• w temacie Korespondent TVP uderza w PiS

W: Polityka
    komisarzbanan Czytałem że SKOKI Upadają bankrutują i to już masowo tylko o tym się nie pisze ani nie podaje w wiadomościach w AMBER GOLD ukradziono jakieś 120 milinów zł a ze SKOKÓW wyparowało jakieś kilka miliardów , a CBA - tego nie widzi , mają jakąś zaćmę pieniądze ze SKOKÓW , gdzieś odparowują a CBA za to Hankę ściga z przyczyn wyłącznie Politycznych .
    Skoki to największa afera PIS u, dlatego PIS zajmuje się pierdołkami a prawdziwą afere zamiatają pod dywan, Myślę ta super afera będzie jeszcze kontynuowana przez następny rząd.
  • w temacie Kolejny głupi wyskok Dudy !

komisarzbanan Akurat , żaden wyskok , pan Duda powiedział co musiał powiedzieć .
    Niczego nie musi tylko chce , bo i co mu teraz może zrobić poseł nienawiści ?
  • w temacie Czy politycy platformy są głąbami albo analfabetami intelektualnymi!

~maybach ~wiem buc1 Jesteś pisowskim dnem intelektualnym, sorry, ale jest to jedyne trafne określenie twoich wpisów na forum. Wasz tata Tadeusz Rydzyk jeszcze nie rozliczył się z pieniędzy zbieranych na,, tzw. stocznię'' a zatem pytam ciebie, ponieważ piszesz w imieniu i obronie waszego taty- gdzie są pieniądze na ratowanie stoczni gdańskiej Majfraju???? Czy wasz tata zarządza samochodem marki Maybach? Czy znasz cenę tego samochodu? Czy tak powinien postępować rebemtorysta? Czy żyje skromnie, jak przystoi tacie zakonnikowi.
    Pieniądze były też o zekazywane oficjalnie, na tzw. wody termalne i innego typu wydatki. A ja nie życzę sobie, żeby z moich podatków byli sponsorowani sępy życiowe, którzy żerują na ludzkiej pracy, ciemnocie i zacofanie.
    A zatem pytania były, jak najbardziej zasadne i powinno brzmieć: ile PiS przekazał waszemu ojcu Rydzykowi pieniędzy z budżetu, za tzw. wspieranie podczas wyborów.
    Majfraju, ty dysponuj swoimi pieniędzmi i swoich kolegów na sponsoring
    waszych pasibrzuchów swojego kościoła. Masz problemy z pisownią.Rydzyk nigdy nie jeździł Maybachem a ze zbiórki na Stocznię Gdańską rozliczył się co do grosza.

Nie przeszkadza ci bucu, że stocznię zniszczył i sprzedał Niemcom Tusk? Ten grubas z Torunia ma kilka aut, a gdzie ma kase ze stoczni bo nie rozliczył się.
  • w temacie Czy politycy platformy są głąbami albo analfabetami intelektualnymi!

Zbysiunio ~czytałem czytałem artykuł pod tytułem Czy politycy platformy są głąbami albo analfabetami intelektualnymi!Odpowiadam na ten artykuł i stwierdzam że nie są głąbami ani analfabetami . Może dlatego że w sejmie siedza w swoich ławkach i nie utrudniają słuchania obrad.
    Ale politycy pis , dla odmiany oblegają ławkę na której siedzi ich kolega poseł Kaczynski .To może wskazywać na ich analfabetyzm i sprawianie wrażenia głąbów sejmowych. Słuszna racja w pełni popieram . Dobrze,że poseł Kaczyński ma gruba poduche pod tyłkiem bo inaczej nie byłoby go widać w tych ławach poselskich.
  • w temacie No żuczki jest robota !

rafal333 Robota ? jaka ? czy trzeba Ci wyczesać żuczki z włosów - są specjalne odtrutki na to . Acha w aptece taki płyn kupisz i wytępisz to.