• w temacie Oddaję swój głos na Prawo i Sprawiedliwość które prze pod prąd a nie z prądem marionetki Tuska i...

  W: Polityka
  Marcin65 Njabardziej mnie rozbawil w autora wpisie fragment o wolnych mediach
  Uwaza autor ze jak media będa mówiły prawdę PiSowską,ziały propaganda to będą wolne a wszystkie inne które będą obnazały machloje PiS i rządu to media pewnie opanowane przez wroga narodu który oczywiscie znając retoryke takich partii jak pis nie spi :) a prezes jest wiecznie zywy
  Coś z obiektywizmem i z pamięcią masz wyraźny problem, bo nie raczysz wspomnieć, iż kiedy Platforma Obywatelska przejmowała władzę z przed 8 laty, to czyniła czystki w mediach publicznych wyrzucając na bruk dziennikarzy z pokrewnieni bardziej lub mniej z PiS-em!

  A teraz lamęt i wielki krzyk, kiedy Prawo i Sprawiedliwość oczyszcza media w podobny sposób z popleczników i wataszków Platformy Obywatelskiej :(
 • w temacie Oddaję swój głos na Prawo i Sprawiedliwość które prze pod prąd a nie z prądem marionetki Tuska i...

  W: Polityka
  Marcin65
  taie Bardzo fajnie , ale mam do ciebie prośbę - cofnij się w czasie do 89 roku jak Tusk, obaj Kaczyńscy z resztą towarzystwa dzielili ten duży (jaki był wtedy) tort jakim była Polska. Tylko Jarek udaje teraz że go tam nie było. Ale pamiętaj Internet nie zapomina .
  poczekaj troche
  Jarek ocenzuruje internet
  jesli nie zabroni go całkowicie :)
  ej wyrocznia pohamuj się trochę z oceną, pozwól się im wykazać skoro Naród na nich głosował
 • w temacie Na miejscu ateistów używałbym życia a nie zbijał bąki na forum

  W: Religia
  ~gość stevn Naćpaliście się wszyscy czy co....? Jakieś tylko aluzje aluzje aluzje.

  Więcej życzę optymizmu z Waszej strony ;)W stosunku do ciebie trzeba podchodzić z ogromnym optymizmem. W przeciwnym wypadku twoja przyszłość rysuje się w naprawdę nieciekawych barwach.
  Sprawdź "aluzje" w słowniku.
  Nie pajacuj, jakoś się nieźle trzymam.
 • w temacie Marsz "Misiewiczów" na Polskę... To już plaga...

  W: Hydepark
  Blandare51 stevn taie stevn prowincjusz2 taie prowincjusz2 taie Czemu się dziwisz - bardzo dużo Polaków uwielbia auto Bierny Mierny ale Wierny .To już w PRL-u przerabialiśmy: "nie matura lecz chęć szczera....." Teraz też legitymacja PiS jest więcej warta od tytułu naukowego i doświadczenia w zawodzie.Jeżeli lądują na stołkach gdzie nic nie robią to "pal licho" - gorzej jak faktycznie zaczynają rządzić (jak Minister Propagandy - Kurski)To jest dla PiS-u odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. "Ciemny lud wszystko kupi" - i o to właśnie chodzi. Te słowa zawierają szacunek jakim prezes od propagandy darzy wyborców PiS.Was można w łatwy sposób sklasyfikować - obserwując w/w komentarze - do kółka w wzajemnej adoracji i antypatii, do tych którzy mają obywatelską odwagę postawić się takim malkontentom i maruderom jak wy, którzy poza narzekaniem nic odkrywczego nie wnoszą do tej jałowej nadętej i pustej dyskusji.A kto ci zabrania w dziale religii zakładać kółka różańcowe ?Zadaj sobie kluczowe pytanie, co ma wspólnego Twój rozmówca z krk, bo muszę Ci przyznać, że bredzisz aż żal dupę ściska!To temat o misiewiczach, a jak masz pytanie w sprawach krk to udaj sie do Pintapalca, ktory da, niewatpliwie, wyczerpujaca i merytorzyczna odpowiedz z wyczerpujacym uzasadnieniem!Ok. już nie zanudzam, lecę hej ;)
 • w temacie Marsz "Misiewiczów" na Polskę... To już plaga...

  W: Hydepark
  taie stevn prowincjusz2 taie prowincjusz2 taie Czemu się dziwisz - bardzo dużo Polaków uwielbia auto Bierny Mierny ale Wierny .To już w PRL-u przerabialiśmy: "nie matura lecz chęć szczera....." Teraz też legitymacja PiS jest więcej warta od tytułu naukowego i doświadczenia w zawodzie.Jeżeli lądują na stołkach gdzie nic nie robią to "pal licho" - gorzej jak faktycznie zaczynają rządzić (jak Minister Propagandy - Kurski)To jest dla PiS-u odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. "Ciemny lud wszystko kupi" - i o to właśnie chodzi. Te słowa zawierają szacunek jakim prezes od propagandy darzy wyborców PiS.Was można w łatwy sposób sklasyfikować - obserwując w/w komentarze - do kółka w wzajemnej adoracji i antypatii, do tych którzy mają obywatelską odwagę postawić się takim malkontentom i maruderom jak wy, którzy poza narzekaniem nic odkrywczego nie wnoszą do tej jałowej nadętej i pustej dyskusji.A kto ci zabrania w dziale religii zakładać kółka różańcowe ?Zadaj sobie kluczowe pytanie, co ma wspólnego Twój rozmówca z krk, bo muszę Ci przyznać, że bredzisz aż żal dupę ściska!
 • w temacie Marsz "Misiewiczów" na Polskę... To już plaga...

  W: Hydepark
  prowincjusz2 taie prowincjusz2 taie Czemu się dziwisz - bardzo dużo Polaków uwielbia auto Bierny Mierny ale Wierny .To już w PRL-u przerabialiśmy: "nie matura lecz chęć szczera....." Teraz też legitymacja PiS jest więcej warta od tytułu naukowego i doświadczenia w zawodzie.Jeżeli lądują na stołkach gdzie nic nie robią to "pal licho" - gorzej jak faktycznie zaczynają rządzić (jak Minister Propagandy - Kurski)To jest dla PiS-u odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. "Ciemny lud wszystko kupi" - i o to właśnie chodzi. Te słowa zawierają szacunek jakim prezes od propagandy darzy wyborców PiS.Was można w łatwy sposób sklasyfikować - obserwując w/w komentarze - do kółka w wzajemnej adoracji i antypatii, do tych którzy mają obywatelską odwagę postawić się takim malkontentom i maruderom jak wy, którzy poza narzekaniem nic odkrywczego nie wnoszą do tej jałowej nadętej i pustej dyskusji.
 • w temacie Co Tusk zrobił dla Polski

  W: Polityka
  prowincjusz2 Twoje poglądy (nie tylko polityczne ale i na temat ateistów czy innowierców) to tylko produkty nawiedzonego umysłu, które traktujesz jako prawdy objawione.
  Może napiszesz czym tak się Tusk skompromitował. Czy tylko tym, że nie przekonał Europy, że Polska jest pępkiem świata?Masz od początku złe podejście do mnie patrząc i na innych ode mnie w krzywym zwierciadle. Ja nie zawsze uzewnętrzniam swój radykalizm (czyli wierność pewnym poglądom) jak Ty. Potrafię zdystansować się do wielu rzeczy naraz. Ty masz z tym wyraźnie pewien kryzys sumienia, dając upust krzykliwym emocjom bez grama logiki.