• w temacie Co nam grozi?

W: Porady
    To miałbyś problem, ponieważ musiałbyś udowodnić ,że nie byłeś swiadomy tego że zazyłeś narkotyki. A w takiej sytuacji byłoby trudno i odpowiadasz tak jak za jazdę pod wpływem narkotyków.
  • w temacie PIS próbuje zatrzeć wrażenie szarży Brukselskiej.

W: Polityka
    Przywódcy 27 państw UE przyjęli w sobotę deklarację ws. przyszłości UE. Będziemy działać wspólnie, w zależności od potrzeb w różnym tempie i z różnym nasileniem, podążając jednocześnie w tym samym kierunku - zadeklarowali. a więc różne prędkości a nie jednakowe dla wszystkich. polska oczywiście pozostanie w tyle.
  • w temacie OJCIEC BRACI KACZYŃSKICH NIE NALEŻAŁ DO PARTII! OLEJNIK KŁAMAŁA!

W: Hydepark
    ~jhugyft no tak i inwigilowani rodzice kaczynskiego przez komunistow dostali od stalina wille na zolibozu zaq zaslugi dla stalin ajak wtyki stalinowskie w AK
    Tak ot dostał bo był przeciwnikiem komuny - ludzie myślcie logicznie i naturalnie że nie należy ale należał.
  • w temacie Puchar Świata w Polsce.

W: Sport
    Lilith1 rafal333 Cóż po dzisiejszym konkursie wiadomo,że Stoch nie zdobędzie Kryształowej Kuli ale będzie na drugiej pozycji , austriak jest jednak w wyjątkowej formie.A NIE MÓWIŁAM??? Marduk nabrał teraz wody w usta i milczy dyplomatycznie :P
    a ja znowu miałam rację... co tam, drugie miejsce to tys piknie. Tak dobrze w skokach nigdy nie było, co będzie dalej? Chyba posucha będzie przy tej strategii jaką obrał Apollo (też by się mógł już wytracić, bo szkodnik nad szkodniki. Promuje jedną dyscyplinę, a reszta...po macoszemu!), nie widać następców aktualnej ekipy skoczków.
    Jutro drużynówka, trzymajcie kciuki, trzecie miejsce będzie sukcesem.
    N, troche popracuje i będzie błyszczał, ale druzyny to juz nie będzie.o za Stocha pałęczkę przejmie chyba Kot, bo ma już sukcesy
  • w temacie Agnieszka Holland i jej spojrzenie na posła PIS.

W: Hydepark
    Ziemowitt ktoś usunął mój wpis --- to jeszcze raz , wara takim polakom jak Holland od naszych Polskich spraw Agnieszka Holland to postać bardzo zasłużona dla Polski i chwała jej za to,że wypowiada się i mówi to co myśli.