• w temacie pan Donald Tusk znowu posmiewiskiem Europy?

  W: Polityka
  Blandare51
  stevn
  Blandare51
  stevn
  Figofago1 Kocham Donalda Tuska, jak brat brata i widzę w nim nadzieję dla Polski. Przyjedzie do Polski i utworzy prawdziwie demokratyczne państwo.
  Kocham Jarosława Kaczyńskiego, jak brat brata i widzę w nim nadzieję dla Polski. Tusk zaś przyjeżdżając do Polski trafi zaraz do paki, gdzie pod okiem klawiszy utworzy może swój brukselski raj, na który wszyscy osadzeni tam nachodźcy i pedofile czekają.
  Powiedz (a raczej wystukaj), jak udaje sie tobie stukac w klawiature w kaftanie (bo chyba bliskim, bliskie jest Twoje bezpieczenstwo)... Nosem? Jezykiem?
  No właśnie ;) Musze być niezwykłym gościem w przeciwieństwie do Ciebie, skoro kaftan nie stanowi dla mnie bariery w pełnym wyrażaniu siebie he, he, he
  "....... w pełnym wyrażaniu siebie he, he, he..." Puste to pełno...
  Zazdrościsz mi, bo jak wytłumaczyć w inny sposób pogrubioną kursywę he, he, he
 • w temacie a bo on robi Woodstock!

  W: Hydepark
  taie
  Iwona19
  Blandare51 Woodstock - ta nazwa nie wziela sie z kosmosu - to festiwal z 1969 roku, po ktorym swiat sie zmienial na lepsze!
  To miedzy in. ta pani tam zaczela:
  Na lepsze?

  No ja nie wiem... Wcześniej przynajmniej tyle rozwodów nie było co teraz. Ludzie myślą, że w sferze seksualnej mogą wszystko i z kim tylko chcą. A najbardziej dzieci na tym cierpią
  A co Woodstock ma wspólnego z cierpieniem dzieci ?
  A to nie złe wychowanie przez katechetki zamiast wychowania seksualnego ?
  Co tu jest niezrozumiałego dla Ciebie? Napisała czytelnie w kilku zdaniach, co Woodstock ma wspólnego z cierpieniem dzieci. Ja bynajmniej zrozumiałem, bez doszukiwania się jakiś motywów katechetycznych.
 • w temacie W POLSKICH SZKOŁACH..

  W: Polityka
  KuraDomowa stevn KuraDomowa Moje dziecko nie chce chodzić na religię bo:
  - Bo wpoiłaś jemu pewne " zasady " charakterystyczne m.in. dla Ciebie, które z ubezwłasnowolniają je do tego już stopnia, iż nie rozróżnia zafałszowań wciskanych od Ciebie od prawdy Ewangelii.

  Katechetka, jaka by nie była, nie stanowi tejże prawdy, lecz kodeks moralny zawarty w Ewangelii. Jeśli nie przyjmujesz Ewangelii, to automatycznie przyjmujesz lub przyzwalasz na światowe wzorce zachowań inspirowane świeckim humanizmem i społecznymi wynalazkami płynącymi z Zachodu.Nie piernicz Stefciu, bo ja z moim dzieckiem nie rozmawiam na takie tematy, choćby właśnie po to, aby nie narzucać swoich przekonań. Ale już druga strona to robi - tatuś, babcia itd. Jak widać dziecko głupie nie jest i nie daje się mamić. Choć oni jak i Ty o niczym innym nie potrafią gadać i żadnego życia nie mają. Wszystko kręci się wokół księdza, kościoła, datków, problemów w parafii... Zwariować można.Okej, przepraszam. Wydawało mi się, że jest inaczej.
 • w temacie Nie rozumiem, jak można czerpać przyjemność z obrażania innych, zwłaszcza to, w co wierzą

  W: Religia
  robertus09 No, no, co za spostrzegawczość... Oczywiście, że "hadko" w języku polskim nie występuje. Podobnie, jak Twoje figury stylistyczne z użyciem wyrazów, których znaczenia nie rozumiesz. Właśnie dlatego użyłem słowa wypowiadanego przez pewnego sympatycznego Litwina.
  Powiesz mi kto to jest "Arni"? Zakończę tę Twoją przeciwstawność retorycznym, acz lotnym zakończeniem... O nierozumny Arni ;) Lepiej..........?
 • w temacie W POLSKICH SZKOŁACH..

  W: Polityka
  KuraDomowa Moje dziecko nie chce chodzić na religię bo:
  - Bo wpoiłaś jemu pewne " zasady " charakterystyczne m.in. dla Ciebie, które z ubezwłasnowolniają je do tego już stopnia, iż nie rozróżnia zafałszowań wciskanych od Ciebie od prawdy Ewangelii.

