• w artykule Policja kontra ekstremiści. Niespokojna noc w Hamburgu

  W: Fakty

  Jacy znowu Rosjanie i Włosi wśród zatrzymanych ??? Co to za dezinformacja w środkach przekazu, w których zataja się tożsamość sprawców tych zamieszek w imię nowej i nie spójnej poprawności politycznej zainicjowanej przez partię zielonych i lewackie środowiska ??!

 • w artykule Polki w Berlinie proszą o pomoc w odzyskaniu dzieci

  W: Fakty

  Np. matki w obliczu zagrożenia swoich dzieci są gotowe poświęcić swoje życie dla ratowania swojego potomstwa. Nigdy nie słyszałem aby jakaś komisja ds. socjalnych ingerująca w instytucję rodzin poświęciła się w taki spektakularny sposób w trosce o te ukradzione dzieci. Sami widzicie czym są te " aspołeczne " ideologiczne komisje !!!

 • w artykule Polki w Berlinie proszą o pomoc w odzyskaniu dzieci

  W: Fakty

  Polecam dla głębszego z obrazowania patologii służb socjalnych występujących w Szwecji, do obejrzenia materiał z przed laty, który jest ikoną obnażającym kulisy działania tego nieludzkiego systemu zawłaszczającego cudze dzieci w imię jakiejś kuriozalnej utpopijnej ideologii https://www.youtube.com/watch?v=j5_uHLDfUwk

 • w artykule ​Małgorzata Sadurska w zarządzie PZU

  W: Fakty

  Świetna posłanka, skromna, pracowita, stroniąca od hulaszczego trybu życia, udzielająca się społecznie w miejscu głównie zamieszkania. Bez doświadczenia w prawdzie w dziedzinie finansów, ale dobra administratorka i sekretarz z Kancelarii Prezydenta.

 • w artykule "Super Express": Czy Polacy chcą uchodźców? Sondaż

  W: Fakty

  Szanowny panie Historyk - sam Pan zostaniesz rychło ksenofobem, jak tylko weźmie Pan ich (emigrantów - młodych mężczyzn z Bliskiego Wschodu) pod swój dach i przekona się na własnej skórze jaką wdzięczność Panu zgotują i jak będą przestrzegać ustalonych przez gospodarza tegoż domostwa zasad.