• w temacie Wizerunek człowieka zbawionego

  W: Religia
  PrawdziwyExKato
  stevn
  PrawdziwyExKato
  stevn
  PrawdziwyExKato
  stevn
  PrawdziwyExKato
  stevn
  PrawdziwyExKato stevn

  a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste, ale pokalane są zarówno ich umysł, jak i sumienie.
  - List do Tytusa 1:15-16

  Steven napisał również:
  Ograniczeni ludzie bratają się z gejami, pedofilami i lesbijkami i promują takie obłudne treści jak Ty, naiwnie licząc, że nikt tego nie zauważy w imię jakieś chorej wypaczonej ideologii
  Staary - ten cytat jest o Tobie :D i tobie podobnych wypaczonych mącicieli, którzy nad Boga, który jest miłością i kocha wszystkich, postawili swoje ego i podziały

  Mówi się trudno. Ale życzę Ci nawrócenia do Stwórcy. On Ciebie mimo wszystko ciągle kocha
  [image]0006PZR161PIEIC8[/image]
  a Ci którzy publicznie kłamią o swoich braciach? odziedziczą czy nie odziedziczą ? Bo wiesz stivenku - jesteś kłamcą i oszczercą.
  [image]0006PZSBFKK4XCYR[/image]
  zapodałeś nam swoje motto na które patrzysz codziennie rano zanim włączysz internet. Mądrze :D trzymaj się tego to nie popełnisz takich durnych wpisów jak wcześniej.
  [image]0006PZZ150KTJ7C7[/image]
  sam o sobie wydałeś świadectwo pisząc:
  Steven nabredził:
  Ograniczeni ludzie bratają się z gejami, pedofilami i lesbijkami i promują takie obłudne treści jak Ty, naiwnie licząc, że nikt tego nie zauważy w imię jakieś chorej wypaczonej ideologii.... Ja naprawdę nie muszę nic od siebie dodawac

  Co ma wspólnego Bóg wszechmogący z bożkami lub z panteonem bożków tego świata ........??!

  Mylisz rażąco pojęcia i nawet tego nie wiesz.....!
  Bóg jest Bogiem wszystkich - jest miłością. Kocha każdego. Każdego stworzył - niezależnie od religii. Natomiast brzydzi się podziałami i ludźmi je wywołującymi. Kocha zaś tych którzy głoszą jedność .
  Jeżeli tak jest, to zacytuj Jego Słowo, gdzie w ten sposób się kiedykolwiek wypowiedział !!!

  Bo twoje słowo jest dla mnie nic nie warte!
 • w temacie Czym jest zbawienie wg Biblii?

  W: Religia
  PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato Generalnie zbawienie od prawdziwego i jedynego Boga powoduje ze ludzie porzucają podziały i zaczynaja w jedności wielbić jednego stwórcę , niezależnie od tego jaka religie wcześniej wyznawali. A z jedności rodzi się dobro i miłość. I o to Bogu chodzi a nie o tworzenie sztucznych podziałów i wzajemne przekrzykiwanie się kto ma racje - to podziały od Boga nie pochodząŻaden z założycieli wszystkich światowych religii NIE zmartwychwstał! Tylko chrześcijański Bóg - Jezus Chrystus tego dokonał i dał nam Nadzieję, że i my zmartwychwstaniemy jeśli pierwej zawierzymy się Mu całkowicie.

  Jezus zawsze wskazywał na siebie, że jest.... Drogą, Prawdą i Życiem! a nie na inne religie, które prowadzą ludzi na Wieczne Zatracenie!Stiven.

  Trochę mijasz się z prawdą - ale to już wiesz.

  Jezus nie był ani pierwszym, ani jedynym "bogiem" który zmartwychwstał. Była cała masa innych:
  -Adonis
  -Attis
  -Dionizos
  -Ozyrys
  - Kryszna

  był też Feniks

  Wszyscy oni byli wcześniejsi od Jezusa

  Od wieków ludzie czczą tego samego Boga, którym im się objawia w podobny sposób. W podobny również sposób odkupia ludzkość (no bo czemu nie?).

