• w temacie Cennik sakramentów w kościele

  W: Religia
  ~kolo Nie musisz chrzcić. Powinno się zakazać obrządów religijnych na nieletnich.
  I słuszna racja po co ma mieć coś narzucone z góry.
 • w temacie Cennik sakramentów w kościele

  W: Religia
  ~Gość Na kilkadziesiąt razy zamawiania mszy, kilka pogrzebów i chrztów nie spotkałem się jeszcze nigdy z cennikiem ani z tym że za mało. Więc może zamiast klepac antyklerykalne pierdy warto iść jak człowiek do tego księdza i po prostu zamówić chrzest.
  Tak tylko oni mówią : co łaska , ale zazwyczaj ludzie dają i podaje kwote.
 • w temacie BRAWO OPOZYCJA- ZA DZIELNĄ WALKĘ O WOLNOŚĆ

  W: Polityka
  Sikorsky Sieroty okrągłostołowe, prowadzone przez Michnika i spółkę. Intelektualne dno, które nie ma nic do powiedzenia, prócz skandowania "precz z dyktatorem".
  Skandują o końcu demokracji, dyktaturze i jednocześnie spotykają się na wolnej, antyrządowej manifestacji, nie są rozpędzani, nie są zamykani przez rządową policję. To trochę tak, jakby na wegetariańskiej manifestacji rozdawać grillowane kiełbaski.
  Żenada.
  Najgorsze jest to, że w tym tłumie są już tacy co o potrzebie rozlewu polskiej krwi mówią otwarcie. Bardzo pokojowa demonstracja. Jeszcze. Już za niedługo dyktator kaczyński odpowie za swoje czyny, ciekawe czy będzie mu tak wesoło.
 • w temacie NO I GDZIE TEN MILION GDZIE TEN MAJDAN !!!!!

  W: Polityka
  ~NIEPis Majdan to dopiero się zacznie, Janukowicz zwiał do Ruskich, ciekaw jestem kto kaczystów przyjmie skoro nawet Orban ich znać nie chce. Ale jest jeszcze Korea tam potrzebują takich.