• w temacie szukam....hmmmm.....mężczyzny ??

W: Hydepark
    Lilith1
    stevn
    MarekAureliusz
    stevn
    MarekAureliusz
    stevn Annna, ja nim jestem, czegoż chcesz ode mnie ?:-)
    Stevuś Ona chce psychicznych tortur,
    Ty był byś najlepszym oprawcą w tej dziedzinie, hehe xD
    Gdyby chciała doświadczyć perwersji, do której usilnie nawiązujesz, nie omieszkałaby o tym napisać, zauważ !
    Przecież żartuję, Wiesz, że ja niepoprawny
    jajcarz jestem a czasem nawet nieudolny xD
    ale i to paradoksalnie bywa może nieraz śmieszne,
    czyli jednak jesteśmy na plus :D

Perwersji ? Hm... tego też, tylko później, widzisz życie
    składa się z wielu elementów i to co teraz wydaje Ci się mroczne,
    niekoniecznie musi być złe, ale ok, dość bo zejdziemy z Tobą na
    wyuzdane tematy, hehe :))
    Właśnie te Twoje trywialne i prześmiewcze komentarze z pozytywnym oczywiście wydźwiękiem pomiędzy wierszami, dają pożywkę takim forumowiczom dla przykładu jak Liliii, aby sobie pożartować i zboczyć z tematu nadając mu inny klimat, niż taki jaki chciała stworzyć autorka wątku.
    Sam jesteś trywialny i w dodatku marny manipulant.
    Już Cię nie kocham, ale szanse, chociaż minimalne, masz.

Z głupoty i wąskich horyzontów nie ma większego pożytku, Mój... a ni ma! Skończyło się babci...
    Zaprzestań takich charakterystycznych zwrótów do mnie jakbyś o zgrozo była jakimś ciałem pedagogicznym. Skoro nim nie jesteś to się nie podszywaj pod niego bo to dalece niepoważne.
  • w temacie Grzech nieczysty - wyjaśnienie

W: Religia
    MarekAureliusz
    stevn Lilith1 stevn Lilith1 stevn MarekAureliusz Tak wiara wypacza naturalny porządek świata, który został wykreowany
    przez istotę, której żadne teksty ani księgi religijne ludzików nie są w stanie
    opisać. Nie lubię tego słowa ''nieczysty'' w odniesieniu do seksualności.
    Pewne rzeczy są niemoralne, czy mniej moralne, ale religia w tym przypadku
    chce walczyć z tym, co tak naprawdę jest piękne i co jest najpotężniejszą energią
    jaka drzemie w człowieku, którą trzeba się cieszyć, używać i panować a nie zwalczać
    na miłość kosmicznie boską ! o_O

Ciekawy demot xD

Wiara pozornie wypacza wszystko, wówczas, kiedy seks zajmuje miejsce Boga w życiu danego człowieka, nie inaczej!

[image]0006DF3JBRW8HO3B[/image]Bóg jest Stwórcą wszystkiego, również narkotyków i seksu. Po co je stworzył, tak se?Bóg dał nam wolną wolę i nie jest odpowiedzialny za to jak wykorzystujemy ten dar w sposób nie wymuszony i dobrowolny.

Także nie obarczaj Boga za coś, czego na pewno się nie dopóścił, bo to dalece uproszczona wymówka, która już się daleko opatrzyła.

Dowód....?

Każdy osadzony w zakładach penitencjarnych uważa, że siedzi za " niewinność ", choć są zaprotokułowane zeznania świadków lub kamer wizyjnych, że te " niewiniątka " dopuściły się zarzucanych im przestępstw.Manipulujesz.
    Zakłady penitencjarne nie są żadnym dowodem na Twoją teorię. ZAPROTOKOŁOWANE przewinienia jakich DOPUŚCIŁ się każdy osadzony to Wola Nieba. Tak przewidywał Boski Plan i żadna ludzka wolna wola nie ma w tym miejscu żadnego wpływu. Co Stwórca postanowił, tak się stanie.
    A Ty ze swoją wolną wolą i prawem wyboru, i tak zrobisz jak On chce.
    Jeśli temu zaprzeczysz, będzie to jawne nieposłuszeństwo i bluźnierstwo wobec Najwyższego, a jako wierzący zdajesz sobie sprawę jaka za to spotka Cie kara. I nie będzie tłumaczeń, że w wersecikach było napisane...Bardzo rażąco oboje mylicie pojęcia posługując się wyłącznie eufemizmami, które są bardzo dobrze przeze mnie rozpoznawalne, i które przerysowują dalece określoną rzeczywistość, która burzy (nie dziwię się) Wasz hołubiony system wartości, który nie zgadza się ze sprawdzonym ładem prawno-społecznym.
    Stevuś nie wiem skąd masz towar, ale daj namiary, że tak powiem hehehe

Ty jesteś cały jak Eufemizm, ba można być rzec, że jesteś ateistycznym
    eufe(mistycznym) trollem na ateistyczną modłę, sęk w tym, że nie widzisz tego....

jak sam podkopujesz swoją wiarę, już nie wspominając
    Twojego wizerunku, jako osoby wybitnie inteligentnej xD
    Uważaj , uważaj bo obnażasz się w tym czasie Marku odsłaniając swoją prawdziwą i zakamuflowaną nieco wcześniej twarz, którą przebiegle (tak sądzę) ukrywałeś przede mną, aby pozyskać moje (zapewne) względy na jakiś czas..... ;)....................!

