• w temacie Dziś kolejna imprezka kolesi z PISu.

  W: Polityka
  No i zaczęła się imprezka cyrkowa z kaczorkiem i jego przydupasami. Jak zwykle z obstawą tysięcy policjantów, którzy ochraniają ta garstkę pisowców, Dziadio znów sieje nienawiścią i obietnicą, że juz sa blisko wyjaśnienia .
 • w temacie Polak - Węgier dwa bratanki.

  W: Polityka
  ~psychiatra
  szanel59
  Sikorsky szanel59 Sikorsky Nasi europosłowie z PO bardzo dbają o nasz wizerunek w Europie. Opinia Komisji Weneckiej pewniej już miesiąc czekała na upublicznienie. Panie Sikorsky-jestes p. naiwniakiem.Czy sadzi pan ze swiat nie dowiedzial by sie co dzieje sie w Polsce bez udzialu europoslow PO?Jakos nie przeszkadzalo panu jak to eurpolslowie zPiS "donosil" w Brukseli a to w sprawie radyja czy wypadku pod Smolenskiem.Masz pan dobra pamiec -szkoda ze krotka.W przeciwieństwie do ciebie widzę różnicę między odczytem w europarlamencie, a nakłanianiem innych europosłów do głosowania przy rezolucji przeciw Polsce, i co haniebne, głosowaniem bezpośrednio przeciw swojemu własnemu krajowi.

  Jak pojedziesz za granicę i będziesz faszystą i nazistą z Polski to wiesz któremu europosłowi dziękować.


  Czyli reasumujac wszystko jest OK? Jest stara zasada- jezeli jeden czlowiek powie ci ze jestes idiota to jest obelga ,ale jezeli powie to samo kilka to juz jest diagnoza.I tak jest z nasza Polska -nad czym ubolewam.
  potwierdzam jesteś idiotą!!!
  Potwierdzam Twoje słownictwo także jest na zerowym poziomie.
 • w temacie Polak - Węgier dwa bratanki.

  W: Polityka
  ~buc19 szanel59 Sikorsky szanel59 Sikorsky Nasi europosłowie z PO bardzo dbają o nasz wizerunek w Europie. Opinia Komisji Weneckiej pewniej już miesiąc czekała na upublicznienie. Panie Sikorsky-jestes p. naiwniakiem.Czy sadzi pan ze swiat nie dowiedzial by sie co dzieje sie w Polsce bez udzialu europoslow PO?Jakos nie przeszkadzalo panu jak to eurpolslowie zPiS "donosil" w Brukseli a to w sprawie radyja czy wypadku pod Smolenskiem.Masz pan dobra pamiec -szkoda ze krotka.W przeciwieństwie do ciebie widzę różnicę między odczytem w europarlamencie, a nakłanianiem innych europosłów do głosowania przy rezolucji przeciw Polsce, i co haniebne, głosowaniem bezpośrednio przeciw swojemu własnemu krajowi.

  Jak pojedziesz za granicę i będziesz faszystą i nazistą z Polski to wiesz któremu europosłowi dziękować.


  Czyli reasumujac wszystko jest OK? Jest stara zasada- jezeli jeden czlowiek powie ci ze jestes idiota to jest obelga ,ale jezeli powie to samo kilka to juz jest diagnoza.I tak jest z nasza Polska -nad czym ubolewam.Jesteś idiotą!!! Widzę,że masz bardzo ubogie słownictwo.
 • w temacie Polak - Węgier dwa bratanki.

  W: Polityka
  szanel59 Sikorsky Nasi europosłowie z PO bardzo dbają o nasz wizerunek w Europie. Opinia Komisji Weneckiej pewniej już miesiąc czekała na upublicznienie. Panie Sikorsky-jestes p. naiwniakiem.Czy sadzi pan ze swiat nie dowiedzial by sie co dzieje sie w Polsce bez udzialu europoslow PO?Jakos nie przeszkadzalo panu jak to eurpolslowie zPiS "donosil" w Brukseli a to w sprawie radyja czy wypadku pod Smolenskiem.Masz pan dobra pamiec -szkoda ze krotka. Europa patrzy na poczynania rządu i sami widzą co się dzieje nikomu nie trzeba nic mówić bo poczynania rzadu i PISu mówią same za siebie.
 • w temacie Dziś kolejna imprezka kolesi z PISu.

  W: Polityka
  ~buc460 Nie zapomnij zalogować się na swoje drugie konto WOMAR1910 i dać sobie plusika.
  Żałosny człowieczku. Żałosny człowieczku skoro masz drugie konto WOMAR to ja wcale nie zabram ci się logować - mały pusty człowieczku !