• w temacie WRESZCIE PRZYZNAŁ SIĘ ..!!

  W: Polityka
  Kase na głupią i bezsensowną komisje , mają ale na służbę zdrowie nie ma - oto jest PISowski rząd.
 • w temacie ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROTEST LEKARZY REZYDENTÓW

  W: Polityka
  Valdemar To trochę dziwna historia w końcu lekarze to jeden z najlepiej płatnych zawodów. Nikt zaraz po skończeniu szkoły nie zarabia kilkanaście tysięcy ale mniejsza o to. Pojawia się pytanie skąd wziąć pieniądze na służbę zdrowia. Zadłużenie Polski jest ogromne. Każdy rząd musi być twardy w takich sytuacjach za lekarzami stoi cała kolejka przedstawicieli tzw. budżetówki z wyciągniętymi rękoma po podwyżki.
  Jeżeli pracują po 300 i więcej godzin ? Na misiewiczów, 500 +, deputaty górnicze mają a na lekarzy nie ma ?
 • w temacie boje sie śmierci

  W: Uczucia
  Nie myśl o niej, wówczas nie będziesz się bać. Życie zaczyna się i kończy.
 • w temacie MACIEREWICZ ZNOWU KUPUJE HELIKOPTERY !!

  W: Polityka
  yeti48 dzienpierwszy2 Na pewno się doskonale znasz na współczesnym sposobie prowadzenia wojny . Masz bardzo skonkretyzowane poglądy i pewnie oparte o rzetelną wiedzę.

  Na pewno przeanalizowałeś aneksję Krymu i jesteś przekonany , że akurat tam "najbardziej zabrakło" helikopterów ratowniczych.

  A gdyby ktoś w opozycji wysnuł takie tezy :

  - Polska w ewentualnym starciu z Rosją nie zamierza toczyć bitew morskich.
  - Polska posiada obecnie helikoptery ratunkowe.
  - zakup helikopterów (akurat w tym momencie) od Francuzów był posunięciem politycznym, mającym na celu wyrównanie strat związanych z Minstralami.
  - obecnie na Francję nie liczymy i pozwoliliśmy sobie ją kopnąć w tyłek.

  Czyli...bez obecnych nacisków politycznych i bez zobowiązań , Polska uznała , że helikoptery ratownictwa morskiego nie są najważniejszym zakupem. Hehe..
  Wierzysz Antoniemu? Wierzysz bez zastrzeżeń.
  Ile więc Francja straciła na Mistralach ( a nie jak mówisz, na MiNstralach ) sprzedawanych Rosji po 1 USD za sztukę? No ile?

  Hahah...
  A ileż to już razy Antoni robił zakupy dla wojska - szkoda tylko,że to były tylko przechwałki, a rzeczywistość niestety okazywała się całkiem inna.
 • w temacie DZIŚ STAJEMY NAD GROBAMI BLISKICH

  W: Polityka
  Święto zmarłych - raz w roku ? wspominamy tych co odeszli bliscy , znajomi na pewno nie raz, lecz dzisiejszy dzeń to taki w którym niemal wszyscy jesteśmy blisko tych których juz nie ma wśród nas a tylko ku pamięci zapalamy znicze.
 • w temacie Zdradziecka morda uniewinniona.

  W: Polityka
  tom100 Tak panie Rafale wygląda demokracja -- każdy mówi co chce.
  Demokracja to nie jest coś wyłącznie na użytek pana i panu podobnych . To przywilej wszystkich. Tylko jedni mają za podobne słowa wyrok , a inni bezkarnie mogą ubliżać i mówić co tylko chcą.