• Donald Tusk pogroził palcem (piórem) dyktatorskiemu rządowi Polski.

  W: Polityka
  CYTAT : ""Alarm! Ostry spór z Ukrainą, izolacja w Unii Europejskiej, odejście od rządów prawa i niezawisłości sądów, atak na sektor pozarządowy i wolne media - strategia PiS czy plan Kremla? Zbyt podobne, by spać spokojnie" - napisał na Twitterze Donald Tusk." koniec cytatu. I bardzo dobrze ze Donald Tusk jako szef RE, ostro skarcił PISowski rząd i chce go nawrócić z rządów dyktatorskich na rząd demokratyczny, ale czy dyktatorzy przetrą oczy i nawrócą swój chaotyczny bieg ku przepaści ?
 • Faszyzm i rasizm w Polsce.

  W: Polityka
  Cytat:"Pod hasłem "Faszyzm nie przejdzie" odbyła się w sobotę wieczorem we Wrocławiu demonstracja, w której wzięło udział kilkaset osób. "My społeczeństwo musimy pokazać, że nie ma w Polsce zgody na faszyzm i na rasizm" - mówił do zgromadzonych b. opozycjonista z czasów PRL Władysław Frasyniuk."......W Polsce szerzące się nastroje faszystowskie odbijają się echem na całym świecie a zwłaszcza to ze rząd Polski baje na to ciche pozwolenie, ponieważ to czyni elektorat pisowski. Demonstracja we Wrocławiu pokazuje nam że społeczeństwo nie zgadza się na to. Społeczeństwo mówi STOP FASZYZMOWI I RASIZMOWI W POLSCE.


 • W. Bojanowski z nagrodą radia Zet.

  W: Polityka
  W.Bojanowski z TVN otrzymał prestiżową nagrodę radia Zet za reportaż o morderstwie Igora Stachowiaka na komisariacie policji. . Wystąpienie Bojanowskiego po otrzymaniu powyższej nagrody spotkało się z gromkimi oklaskami za jego wypowiedż o obronie zawodu dziennikarskiego. Takich dziennikarzy nam potrzeba bezstronnych i broniących swój zawód.
 • Dziki pomysł krzywoustego.

  W: Polityka
  Morawiecki upadając na głowe ma chęci zburzenia Pałac Kultury i Nauki - czyżby on całkiem upadł na głowe, a moze korniki zjadły mu już rlozum. To symbol stolicy, wizytówka i ten obiekt jest najbardziej rozpoznawalny w stolicy, on tylko kojarzy się najbardziej z Warszawą. Cyt: - Jestem za tym, żeby Pałac Kultury i Nauki, relikt panowania komunizmu, zniknął z centrum Warszawy. Marzę o tym od 40 lat - stwierdził wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki.+ koniec cytatu.
 • Wypowiedź Macierewicza pełna głupot.

  W: Polityka
  Wypowiedź Macierewicza dla The New York Observer " powiedział m.in.: "Nie lubię komunistów i ludzi Putina, a oni nie lubią mnie. To normalne. Boją się mnie i chcą mnie 'zabić', posługując się narzędziami propagandowymi. To tylko problem techniczny, który nie ma wpływu na nic w sferze obronności". Czy można spodziewać się po nim mądrzejszych słów - myślę ,że nie jaj dziki zarost mu rośnie na brodzie tak samo zarasta mu rozum.

 • Marsz skrajnych prawicowców i jego echa.

  W: Polityka
  Cytat: "BRYTYJSKIE MEDIA O MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI: POCHÓD ANTYSEMITÓW
  Wczorajszy Marsz Niepodległości jest powszechnie relacjonowany przez wiodące brytyjskie media. "Daily Mail" pisze o "tysiącach skrajnie prawicowych demonstrantów, którzy skandowali antysemickie hasła", BBC wspomina natomiast o rasistowskich okrzykach." Marsz Niepodległościowy w Polsce przerodził się w marsz faszystowski z hasłami , których wstyd nawet przytaczać Media zagraniczne także to dobrze widzą, ale niestety rząd Polski mówi, że to był patriotyczny marsz - cóż rząd broni swój elektorat. Jak długo jeszcze !!! • Dzisiaj wielkie wydarzenie Szef Rady Europejskiej w Polsce.

  W: Polityka
  Dzisiaj wielkie wydarzenie Szef Rady Europejskiej Donald Tusk w Polsce. Spotkanie prezydenta Dudy z przewodniczącym Tuskiem ,myślę że będzie korzystne dla obu stron.Na uroczystościach z okazji dnia niepodległości zostali zaproszeni wszyscy byli prezydenci i premierzy - to wspaniały gest dający oznaki jakiegoś przyblizenia się prezydenta do jego poprzedników. Cóz wiadomo też ze były premier Kaczor zignorował zaproszenie , ale po nim nic innego nie można było spodziewać się.
 • Sobota dniem wolnym od PISu w stolicy - hura !

  W: Polityka
  Nareście jeden dzień wolny od pisowskiej propagandy i posła w stolicy. Poseł ze swoją świtą ucieka do Krakowa a to dlatego,że przyjeżdza do stolicy Donald TUSK, zapewne były premier będzie owacyjnie witany.Czekamy - stolica chociaż przezx jeden dzień poczuje się wolna.
 • Kolejne ataki Ziobry na sądownictwo.

  W: Polityka
  CYTAT" Masowa wymiana prezesów sądów. Zbigniew Ziobro odwołał ich faksem Masowa wymiana prezesów sądów, głównie na Śląsku. Minister sprawiedliwości odwołał prezesa i wiceprezesa Sądu Apelacyjnego w Katowicach, a także prezesów 10 śląskich sądów niższych szczebli oraz jednego w Warszawie. Zbigniew Ziobro korzysta z niezawetowanej przez prezydenta ustawy o ustroju sądów, która pozwala mu przerywać kadencje prezesów bez podania przyczyn.." koniec cytatu. Poczynania Ziobry przekraczają wszelkie granice, Zaczyna atakować wszystkie sądy i wymieniać bezprawnie prezesów sądów zastępując ich swoimi przydupasami, pomimo, że kadencje obecnych sędziów nie skończyły się. Jak długo Ziobro będzie się panoszył ?
 • Cyrk na Krakowskim Przedmieściu.

  W: Polityka
  Cyt.{"Obchody 91. miesięcznicy smoleńskiej. Uczestnicy w strugach deszczu przemaszerowali ze Starego Miasta przed Pałac Prezydencki, a następnie na plac Piłsudskiego.
  Uczestnicy miesięcznicy przeszli sprzed katedry św. Jana Chrzciciela przed Pałac Prezydencki, gdzie głos zabrał Jarosław Kaczyński| = dzisiejszy cyrk nie udał się choremu posłowi bo i niebo .mocno zapłakało widząc co się dzieje.. Poseł jak zwykle głupot naopowiadał swoim poddanym, Garstka poddanych szybko rozeszła się po błogosławieństwie posła.