• w temacie chodakowska efekty sa prawdziwe?

  W: Hydepark
  Naprawdę myślisz, że efekty, które prezentuje Ewa Chodakowska mogą być zwykłą ściemą? Nie wydaje mi się. Zobacz sama ile niesamowitych przemian publikują ludzie na swoich profilach. Nie sądzę, żeby ściemniali robiąc tym samym darmową reklamę Ewie.
 • w temacie Spór Owsiaka z Jakim nadal trwa!

  W: Polityka
  Jednak J. Owsiak postanowił dość obszernie odpowiedzieć Patrykowi Jakiemu. Zrobiłam Wam screena :D Tak czy siak też myślę, że na tym powinien zakończyć tę bezsensowną dyskusję..
 • w temacie Znak stopu …pomocy w zrozumieniu!

  W: Hydepark
  Przed znakiem stopu zawsze trzeba się zatrzymać. Nie ma wyjątków od tej reguły. Inna sprawa, że niektórzy kierowcy interpretują znak stopu po swojemu i jak wydaje im się, że nic nie jedzie to robią sobie tzw. ustąp pierwszeństwa. I wtedy stwarzają duże ryzyko wypadku... ;)
 • w temacie Przez ewentualne rozstępy po ciąży, nie chce mieć dzieci..

  W: Babskie sprawy
  Hej kochana! Jesteś bardzo wartościową kobietą bez względu na to czy chcesz mieć dzieci czy nie. Faktycznie rozstępy po ciąży mogą się zdarzyć i niestety nie masz na to większego wpływu. Tak myślę. W każdym razie nikt Ci nie zagwarantuje, że po ciąży nie przytyjesz czy, że nie pojawią się rozstępy. Niestety. Jednak powinnaś przeanalizować wszystkie za i przeciw. Czy tylko te nieszczęsne rozstępy są powodem dla którego nie chcesz mieć dzieci? Każdy ma prawo do swojego wyboru. A decyzja dotycząca posiadania dziecka jest decyzją niosącą dalekie konsekwencje. Poza tym to życie nie jest Twojej rodziny tylko Twoje. Także głowa do góry!
 • w temacie czy okulary ajurwedyjskie mają sens?

  W: Porady
  Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o okularach ajurwedyjskich. Aż musiałam zajrzeć do sieci jak to wygląda. Nie wiem jakie jest uczucie gdy się je rzeczywiście założy, ale nie wyglądają kusząco, ani skutecznie. Oczywiście mogę się mylić.
 • w temacie jak suszyć grzyby w piekarniku?

  W: Porady
  Dzięki, to już mniej więcej wiem jak się zabrać do tego suszenia grzybów. Ale mam jeszcze pytanie, bo jak przeglądałam fora to niektórzy pisali, że te grzyby, które układa się na blasze głębiej w piekarniku mogą się spalić. Co można zrobić, żeby tego uniknąć? Tak mi się czasem dzieje jak piekę frytki. Tylko wtedy je mieszam i jakoś to idzie. Nie wiem czy to się sprawdzi w przypadku grzybów, bo jak puszczą sok to się zrobi glajda...
 • w temacie katarek do odkurzacza

  W: Porady
  Katarek do odkurzacza to dziś bardzo popularna forma radzenia sobie z katarem u dzieci. Nie sądzę, żeby była niebezpieczna. Polega ona na przyłożeniu specjalnej końcówki do otworu nosowego dziecka. Trwa to dosłownie 1-2 sekundy, a nos dziecka jest oczyszczony. Oczywiście woda morska też pomaga. Problem pojawia się kiedy katar zalega gdzieś wysoko. Końcówkę w katarku spokojnie można zdezynfekować. Myślę, że więcej szkody może narobić nie oczyszczanie dziecku noska.. Tak naprawdę katarek do odkurzacza tylko tak przerażająco brzmi ;)
 • w temacie czy istnieje lek na chrapanie?

  W: Porady
  Na własną rękę nie kombinowałabym z żadnym lekiem na chrapanie. Może śmieszne, ale to akurat nie zaszkodzi spróbować bo słyszałam, że problem chrapania może zniknąć jeśli regularnie wykonuje się ćwiczenia głosowe, które wzmacniają struny głosowe i gardło. Dzięki temu przepływ powietrza jest łatwiejszy. Do tego jeśli Twój chłopak ma nadwagę lub pali papierosy warto go namówić, żeby zadbał o siebie, bo to też może być właśnie przyczyną chrapania. Odpuść sobie lek na chrapanie, chyba, że lekarz zaleci. Powodzenia!
 • w temacie ile kosztuje wykończenie mieszkania?

  W: Porady
  Tak naprawdę to wszystko zależy od podejścia. Jest mnóstwo sposobów jak zaoszczędzić na wykończeniu mieszkania. Wiadomo w zależności od stanu są pewne koszty stałe. Podłogi, ściany trzeba zrobić, ale sporo można zaoszczędzić przykładowo na wyposażeniu. Jest tyle możliwości, żeby odkupić rzeczy jak nowe za pół ceny. Kiedyś czytałam w jednym z czasopism artykuł, w którym prezentowano wykończenie mieszkania w różnych wariantach cenowych. Mieszkanie wyglądało niemalże identycznie. Kolor i forma, a ceny różniły się miedzy sobą dwukrotnie!
 • w temacie rowerek biegowy dla 2 latka

  W: Porady
  Wszystko zależy od tego jak sprawny jest Twój dzieciak. Jeśli chodzi o sam rowerek biegowy to jestem jak najbardziej na tak. Czy się sprawdzi u Twojego malucha to bardzo indywidualna sprawa. Jeśli syn niedługo ma urodziny to weź pod uwagę, że ciepłe miesiące dopiero przed nami. Także do następnej zimy na pewno podrośnie, bo na tym etapie dzieci rozwijają się w zastraszającym tempie. Jeśli nie zainteresuje się teraz to może pod koniec lata. Ja kupiłabym rowerek biegowy dla 2 latka. Ale to musi być Twoja decyzja