  Tylko mały i ograniczony człowiek mógł sobie "przywłaszczyć" Boga, twierdząc że "mój" bóg jest bardziej mojszy niż twój twojszy (mój jest najmojszy).

  A Bóg prawdziwy - ten sam dla wszystkich - patrzy na to i śmieje się z dziwnych ludzi, siejących podziały, których panem jest ten który dzieli (Diabolos) Pogadaj sobie z kimś na swoim poziomie intelektualnym, a mi oszczędź tych trywialnych stwierdzeń i dupowatych komentrarzy, które wykręcają wszystko do góry nogami. Okey ?Wywracaja Twój swiat ? To bardzo dobrze. Aby dotrzeć do prawdy (ale takiej prawdziwej a nie wznowionej) trzeba zakwestionować pierdoly i kłamstwa w które się wierzy. I tak odkryjesz Boga. Jeśli te pytania dotkną więcej ludzi i oni zaczną myśleć i odkrywać prawdę to tylko lepiej[image]0006PZP5NXTB5P7T[/image]Jakimś słabym obrazkiem chcesz zagłuszyć swoje sumienie ? hahahahahah to sie nie uda. Na szczęście coraz więcej osób zaczyna zadawać pytania i zaczynają wierzyć w Boga prawdziwego. Stwórcę wszystkich. Boga który kocha każdego i jest prawdą. Niezależnie od religii którą wyznają. I to jest piękne[image]0006PZQVUVUMK1H9[/image]Nie wiem po co ma udowodnić kolejny bezwartościowy obrazeczek? Bóg schodził tutaj sam lub objawiał tutaj swojego syna, bądź wysyłał proroków - wiele razy. Więc każdy kto wierzy w Boga, wierzy w tego samego. Bo przecież jest tylko jeden prawdziwy Bóg. innych nie ma. Nawet ty to musisz przyznać :) [image]0006PZSPL9HMR0PL[/image]kolejny denny obrazek :) Diabeł istnieje i dzieli - jesteś tego najlepszym dowodem. Nigdzie nie napisałem że go nie ma :)Weź te swoje orientalne wierzenia włóż między bajki i nie mieszaj je z Chrześcijaństwem, którego nie czaisz i nie rozumiesz. Bo gdybyś rozumiał, dawno byś się już Narodził Na Nowo w myśl Ewangelii Jana 3,3.Puknij się w ścianę ... a potem jeszcze raz ... Teraz twierdzisz że diabeł to są orientalne wierzenia. Coś z tobą bardzo nie tak.

  To co to za nauka zwodzicielu ? Strach cię obleciał, że nie chcesz ujawnić jej nazwy ??!Puknij się jeszcze raz w ścianę . Nie wiem co to za naukę szerzysz mówiąc ze diabeł pochodzi z orientalizmu. Bo ja wiem ? Może wyznajesz satanizm ? Twoje posty świadczą o tył kogo masz za ojca - No ale ty się sam do tego przyznajZgubiony człowieku! Nawróć się do Boga i zacznij czytaj Słowo Jego a nie improwizować kogoś kim nigdy nie byłeś i nie jesteś.....!
 • w temacie Pełne hipokryzji lewicowe stacje emitujące po nocach wróżenie z kart

  W: Religia
  rapingpuppies stevn rapingpuppies stevn PrawdziwyExKato Nikt nie zauważył do tej pory aby Bóg komukolwiek kiedykolwiek zabraniał grzeszyć . Tylko jacyś ograniczeni mocno ludzie próbują to robić w Jego imieniu. Stad rodzą się takie wynaturzeni jak talibowie (widać takie tendencje w chrześcijaństwie również). Jesteśmy wolni i powinnismy zostać wolni.A czy ktoś z wierzących przystawił Ci kiedykolwiek nóż do gardła i wymusił na Tobie decyzję stania się wierzącym ? Jeśli nie, to po co te aluzje i co Ty chcesz osiągnąć przez tą retorykę ?To jedyna dostepna metoda przymusu? ?A ty co, riddlera udajesz czy rzniesz glupa?Spadaj na drzewo liście pompować xDDD
 • w temacie Znaczenie kapłanów dla zbawienia

  W: Religia
  PrawdziwyExKato Bzdury Bzdury Bzdury

  Nawet biblia uczy, że od czasów Jezusa wszyscy jesteśmy królewskim kapłaństwem. Nie potrzebujemy osobnych księży
  Królewskim kapłaństwem są wszyscy, którzy się Narodzili Na Nowo (J 3,3), a nie, że się urodzili lub żyli w czasach Jezusa!

