• w temacie Unia Europejska przygląda się poczynan iom polskiego rzadu

W: Polityka
    Madzia222 Tak z ciekawości zapytam: jakie to prawa człowieka są obecnie w Polsce łamane?. Jestem człowiekiem i nic takiego nie odczuwam. Urzędasy unijni wyraźnie nudzą się i szukają "atrakcji", szkoda że nie we własnym kraju...:P
    Najwidoczniej jesteś pisowcem i dlatego nie odczuwasz, bo ja odczuwam i to bardzo.
  • w temacie Spacer pary książęcej Kate i Williama po Krakowskim Przedmieściu

W: Polityka
    iiiiiii
    taie
    iiiiiii
    buc1 Twój prezes nie ma prawa jazdy i samochodu i komputera.
    Te rozmowy to kilka podstawowych słów. Dziś każdy, po
    liceum potrafi porozmawiać. Posłuchaj innych polityków opozycji.
    Często słucham ich w różnych stacjach zachodnich, potrafią polemizować na wysokim poziomie.

Z szacunkiem dla oponentów.

Mój prezes ma ten atut, że nawet, jak kiedyś umrze, to PIS nie skończy jak Samoobrona.
    Partia dysponuje sporym potencjałem w postaci charyzmatycznych osób takich jak Ziobro, Jaki ( uwielbiany przez młodzież) i dyplomatyczna Szydło. Także dalej pociągną ten wóz, a twoje PO nie powróci do władzy.
    Albo coś z twoją wiedzą nie tak albo coś się zmieniło a ja o tym nie wiem.
    Ziobro należy do PiS-u ?
    Jakies ty mundre...
    Popraw pisownie !
  • w temacie Cennik sakramentów w kościele

W: Religia
    ~kolo Nie musisz chrzcić. Powinno się zakazać obrządów religijnych na nieletnich.I słuszna racja po co ma mieć coś narzucone z góry.
  • w temacie Cennik sakramentów w kościele

W: Religia
    ~Gość Na kilkadziesiąt razy zamawiania mszy, kilka pogrzebów i chrztów nie spotkałem się jeszcze nigdy z cennikiem ani z tym że za mało. Więc może zamiast klepac antyklerykalne pierdy warto iść jak człowiek do tego księdza i po prostu zamówić chrzest. Tak tylko oni mówią : co łaska , ale zazwyczaj ludzie dają i podaje kwote.