• w temacie Moja odpowiedź na : Kiedy wreszcie ateiści udowodnią, że Boga nie ma?

W: Religia
    MarekAureliusz Hm... od jakiegoś czasu w tego typu tematach,
    da się dostrzec coś bardzo charakterystycznego,
    przynajmniej dla mnie. Mianowicie, kiedy mowa
    o zaratusztrianizmie, pojawia się milczenie, cisza,
    jakieś dziwne unikanie zagadnienia jakim jest
    zaratusztrianizm. Jednych mało interesuje,
    lub w ogóle, mimo, że wiedza nt. zaratusztrianizmu
    pozwala sięgnąć do bardzo odległych czasów.
    Wytwarza się jakaś dziwna atmosfera, może wierzący
    boją się wiedzy o tej religii, gdyż czują jakby podświadomie,
    że wiedza o staroperskiej religii może być kluczem do
    oswobodzenia ich z religijnych okowów ? Ach ! to nie okowy,
    to słodkie jarzmo :-D
    Już mi się nie chce po raz setny odpowiadać, że nie obchodzą mnie .....żadne religie.
  • w temacie Czy Jezus znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie po swój Kościół?

~gość
    ~gość
    sosna177
    ~gość E tam, ona tylko udaje po religijnemu że nie może się doczekać spotkania z Jezusem, w sektach tak trzeba udawać.
    Oświeć mnie.
    Jak się to..."... udaje po religijnemu.... "......Ty to powinieneś wiedzieć lepiej ode mnie.
    No bo stękasz że nie możesz doczekać się Jezusa a jak ktoś chce ci pomóc przyśpieszyć to spotkanie to milczysz zamiast z wdzięcznością pochwalić.
    To doskonały przykład religijnej obłudy, niby kochają ale jak przyjdzie do połączenia na wieczność z ukochanym to marudzą i się ociągają.
    Dziwna to miłość.
    Czy to jest Twoja odpowiedz na .....udawanie po religijnemu?
    Nie o mnie pisałam, tylko o Was. O mnie się nie martw. Patrz na to, gdzie Ty trafisz.
  • w temacie Moja odpowiedź na : Kiedy wreszcie ateiści udowodnią, że Boga nie ma?

WednesdayTEN Bogowi też jest pępek potrzebny? Ło kurtyna! :P

Ta bestyja, ja przypuszczam, że to Rzym. Wszak leży na 7 wzgórzach (czyli ilość wzgórz/głów się zgadza). A wzgórza mają oczy :PPodejrzewam, że tylko przez przypadek......napisałeś prawdę. Lecz i ślepej kurze, też trafi się ziarenko:)))
    Tylko z tymi oczami.....nie trafiłeś.

niegrzecznaa sosna177 Sajmon1 sosna177 Sajmon1 Człowiek w 70 procentach składa się z wody .Więc twierdzenie ,,z prochu powstałeś i w proch się obrócisz " nie jest do końca prawdziwe.
    Człowiek gdy się rodzi to jego ciało składa się 80 procentach w wody.

Powinno być tak ,,z wody powstałeś i w wodę się zamienisz"
    Tak twierdzę ja i jest to bliższe prawdy niż słowa Biblii!Woda wsiąka w ziemię. A człowiek składa się z pierwiastków, które znajdziesz w ziemi......to te brakujące 20%.
    I ze ....światła kosmicznego, też się składa:).....jakbyś nie wiedział, to przypominam:)A ile procent jest tego światła kosmicznego?
    W ciele człowieka jest 43 procent ludzkich komórek , pozostała większość to mikroby.
    W większości jesteśmy mikrobami niż ludźmi .https://zdrow(...)mikroby

Dobrze. Jeżeli tak myślisz.....mikrobie:)
    Jestem człowiekiem stworzonym na Boży wzór. Tyle mogę o sobie powiedzieć. Ty też nim jesteś, czy Ci się to podoba czy nie. Takie są fakty.
    A ludzkie gadanie.....jest kłamstwem.....tak mówi Ten, w którego wierzę. W kontekście tych komentarzy zachodzi pytanie jaki jest ten wzór Boży?
    skoro ludzki został ustalony.
    Mnie przypomniało się pewne stworzonko - meduza-osa morska, czy przypadkiem nie przypomina ona wszelkiej maści religiantów?

Każdy człowiek został na Jego wzór stworzony. Ty też.
    I każdy człowiek przez swojego Stwórce, został... " wyposażony".....nie tylko w ciało, lecz i w ducha i duszę.
    Nie którzy ludzie, widzą tylko tą cielesną powłokę.
    Jesteśmy ...." trójistotną ".....osobowością......każdy z nas.
    Cały problem polega na tym.....co my sami zrobimy z tym...." wyposażeniem ".
    Czy pobudzimy się do życia.....czy pozwolimy, by ten ...." wewnętrzny człowiek "......umarł.
    Co zaś się tyczy ....osy morskiej.....to mogę tylko jedno powiedzieć.
    To też jest.....stworzenie Boże.

MarekAureliusz sosna177 Nic nie musimy udowadniać.
    Czy Bóg nie powiedział....".... z prochu powstałeś i w proch się obrócisz...".
    Co zostaje z ciała człowieka, po jakimś czasie? Proch, z którego jesteśmy stworzeni.....tak jak Bóg powiedział.
    Już samo to....powinno przekonać niedowiarków. Inne.... "dowody", są nic nie warte. Sięgnij do Awesty, zamiast do Biblii, która w przypadku
    milionów chrześcijan, bywa jedyną księgą jaką czytali ;)
    Taaa Wy nic nie musicie udowadniać, ale ateiści muszą,
    jakież to uczciwe intelektualnie :DTysiąc razy, wolę czytać Biblię.
    Przepraszam bardzo....lecz to ateiści ciągle wyśmiewają wierzących, i żądają .....dowodów na Jego istnienie.
    Wiary, nie da się ....udowodnić. A w Boga wierzą tylko ci, którzy.....uwierzyli.....bez dowodów.
    To zaszczyt....być wzgardzonym wśród tych, których końcem jest wieczne odłączenie od Boga.
    A taki koniec, jest zgotowany tym, którzy nie uwierzyli.

Sajmon1 sosna177 Sajmon1 Człowiek w 70 procentach składa się z wody .Więc twierdzenie ,,z prochu powstałeś i w proch się obrócisz " nie jest do końca prawdziwe.
    Człowiek gdy się rodzi to jego ciało składa się 80 procentach w wody.

Powinno być tak ,,z wody powstałeś i w wodę się zamienisz"
    Tak twierdzę ja i jest to bliższe prawdy niż słowa Biblii!Woda wsiąka w ziemię. A człowiek składa się z pierwiastków, które znajdziesz w ziemi......to te brakujące 20%.
    I ze ....światła kosmicznego, też się składa:).....jakbyś nie wiedział, to przypominam:)A ile procent jest tego światła kosmicznego?
    W ciele człowieka jest 43 procent ludzkich komórek , pozostała większość to mikroby.
    W większości jesteśmy mikrobami niż ludźmi .https://zdrow(...)mikroby

Dobrze. Jeżeli tak myślisz.....mikrobie:)
    Jestem człowiekiem stworzonym na Boży wzór. Tyle mogę o sobie powiedzieć. Ty też nim jesteś, czy Ci się to podoba czy nie. Takie są fakty.
    A ludzkie gadanie.....jest kłamstwem.....tak mówi Ten, w którego wierzę.