• w artykule "Super Express": Czy Polacy chcą uchodźców? Sondaż

  W: Fakty

  Szanowny panie Historyk - sam Pan zostaniesz rychło ksenofobem, jak tylko weźmie Pan ich (emigrantów - młodych mężczyzn z Bliskiego Wschodu) pod swój dach i przekona się na własnej skórze jaką wdzięczność Panu zgotują i jak będą przestrzegać ustalonych przez gospodarza tegoż domostwa zasad.

 • w artykule "Super Express": Czy Polacy chcą uchodźców? Sondaż

  W: Fakty

  A co to za " uchodźcy ", którzy w odróżnieniu od uchodźców ukraińskich, nie specjalnie chcą pracować na swoje utrzymanie, tylko sięgać po darmową rentę i narzucać swoje zbrodnicze wartości...........??!

 • w artykule Spór o krzyż na zamku w Berlinie

  W: Fakty

  Co się oni tak uwzięli na tę symbolikę chrześcijańską? Przecież ze wszystkich wierzeń, tylko religia chrześcijańska jest najbardziej zorientowana na drugiego człowieka okazująca mu bezinteresowną pomoc.

 • w artykule IPN: Za zamachem na Jana Pawła II stał bułgarski wywiad

  W: Fakty

  Wikariuszem Pana Boga na Ziemi nie jest żaden były lub ówczesny papież, lecz Pocieszyciel - Duch Święty!!! " Lecz Ja wam mówię prawdę: Lepiej dla was, żebym Ja (Jezus) odszedł. Bo jeśli nie odejdę, Pocieszyciel do was nie przyjdzie, jeśli zaś odejdę, poślę go do was " (( Jana 16: 7 )).

 • w artykule "The Independent": Świadkowie Jehowy zakazani w Rosji

  W: Fakty

  Nieprawdą jest, że Nie Odrodzeni Na Nowo (Ew. Jana 3:3-8) Świadkowie Jehowy prowadzą siebie i ludzi do Boga. Pismo Święte bardzo jasno i czytelnie wskazuje na Dawcę życia wiecznego Pana Jezusa Chrystusa, a nie na Jehowę jakby tego oczekiwali Świadkowie Jechowy. Czytamy bowiem....! "(9) Kto się za daleko zapędza i nie trzyma się nauki Chrystusowej, nie ma Boga. Kto trwa w niej, ten ma i Ojca, i Syna. (10) Jeżeli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie. (11) Kto go bowiem pozdrawia, uczestniczy w jego złych uczynkach." oraz "I odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie."

 • w artykule "Dziennik Polski": Specjalna straż do kontroli pieców?

  W: Fakty

  Przecież w marketach Tesco lub budowlanych jak Leroy Merlin są dostępne dla szerokiego odbiorcy małe urządzenia do wykrywania tlenku azotu. Tylko trzeba się przespacerować i zaopatrzyć samemu. Nic prostrzego pod słońcem ;-)

 • w artykule Papież: Jedyny dopuszczalny ekstremizm to radykalizm miłości

  W: Fakty

  Wszyscy papieże, którzy zostali mianowani na te urzędy po zakończeniu ziemskiej misji apostołów Baranka, to uzurpatorzy, którzy sprawują kontrolę nad wiernymi pod groźbą miecza (w wiekach dawnych) lub ekskomuniki (obecnie). Biblia milczy n.t. " papieży " i nic nie wspomina o takich " wpływowych " ludziach w Kościele i na świecie noszonych ostestacyjnie w lektykach jeszcze w pierwszej połowie XX-ego wieku!