• Mieszkanie + rzadowym niewypałem.

  W: Polityka
  Cyt:"Przypomnijmy, premier zapowiadała, że rząd zbuduje mieszkania z czynszem 10-20 złotych za metr.
  To miało oznaczać, że 50-metrowe mieszkanie mieliśmy móc wynająć za 500-1000 złotych miesięcznie. To niestety okazało się fantazją. Tak tanich mieszkań budować się nie da - właśnie dotarło to do rządowych urzędników. One muszą być droższe, inaczej deweloperzy się tym nie zajmą.
  Dlatego ministrowie mają jutro przyjąć nową koncepcję. Mieszkania na wynajem będą budowane po cenach rynkowych" Jak widać fantazje rządowe to tylko propaganda dla utrzymania swojego elektoratu ale te mrzonki powoli upadają . Szumny program mieszkanie + przechodzi do historii i ceny mieszkań będa takie jak inne.
  Obiecanki obiecankami byle otumanić wyborców.


 • Uratowany honor Polski.

  W: Hydepark
  Kamil Stoch uratował honor Polski na Olimpiadzie w Korei . Cóż mozemy jeszcze jedynie liczyć na drużynowy sukces polskich skoczków.Reszta polskiej reprezentacji niestety zawiodła.Polski sport zimowy jest w bardzo złej kondycji.Jedynie skoczkowie liczą się na arenie międzynarodowej.
 • Sędziowie dublerzy z nieciekawą przeszłością.

  W: Polityka
  Cytat:"Rzecznik Praw Obywatelskich kolejny raz wnosi o wyłączenie z rozprawy przed Trybunałem Konstytucyjnym sędziego Mariusza Muszyńskiego. Tym razem uzasadniając wniosek, Adam Bodnar przypomina o wątpliwościach, związanych z niewyjaśnionymi dotąd, dawnymi związkami Mariusza Muszyńskiego z wywiadem. To sędzia Muszyński miał być sprawozdawcą na rozprawie dotyczącej zasad kontroli operacyjnej stosowanej przez służby specjalne.".............Czy tacy sędziowie winni być w Trybunale Konstytucyjnym dość,ze są sędziami dublerami to jeszcze z nieciekawą przeszłością.

 • Zatrzymanie Władysława Frasyniuka.

  W: Polityka
  Cytat: Gdyby to ode mnie zależało, nie uruchamiałbym procedury doprowadzenia Władysława Frasyniuka na przesłuchanie o 6 rano - przyznał wiceszef ministerstwa sprawiedliwości Michał Woś..................A kiedy Ziobro tak będzie zatrzymany za notoryczne łamanie prawa ?

 • Półmetek zmagań olimpijskich w Korei.

  W: Hydepark
  Półmetek zmagań olimpijskich a Polscy zawodnicy bez żadnego medalu. Czyżby ta Olimpiada w Korei zakończyła się tak marnie ? Polskim olimpijskim sportowcom zawsze coś przeszkadza, inni jakoś dają rade.Może to będzie najgorsza olimpiada w historii dla Polski.
 • Powstający pomnik w Warszawie.

  W: Polityka
  Jak nazwać powstający pomnik w Warszawie w okolicy Grobu Nieznanego Żołnierza ? Nazwa pomnik poległych w zamachu na prezydenta ,czy pomnik katastrofy Smoleńskiej myślę że najtrafniejszym rozwiązaniem byłaby nazwa POMNIK NIEZGODY NARODOWEJ . A to dlatego ponieważ ten pomnik faktycznie taką role spełnia.
 • Protokolantka ze szczecińskiego nawoływała do zabicia Tuska

  W: Polityka
  Cytat:" W ciągu dnia pracowała jako protokolantka w Sądzie Okręgowym w Szczecinie, po godzinach grała w nacjonalistycznym zespole. Po tym, jak dziennikarze ujawnili, że pracownica szczecińskiego sądu podczas festiwalu "Orle Gniazdo" miała krzyczeć ze sceny, żeby "z…..ć Tuska nożem prosto w serce", kobieta złożyła wypowiedzenie. Miała nawoływać do zabicia Tuska. Pracuje w sądzie okręgowym.
  - Ta pani od dawna była na zwolnieniu lekarskim, a dzisiaj pojawiła się w sądzie i sama pisemnie wystąpiła o rozwiązanie umowy o pracę - powiedział w czwartek "Gazecie Wyborczej" sędzia Maciej Strączyński, prezes Sądu Okręgowego w Szczecinie.
  Materiał o polskich neonazistach został początkowo wyemitowany bez fragmentu z festiwalu "Orle Gniazdo", w którym padły słowa nawołujące do zabicia byłego premiera, a obecnie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska.
  Dziennikarze "Superwizjera" TVN zdecydowali się jednak upublicznić nagranie. Słychać na nim, jak wokalistka nacjonalistycznego zespołu obraża Donalda Tuska, a na koniec nawołuje do zamachu .+
  Czyż można to komentować ? Polska przez ostatnie dwa lata zmieniła się potwornie . Nienawiść wzięła górę, Dobra zmiana poszła w odwrotnym kierunku. Gdyby nie dziennikarze ta osoba dalej pracowałaby w sądzie i byłaby szanowaną postacią dobrej zmiany.