyt w obcej walucie i po zwyżce musiał płacić jak za zboże przysłowiowe - to pies z kulawą nogą się nie zainteresował. A "skrzywdzeni" frankowicze robią wielkie halo. Mają co chcieli.
  frankowicze na początku spłacali mniej gdy inni np. w złotówkach płacili wyższe raty i pomocy dla nich nie było , to i obecnie nie powinno być - takie jest moje zdanie.
 • w temacie Puchar Świata w Polsce.

  W: Sport
  I jednak Stoch nie dał rady być na czele ale druga pozycja to także ogromny sukces, a drużyna na pierwszym tak jeszcze nie było w tej dyscyplinie sportowej.
 • w temacie TVN-ogłupianie lemingów

  W: Hydepark
  TV PIS to wyjątkowo ogłupia , cała szczęście że już tylko garstka naiwnych ogląda tą pisowską telewizje.
 • w temacie Co nam grozi?

  W: Porady
  To miałbyś problem, ponieważ musiałbyś udowodnić ,że nie byłeś swiadomy tego że zazyłeś narkotyki. A w takiej sytuacji byłoby trudno i odpowiadasz tak jak za jazdę pod wpływem narkotyków.