• w temacie Jesteśmy w Unii Europejskiej nie ma Polski bez Unii

  W: Polityka
  Amerykanka2O17
  stevn To jest fajniesze, polecam :https://www.y(...)mOyjX8k
  Ja szanuję twoje zdanie, ale czy to wystarczy byśmy nie płacili kar ? byśmy popierali takie rasistki jak tris ? nie sądze! dość z tym.
  Na pewno tym naszym działaniem sobie nie zaszkodzimy, szczególnie w obronie naszych żywotnych interesów i wartości wielu nieżyjących już pokoleń, które miały wpływ na naszą polską tożsamość.

  UE nie zdetronizuje nas tak szybko i nie zepchnie do roli lub miana Krajów Trzeciego Świata, bo to by oznaczało kolejny, ale wschodni Breksit i początek końca nadszarpniętej reputacji UE jako całości.
 • w temacie Jesteśmy w Unii Europejskiej nie ma Polski bez Unii

  W: Polityka
  Muzułmanie uczeni są przed wyjazdem na emigrację, zwłaszcza w krajach zamieszkałych przez niewiernych, aby kłamali, że będą respektowali tamtejsze prawo, aby, gdy urosną w siłę, czyli przestaną być mniejszością religijną mogli narzucić obywatelom tegoż państwa swój system wartości.
 • w temacie Azotan sodu jest przyczyną raka

  W: Hydepark
  W Lidlu (w takim prestiżowym można rzec spożywczym markecie) jest wiele zgrzewek foliowych, w których znajduje się wędlina, która jest konserwowana azotanem sodu.
 • w temacie 500 + czy aktywna rodzina ?

  W: Polityka
  Dlaczego nie uciekają przed wojną do najzamożniejszych na świecie Emiratów Arabskich, tylko gnieżdżą się u nas (w Europie) ???
 • w temacie pisobolszewizm i władza

  W: Polityka
  Co ma tutaj wspólnego lewica z prawicą?
  Historycznie i mentalnie różnią się od siebie przecież znacząco.
 • w temacie 500 + czy aktywna rodzina ?

  W: Polityka
  Air842 stevn 3 tys. zł. rocznie za każde dziecko, to i tak za mało na tle 500 zł pomocy co m-c przyznawanej przez obecny rząd Prawa i Sprawiedliwości.Tak liczyc umiemy ,ALE Polska nie bylaby tak mocno zadluzona .. bo ,zeby odpisac trzeba miec z czego ! czyli ludzie wzieliby sie za prace,,,, bo teraz czy sie siedzi czy sie lezy 500zl sie nalezy to jest demoralizujace ....Rodzenie dzieci pod ustawe .uwazam za moralne bagno Słusznie prawisz, ale żaden młody emigrant nawet palcem nie kiwnie aby nasze PKB wzrosło, bo mu się zwyczajnie w świecie wszystko "należy" i pracować mu się na tą "należność" również nie chce, co można bez przeszkód zaobserwować we Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii i w Niemczech.