• Strój na Wigilie u dziadków

  W: Babskie sprawy
  W co powinnam się ubrać na Wigilię u dziadków ? Będzie cała rodzina i nie chciałabym założyć czegoś nieodpowiedniego. Myślicie,że sprawdzi się sukienka z długim rękawem przed kolana?
 • Jaki makijaż na Halloween?

  W: Porady
  Jutro wybieram się na imprezę halloweenowa,nie przebieramy się ale każdy musi mieć pomalowaną twarz , macie jakieś wzory ? Najlepiej aby nie było to nic trudnego i czasochłonnego :)
 • Studenci wynajmą wszystko ? Skandaliczne mieszkania do wynajęcia.

  W: Hydepark
  Na szczęście etap poszukiwań mieszkania mam już za sobą ale nie powiem, że się naszukałam . Niektóre mieszkania wyglądały skandalicznie tak,że bałabym się tam zamieszkać . Niedawno znalazłam stronę i oto kilka zdjęć. Najgorsze jest to, że ceny tych mieszkań wcale nie są niskie a zawsze znajdzie się jakiś student aby to wynająć . Zdecydowalibyście się wynająć coś takiego ?

 • Tatuaż w uchu

  W: Babskie sprawy
  Co sądzicie o tatuażach w uchu ? Podobają Wam się ? Ja się nad tym zastanawiam bo jest to fajna alternatywa dla piercingu :)
 • Jak szybko pozbyć się pryszcza?

  W: Porady
  Właśnie się obudziłam z ogromnym pryszczem na brodzie. Nie chcę jutro mieć czegoś takiego tym bardziej ,że mam ważne spotkanie w pracy. MAcie jakieś sposoby aby jak najszybciej się go pozbyć?