Lilith1 stevn Lilith1 stevn Lilith1 stevn MarekAureliusz Tak wiara wypacza naturalny porządek świata, który został wykreowany
    chce walczyć z tym, co tak naprawdę jest piękne i co jest najpotężniejszą energią
    jaka drzemie w człowieku, którą trzeba się cieszyć, używać i panować a nie zwalczać

Ciekawy demot xD

Wiara pozornie wypacza wszystko, wówczas, kiedy seks zajmuje miejsce Boga w życiu danego człowieka, nie inaczej!

[image]0006DF3JBRW8HO3B[/image]Bóg jest Stwórcą wszystkiego, również narkotyków i seksu. Po co je stworzył, tak se?Bóg dał nam wolną wolę i nie jest odpowiedzialny za to jak wykorzystujemy ten dar w sposób nie wymuszony i dobrowolny.

Także nie obarczaj Boga za coś, czego na pewno się nie dopóścił, bo to dalece uproszczona wymówka, która już się daleko opatrzyła.

Dowód....?

Każdy osadzony w zakładach penitencjarnych uważa, że siedzi za " niewinność ", choć są zaprotokułowane zeznania świadków lub kamer wizyjnych, że te " niewiniątka " dopuściły się zarzucanych im przestępstw.Manipulujesz.
    Zakłady penitencjarne nie są żadnym dowodem na Twoją teorię. ZAPROTOKOŁOWANE przewinienia jakich DOPUŚCIŁ się każdy osadzony to Wola Nieba. Tak przewidywał Boski Plan i żadna ludzka wolna wola nie ma w tym miejscu żadnego wpływu. Co Stwórca postanowił, tak się stanie.
    Jeśli temu zaprzeczysz, będzie to jawne nieposłuszeństwo i bluźnierstwo wobec Najwyższego, a jako wierzący zdajesz sobie sprawę jaka za to spotka Cie kara. I nie będzie tłumaczeń, że w wersecikach było napisane...Bardzo rażąco oboje mylicie pojęcia posługując się wyłącznie eufemizmami, które są bardzo dobrze przeze mnie rozpoznawalne, i które przerysowują dalece określoną rzeczywistość, która burzy (nie dziwię się) Wasz hołubiony system wartości, który nie zgadza się ze sprawdzonym ładem prawno-społecznym.Teraz to już pojechałeś totalnie! Brakło Ci argumentów i próbujesz manipulować zdaniami bezładnymi jak dzieła kubistów. Taka kanciasta paplanina pozbawiona sensu.
    Tak Stevnie, sensu brak!Ty cały czas to (z nas dwojga) najbardziej przejawiasz i nadużywasz definicję słowa : " manipulować ".

Obudź się wreszcie i nie wciskaj mi kitu udekorowanego w doniosłe puste słówka, bo nie masz do czynienia z kimś nierozgarniętym, kto zaakceptuje taki wzór wypowiedzi.

MarekAureliusz stevn MarekAureliusz stevn Annna, ja nim jestem, czegoż chcesz ode mnie ?:-)Stevuś Ona chce psychicznych tortur,
    Ty był byś najlepszym oprawcą w tej dziedzinie, hehe xDGdyby chciała doświadczyć perwersji, do której usilnie nawiązujesz, nie omieszkałaby o tym napisać, zauważ !Przecież żartuję, Wiesz, że ja niepoprawny
    jajcarz jestem a czasem nawet nieudolny xD
    ale i to paradoksalnie bywa może nieraz śmieszne,
    czyli jednak jesteśmy na plus :D

Perwersji ? Hm... tego też, tylko później, widzisz życie
    składa się z wielu elementów i to co teraz wydaje Ci się mroczne,
    niekoniecznie musi być złe, ale ok, dość bo zejdziemy z Tobą na
    wyuzdane tematy, hehe :))
    Właśnie te Twoje trywialne i prześmiewcze komentarze z pozytywnym oczywiście wydźwiękiem pomiędzy wierszami, dają pożywkę takim forumowiczom dla przykładu jak Liliii, aby sobie pożartować i zboczyć z tematu nadając mu inny klimat, niż taki jaki chciała stworzyć autorka wątku.

Lilith1 stevn Lilith1 stevn MarekAureliusz Tak wiara wypacza naturalny porządek świata, który został wykreowany

Ciekawy demot xD

Dowód....?

Jeśli temu zaprzeczysz, będzie to jawne nieposłuszeństwo i bluźnierstwo wobec Najwyższego, a jako wierzący zdajesz sobie sprawę jaka za to spotka Cie kara. I nie będzie tłumaczeń, że w wersecikach było napisane...Bardzo rażąco oboje mylicie pojęcia posługując się wyłącznie eufemizmami, które są bardzo dobrze przeze mnie rozpoznawalne, i które przerysowują dalece określoną rzeczywistość, która burzy (nie dziwię się) Wasz hołubiony system wartości, który nie zgadza się ze sprawdzonym ładem prawno-społecznym.

Lilith1 stevn MarekAureliusz Tak wiara wypacza naturalny porządek świata, który został wykreowany

Ciekawy demot xD

Dowód....?

Każdy osadzony w zakładach penitencjarnych uważa, że siedzi za " niewinność ", choć są zaprotokułowane zeznania świadków lub kamer wizyjnych, że te " niewiniątka " dopuściły się zarzucanych im przestępstw.

MarekAureliusz stevn Annna, ja nim jestem, czegoż chcesz ode mnie ?:-)Stevuś Ona chce psychicznych tortur,
    Ty był byś najlepszym oprawcą w tej dziedzinie, hehe xDGdyby chciała doświadczyć perwersji, do której usilnie nawiązujesz, nie omieszkałaby o tym napisać, zauważ !

MarekAureliusz Tak wiara wypacza naturalny porządek świata, który został wykreowany

Ciekawy demot xD