• w temacie Dlaczego islamiści mordują Europejczyków i Amerykanów?

  W: Polityka
  ireneo
  zbigniew1933
  Lilith1
  stevn
  Zbysiunio Oby na pytanie odpowiedzieć , trzeba poznać odpowiedz dlaczego katolicy mordują katolików .
  Jak poznasz odpowiedz , to wtedy zrozumiesz zachowanie islamistów.
  [image]0006NHJ9LUI0HHYC[/image]
  Stevnie, jak myślisz... gdy zrobiłeś wklejkę (pismo obrazkowe), jakże treściwą i wymowną dla każdego prawdziwego Chrześcijanina, CO NA TO CHRYSTUS? Jak On ocenił Twój czyn?
  Za każdym razem jak stevn nieszczęśnik obraża Boga naklejkami, Bóg zabija małego kotka z żalu.
  na jego miejscu postawiłby Chrystusa przed Strasburgiem z powodu obdarzenia go ograniczonością, przez co pozbawił go samodzielnego kreślenia własnych myśli. skąd biedak ma wziąć te własne myśli?
  Puk, puk, puka do głowy
  -przyszedłem po rozum, niech głowa otworzy
  - niech nie puka i zamknie ryło,
  rozumu tu nie ma i nigdy nie było.
 • w temacie Znaczenie kapłanów dla zbawienia

  W: Religia
  ireneo]
  stevn]
  ireneo]stevn][cytat kogo=~pomoc][cytat kogo=ireneo [cytat kogo=stevn [cytat kogo=ireneo [cytat kogo=stevn ]pokazałbyś ten post swojej babci?
  Chętnie to uczynię, ale pierwej zwrócę jej wzrok na Twoje wcześniejsze wynaturzenia i przebłyski jaźni, jak Twój koleżka od siedmiu boleści, który myrda ogonkiem na Twój słodki pyszczek :DDD
  Pokażesz aby zgodnie orzekła, ze tak, on świnia to ty badź też świnia. O, niech ma. Fikuśny jesteś kaznodziejo. No, nie daleko padłeś od babci.
  A teraz , tak marginalnie, bo miernota jesteś w mojej ocenie, czego niniejszym dowiodłem, róż śnimy się jeszcze tym, że ja pokazuje twoje odchody, a ty nie masz nic, dotykając choćby oczami moje wypowiedzi.
 • w temacie Znaczenie kapłanów dla zbawienia

  W: Religia
  Lilith1]stevn]ireneo]stevn][cytat kogo=~pomoc][cytat kogo=ireneo [cytat kogo=stevn [cytat kogo=ireneo [cytat kogo=stevn ]pokazałbyś ten post swojej babci?Chętnie to uczynię, ale pierwej zwrócę jej wzrok na Twoje wcześniejsze wynaturzenia i przebłyski jaźni, jak Twój koleżka od siedmiu boleści, który myrda ogonkiem na Twój słodki pyszczek :DDDMERDA Stevuś, merda!W rzeczy samej :P
 • w temacie Dlaczego islamiści mordują Europejczyków i Amerykanów?

  W: Polityka
  Lilith1 stevn Zbysiunio Oby na pytanie odpowiedzieć , trzeba poznać odpowiedz dlaczego katolicy mordują katolików .
  Jak poznasz odpowiedz , to wtedy zrozumiesz zachowanie islamistów. [image]0006NHJ9LUI0HHYC[/image]Stevnie, jak myślisz... gdy zrobiłeś wklejkę (pismo obrazkowe), jakże treściwą i wymowną dla każdego prawdziwego Chrześcijanina, CO NA TO CHRYSTUS? Jak On ocenił Twój czyn?