  Następny raz wykazuję ci, że nie mówisz wszystkiego do końca i twój przekaz jest dla większości niezrozumiały.
 • w temacie II. Nie możesz sam siebie zbawić

  W: Religia
  PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato Ci którzy wierzą w Jezusa, przychodzą do Ojca przez Jezusa. Inni wierzą w Krysznę i przychodzą do niego bezpośrednio. Jeszcze inni w Ozyrysa, Bachusa czy Mitrę - i też osiągają szczęście z Bogiem wszechrzeczy.

  To ograniczeni ludzie wymyślają podziałyOgraniczeni ludzie bratają się z gejami, pedofilami i lesbijkami i promują takie obłudne treści jak Ty, naiwnie licząc, że nikt tego nie zauważy w imię jakieś chorej wypaczonej ideologii pochodzącej z upadłej kultury Zachodniej ;(Kłamcy i obłudnicy (czyli ludzie nie warci szacunku) wkładają w usta innych swoje szambo, aby uzasadnić swoje tezy. A więc drogi stevenie - ani słowem nie wspomniałem o gejach, lezbijkach, pedofilach.

  Teraz weź to swoje szambo którym się żywisz, nienawiść którą szerzysz i podział którym żyjesz - wsadź sobie to w gębę i zeżryj :) Tego uczy twój Ojciec podziału...

  na wyznawcach prawdziwego Boga takie tanie gadki nie robią wrażenia :)[image]0006PZRFJ8HSKGJF[/image]Kolejny bezwartościowy obrazeczek. Masz jeszcze jakieś fajne ?Bezwartościowe to są wszystkie Twoje wpisy nacechowane uniwersalizmem i lebaralizmem, które zaślepiają umysły i dusze.Zgodnie z tym co napisałeś - twoje teksty świadczą o tobie. Oh jak biedny i godny pożałowania jesteś, skoro jesteś tak zaślepiony, że aż umysł i duszę masz zamkniętą na Boga. Nie ma w tobie ani nowego stworzenia ani nie doświadczyłeś nowego narodzenia. Jesteś na własne życzenie blisko diabła który dzieli ludzi, a dalego od Boga który łączy i kocha wszystkich niezależnie od religii czy pochodzenia. Wszyscy bowiem jesteśmy dziećmi jedynego BogaNie ściemniaj tylko opisz mi własnymi słowami swoje nawrócenie. Dopóki tego nie zrobisz nie zaimponujesz mi w żaden sposób.
 • w temacie Droga prowadząca do Zbawienia

  W: Religia
  PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn [image]0006PZQHA2EV8HQ9[/image]Tylko mały zawistny karakanek (w typie kaczora) może uważać że więcej miłości umniejsza godności kogokolwiek.

  Ale ale - z obrazeczkami nie ma co dyskutować, bo Bóg który jest jednością i miłością i kocha każdego niezależnie od religii, już dawno sobie z tym poradził. Po prostu kocha wszystkich. Jedni idą do niego przez Jezusa, inni przez Krysznę, jeszcze inni przez Bachusa czy Ozyrysa - każdy z nich zmartwychwstał...

  Bo Bóg kocha każdego i tyleMało mnie obchodzi co Ty tam skandujesz pod nosem... Prawdy Słowa Bożego nie zatrzesz światowym uniwersalizmem, który umniejsza Panu Jezusowi podważając Jego rolę w Zbawieniu ludzkości.
  [image]0006PZRPBBM8BWL9[/image]Kolejny bezwartościowy obrazeczek. Tak - dla Boga każdy kto czyni jego wolę jest jego bratem. Jednak ty czynisz podziały i chcesz je cementować. Dla Boga bratem jest każdy kto Boga prawdziwego i jedynego widzi w braciach niezależnie od wyznania. Bo każdy wierzy w tego samego BogaObrazek jest jak najbardziej wartościowy i wymowny w treści, która obnaża skutecznie Twoją hipokryzję pomiejszającą rolę Słowa Bożego w każdym człowieku.

