• w temacie Rozwiązanie umowy o pracę zawartą na czas nieokreślonyw trybie natychmiastowym bez wypowiedzenia

  W: Porady
  MarekAureliusz
  stevn
  MarekAureliusz Stevn, nie opuszczaj miejsca pracy.
  Specjalnie dla Ciebie, mam jedno
  kluczowe słowo, ale przewiń do (2 :00)
  i tylko 6 sekund odsłuchaj.https://youtu(...)lrLCX-I
  Nie będę odsłuchiwać żadnego debilstwa, ani patrzeć na debilstwo podróbko Aureliusza!
  Taa... jestem podróbką samego siebie :D
  Trochę dystansu Stiw. Czy Ty zawsze musisz
  tak spinać gacie ? zluzuj majty. Pisałem byś
  nie opuszczał miejsca pracy - to było na poważnie,
  a reszta, to szczypta humorku, ale i tam jest słowo,
  ale ok... jak chcesz, to zażywaj błogości, dalej siedząc
  na kaktusie :D

  Niee... stwierdziłem, że jesteś wierną podróbką siebie samego (bądź obiektywny - nie ściemniaj lub nie zamydlaj mi ocząt), lecz podróbą cesarza Imperium Rzymskiego, któremu do pięt nie dorastasz xD
  Co do pracy, to wszystko jest już przesądzone, a mianowicie komornik zajął kilka aut służbowych, więc moja dalsza obecność w tejże firmie nie ma racji bytu. Zdecydowałem się odejść składając stosowne oświadczenie.
  Fajna konkluzja z kaktusem. Lubię Twoje poczucie humorku, ale z pewnymi wyjątkami jak wiesz....
 • w temacie Cuda i inne takie...

  W: Religia
  Lilith1
  stevn
  rapingpuppies
  stevn
  pintapalec Nie ma i nie będzie takich cudów,bo to by były cuda namacalne,do udowodnienia i na wzrok i na dotyk..
  [image]0006RBG9GFQERNYY[/image]
  stevn, a twoj bozia potrafi stworzyc zonatego kawalera czy juz na takie mu nie starcza wszechmocy?
  Dopóki żyjesz możesz zawołać do Boga o odpowiedzi, na które nie umiesz sobie na tym etapie odpowiedzieć. Nic prostrzego uważam!
  "Prostrzego" powiadasz... więc wołaj Stevnie, krzycz ile sił, rycz jak ta trąba z Jerycha: Boże, daj mi rozum... jak myślisz, wysłucha i strzeli wklejką na forum Interii?
  Jak zwykle nie wiesz o czym jest mowa w wątku ;(

  Zauważ, że to nie jest mój problem, tylko problem rapingpuppieska, który ma mnogość pytań bez odpowiedzi ;).......................
 • w temacie Zabawa "Skojarzenia II"

  W: Hydepark
  ireneo Madzia222 ireneo Madzia222 BiologiaNatura życieśmierćWieczność (życie doczesne = śmierć = życie wieczne)
 • w temacie Cuda i inne takie...

  W: Religia
  rapingpuppies stevn rapingpuppies stevn pintapalec Nie ma i nie będzie takich cudów,bo to by były cuda namacalne,do udowodnienia i na wzrok i na dotyk..[image]0006RBG9GFQERNYY[/image]stevn, a twoj bozia potrafi stworzyc zonatego kawalera czy juz na takie mu nie starcza wszechmocy?Dopóki żyjesz możesz zawołać do Boga o odpowiedzi, na które nie umiesz sobie na tym etapie odpowiedzieć. Nic prostrzego uważam!Wez ty sprawdz bo chyba nie zyje albo ma focha.Musisz się bardziej postarać, bo ignorantów nie wysłuchuje.
 • w temacie Cuda i inne takie...

  W: Religia
  rapingpuppies stevn pintapalec Nie ma i nie będzie takich cudów,bo to by były cuda namacalne,do udowodnienia i na wzrok i na dotyk..[image]0006RBG9GFQERNYY[/image]stevn, a twoj bozia potrafi stworzyc zonatego kawalera czy juz na takie mu nie starcza wszechmocy?Dopóki żyjesz możesz zawołać do Boga o odpowiedzi, na które nie umiesz sobie na tym etapie odpowiedzieć. Nic prostrzego uważam!
 • w temacie Jak można twierdzić że Duch Święty nie jest Osobą ?