  Katechetka, jaka by nie była, nie stanowi tejże prawdy, lecz kodeks moralny zawarty w Ewangelii. Jeśli nie przyjmujesz Ewangelii, to automatycznie przyjmujesz lub przyzwalasz na światowe wzorce zachowań inspirowane świeckim humanizmem i społecznymi wynalazkami płynącymi z Zachodu.
 • w temacie pan Donald Tusk znowu posmiewiskiem Europy?

  W: Polityka
  Blandare51 stevn Figofago1 Kocham Donalda Tuska, jak brat brata i widzę w nim nadzieję dla Polski. Przyjedzie do Polski i utworzy prawdziwie demokratyczne państwo.Kocham Jarosława Kaczyńskiego, jak brat brata i widzę w nim nadzieję dla Polski. Tusk zaś przyjeżdżając do Polski trafi zaraz do paki, gdzie pod okiem klawiszy utworzy może swój brukselski raj, na który wszyscy osadzeni tam nachodźcy i pedofile czekają.Powiedz (a raczej wystukaj), jak udaje sie tobie stukac w klawiature w kaftanie (bo chyba bliskim, bliskie jest Twoje bezpieczenstwo)... Nosem? Jezykiem?No właśnie ;) Musze być niezwykłym gościem w przeciwieństwie do Ciebie, skoro kaftan nie stanowi dla mnie bariery w pełnym wyrażaniu siebie he, he, he
 • w temacie Nie rozumiem, jak można czerpać przyjemność z obrażania innych, zwłaszcza to, w co wierzą

  W: Religia
  stiffnecked stevn stiffnecked stevn omegaman Gdybyś miał Stefan powiedzieć co rozumiesz, to musiałbyś biedaku siedzieć cicho...Gdybyś Onanizmie miał powiedzieć co rozumiesz, to musiałbyś biedaku siedzieć cicho...Juz nie moge obserwowac tego tematu.
  Za czesto wstydze sie za ciebie.Nie masz powodu do wstydu przeze mnie, zaś ja mam m.in. za twój sprośny pentagram w avatarze.Czarny na bialym tle czy bialy na czarnym?Twoja percepcja nie pozwala ci odgadnąć, który jest właściwy, a który nie.......??
 • w temacie a bo on robi Woodstock!

  W: Hydepark
  ireneo stevn ireneo Iwona19 Podziękowania o to, że na kilka dni ćpuny znikają... Gdyby po kilku dniach ci ludzie już nie byli ćpunami bo na Przystanku Woodstock usłyszeliby coś co zmieniłoby ich życie i stwierdziliby: "raz na zawsze zrywam z nałogiem" to wtedy byłoby to z pożytkiem dla społeczeństwaNie , to byłoby na pewno pożyteczne dla nich. A skąd wiesz, że iluś z takim postanowieniem nie przyjedzie na kolejny Woodstock? Na ostatnim to straż imprezy oddała policji dilerów. Pożyteczne? To nie zadziała w praktyce ; A to z tej prostej przyczyny, że.... z kim przystajesz (z tłumami w tym przypadku), takim się stajesz... Stare przysłowie o tym stale mówi i to jest prawda :Djakoś bliżej, jak to można stać się tłumem? tłumów jednorodnych, poza mszowym, nie ma. Byłeś kiedyś na meczu piłkarskim?ty w ogóle jeszcze rozróżniasz, czy może " nigdy " nie rozróżniałeś jednostki od zbiorowości........????????
 • w temacie JEZUS przebłagał Boga na krzyżu za nasze grzechy, abyśmy nie byli za nie sądzeni

  W: Religia
  stiffnecked Moja wyjatkowosc polega na tym, ze uwazam chrzescijanstwo za glupie mimo zaglebienia sie w nie na serio.To dlaczego masz tak wiele pytań do Chrześcijan, były " chrześcijaninie "..........??! Czyż bycie dawnym chrześcijaninem, nie zobowiązywało cię do tego aby samemu poznać kulisy tegoż Chrześcijaństwa........??! , bez wyręczania się mną lub innymi wierzącymi udzielającymi się na tym forum..........???
 • w temacie a bo on robi Woodstock!

  W: Hydepark
  ireneo Iwona19 Podziękowania o to, że na kilka dni ćpuny znikają... Gdyby po kilku dniach ci ludzie już nie byli ćpunami bo na Przystanku Woodstock usłyszeliby coś co zmieniłoby ich życie i stwierdziliby: "raz na zawsze zrywam z nałogiem" to wtedy byłoby to z pożytkiem dla społeczeństwaNie , to byłoby na pewno pożyteczne dla nich. A skąd wiesz, że iluś z takim postanowieniem nie przyjedzie na kolejny Woodstock? Na ostatnim to straż imprezy oddała policji dilerów. Pożyteczne? To nie zadziała w praktyce ; A to z tej prostej przyczyny, że.... z kim przystajesz (z tłumami w tym przypadku), takim się stajesz... Stare przysłowie o tym stale mówi i to jest prawda :D