• w temacie wybory2011

  W: Lokalne
  Ta Pani jest z PO? ja też jestem przeciwna jedynką na listach, dlatego nie będę głosowała na pana Grupińskiego.
 • w temacie wybory2011

  W: Lokalne
  Na razie nie wiem na kogo głosować, myślę o kobiecie. Zdecydowanie chciałabym zagłosować na jakąś Panią z PO. Musze przejrzeć to, co zrobiły Panie dla lokalnej społeczności zanim podejmę wybór.
 • w temacie Pierogi z czym lubicie?

  W: Babskie sprawy
  ruskie pierogi to klasyka, któþra uwielbiam, ale nie pogardze też takimi wynalazkami jak pierogi ze szpinakiem i feta, pierogi z owocami. Ostatnio jadłam pyszne pierogi z pieca z soczewicą w jednej z poznańskich pierogarni (na Wrocławskiej). NIebo w gębie. Znaktoś przepis na pierogi z pieca? chodzi mi o takie drożdżowe ciasto.
 • w temacie Co zamiast mięsa i ryb?

  W: Babskie sprawy
  No nie wiem, myślę, że pierogi nie sa aż tak tuczące, chyba , że się nimi objesz... wszystko w nadmiarze szkodzi. ja na przykład lubie pierogi z pieca ze szpinakiem ;) pychota. Niestety nia umiem takich zrobić, pozostaje mi pierogarnia (w poznaniu na Wrocławskie:P)
 • w temacie potrawy wigilijne i świąteczne

  W: Babskie sprawy
  aż mi ślinka cieknie jak to wszystko czytam.... ryba z migdałami... pewnie jest przepyszna. myślałam, żeby zamówić potrawy świąteczne, ale teraz się nad tym zastanawiam - w ogóle, to szacunek, bo ja nie mam aż tyle czasu, żeby zrobić wszystko sama - część na pewno kupię już gotowych, albo zamówie w knajpie.
 • w temacie Co lubicie jeść w restauracjach?

  W: Babskie sprawy
  Znam to! Ja też miałam podobnie, lubię jadać w restauracjach, szczególnie jeśli jest tam miła atmosfera, ładny wystrój, sympatyczna obsługa, a ceny nie przyprawiają o zawrót głowy. na studiach miałam tak samo, nie mogłam z powodów finansowych za często jadać w restauracjach, radzę znaleźć dobrą restaurację ze zniżkami studenckimi i smaczną kuchnią. Przykładem moze być Stary Młyn na Wrocławskiej w Poznaniu - dobre jedzenie, zniżka, przystawki gratis. I ciekawe menu. Jak masz więcej pieniędzy, to idź do Pekinu, ale tam jest bardzo drogo i trzeba rezerwować stoliki.