  Żeby Boga ujrzeć Go takim jakim On jest, trzeba w pierwszej kolejności Narodzić się Na Nowo, pokutując z grzechów i wyznając te grzechy Chrystusowi, który dobrowolnie wydał się na mękę i cierpiał krzyż nie bacząc na jego hańbę, aby Ciebie pozyskać dla Tego Boga, o którym nie masz bladego zielonego pojęcia.
  Narodzenie na nowo polega na przyjęciu prawdy że On jest jeden i każdego kocha - niezależnie od wierzenia. Każdy jest jego ukochanym stworzeniem. Jak oczywiście jesteś dzieckiem diabła, to wtedy nie jesteś w stanie się narodzić na nowo i tego pojąć. Ta prawda będzie przez diabła przed tobą ukrytaKażdy jest Jego stworzeniem, ale nie każdy chce wziąść swój krzyż i iść za Nim i Go naśladować. Gadać każdy może. Po owocach widać, że nie jesteś inspirowany Jezusem, tylko duchem tego świata, który nie odwołuje się do Biblii, na którą wielokrotnie odwoływał się Pan Jezus.
 • w temacie Czym jest zbawienie wg Biblii?

  W: Religia
  PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato Generalnie zbawienie od prawdziwego i jedynego Boga powoduje ze ludzie porzucają podziały i zaczynaja w jedności wielbić jednego stwórcę , niezależnie od tego jaka religie wcześniej wyznawali. A z jedności rodzi się dobro i miłość. I o to Bogu chodzi a nie o tworzenie sztucznych podziałów i wzajemne przekrzykiwanie się kto ma racje - to podziały od Boga nie pochodząŻaden z założycieli wszystkich światowych religii NIE zmartwychwstał! Tylko chrześcijański Bóg - Jezus Chrystus tego dokonał i dał nam Nadzieję, że i my zmartwychwstaniemy jeśli pierwej zawierzymy się Mu całkowicie.

  Jezus zawsze wskazywał na siebie, że jest.... Drogą, Prawdą i Życiem! a nie na inne religie, które prowadzą ludzi na Wieczne Zatracenie!Stiven.

  Trochę mijasz się z prawdą - ale to już wiesz.

  Jezus nie był ani pierwszym, ani jedynym "bogiem" który zmartwychwstał. Była cała masa innych:
  -Adonis
  -Attis
  -Dionizos
  -Ozyrys
  - Kryszna

  był też Feniks

  Wszyscy oni byli wcześniejsi od Jezusa

  Od wieków ludzie czczą tego samego Boga, którym im się objawia w podobny sposób. W podobny również sposób odkupia ludzkość (no bo czemu nie?).

  Tylko mały i ograniczony człowiek mógł sobie "przywłaszczyć" Boga, twierdząc że "mój" bóg jest bardziej mojszy niż twój twojszy (mój jest najmojszy).

  A Bóg prawdziwy - ten sam dla wszystkich - patrzy na to i śmieje się z dziwnych ludzi, siejących podziały, których panem jest ten który dzieli (Diabolos) Pogadaj sobie z kimś na swoim poziomie intelektualnym, a mi oszczędź tych trywialnych stwierdzeń i dupowatych komentrarzy, które wykręcają wszystko do góry nogami. Okey ?Wywracaja Twój swiat ? To bardzo dobrze. Aby dotrzeć do prawdy (ale takiej prawdziwej a nie wznowionej) trzeba zakwestionować pierdoly i kłamstwa w które się wierzy. I tak odkryjesz Boga. Jeśli te pytania dotkną więcej ludzi i oni zaczną myśleć i odkrywać prawdę to tylko lepiej[image]0006PZP5NXTB5P7T[/image]Jakimś słabym obrazkiem chcesz zagłuszyć swoje sumienie ? hahahahahah to sie nie uda. Na szczęście coraz więcej osób zaczyna zadawać pytania i zaczynają wierzyć w Boga prawdziwego. Stwórcę wszystkich. Boga który kocha każdego i jest prawdą. Niezależnie od religii którą wyznają. I to jest piękne[image]0006PZQVUVUMK1H9[/image]Nie wiem po co ma udowodnić kolejny bezwartościowy obrazeczek? Bóg schodził tutaj sam lub objawiał tutaj swojego syna, bądź wysyłał proroków - wiele razy. Więc każdy kto wierzy w Boga, wierzy w tego samego. Bo przecież jest tylko jeden prawdziwy Bóg. innych nie ma. Nawet ty to musisz przyznać :) [image]0006PZSPL9HMR0PL[/image]kolejny denny obrazek :) Diabeł istnieje i dzieli - jesteś tego najlepszym dowodem. Nigdzie nie napisałem że go nie ma :)Weź te swoje orientalne wierzenia włóż między bajki i nie mieszaj je z Chrześcijaństwem, którego nie czaisz i nie rozumiesz. Bo gdybyś rozumiał, dawno byś się już Narodził Na Nowo w myśl Ewangelii Jana 3,3.Puknij się w ścianę ... a potem jeszcze raz ... Teraz twierdzisz że diabeł to są orientalne wierzenia. Coś z tobą bardzo nie tak.

