• w temacie Jak przyrządzić łososia?

  W: Porady
  ~Karcia Jej, jak ja uwielbiam łososia! Ale niestety jest on bardzo niezdrowy - czy wiesz o tym? Jeśli więc już go jem, to tylko w restauracjach, delektuję się smakiem i zapominam o tym, jaki syf ta ryba zawiera! Szkoda czasu, żeby uczyć się ją przyrządzać. Łososia najbardziej lubi z dodatkiem szpinaku! Bajka
  Serio? Czemu nie zdrowy? Wiem, że jak się je dużo ryb, to można mieć problemy z za dużą ilością rtęci w organizmie.
 • w temacie Konflikt Owsiaka i Pawłowicz. Najbardziej wulgarna posłanka?

  W: Polityka
  stevn A czy należy zarzucać kobiecie, która jest posłanką - ekipy rządzącej - niekompetencję, tylko pleść pokrętne bzdury i szczuć na każdym kroku.........??!
  Pokaż mi przykład kiedy okazała się być kompetentną posłanką. Sorry, ale o kobiecie słychać tylko w jednym przypadku- kiedy się kompromituje. Czy naprawdę uważasz, ze to jest przykład dobrego Polityka, których powinno być więcej, którzy powinni reprezentować nasz kraj? Naprawdę? Fakt, że ktoś ukończy studia wcale nie świadczy o jego kompetencjach, wiedzy i słuszności jego czynów.
 • w temacie Przemówienie J. Kaczyńskiego w Trzcinance: sprawa kobiet i związków homoseksualnych!

  W: Polityka
  ~xyz]
  ~mgm
  ~xyz
  sparrow [cytat kogo=stevn /cytat]

  Ja chce, a nie jestem osobą homoseksualną. Nie wypowiadaj sie za innych, plus to jest dyskusja polityczna a nie religijna, więc jak cytujesz biblie, to powinieneś wiedzieć, że tam było proponowane by oddzielać te dwie kategorie. Nie porównuj także gejów do pedofilii, bo to jest niesmaczne i niezgodne z prawdą. Nie każdy musi wierzyć w twojego boga.
  1. ja chce? al nie jesteś homo? kto by ci wierzył że nie jesteś skoro chcesz? ty to chyba lech jesteś "nie chcem ale muszem" - chce ale nie skorzystam :P
  2. Niczego nie cytowałem nie ma w moim wpisie ani jednego cytatu, jest konkluzja.
  3.A do zoofilów mogę? albo nekrofilów? albo wegofilów? twierdzisz że homoseksualizm jest mniej smaczny od pedofili? próbowałeś czy tylko się domyślasz? do swingersów mogę? albo co powiesz na związki trójkątów? też chcesz? może z tego skorzystasz?
  4. A gdzie się doczytałeś że wspomniałem coś o jakimś bogu i to jeszcze moim?
  Homoseksualiści nikogo nie krzywdzą, tak jak robią to pedofile. Seks jest uprawiany za zgodą dwojga ludzi, więc doucz sie ignorancie, jeżeli nie potrafisz rozróżnic tych dwóch czynności.
  Nie musze być heteroseksualistą, żeby bronić praw takich osób, jak nie musze być dzieckiem, żeby bronić praw dzieci. To jest chyba logiczne.
 • w temacie Przemówienie J. Kaczyńskiego w Trzcinance: sprawa kobiet i związków homoseksualnych!

  W: Polityka
  stevn Poza tą gładką mową, którą autorze się afiszujesz jest ukryty podwójny standard, który ma za cel przesunąć subtelnie w lewo zmiany obyczajowe uderzające w podstawową komórkę rodzinną, którą tworzą od pokoleń 1 kobieta + 1 mężczyzna i w bezbronne dzieci, traktując je przedmiotowo, a nie, podmiotowo poprzez ideologię (wynalazek społeczny ostatnich lat) gender i inne zboczenia uderzające w przestrzeń publiczną, naruszając jej równowagę, bez poszanowania jej należnego :PChodziło mi bardziej o fakt z jaką pogardą się wypowiedział Kaczyński na temat małżeństw, Europa ma się "opamiętać", tak jakby jego opcja była jedyną słuszną. Dla mnie to już ma znamienia braku wrażliwości.
 • w temacie Jak zakończy się konflikt w sprawie katastrofy Smoleńskiej?

  W: Polityka
  ~gość sprawa wyjaśniona, winni dowódca samolotu i dowódca wycieczki. I koniec.Nie chodzi mi o wyjaśnienie tego kto jest winny, chodzi mi o pojednanie społeczeństwa. Nikt nikogo nie słucha, wszyscy walczą a rozmowy prowadzi się tylko w opozycji do innych. Właściwie nie ma rozmów, są przepychanki słowne.
 • w temacie Studia bez matury.

  W: Polityka
  Studia bez matury- ok, ale w takim razie powraca obowiązkowy egzamin na studia.