• Najgorszy prezydent marionetka w Polsce.

  W: Polityka
  Czy znacie gorszego prezydenta marionetkę od obecnego , bo historia Polski nie zna. Uważam,że gdyby nie było obecnie zadnewgo prezydenta to nie byłoby zadnej straty , poniewaz ten i tak ;podpisuje wszystko co mu pisiory podsuną.
 • Europa potępia agresje PISu na Polskie Sądownictwo.

  W: Polityka
  Cytat: Przewodniczący Niemieckiego Stowarzyszenia Sędziów Jens Gnisa w wypowiedzi dla grupy medialnej Redaktionsnetzwerk Deutschland.
  W jego ocenie polskie władze dążą do stworzenia "politycznie sterowanego wymiaru sprawiedliwości, w którym ulegli sędziowie i prokuratorzy będą tańczyć, jak im się zagra". Znajdujący się "na dyktatorskich manowcach" rząd w Warszawie nie powinien mieć prawa głosu w Radzie UE i dlatego Komisja Europejska powinna je Polsce odebrać - powiedział Gnisa." - koniec cytatu. Podobnie wypowiadają się inne stowarzyszenia sędziowskie z całej Europy i nie tylko. .Litwa, Czechy czyli najbliżsi sąsuiedzi Polski są oburzeni takimi rządami dyktatorskimi Polski. Czy rząd i prezydent oprzytomnieją ?
  A moze jednak wybiorą się ?

 • Pani premier niegodna swego stanowiska,

  W: Polityka
  Czy jest bardziej wredna osoba niż nasza premier, która kłamie non stop począwszy od pierwszych dni swego urzędowania, a nawet i wcześniej.I jak tu dziwić się że Unia Europejska ma polski rzad gdzieś.
 • Polskie uczelnie protestują.

  W: Polityka
  "Projekt ustawy o Sądzie Najwyższym zawiera wiele rozwiązań, które budzą poważne wątpliwości konstytucyjne; jego uchwalenie w obecnym kształcie będzie naruszać zasadę podziału władzy - czytamy w stanowisku dziewięciu dziekanów wydziałów prawa polskich uczelni." koniec cytatu.....

  Pismo, poparło dziewięciu dziekanów wydziałów prawa: UW, UJ, UKSW, UWr, US, UŁ, UŚ, UMCS, UMK.. Czy PIS, a konkretnie poseł Kaczyński i rząd oraz prezydent liczą się z ludżmi prawa , czy liczą się z tak uznawanymi Uniwersytetami ? Czy też nadal chcą łamać Polskie Prawo.


 • Komentarz pani od kolesi.

  W: Polityka
  "Demokracja w Polsce ma się bardzo dobrze, politycy opozycji mogą protestować i wygadywać nawet największe głupoty - tak rzecznik PiS Beata Mazurek skomentowała PAP niedzielną demonstrację przed Sejmem " koniec cytatu,,,,,,,,,,,,,,,,,,Widać,że Mazurek wraz z kolesiami ma klapki na oczach, ciekawe jak będzie bredzić gdy jej kariera i jej kolesi skończy się. Jak długo ta para będzie trzymała się razem na ciepłych krzesełkach ?

 • Czy Kaczyński wyciągnie jakieś wnioski z dzisiejszej demonstracji,

  W: Polityka
  Czy Kaczyński wyciągnie jakieś wnioski z dzisiejszej demonstracji, Na pewno widział tłumy ludzi skandujące PRECZ Z KACZOREM DYKTATOREM, DYKTATOR KACZYŃSKI it;p, itd. Czy nie wstyd glo Czy on nie widzi jak lud nienawidzi go za jego czyny.Czy chce być wspominany jak dyktator polskiej polityki.Myślę,że powinien zastanowić się nad swoimi czynami i skorygować je.
 • Protest przed sejmem w Warszawie.

  W: Polityka
  Tysiące ludzi protestuje przed sejmem w stolicy a pisowskie TV info mówi o garstce manifestantów - obłuda telewizji pisowskiej nie zna granic. To przeciko tym osobom są protesty.
 • Zamach stanu dokonywany przez PIS.

  W: Polityka
  "- Wystąpienie prezesa Kaczyńskiego wyraźnie pokazało, po co jest ten atak na Sąd Najwyższy, po co jest atak na Krajową Radę Sądownictwa, czy na ustrój sądów. Prezesowi Kaczyńskiemu nie podobają się wyroki sądów, które zapadają w niezależnych, niezawisłych sądach. Chce dyktować wyroki na Nowogrodzkiej, w siedzibie PiS-u - powiedział Sławomir Neumann z PO na konferencji prasowej. " koniec cytatu. Czy opozycji uda się uderemnić ten zamach stanu przez PIS .Tylko zjednoczona opozycja jest w stanie to uczynić, lecz nie wszystkie partie chcą się jednoczyć, Kukis 15 wyłamuje się ponieważ popiera PISowski atak na demokracje i chwieje się jak chorągiewka na wietrze. Może masowe demonstracje na ulicach potrafią wstrzymać te pędzące koło zamachowe PISu, a może wreście prezydent oprzytomnieje ?
 • Nocny zamach na Polskie sądownictwo.

  W: Polityka
  "Późno w nocy Senat przyjął dwie ustawy PiS w sprawie sądownictwa bez żadnych poprawek. Teraz w ekspresowym tempie ma do nich dołączyć ustawa, która pozwoli na wymianę sędziów Sądu Najwyższego. Opozycja protestuje, wokół Sejmu policja, a marszałek zamyka budynek dla gości bez stałych przepustek. " koniec cytatu Czy coś jeszcze w Polsce pozostało przypominające rządy demokratyczne ? Wszystko co było możliwe totalitarny PIS zniszczył. Polska stała się pośmiewiskiem Europy, Unia Europejska ciągle przywołuje polski rząd do ustatkowania się i powrotu na drogą demokracji, manifestacje na ulicach Polskich miast do tego doprowadził jeden nieodpowiedzialny człowiek poseł pełen nienawiści do swych rodaków - czy można powstrzymać takiego człowieka ?