• Rodzina na swoim ale z dużo wyższą ratą.

  W: Polityka
  Cyt.:Gwałtowny wzrost raty kredytu dla korzystających z programu Rodzina na Swoim
  W tym roku ponad 30 tysięcy, a przyszłym ponad 43 tysiące osób czeka duży wzrost raty kredytu hipotecznego. Dotyczy to kredytobiorców, którzy skorzystali z programu "Rodzina na swoim", w ramach którego przez 8 lat państwo dopłacało do ich kredytu.
  Z wyliczeń Expandera wynika, że podwyżka raty wyniesie aż 35 proc. W przypadku kredytów zaciągniętych na mieszkanie w Warszawie, będzie to ok. 410 zł.
  No cóż mamy coraz to lepszą zmiane na lepsze,Rodzina na swoim ale z duzo wyższymi ratami , ale czy ta rodzina da radę tak dalej ciągnąć, podpucha ze strony rządu była , a teraz rząd bokiem umyka i umywa ręce.Czy to jest zmiana na lepsze ? • Obłuda i chamstwo min. Morawieckiego.

  W: Polityka
  Cytat: Jest ciężko chory, nie może być uznany za niepełnosprawnego. Skończyły się pieniądze na orzeczenia W Środzie Śląskiej skończyły się pieniądze na orzeczenia w sprawie niepełnosprawności. Miały wystarczyć na rok, wystarczyły na pół. Co dalej? Czy w tym roku orzeczeń już nie będzie? Pacjenci są zrozpaczeni, starosta odsyła do wojewody, a wojewoda do ministra finansów. (http://www.tvn24.pl/)...koniec cytatu. Na konferencji prasowej dziennikarz zapytał min, Morawieckiego cop o tym sądzi minister krótko odpowiedział ..." . to tak jakby Pan mówił mi, że w ubikacji nie ma papieru toaletowego " - czy może być większe chamstwo i bezduszność tego rządu , przecież porównując chore dziecko do papieru toaletowego stawia ministra Morawieckiego na samym dnie szamba. Takie mamy rządy !!!
 • Dzisiaj koniec świata, a Duda na poniedziałek pisze ustawy !

  W: Polityka
  "W sobotę według Meade na niebie ma się pojawić znak zapowiadający wypełnienie proroctwa z kart Apokalipsy. Wizja Niewiasty obleczonej w słońce, mającej Księżyc pod stopami, a na głowie wieniec z dwunastu gwiazd, mającej ukazać się na niebie przed powtórnym nadejściem Mesjasza, pojawia się w Starym i Nowym Testamencie
  23 września 2017 roku, kiedy Niewiasta, pod postacią Gwiazdozbioru Panny przechodzącego na tle Słońca, z sierpem Księżyca usytuowanym u stóp zaświeci na ekliptyce, Antychryst zgodnie z apokaliptyczną przepowiednią dostanie władzę na 42 miesiące ".............. ( Czyżby to mowa o Polsce ? ale to już wcześniej pojawiło się, ). No cóż nowego lotniska nie będzie, zapowiedziane ustawy czy warto pisać ? chyba nie . Z tego co pamiętam to co kilka lat pojawiają się coraz top bardziej wyraziste końce świata, a jednak nazajutrz znów musiałem rano iść do pracy, cóż chyba mnie te końce swiata nie obejmują.
 • O wizycie Orbana w Polsce.

  W: Polityka
  Cytat: ""Czarne owce Unii Europejskiej"
  Dziennik "Magyar Nemzet" pisze zaś w tekście zatytułowanym "Czarne owce Unii Europejskiej trzymają się razem", że poprzez wizytę Orbana "węgiersko-polska oś demonstruje siłę i jedność przed zbliżającym się szczytem UE w Tallinie (w najbliższy piątek dobędzie się tam tzw. szczyt cyfrowy UE - PAP)".
  Według gazety główny komunikat wizyty Orbana jest taki, iż Węgry i Polska obstają przy swoim stanowisku rysującym przyszłość Unii w sposób odmienny od europejskiego głównego nurtu. "Dwie obecne +czarne owce+ Unii Europejskiej zademonstrowały w ten sposób jednomyślność Warszawy i Budapesztu w bardzo ważnym momencie, przed pierwszym szczytem unijnym po wyborach w Niemczech" - czytamy.koniec cytatu...................Czy te czarne owce UE, coś wskurają w swoim a nie oczywiście Obywateli tych krajów.Czy Unia ugnie się przed tymi politykami nie szanującymi prawa ? Wkrótce przekonamy się jakie skutki tego poniosą sami Obywatele.


 • Pisowskie SKOKi rozsypują się.

  W: Polityka
  Cytat :Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła w piątek działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej "Wybrzeże" w Gdańsku i wystąpiła do sądu z wnioskiem o ogłoszenie upadłości tej spółdzielczej kasy. W ocenie KNF jest ona "głęboko niewypłacalna"., koniec cytatu. To już jedenasty SKOK który stał się całkowicie niewypłacalny. PIS nie chce komisji sejmowej w celu zbadania tego zagadnienia a dlaczego - otóż za skokami stoją członkowie PISu i to ci z górnej półki. Zastanawiam się jak długo jeszcze będą okradać zwykłych Obywateli naszego kraju.Może jeszcze te dwa l;ata, przez które prawdopodobnie u sterów będzie PIS ?
 • Odłam partii rządzącej czyli Solidarność protestuje przeciwko Komisji Europejskiej.

  W: Polityka
  Odłam partii rządzącej czyli Solidarność protestuje przeciwko Komisji Europejskiej. Chodzi o obniżenie wieku emerytalnego dla mężczyzn do 65 lat, a kobiet - do 60. Komisja uważa, że różny wiek to dyskryminacja.. Ciekawe czy tej partii nie ma jak rząd w rażący sposób łamie podstawowe prawa człowieka w Polsce.Piotr Duda zebrał garstkę starszych osób i robi protest, a sam ludziom nie płaci tylko troszczy się w nadmierny sposób o swoje bóstwo w postaci pieska w ośrodkach wypoczynkowych. To wstyd panie P.Duda..Nie ma P.Dudy gdy rząd i prezydent łania prawa konstytucyjne Polski, gdy ludziom dzieje się krzywda ale jest by bronić rząd awanturniczy i dyktatorski.
 • No i mamy kolejną aferke PISu.

  W: Polityka
  Po SKOKACH i innych mamy kolejną afere BILBORDOWA za która stoi PIS, a moze rząd ? Ale cóż mamy takie czasy że tymi aferami będzie musiał zająć się następny rząd, ponieważ ten jak zwykle zamiata je pod dywan.
 • Grafomani Rymkiewicz i Wencel w lekturach.

  W: Polityka
  Grafomani Rymkiewicz i Wencel znaleźli się w szkolnych w szkolnych lekturach, Cóż może być dlas ucznia aniżeli narzucanie im lektur tak idiotycznych i naiwnych pismaków jak Ci grafomani. . Widać,że PIS chce robić młodym ludziom wode z mózgu narzucając im tak głupie i naiwne wypociny tych ludzi - wierzę,że nasza młodzież jest dużo mądrzejsza i nie przyjmie tych idiotycznych grafomanów.w grono swych lektur.
 • Huragan Irma sieje zniszczenie.

  W: Hydepark
  W Ameryce huragan Irma sieje zniszczenie, natomiast w Polsce Jarosław. Obecnie prześcigają się kto potrafi zrobić więcej zniszczeń. Na kogo stawiacie ?