  To co to za nauka zwodzicielu ? Strach cię obleciał, że nie chcesz ujawnić jej nazwy ??!
 • w temacie Wizerunek człowieka zbawionego

  W: Religia
  PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn

  a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste, ale pokalane są zarówno ich umysł, jak i sumienie.
  - List do Tytusa 1:15-16

  Steven napisał również:
  Ograniczeni ludzie bratają się z gejami, pedofilami i lesbijkami i promują takie obłudne treści jak Ty, naiwnie licząc, że nikt tego nie zauważy w imię jakieś chorej wypaczonej ideologii
  Staary - ten cytat jest o Tobie :D i tobie podobnych wypaczonych mącicieli, którzy nad Boga, który jest miłością i kocha wszystkich, postawili swoje ego i podziały

  Mówi się trudno. Ale życzę Ci nawrócenia do Stwórcy. On Ciebie mimo wszystko ciągle kocha[image]0006PZR161PIEIC8[/image]a Ci którzy publicznie kłamią o swoich braciach? odziedziczą czy nie odziedziczą ? Bo wiesz stivenku - jesteś kłamcą i oszczercą.[image]0006PZSBFKK4XCYR[/image]zapodałeś nam swoje motto na które patrzysz codziennie rano zanim włączysz internet. Mądrze :D trzymaj się tego to nie popełnisz takich durnych wpisów jak wcześniej.[image]0006PZZ150KTJ7C7[/image]sam o sobie wydałeś świadectwo pisząc:
  Steven nabredził:
  Ograniczeni ludzie bratają się z gejami, pedofilami i lesbijkami i promują takie obłudne treści jak Ty, naiwnie licząc, że nikt tego nie zauważy w imię jakieś chorej wypaczonej ideologii.... Ja naprawdę nie muszę nic od siebie dodawac

  Co ma wspólnego Bóg wszechmogący z bożkami lub z panteonem bożków tego świata ........??!

  Mylisz rażąco pojęcia i nawet tego nie wiesz.....!
 • w temacie Wizerunek człowieka zbawionego

  W: Religia
  PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn

  a dla pokalanych i niewierzących nic nie jest czyste, ale pokalane są zarówno ich umysł, jak i sumienie.
  - List do Tytusa 1:15-16

  Steven napisał również:
  Ograniczeni ludzie bratają się z gejami, pedofilami i lesbijkami i promują takie obłudne treści jak Ty, naiwnie licząc, że nikt tego nie zauważy w imię jakieś chorej wypaczonej ideologii
  Staary - ten cytat jest o Tobie :D i tobie podobnych wypaczonych mącicieli, którzy nad Boga, który jest miłością i kocha wszystkich, postawili swoje ego i podziały

  Mówi się trudno. Ale życzę Ci nawrócenia do Stwórcy. On Ciebie mimo wszystko ciągle kocha[image]0006PZR161PIEIC8[/image]a Ci którzy publicznie kłamią o swoich braciach? odziedziczą czy nie odziedziczą ? Bo wiesz stivenku - jesteś kłamcą i oszczercą.[image]0006PZSBFKK4XCYR[/image]zapodałeś nam swoje motto na które patrzysz codziennie rano zanim włączysz internet. Mądrze :D trzymaj się tego to nie popełnisz takich durnych wpisów jak wcześniej.
 • w temacie Czym jest zbawienie wg Biblii?

