• w temacie Jaką ładną mamy jesień

  W: Uczucia
  buc1 Widać wolę bożą, piękno i okrucieństwo stwórcy. A nie pomyślałeś kiedyś, że to tylko chemia?
  Pomyślałem, bo myślenie zobowiązuje do rozpamiętywania i odrzucania ewentualnych sprzeczności ewolucjonistów lub ateistów poza ramy logiki biblijnej, która nie wyklucza chemii, ale nie stawia jej na żadnym piedestale.
 • w temacie Które waszym zdaniem silniki z instalacją gazową są najoszczędniejsze

  W: Męskie sprawy
  Lilith1
  stevn
  Lilith1
  Lilith1 http://www.ee(...).pl/en/~merchyy/a_silnik_ind_przekroj.jpg

  Takie "biorą" najmniej gazu i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że pod tym względem są bardzo oszczędne :)
  Link się nie spisał, pewnie mało gazu...

  Poprawka, oby udana.

  [image]0006Y1LVRLPPJLBR[/image]
  Znowu jakaś podpucha ;) Ty się chyba nie zmienisz, jak sądzę na razie......? Zestawiasz silnik elektryczny używany w przemyśle przemysłowym z silnikiem do samochodów zasilanym gazem ;(
  Coś zupełnie nie mieszczącego się w głowie Lilith !
  Jaka ściema, jaka podpucha??? Pytałeś, które silniki zużywają najmniej gazu. Chyba nie ma żadnych wątpliwości, że w zaprezentowanym przeze mnie egzemplarzu pobór gazu jest tak niski, że ojej!

  Co do używania gazu. Nie neguję ekologicznego aspektu poruszonego problemu, ale gaz ma jedno właściwe przeznaczenie...http://cdn30.(...)789.jpg
  Abstrakcja, która dryfuje w odmętach absurdu...¶
 • w temacie PROTEST LEKARZY PRZYBIERA OGÓLNOPOLSKĄ FORMĘ

  W: Polityka
  Lekarze.. wykształcili się na koszt Państwa z pieniędzy podatników, a teraz protestują aby żyć ponad stan. Chore. Zamiast spłacić dług wobec społeczeństwa, które łożyło na ich studia.
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Madzia222 "Powstań ludu..."Powstańcy
 • w temacie Co zrobić jeśli facet cie ciągle wyzywa i obraża??

  W: Uczucia
  Lilith1 stevn [image]0006Y1JO0RRJFLME[/image]I znowu zrobiłeś wklejkę, a jej sensem jest karma. Zanim zaczniesz negować, poznaj sens tego słowa i potem będziesz o krok od terminu reinkarnacja. To może być nawet wiele kroków, to może być maraton, a nie 100 przez płotki. Kierując się rozumem, pokonasz wszystkie dystanse. Ja wierzę w Ciebie... dasz radę, tylko staraj się :)Bez przesadyzmu proszę.. Sentencje graficzne mają ogromną wartość. Stygmatyzowane są najczęściej przez osoby, które jątrzą i wprowadzają wiele zamętu, nie dając nic pozytywnego w zamian. Przyjrzyj się więc jaka Ty jesteś i jak idealnie wpasowujesz się do mojego opisu.