  W: Religia
  cyklpo my to wiemy ale tak wiele osób jest okłamywanych i to na podstawie prawdy kat wiele osób celowo źle wyjaśnia zagadnienia bo wiedzą że znają Biblię i interpretują ją po swojemu! Biblia jednoznacznie głosi, że na ziemi Chrystus był zarówno człowiekiem, jak i Bogiem:
  „Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga” (1 Jana 4:2, BT, wyd. II).
  „Powiedział im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Zanim Abraham się narodził, JAM JEST!” (Jana 8:58, BP). Porównajmy z tym następujący werset: „Bóg odrzekł Mojżeszowi: JESTEM, KTÓRY JESTEM! I dodał: Tak odpowiesz synom Izraela: ‘JESTEM przysłał mnie do was’” (Wyjścia 3:14, BP).

  Tymczasem według Świadków Jehowy Chrystus na ziemi nie był archaniołem Michałem, ani Bogiem, lecz był to Największy ze wszystkich ludzi, zgodnie z tytułem ich popularnej książki. Oto cytat z ich publikacji:

  „Kiedy żył na ziemi, nie był Bogiem-człowiekiem. Chociaż podobnie jak Adam odznaczał się doskonałością, miał wyłącznie naturę ludzką” (Strażnica z 15 stycznia 1992 r., s. 23).

  Jednakże powyższe wersety tylko częściowo potwierdzają pogląd Świadków. Faktycznie Jezus był człowiekiem na ziemi, ale też był kimś, kto mógł odnieść do siebie należący do samego Boga termin „JAM JEST”. Dlatego Żydzi porwali „kamienie, aby rzucić na Niego” (Jana 8:59, BP), gdyż dobrze zrozumieli, że stawia siebie na równi z Bogiem.
 • w temacie Cuda i inne takie...

  W: Religia
  pintapalec Nie ma i nie będzie takich cudów,bo to by były cuda namacalne,do udowodnienia i na wzrok i na dotyk..
 • w temacie Jak można twierdzić że Duch Święty nie jest Osobą ?

  W: Religia
  cyklpo ~dgdrdgr cyklpo ~rsgr aloha Jest takie mnostwo materiałów przeciw religii która twierdzi że Duch Święty to tylko moc, że normalnie myślący ludzie powinni wyciągnąć wnioski chociażby z fragmentu Slowa Bożego zapisanego w Ewangelii Mateusza 12;22-31

  „  Wtedy przyniesiono do niego opętanego, który był ślepy i niemy; i uzdrowił go, tak że odzyskał mowę i wzrok. I zdumiony był cały lud, i mówił: Czy nie jest to Syn Dawida? A gdy to usłyszeli faryzeusze, rzekli: Ten nie wygania demonów inaczej jak tylko przez Belzebuba, księcia demonów. A Jezus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się. A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego? A jeśli Ja przez Belzebuba wyganiam demony, synowie wasi przez kogo wyganiają? Dlatego oni będą sędziami waszymi. A jeśli Ja wyganiam demony Duchem Bożym, tedy nadeszło do was Królestwo Boże. Albo jak może kto wejść do domu mocarza i jego sprzęty zagrabić, jeśli pierwej nie zwiąże mocarza; wtedy dopiero dom jego ograbi? Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie, a kto ze mną nie zbiera, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będzie ludziom odpuszczone, ale bluźnierstwo przeciw Duchowi nie będzie odpuszczone. A jeśliby ktoś rzekł słowo przeciwko Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone; ale temu, kto by mówił przeciwko Duchowi Świętemu, nie będzie odpuszczone ani w tym wieku ani w przyszłym. „

  Oraz przestroga apostolska w liście do Efezjan 4;30

  „ A nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym jesteście zapieczętowani na dzień odkupienia. „

  Wystarczy nieco logiki, czy można zasmucić COŚ czy raczej KOGOŚ ?Duch Święty jest Bogiem- w ST mówi się wyraźnie, że Bóg jest jeden, natomiast w NT napisano, że BÓG JEST DUCHEM. Jezus= Bóg (Duch) w ciele. Duch Święty (Bóg) mówił przez Jezusa- Jezus mówił: "Ja i Ojciec to jedno" Jezus mówił też Ojciec większy jest niż ja
  Ponieważ Jezus był także człowiekiem i musiał podporządkować swoją ludzką naturę Ojcu no to jak Jezus może być Bogiem skoro musiał być podporządkowany Ojcu!