• w temacie niewidzialni ludzie istnieją

W: Polityka
    To mi wygląda na przejście dla pieszych a nie 20 tyś. ludzi, gdzie tTy ich widzisz te kilkanaście osób ma być liczbą 20 tyś . Śmiech na sali.
  • w temacie Rzecznik zaszkodzi Ziobrze?

~Marcyś Nie wiem, kto to jest Rydzyk. Wiem natomiast , kto to jest Ojciec Rydzyk. Ojciec Rydzyk jest jednym ze zdolniejszych i pracowitszych działaczy społecznych w Polsce. Pomoc państwa dla jego inicjatyw społecznych to bardzo dobra inwestycja społeczna.
    Raczej rydzyk top najgłupszy idiota klerowska, i zachłanny złodziej.
  • w temacie Ujawniono taśmy Kaczyńskiego

gość Za to TVP i telewizja trwam mówi prawdę,skąd się biorą tak naiwni ludzie
    Naturalnie jeżeli pomyli się to powie prawdę.
  • w temacie A może wojny nie będzie?

W: Hydepark
    Trump to oszust i kłamca . Europa przekonała się już że nie warto na niego liczyć ponieważ jest osobą niewiarygodną.
  • w temacie Wydarzenie dnia: Raport ONZ dotyczący polskiej reformy sądownictwa.

stasiek rafa333 ~Gość Zabranie SB-ich emerytur zachwiało sensem istnienia Polski.
    Sędzia, urzędnik żeby nie mógł brać łapówek to faszyzm.
    W Twoim mniemaniu może tak. Ale Polska demokracja pozostała przez PIS daleko w tyle , może wraca do czasów Wiesława a obecny Wiesław to Kaczyński ? gościu ---towarzyszu masz tęsknoty za komuną ale ona nie wróci ///////////// Nie wróci bo już jest pod nazwą PIS.
  • w temacie Z czym kojarzą się Wam różne miasta w Polsce.

W: Hydepark
    ~-gość rafal333 ~gosc Tworki - rafa333 Widze ąe wybierasz się tam, więc życzę rychłego powrotu do zdrowia. Dziękuje myślę,że za niedługo wrócę zdrowszy. Dobrze chociaż ,że do tego przyznajesz się.