suja
Poziom 5

suja

Mężczyzna (28)

 • w temacie Jakie filmy polecilibyscie..

  W: Porady
  ~agata Mi bardzo podoba się furia z Bratem Pitem, chyba jeszcze raz dla przypomnienia sobie ją obejrzę jutro na puls tv o 20 ma byc.
  Duża brutalność, realizm dobrze ukazany. Dzięki, dobry film😃
 • w temacie Samowola w UE .

  W: Polityka
  Zgłosił go poprzedni rząd, kadencja to 2,5 roku z możliwością przedłużenia na kolejne 2,5 roku. Jego kadencja się nie skończyła, dlatego chcieli przenieść głosowanie na inny termin. Kadencja by się skończyła, a wtedy musiał by zgłosić(tak mi się wydaje) go inny rząd, co by się pewnie nie stało.
 • w temacie Wielkiej kompromitacji ciag dalszy...

  W: Polityka
  prowincjusz2
  suja ada7 suja ada7 Przykre, bo tu nie o Polskę idzie a o prywatną zemstę posła JK.No i właśnie kiedyś też o to chodziło, szlachta podzieliła to sukno między siebie, a czy to będzie Polska, Szwecja czy Austro-węgry to już rzecz drugorzędna...Ktoś go musi powstrzymać,.......wolność kocham rozumiem, wolności oddać nie umiem....Ale mimo tego wszystkiego są plusy. Za trzy lata PiS już raczej nie wygra, drugi-spadła pewna pisowska maska w którą jeszcze niektórzy w miare ogarnieci wierzyli...
  Teraz widać, że PiS-owi wcale nie o Polskę chodzi tylko o zemstę prezesa. W jej imię ośmieszają nasz kraj i skazują na izolację.
  Nie no prezes ma tak zaawansowaną chorobę, że myśli że to on jest Polską i jak się na jego osobę najeżdża to wiadomo..
 • w temacie Wielkiej kompromitacji ciag dalszy...

  W: Polityka
  ada7 suja ada7 Przykre, bo tu nie o Polskę idzie a o prywatną zemstę posła JK.No i właśnie kiedyś też o to chodziło, szlachta podzieliła to sukno między siebie, a czy to będzie Polska, Szwecja czy Austro-węgry to już rzecz drugorzędna...Ktoś go musi powstrzymać,.......wolność kocham rozumiem, wolności oddać nie umiem....Ale mimo tego wszystkiego są plusy. Za trzy lata PiS już raczej nie wygra, drugi-spadła pewna pisowska maska w którą jeszcze niektórzy w miare ogarnieci wierzyli...