  W: Religia
  PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato stevn PrawdziwyExKato Generalnie zbawienie od prawdziwego i jedynego Boga powoduje ze ludzie porzucają podziały i zaczynaja w jedności wielbić jednego stwórcę , niezależnie od tego jaka religie wcześniej wyznawali. A z jedności rodzi się dobro i miłość. I o to Bogu chodzi a nie o tworzenie sztucznych podziałów i wzajemne przekrzykiwanie się kto ma racje - to podziały od Boga nie pochodząŻaden z założycieli wszystkich światowych religii NIE zmartwychwstał! Tylko chrześcijański Bóg - Jezus Chrystus tego dokonał i dał nam Nadzieję, że i my zmartwychwstaniemy jeśli pierwej zawierzymy się Mu całkowicie.

  Jezus zawsze wskazywał na siebie, że jest.... Drogą, Prawdą i Życiem! a nie na inne religie, które prowadzą ludzi na Wieczne Zatracenie!Stiven.

  Trochę mijasz się z prawdą - ale to już wiesz.

  Jezus nie był ani pierwszym, ani jedynym "bogiem" który zmartwychwstał. Była cała masa innych:
  -Adonis
  -Attis
  -Dionizos
  -Ozyrys
  - Kryszna

  był też Feniks

  Wszyscy oni byli wcześniejsi od Jezusa

  Od wieków ludzie czczą tego samego Boga, którym im się objawia w podobny sposób. W podobny również sposób odkupia ludzkość (no bo czemu nie?).

  Tylko mały i ograniczony człowiek mógł sobie "przywłaszczyć" Boga, twierdząc że "mój" bóg jest bardziej mojszy niż twój twojszy (mój jest najmojszy).

  A Bóg prawdziwy - ten sam dla wszystkich - patrzy na to i śmieje się z dziwnych ludzi, siejących podziały, których panem jest ten który dzieli (Diabolos) Pogadaj sobie z kimś na swoim poziomie intelektualnym, a mi oszczędź tych trywialnych stwierdzeń i dupowatych komentrarzy, które wykręcają wszystko do góry nogami. Okey ?Wywracaja Twój swiat ? To bardzo dobrze. Aby dotrzeć do prawdy (ale takiej prawdziwej a nie wznowionej) trzeba zakwestionować pierdoly i kłamstwa w które się wierzy. I tak odkryjesz Boga. Jeśli te pytania dotkną więcej ludzi i oni zaczną myśleć i odkrywać prawdę to tylko lepiej[image]0006PZP5NXTB5P7T[/image]Jakimś słabym obrazkiem chcesz zagłuszyć swoje sumienie ? hahahahahah to sie nie uda. Na szczęście coraz więcej osób zaczyna zadawać pytania i zaczynają wierzyć w Boga prawdziwego. Stwórcę wszystkich. Boga który kocha każdego i jest prawdą. Niezależnie od religii którą wyznają. I to jest piękne[image]0006PZQVUVUMK1H9[/image]Nie wiem po co ma udowodnić kolejny bezwartościowy obrazeczek? Bóg schodził tutaj sam lub objawiał tutaj swojego syna, bądź wysyłał proroków - wiele razy. Więc każdy kto wierzy w Boga, wierzy w tego samego. Bo przecież jest tylko jeden prawdziwy Bóg. innych nie ma. Nawet ty to musisz przyznać :) [image]0006PZSPL9HMR0PL[/image]kolejny denny obrazek :) Diabeł istnieje i dzieli - jesteś tego najlepszym dowodem. Nigdzie nie napisałem że go nie ma :)Weź te swoje orientalne wierzenia włóż między bajki i nie mieszaj je z Chrześcijaństwem, którego nie czaisz i nie rozumiesz. Bo gdybyś rozumiał, dawno byś się już Narodził Na Nowo w myśl Ewangelii Jana 3,3.