• w temacie Opozycja, która nie ma ŻADNEGO PROGRAMU, jeno powrót do koryta

W: Hydepark
    prowincjusz2
    stevn
    KingHenryHappy
    stevn
    KingHenryHappy W szkole BYŁA religia NIE ETYKA !!!
    [image]00069MTI6HV0DU9M[/image]
    PiS jest LEWACKI - " prawaku " !!! ;D
    [image]00069MW7R21WHP4I[/image]
    Chyba nie jakiś mutant wirusa choroby zwanej Zespól Macierewicza. Ten rozpowszechnia się tylko wśród generacji Słowian środkowo - europejskich.
    Prowincjonalna maruda się wybudziła i się na coś skarży ;))

KingHenryHappy
    stevn
    KingHenryHappy stevn KingHenryHappy Pudło !
    Nie jestem od 9-ciu laty rzymskim katolikiem.
    Zagolopowałeś się w swoim zacietrzewieniu nie rozróżniając nawet kto kim jest.A GADASZ gorzej jak RZYMSKI KATOL !!!

A MIŁOŚCIĄ plujesz DALEJ niż ŻMIJA !!!
    spadaj
    Na dodatek CHAM !!! ;))
    A Ty PROSTAK i CHAM !!!

KingHenryHappy stevn KingHenryHappy Pudło !
    Nie jestem od 9-ciu laty rzymskim katolikiem.
    Zagolopowałeś się w swoim zacietrzewieniu nie rozróżniając nawet kto kim jest.A GADASZ gorzej jak RZYMSKI KATOL !!!

A MIŁOŚCIĄ plujesz DALEJ niż ŻMIJA !!!spadaj

KingHenryHappy stevn rafal333 stevn [image]00069GLV3V4YJSFO[/image] Z tą bródką trochę Ci nie do twarzy lepiej obetnij ją to będziesz lepiej wygladał !synku rafaelloo uważaj, bo Cię schrupię na strzępy heheh mój piętaszku słodki ;).............!I się WYDAŁO, KOLEJNY kochający INACZEJ !!!Ty bardziej przyjrzyj się sobie (zanim coś tu napiszesz....!), jaki jesteś przewrotny i jak nie spójne z etyką są Twoje wypowiedzi nacechowane brakiem rozsądku i powściągliwości.
  • w temacie Bycie ateistą w święta, to wielka trwoga i lamęt powszedni

W: Religia
    robertus09 stevn robertus09 stevn robertus09 stevn Lilith1 stevn Lilith1 stevn stokrotka52 stewvn bycie ateistą to lepsza pozycja wyjściowa niż być fanatykiem religii której się nijak nie kuma .

Jesteś samotny ? to znajdź samotną czy samotnego 1+1= nie samotność Przynależność do jakiejkolwiek religii NIE zbawia automatycznie, bo kościół bez Założyciela Jezusa Chrystusa jest ludzkim tworem i substytutem, który wiedzie potencjalnych zainteresowanych na manowce.

Nie jestem osobą religijną (jak mi zarzucasz), bo nie praktykuję utartych i pustych rytuałów, tylko wsłuchuję się w głos Ducha Świętego, którego Ty odrzucasz lub starasz się pokazać w niewłaściwym świetle.To znaczy, że jesteś ateistą? Zaczynam rozumieć Twój wszechobecny LAMENT.
    Idź i nie "lamętuj" wiecznie.

Nie przejmuj się, papież obecnie piastujący najwyższą funkcje KK stwierdził, że ateiści też mogą być zbawieni... masz szansę dołączyć do stadka pasącego się na Niebieskich Pastwiskach, nie braknie Ci niczego.Mam w nosie co rzekomy zastępca Ducha Świętego na Ziemi ma dopowiedzenia, więc... unikaj na przyszłość (jak ze mną rozmawiasz) takich porównań!Pogięło Cię? Chcesz mi dyktować co i jak, i w ilu wyrazach mam pisać? Niedoczekanie!
    Jakieś pokręcone to Twoje chrześcijaństwo i jedność z Duchem, Synem i Ojcem. "Poświąteczny" jeszcze jesteś?Ciebie pogieło totalnie, będzie mi wyjeżdżać z jakimś absurdalnym tekstem kreując się przy tym na jakąś znawczynię tematu.

