stasiek
Poziom 10

stasiek

Mężczyzna (59)

 • w temacie Paweł Kukiz apeluje do prezydenta o wycofanie wojsk amerykańskich z Polski

  W: Polityka
  Air842 ^:))) Pan Walesa poprosil Rosje ,zeby zostawila nas samym sobie ,,ze Polak potrafi sobie dac rade SAM ....a tu PiS wprowadzil nam wielkiego brata za zgoda KUKIZAa co teraz mu sie nie podoba ?
  [i]popieral pis cala piersia i co zmienil zdanie ? [/i wyczul ,ze losy sa niepewne ...

  Chociaz ide wyprowadzenia wojska ,,ktore sie wyprowaadzic nie da uwzam za sluszna ,,to KuKu izowi nie wierze w zadne slowo
  kukiz chyba coś wąchał ---Niemcy dzięki stacjonowaniu wojsk amerykańskich -brytyjskich czują się bezpiecznie i rozwinęli swój kraj
 • w temacie Minister " wojny. "...... I co....

  W: Polityka
  Jezus
  1916
  *****

  Czyżby? Spór zaczął się kilkanaście dni przed uroczystościami a chodziło o apel smoleński.
  Tego nie mówili w TVP ,,jedynej słusznej”?
  Miasto poprosiło o asystę wojskową a stanowisko MON było takie , że jak nie będzie apelu smoleńskiego to nie będzie asysty. Wtedy miasto poprosiło o pomoc harcerzy i miał być odczytany tzw ,,skrócony apel smoleński” . Wojsko zmieniło zdanie dzień wcześniej i stad ta awantura.

  Za czasów PO nie było apelu smoleńskiego więc nie myl faktów.
  Nigdzie nie napisałem, że za PO był apel smoleński więc nie dorabiaj jakiś teorii.
  Piszę co innego, że za PO zmieniono ustawę tak aby harcerze nie mogli odczytać żadnego apelu.

  Karma wraca, szkoda jedynie harcerzy których na pośmiewisko wystawił Adamowicz.

  Bajki opowiadasz PiS potrafi ustawy zmieniać w ciągu kilkunastu godzin, jeśli jest zła to dlaczego nie zmienią.
  Kolejny raz słychać ,,wina Tuska" ile jeszcze można tego słuchać.
  Harcerze są zbulwersowani i to nie wina opozycji, napisali do prezydenta to też nie wina opozycji a prezydent zwrócił się o wyjaśnienie do MON to też wina opozycji?

  Zawsze winę za takie sprawy ponosi władza aktualnie rządząca. podziękuj prezydentowi Gdańska i jak on skłóca społeczeństwo i w to nawet wciąga młodych --złodziejaszek==
 • w temacie CZY HONOROWY RZĄD POWINIEN BRAĆ UNIJNĄ KASĘ- PLUJĄC UNII W TWARZ

  W: Polityka
  buc1 ~gość buc1 TR300 i znów piszesz kłamstwa, PiS nie jest partią antyunijną, w referendum w 2004 namawiał do głosowania za wejściem do UE - partią najbardziej antyunijną było SLD - które po wygraniu wyborów w 1993 zawiesiło wszystkie rozmowy z UE, doprowadziło do wojny celnej z UE nakładając horrendalne cła na samochody, efektem czego były cła ze strony UE na polskie produkty rolne, zaprzestano reform mających dostosować Polskę do wymogów UE, straszono polskich rolników masowymi bankructwami po wejściu Polski do UE - w efekcie czego opóźniono nasze członkostwo o 4-5 lat.
  Co do kasy unijnej i jej brania - zasada jest prosta Polska płaci składkę - Polska bierze kasę. W rzeczywistości 80% tej kasy i tak wraca do krajów UE - głównie Niemiec - więc sama UE ma interes żeby ta kasę dawać.
  A co do plucia Unii w twarz - najbardziej Unii plują w twarz - Junker, Timmermans, Schultz, Tusk i Merkel. Bo czymże jest zachęcenie milionów ludzi do nielegalnego wjazdu na teren wspólnoty i oczekiwania że europejscy podatnicy będą ich utrzymywać??????Partia SLD - przy ostrym sprzeciwie kościoła katolickiego i PiS wprowadziło Polskę do Unii europejskiej. W związku ze sprzeciwem kościoła i PiS, rządząca partia SLD musiała przeprowadzić referendum. A, żeby referendum miało wynik pozytywny, to musiała ta partia układaç się z kościołem. Oczywiście nie zadatki, ponieważ kościół katolicki, nic nie robi za darmo. A zatem otrzymał zwroty majątków tych należnych i nie nienależnych. Sprawa totyczyła się przed sądem, ponieważ kościół, o wiele za dużo. Na ten temat została wydana książka. Efektem tego było wygrane referendum. PiS od początku był przeciwny Unii europejskiej. To wszystko jest do udowodnienia, a mi Rydzyk nie wypierane mózgu. Nigdy nie kłamię.Bzdura. PiS nie chciał wchodzić do UE zbyt szybko. Chciał lepszych warunków dla Polski. Czas pokazał, że mieli rację. Polski przemysł został wykupiony i sukcesywnie niszczony.
  Teraz też PiS nie chce wyjścia Polski z UE jak próbujesz wmawiać. PiS chce Polski w UE na równoprawnych warunkach. UE miała być unią państw, a nie hegemonią Niemiec i Francji. Wybacz, ale znam wypowiedzi członków tej partii i to ja mam rację. Tak PiS niechce wyprowadzić Polski i walczy, lepszą pozycję, to chyba żart, przecież jasno widać, co się dzieje. Zwolennicy PiS mówią wprost, o co chodzi. Nie róbmy sobie wody z mózgu. A oto efekty walki PiS o dobrą pozycję. Polska otrzyma, o wiele mniejsze fundusze na lata 2020- 2026. A przyczyną tego będzie ochłodzenie stosunków z UE, oraz te wszystkie problemy, które obecnie występują w relacjach Polski z Unią. A zatem dotknie to wszystko sektory gospodarcze, a najbardziej chyba polską wieś, at to przecież podstawowy elektorat PiS. Pewnie będą bardzo wdzięczni PiS. Unia europejska twierdzi, iż przyjęcie Polski było błędem, a zatem możemy spodziewać się wypchnięcia z Unii, a wtedy nie otrzymamy nic i pozostanią nam jedynie wspomnienia, o dostatnio życiu. Wtedy PiS sam odejdzie. Oto perspektywy Polski z PiS-em.jak -Po rządzilo to bruksela była zadowolona [nienmcy]bo co roku wyprowadzano z Polski od 60 do 130 miliardów zł. [szacunki nie Polskie ]--a teraz zaczyna się to ograniczać a zwykli Polacy zaczynają odczuwać poprawę i że państwo zaczyna dbać o nich