• w temacie Do czego potrzebna jest wszystkim punktacja obok ...?....

W: Hydepark
    keloimi
    Junani
    nie oceniaj innych według siebie ;))
    Ha ha widzę ,ze nie tylko z "polonistyką " Kolega ma problem ale i z kulturą na bakier jest :-))

Czytałam na "babskich sprawach " :-)
    O rety ;) Towarzystwo wzajemnej adoracji i jednocześnie, anty-patii do mojej osoby heheh , ale jazda ;))

Junani
    stevn
    Junani a może to "spowodu" polonistyki?? :D
    a może byś się ogarnęła i (oprócz pierdzenia w wyrko) czymś pożytecznym w ciągu dnia zajęła ?
    nie oceniaj innych według siebie ;))
    widzisz jak ci teraz miło jak ktoś pogrywa z tobą tym samym co ty wobec niego ;))
    może się teraz czegoś nauczysz, że... nie rób tego co tobie niemiłe ;)))

madox66 Widzę Stevn że w/g Ciebie najlepszą obroną jest atak?Cha,cha dziewczyny cie rozsmarowaly idealnie.
    Jaki tam atak ? Jeszcze żadna niczym szczytnym nie zabłysła a miałyby liczyć na moje poparcie....???
  • w temacie Czy istnieją domowe sposoby na zmniejszenie piersi?

W: Babskie sprawy
    Junani stevn
    pudło............! Moja dziewczyna jest lekko puszysta, a nie otyła. Lepiej wiem od Ciebie kogo mam na co dzień przed oczami :-)...............................!ok, sorry za otyłość. na pewno ma tylko puszystą nadwagę ;)) co Ty miałaś z polonistyki ???
  • w temacie Czy istnieją domowe sposoby na zmniejszenie piersi?

W: Babskie sprawy
    Junani stevn Spadek wagi, odchudzanie, poranny lub wieczorny jogging, basen, sauna - jedno lub kilka z nich od wyboru do koloru - wówczas będziesz miała odczuwalnie mniejsze " miseczki " i w pasie również oraz poprawi Ci się w ostateczności samopoczucie i talia. Wiem, bo moja ukochana dziewczyna się z tym samym co Ty zmaga i wiem, że jest to dla niej najlepsze z możliwych rozwiązanie; Zresztą, to samo potwierdzają jej lekarze.twoja dziewczyna zmaga się z otyłością, a to nie to samo.

do autorki - sama nic sobie nie zmniejszysz, no chyba, że faktycznie rozmiar idzie w parze z otyłością.
    jedna z wiodących popularnych firm bieliźniarskich, zdaje się na "t" ma w swojej ofercie staniki zmniejszające biust optycznie. różnica jest faktycznie widzialna.
    na bolący kręgosłup pływanie i wizytę u brafitterki.
    na obleśnych facetów niestety nic ci nie poradzę.

pudło............! Moja dziewczyna jest lekko puszysta, a nie otyła. Lepiej wiem od Ciebie kogo mam na co dzień przed oczami :-)...............................!