Przyjrzyj się sobie w lustrze, bo popadasz z jednej skrajności w inną kolejną skrajność.
    Rozmowa z Tobą staje się coraz trudniejsza, gdy zaczynasz wyzywać i wypominać jakieś brudy.Najpierw próbujesz dyktować dziewczynie co i kiedy ma pisać, a potem złościsz się, że odpowiedziała Ci jak na to zasłużyłeś. Widocznie za młody jesteś, żeby dyskutować z dorosłymi. Zdrowia życzę i odrobiny rozumu...Zadaj sobie kluczowe pytanie jaśnie panie.... Kto Ci dał prawo do wtrącania się do cudzego sporu i na zamieszczanie takich durnych stronniczych wpisów, bo inaczej nie można tego nazwać jak wbijanie się klinem w cudzy komentrarz.............!!!

Ty sam tej dziewczynie uwłaczasz, bo sugerujesz tym swoim charakterystycznym komentarzem, że jest mało rozgarnięta i z ubezwłasnowolniona i brak jej odwagi aby się wytłumaczyć ze swojego postępowania; a Ty taki elokwentny szarmancki rycerz śmiech na sali.........

P.S. Te " życzenia " są mało dla mnie przekonujące z racji tego, co zamieściłeś o mnie powyżej mojej wypowiedzi.Lilith ma rację - pogięło Cię. Teraz mnie usiłujesz "ustawiać". Tak jak mówiłem - nie dorosłeś jeszcze. Gdybyś nie zauważył - to forum publiczne, a to oznacza, że nie możesz mi nakazywać co i gdzie mam pisać. Nie Ty. Tak samo, jak nie Ty będziesz mnie uczył grzeczności. W tym względzie dużo jeszcze nauki przed Tobą. Życzenia odrobiny rozumu wciąż aktualne...Moja rada dla Ciebie.
    Znajdź sobie kogoś do bicia na swoim poziomie, a mi oszczędź tych trywialnych dwuznacznych oszczerstw.Noo... uczysz się, teraz już rada. Tylko tak dalej. Co do poziomu - masz rację, nie będę się zniżał do Twojego. Dobrej nocy :)Twoje wysiłki by mi zaimponować tą swoją niebywałą elokwencją są pustym nadętym słownictwem i marnowaniem cudzego czasu.
    Weź się lepiej czymś zajmij pożytecznym w ciągu dnia, wyśpij się porządnie i nie koczuj w środku nocy przed komputerem, bo wychodzą z tego takie gusła jak obecnie.
    Pozdrawiam.
  • w temacie Ciągle nie mogę zrozumieć co się stało w wigilię

Wiele kobiet zmaga się z takim jak Twój przypadkiem, kiedy ich partner życiowy nie dochowuje wierności i ulega pokusie, z którą nawet nie walczy, a ulega jej całkowicie, zatracając się dla niej. Najbardziej w tym wszystkim cierpią dzieci, którym trudno wytłumaczyć postępowanie, czy też zachowania taty.

Nieograniczony dostęp do sieci przy jednoczesnym braku chęci na inicjowanie romantyzmu w związku prowadzi do wyjałowienia i w końcu rozstań.

Kobiety (mężatki) nie mają tak naprawdę szans na to, aby godnie rywalizować z przygodnie poznanymi przez męża (być może z początku niezobowiązującymi jeszcze) paniami w internecie, które poza pracą zawodową nie mają zazwyczaj żadnych obowiązków, które by je czymś przytłaczały i nie mających skrupułów aby wyrwać takiego pana ze związku.

Te skrupuły znudzonych samotnością kobiet w necie niekoniecznie są przez nie zainicjowane. Raczej, są efektem zatajenia przez mężczyzn faktu, że ich opacznie poznany partner jest już żonaty.